[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
Neil
Rajongó
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2013. 05. 23. 19:06

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Neil » 2013. 05. 23. 19:25

Amúgy a GTA 4 Special Edition-ről beszéltem, ott volt egy vászon sporttáska, ami hasonlított a bankrablóst küldetésben látottakhoz. Az kéne nekem nagyon, meg lehet venni külön?
"Don't let yourself get attached to anything you are not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel the heat around the corner." - Neil McCauley

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 05. 23. 19:30

Rockstar69: Nem vagyok vak, de ez attól még mindig egy következtetést, nem pedig tény. :)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 05. 23. 19:31

:)
Gyenge napok vannak...

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 05. 23. 19:44

Visali írta:Rockstar69: Nem vagyok vak, de ez attól még mindig egy következtetést, nem pedig tény. :)
És honnan következtetés?
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 05. 23. 19:52

A Max Payne 3-nál hasonló megoldások voltak a Special Edition-ben, és ott is kis DLC-k voltak, ezekkel kapták meg a sima verzió tulajdonosai a különböző játékbeli extrákat.

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 05. 23. 19:56

Ja, hogy erre gondolsz. Igen ez logikus.

Amúgy ha a MaxPayne3 analógiájára csinálják meg, akkor meg végképp nem értem itt a rinyát, mert akkor végképp semmit nem veszít az ember a játékélményből, maximum később megveszi azt az 1-2 új autót pár száz forintért, ha annyira kell neki. A MP3-ban is figyeltek rá eléggé, hogy fontos elemeket nem vesznek el a standard játékosoktól.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 05. 23. 20:13

Igen, pár autó, pár ruha, 3 fegyver. Most ettől miért lenne kevesebb a játék. Az egyetlen dolog, ami nem tetszik, az a 25%-al gyorsabb töltődése a SZUPERERŐKnek. Így még könnyebb lesz, nem elég, hogy beleraknak SZUPERERŐKet, most még többször is használhatjuk, hátha egy ellenfél ne-adj-Isten eltalálna, inkább még többet Bullet Time-olok...
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 05. 23. 20:15

Én inkább ezért sem szólok közbe. Marketing fogás mindössze, hogy DLC is jár hozzá. Aki nem veszi meg vagyonokért, az sem marad le semmiről, max pár csecse-becséről, amiket később ugyanúgy meg tud majd venni. Nem kell rinyálni, így is fájni fog a tárcának, csak talán kevésbé. :P

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 05. 23. 20:21

Kiscserko írta:Igen, pár autó, pár ruha, 3 fegyver. Most ettől miért lenne kevesebb a játék. Az egyetlen dolog, ami nem tetszik, az a 25%-al gyorsabb töltődése a SZUPERERŐKnek. Így még könnyebb lesz, nem elég, hogy beleraknak SZUPERERŐKet, most még többször is használhatjuk, hátha egy ellenfél ne-adj-Isten eltalálna, inkább még többet Bullet Time-olok...
Mondtam már, hogy nem szupererő. Figyelj, képzeld el, hogy ha a GTA San Andreas-ban több főhős lenne. Ha az egyiknél a tüdőkapacitást kimaxolod, a másiknál nem, akkor az szupererő lenne, hogy az egyikkel többet tudsz búvárkodni? :)

Azon viszont én is megütköztem, hogy 25%-kal gyorsabban töltődik, tényleg könnyítés.

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 05. 23. 20:32

Nem azzal van a bajom, hogy az egyikkel könnyebb autót vezetni, a másikkal meg jobban lehet célozni. Mint a SA-ban se volt rossz, hogy tudtál egy idő után gyorsabban futni, meg ilyenek. Ez még tetszik is! Én a másik fajta képességről beszélek. Ami nem ilyen földhöz ragadt, mint hogy meddig bírod ki a víz alatt, hanem, hogy tudsz lassított felvételben lőni. Kevésbé van bajom a vezetés közbenivel, de azzal is azért van bajom. És végül pedig a Trevoros erős ütés, ahogy mondtam, ha nem jár mondjuk lángoló kezekkel vagy egyéb érdekes effektekkel (pl elszállnak az emberek az ütéstől), akkor nem baj. Meg lehetett volna ezt a "Bullet Time-ot", hogy gyorsabban veszi elő a fegyvereket Michael, pontosabban lő, és gyorsabban mozog vele. Franklin könnyebben kanyarodhatna. Trevor erősebbet üthetne. És ezek itt valószínűleg benne is lesznek a skilleknek hála, de megfejelve a speciális képességekkel, ami szerintem már túlzás.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 05. 23. 20:39

Szupererő, kis DLC-k...de rossz ilyeneket olvasni egy GTA topikban... :( :( :(
Gyenge napok vannak...

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 05. 23. 20:40

Kiscserko írta:Nem azzal van a bajom, hogy az egyikkel könnyebb autót vezetni, a másikkal meg jobban lehet célozni. Mint a SA-ban se volt rossz, hogy tudtál egy idő után gyorsabban futni, meg ilyenek. Ez még tetszik is! Én a másik fajta képességről beszélek. Ami nem ilyen földhöz ragadt, mint hogy meddig bírod ki a víz alatt, hanem, hogy tudsz lassított felvételben lőni. Kevésbé van bajom a vezetés közbenivel, de azzal is azért van bajom. És végül pedig a Trevoros erős ütés, ahogy mondtam, ha nem jár mondjuk lángoló kezekkel vagy egyéb érdekes effektekkel (pl elszállnak az emberek az ütéstől), akkor nem baj. Meg lehetett volna ezt a "Bullet Time-ot", hogy gyorsabban veszi elő a fegyvereket Michael, pontosabban lő, és gyorsabban mozog vele. Franklin könnyebben kanyarodhatna. Trevor erősebbet üthetne. És ezek itt valószínűleg benne is lesznek a skilleknek hála, de megfejelve a speciális képességekkel, ami szerintem már túlzás.

Pont így gondolom én is. Visszafogottabban és nem látványosan oké, hogy Franklin jobb sofőr, Micheal meg jól bánik a sniperrel, de ezek, hogy bullet-time meg vezetésközbeni-time meg superman erősségű ütés, nekem sok.

Diszkrétebben is meglehetett volna oldani a dolgot, mint amolyan "stat" a karakternek. Így még külön bar sem kellett volna neki a HUD-on. (Ha már itt tartok, RDR-ben az életet hol mutatja? Mert oké, megtaláltam a ló stamináját, meg a dead eye bar-t is, de az élet nekem nem fekszik, hogy hol van :D)
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 05. 23. 20:48

Az életet nem mutatja, mivel REGENERÁLÓDSZ. Mint a GTAV-ben -.-
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 05. 23. 20:50

Akkor kereshettem volna még egy ideig... -.- :D Köszi a helpet :)

Egyébként ettől függetlenül, még mutathatná, elvégre nem mind1, hogy 10%-on állok harc közben és úgy kell kalkulálnom a regenerálódást, vagy 80%-on... Legalábbis engem érdekel az ilyen, hiába felesleges igazából.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 05. 24. 07:51

Csalódás a térkép, de nagyon. Nem értem miért vannak itt sokan elájulva tőle. Majdnem egész Los Santos rajta van és alig nagyobb, mint az SAban volt a város. A Rockstar jól átbaszott mindenkit.

Hol lesz ez nagyobb, mint az eddigi játékaik térképei összesen? Sehol. Egy kicsivel lesz nagyobb, mint az SA térképe volt

Lezárt