[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 05. 23. 16:13

Tudom, hogy most nehéz, és magamnak is mondom, mert én is nagyon kiborultam, de szerintem most már kicsit nyugodjunk le, szarjuk le az egészet, tegyük túl magunkat rajta! Ne adjuk meg ezt az örömöt a R*-nak! Sajnos azzal, ha itt tovább káromkodunk meg bevágjuk a durcát, mint az óvodások, attól még nem fog megváltozni semmi (bár megváltozna :( ). Szóval mindenki lazítson, én az elmúlt két-három napban (a maival együtt) eleget őrjöngtem, szóval most már nem húzom fel magam több marhaságon. Ahogyan mondani szokás: "Végy egy nagy levegőt, s szard le az egészet!" ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2013. 05. 23. 16:20

Most komolyan nem értem mit nyavalyog itt mindenki. Minek nektek a plusz ruha, plusz tetkó, plusz fegyver meg a plusz autók? Ne aggódjatok, nem meztelenül, fegyver nélkül és gyalog fog közlekedni egyik karakter sem.
Ezenkívül meg kimarad az életetekből a mutatványok megcsinálása, meg a gyorsabb regenerálódás, illetve az unásig játszott karakterek a multiban. Most erre kell rinyálni és teleszarni a fórumot? Semmi különös élvezetben nem lesz része azoknak sem, akik a 3x olyan drága kiadást veszik meg, garantálom.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 05. 23. 16:20

dani.szentgail: Jó igazad van. Megyek inkább a San Andreas-ozni a régi idők emlékére, amikor még nem nyomorékok voltak a Rockszar marketingesei.
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 05. 23. 16:26

Rockstar69 írta:dani.szentgail: Jó igazad van. Megyek inkább a San Andreas-ozni a régi idők emlékére, amikor még nem nyomorékok voltak a Rockszar marketingesei.
Na látod, ez a beszéd! ;) A SA a kedvencem, jó játékot kívánok! :) ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2013. 05. 23. 17:32

Ti most komolyan azért vágtátok be a durcit mert nem kaptok meg pár autót tetkót és fegyvert? TE ÚR ISTEN! MI lett feldarabolva? Semmi DLC-ről nem volt szó...pontosabban semmi fontosról...pár extrát kaphatsz pluszba ha úgy gondolod hogy érdekel téged eggyel több autó és eggyel több tetkó...Nem volt szó több sztoriról, se új (single p.) karakterekről.Ez most olyan (ÉS TUDOM SZAR PÉLDA) mint a Sims játékokhoz a cuccok kiegészítők...kapsz azért az 1000ftért pár új tárgyat...nincs semmi feldarabolva...
Megfog állni a világ mert a kis kocka-jancsi nem kapja meg azt a maréknyi tárgyat ami a játszási idejében kb 10 másodpercet foglal el...-.-
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 05. 23. 17:34

Félreérted őket. Az elvvel van probléma, hogy ilyen kiegészítőkkel akarják a játék valódi árát megnövelni. Amint az ember hallott róla, rögtön meg akarja majd venni, mert "hátha" megéri. Majd PC -s verzióhoz megpróbálhatjuk letölteni... Ha érdekel bárkit egyáltalán :)
Guess who's back!

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2013. 05. 23. 17:35

Tényleg nem értem...akkor a GTA IV kiegészítőivel nem volt semmi baj?
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 05. 23. 17:41

Ott nem volt ilyen jellegű plusz. A TLAD és a TBOGT egy-egy külön játékot alkottak a IV egyik kisebb történetszálára cuppanva. Szemünk láttára bontakozott ki két másik karakter életének egy rövid időszakaaaaaa!
Tehát nem kaptál új, egyébként el nem érhető bónuszokat és ruhákat, meg minden más szart.
Guess who's back!

