[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 06. 17. 20:22

Valószínűleg, ahogy mondod, még így is bírni fogom Michaelt, hiszen nem változott a személyisége, csak a külseje egy kicsit. Mellesleg a SE kiadást reklámozó képen kimondottan eltalálták az arcát megint.
Claude Speed tapasztalatlan volt, és igazából csak feladatokat teljesített. Tommy Vercetti volt az eddigi egyetlen, aki igazán bölcs volt, kora ellenére. Carl "CJ" Johnson ismét tapasztalatlan volt, és meggondolatlan. Nikolai "Niko" Bellic ismét egy kis kivétel volna, mert paraszti józan esze volt, de azért ő is tapasztalatlan volt. Franklin ismét nem tűnik tapasztaltnak, nem is egy bölcs észkombájn, annyi értelem viszont szorult bele, hogy megpróbál kitörni a gettóból. Trevort nem nevezném tapasztaltnak, meggondoltnak, se bölcsnek. Egyedül őrjöngeni és pusztítani tud. Michael bölcs és tapasztalt. Szerintem eljött az ideje, hogy az eddigi "csóró hülyék" helyett végre legyen egy-két normális főszereplő is. És ahhoz tökéletesen illett egy olyan ember, mint az eredeti Michael, még a ráncfelvarrása előtt.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 06. 17. 20:59

Nekem pont az ilyen tulajdonságok miatt tetszik inkább Trevor a legjobban. Élet tapasztalt bűnöző, de emellé szándékosan őrültnek lett megírva a karaktere. Valamint direkt él vidéken, nem azért mert nem gazdag. Nekem úgy jön le, ha milliomos lenne sem költözne egy villába.
Trevort persze rögtön Michael követi a listán :)
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 06. 17. 21:03

Kiscserko: Mint írtam, azt aláírom, hogy Trevor őrült, de azért a seregben szolgálni és vadászgépekben harcolni nem teljesen agybetegeknek való, akárhogy is nézzük. És mivel megmondták, hogy ő a legjobb pilóta hármuk közül, ezért kicsit erős a "semmihez nem ért, csak pusztításhoz" jelző, mert egy jó pilóta sokat segíthet bármilyen gengszterosztagnak. Claude-dal és CJ-vel egyetértek, ők tényleg elég tapasztalatlanok voltak, de szerintem Niko bőven volt olyan okos és tapasztalt, mint Tommy, ők ketten egyáltalán nem mondhatók hülyének meg tapasztalatlanoknak, csórónak meg minden GTA karakter csóró, hisz ezért lopnak autókat és egyebet. Tommy és Niko is elég bölcsek voltak, de a GTA-ra nézve egészséges keretek között, nem múmiaként. És szerintem Michael TÚL normális lett volna egy GTA főszereplőjéhez meg komikus is, valahol félrecsúszott volna az original kinézettel a játék az AC Revelations irányába, csak itt az öreg nem karddal gyilkolt volna le mindenkit, hanem géppuskákkal. És ezt a R* is felismerte, aki azért a realitásra törekszik, szóval nem vagyok benne biztos, hogy 100%-ig a rajongóknak köszönhető, hogy Michael fiatalabb lett, mert a R* nem változtat meg mindent a rajongói kérésekre való tekintettel (példaként a GTAIV-be sem lehetett repülőt vezetni még a DLC-kben sem, pedig azoknál már külön kérés volt ez az alapjáték után), a rajongók inkább csak rávilágították őket a dologra. És szerintem is Michael így tökéletes, ahogyan most van, nem úgy, ahogyan elsőre akarták, hogy kinézzen.
Mindegy, felesleges tovább vitáznunk, nem hinném, hogy változtatnánk a véleményünkön, neked jobban bejött volna idősebben Michael, nekem így sokkal jobban tetszik, de egyikőnk sem fog szerintem ebbe a kis változtatásba belehalni.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 06. 17. 21:09

Szerintem egyébként CJ is egyre érettebb a játék haladtával, hisz egyre komolyabb helyzeteket kell bevállalnia a családjáért és Groove street-ért. Persze néhány küldetés elég komolytalan, de nem mind.

Niko meg egyáltalán nem tapasztalatlan, hisz szolgált valahol ha jól emlékszem, ahonnan azért tapasztalatokkal tért vissza.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
paradicsoma13
Rajongó
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 09:11
Tartózkodási hely: Vice City, Hajdúnánás

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: paradicsoma13 » 2013. 06. 18. 07:42

Amennyire lehet érteni a R* gondolkodását szerintem azért van 3 karakter mert: -a rablásba többen kellenek
-egy emberhez túl sok a tulajdonság ezért szét lettek szedve: Michael: valószínűleg az a fajta aki mindent kétszer meggondol és úgy vág bele. Trevor: Kész valamennyi terv? akkor csapjunk bele a lecsóba stílus. Franklin: ő pedig valószínűleg visszafogottabb és Michael után megy.

Jó lesz így Michael fiatalítva így jobban hasonlít egy korai 40-es-hez
The guns and crack in this area go through Trevor Phillips Enterprises... or they ain't going-Trevor Phillips
I'm rich, I'm miserable. I'm pretty average for this town.-Michael
I sound like somebody trying to make some paper and nor get killed- Franklin

Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2013. 06. 18. 16:42

A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Franklin 2013. 06. 18. 16:48-kor.
“Grove Street, home. At least it was before I fucked everything up!”

Avatar
MOB662
Szakértő
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2013. 03. 31. 16:36
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: MOB662 » 2013. 06. 18. 16:44

hol találtad? :)

Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2013. 06. 18. 16:45

twitter
miért?
“Grove Street, home. At least it was before I fucked everything up!”

Avatar
MOB662
Szakértő
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2013. 03. 31. 16:36
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: MOB662 » 2013. 06. 18. 16:48

Franklin írta:twitter
miért?
csak úgy kérdeztem. :)

Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2013. 06. 18. 16:50

ja értem... :)
“Grove Street, home. At least it was before I fucked everything up!”

Avatar
Tigrito
Sprunk-függő
Hozzászólások: 391
Csatlakozott: 2012. 08. 08. 17:36
Tartózkodási hely: KKHalas

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Tigrito » 2013. 06. 18. 19:00

Ez a kép úgy emlékszem egyszer már ki volt rakva a fórumra, de nem tudom mi a játék címe.
"Braaaaaaaaaaaaaaaaaaawr!" - Chewbacca

Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2013. 06. 18. 20:29

ja nem tudtam hogy már láttátok........és a másik artwork szerűséget?
“Grove Street, home. At least it was before I fucked everything up!”

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2013. 06. 18. 20:34

Ja akkor a facebookon tette fal valaki.

Avatar
DOGG
Pogo, a majom
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2011. 08. 02. 18:10
Tartózkodási hely: Pásztó

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: DOGG » 2013. 06. 19. 17:26

Keep up , motherfucker ! - Ryder

Avatar
Neil
Rajongó
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2013. 05. 23. 19:06

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Neil » 2013. 06. 19. 17:47

DOGG írta:Újjabb infok jönnek a cvgtől?
http://www.gtaforums.com/index.php?s=bb ... pic=561286

Jó lenne, nagy a csend a Rockstar körül. Lassan a hivatalos oldal is indulhatna.
"Don't let yourself get attached to anything you are not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel the heat around the corner." - Neil McCauley

Lezárt