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 05. 23. 17:50

Noxius szépen leírta, hogy mi a különbség DLC és DLC között, úgyhogy nem írom le én is!
insanity06 írta:Ti most komolyan azért vágtátok be a durcit mert nem kaptok meg pár autót tetkót és fegyvert? TE ÚR ISTEN! MI lett feldarabolva? Semmi DLC-ről nem volt szó...pontosabban semmi fontosról...pár extrát kaphatsz pluszba ha úgy gondolod hogy érdekel téged eggyel több autó és eggyel több tetkó...Nem volt szó több sztoriról, se új (single p.) karakterekről.Ez most olyan (ÉS TUDOM SZAR PÉLDA) mint a Sims játékokhoz a cuccok kiegészítők...kapsz azért az 1000ftért pár új tárgyat...nincs semmi feldarabolva...
Megfog állni a világ mert a kis kocka-jancsi nem kapja meg azt a maréknyi tárgyat ami a játszási idejében kb 10 másodpercet foglal el...-.-
Nem tűnt fel, hogy mik járnak a különleges kiadásokhoz? DLC-k? Mi következik ebből? Segítek: ezt a játékot is ezer darabra szedték szét és apró részenként tudod majd megvenni a teljes játékot 30 000 Ft-ért. Lefordítom, hogy megértsd: LESZNEK DLC-K!

dani.szentgali: Köszi! :)
Gyenge napok vannak...

Avatar
xXCsabiXx
Besúgó
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2012. 12. 17. 19:39
Tartózkodási hely: A szomszéd háza mellett

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: xXCsabiXx » 2013. 05. 23. 18:56

Rockstar69
Azt hiszem, találó a rangod.Most tényleg képes lennél megölni valakit hideg vérrel.
Szerintem se igazán fair, amit csinálnak velünk.Valami ilyesmit érzett szerintem mindenki, amikor eltolták a megjelenést.A special editionnak semmi értelme, a collectorból is csak a sapka, a táska meg a térkép a jó.A többi akár a kukába is mehetne.Az ilyen jellegű "DLC"-ket nem lehet értékelni.

Avatar
Neil
Rajongó
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2013. 05. 23. 19:06

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Neil » 2013. 05. 23. 19:12

Egy kérdés: a GTA IV Special Edition-jéhez tartozó vászon sporttáskát is meg lehet venni külön?
( u.i.:Előző nick-em Mccauley volt, de elfelejtettem a jelszót...)
"Don't let yourself get attached to anything you are not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel the heat around the corner." - Neil McCauley

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 05. 23. 19:15

"Amennyiben elfelejted a jelszavad, használd az „Elfelejtettem a jelszavam” funkciót. A rendszer kérni fogja a felhasználóneved és az e-mail címed, majd generálni fog egy új jelszót, így újra használhatod az azonosítód."

Amúgy nem hiszem, hogy külön is meglehet majd venni ezeket a cuccokat, csak a DLC-ket.

xXCsabiXx: XD Azért nem...
Gyenge napok vannak...

Avatar
Neil
Rajongó
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2013. 05. 23. 19:06

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Neil » 2013. 05. 23. 19:19

Nem küldte el a jelszavas levelet, csak az igénylő levelet.
"Don't let yourself get attached to anything you are not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel the heat around the corner." - Neil McCauley

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 05. 23. 19:19

Srácok, ezek a Max Payne 3 féle kis DLC-k csak spekuláció, nem megerősített infó!

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 05. 23. 19:20

Ja, nem tudom. Akkor kérdezd meg itt.

Visali: Nézd már meg mik járnak a Collector 's Edition-höz!

Egyedi karakterek a Grand Theft Auto multijában
Klasszikus, választható karakterek a korábbi részekből a Multiplayeres karakterkészítő képernyőn (hasonlóan a Max Payne 3-hoz).


Egyedi járművek és garázsok
A játékos azonnal kap egy garázst, ahol egyedi járműveit tárolhatja. Single-ben egy 1930-as stílusú Hotknife hotrod és a CarbonRS sportmotor lesz a garázsban, multiban pedig a modern Khamelion elektromos autó.


Special Ability Boost
A három karakter speciális képességei 25%-kal gyorsabban regenerálódnak.


Stunt Plane Trials
Single player-ben különféle mutatványok és versenyek egy erre alkalmas géppel Los Santos és Blaine County felett.


Extra ruhák, tetoválások, stb.
Michael, Franklin és Trevor egyedi ruhákat kapnak, rájuk jellemző tetkókat vehetnek a szalonokban, és további különleges ajánlatokkal találkozhatnak városszerte a boltokban.


Extra fegyverek
A játékbeli Ammunation fegyverboltokban ingyen hozzájuthatsz néhány exkluzív fegyverhez: Pistol .50, Bullpup Shotgun és egy kalapács.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Rockstar69 2013. 05. 23. 19:30-kor.
Gyenge napok vannak...

Lezárt