[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
james
Besúgó
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2012. 01. 27. 08:59
Tartózkodási hely: Hungary

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: james » 2012. 04. 27. 16:15

Steve777 írta:Loool:D
nekem meg a testvéremnek az anyjának a fiának a nagynénjének szomszédja mondta, hogy Oblivionba is el tudunk menni, 6000 küldetés lesz benne, ha elég erős vagy tudsz kame hamezni és a olyan fegyverek lesznek, mint a fénykard, s*ggvakaró, lcd tv, pokélabda meg a lich king isteni ijja:D

Ehhez csak annyit h ez társalgó nem leszóló fórum de a seggvakaró majd a te fegyvered lesz :D

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2012. 04. 27. 17:25

rohogseges írta:EMBEREK!!!!!!!!!!!!! ÚJ INFÓÓÓ!!! a testvérem barátnőjének az apjának a testvére a rockstarnál dolgozik,és megosztott velem pár infót a gta V-ről!!!
Itt azt mondtam, najó azért megnézem.De ez mimár komolyan?900 autó?Mittomén hány város???Lehetséges, 10 év múlva amikor 2500 GB már természetes lesz..

Ennyiből megkérdezek egy csövest az úton:Mi lesz a gta 5-ben?
hját, há csövesse leszünk he
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 04. 28. 14:49

Cube Head írta:
rohogseges írta:EMBEREK!!!!!!!!!!!!! ÚJ INFÓÓÓ!!! a testvérem barátnőjének az apjának a testvére a rockstarnál dolgozik,és megosztott velem pár infót a gta V-ről!!!
Itt azt mondtam, najó azért megnézem.De ez mimár komolyan?900 autó?Mittomén hány város???Lehetséges, 10 év múlva amikor 2500 GB már természetes lesz..

Ennyiből megkérdezek egy csövest az úton:Mi lesz a gta 5-ben?
hját, há csövesse leszünk he
Ne vedd komolyan, csak poénkodunk. :)

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2012. 04. 28. 15:56

Én meg azt hallottam, hogy a Rockstar meggondolta magát és egy huszárvágással úgy döntött, hogy nem lesz GTA V. Na azért nem kell megijedni, rögtön a GTA VI-ra ugrunk, szóval akik előttem leírtak dolgokat, hogy mi lesz az ötödik részben, azok mind hazudnak.

Csak nekem higgyetek, én mondom meg a tutit, mert én látnok vagyok. Rendelkezem a tisztánlátás képességével és ha felhívjátok a 06/20 xxx-xxxx számot (telszámot majd privátban kérd) és egy kisebb összeggel megtámogatod (500Ft + ÁFA/perc) a nehéz sorsú látnokok szövetségét, akkor bármit elárulok nektek a Grand Theft Auto sorozat következő, 6. epizódjáról.

Ne habozzatok, telefonáljatok és tudjátok meg most, hogy mi a válasz kérdéseitekre!
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Kisprobegt
Puding
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2011. 08. 27. 11:10

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kisprobegt » 2012. 04. 28. 16:28

Ment a PÜ xDDDDD

Avatar
Gege
Rajongó
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2010. 02. 21. 19:29
Tartózkodási hely: tartózkodom
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gege » 2012. 04. 28. 16:29

Oké, elég lesz.

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 04. 28. 23:09

Én személy szerint rettentően hiányoltam a házak vásárlását a GTA IV ben. Szt-em az V ben visszatér a GTA részekben bevált házvételrendszer. Erre több dolog is utal.
A trailerben a fickó mondja ~0:30 kor, h "So... I wanna big house". Remélem ezzel arra utalnak, hogy bírsz venni majd.
Szintén a trailerben ~0:50 körül a háttérben ott van a Wolfs ingatlaneladásos tábla.
Ismét a trailerben ~0:55 kor a lila inges fickó beszögeli az eladó táblát, akár ez is lehet utalás.
És ezekhez még hozzájön, h a GTA SA-ban minden sarkon szinte lakhattunk.
Mindenesetre én reménykedem benne, h nem csak kapni fogjuk mentőhelyeinket.


Sajnos nem volt igazam, nem lehet házakat venni.

Főszereplőügyileg sztem az öreg fószer lesz. Hangja és látszata is illik a GTA sorozathoz. Nem tartom valószínűnek, h egy régi szereplő fiaival legyünk.

Itt részben igazam volt, ez a főszereplő egyike a háromnak.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Kiscserko 2012. 11. 11. 13:22-kor.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2012. 04. 29. 07:52

Kiscserko írta:Én személy szerint rettentően hiányoltam a házak vásárlását a GTA IV ben. Szt-em az V ben visszatér a GTA részekben bevált házvételrendszer.
én még a vice city-s cég vásárlást (legális jövedelem volt,pl megvetted az autószalont,teljesítettél néhány feladatot és utána legális hasznot termelt)
ja,és a vice city stories-ból a legális autóvásárlást,meg a verekedésből a nyakkitörést :D
It's all down south now.

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 04. 29. 09:42

Kiscserko írta: A trailerben a fickó mondja ~0:30 kor, h "So... I wanna big house". Remélem ezzel arra utalnak, hogy bírsz venni majd.
Szintén a trailerben ~0:50 körül a háttérben ott van a Wolfs ingatlaneladásos tábla.
Ismét a trailerben ~0:55 kor a lila inges fickó beszögeli az eladó táblát, akár ez is lehet utalás.
Hm. Ezen még nem is gondolkodtam. :o Nem rossz elképzelés. :)

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2012. 04. 29. 10:25

Visali írta:
Kiscserko írta: A trailerben a fickó mondja ~0:30 kor, h "So... I wanna big house". Remélem ezzel arra utalnak, hogy bírsz venni majd.
Szintén a trailerben ~0:50 körül a háttérben ott van a Wolfs ingatlaneladásos tábla.
Ismét a trailerben ~0:55 kor a lila inges fickó beszögeli az eladó táblát, akár ez is lehet utalás.
Hm. Ezen még nem is gondolkodtam. :o Nem rossz elképzelés. :)
Visali ,ezt be is lehetne még rakni a trailer elemzésbe :D
It's all down south now.

Avatar
MateL
McReary testvér
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:36

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: MateL » 2012. 04. 29. 13:51

Nekem is ez jutott eszembe annál a jelenetnél. Szerintem a táblát leszúró ember biztosan scriptelt, és a játék elejéből egy tutorial videóból lehet kivágva. Talán ez lesz az első (megvásárolható) mentőház. A nyitott ablak is erre utal.
.mirrorS arE morE fuN thaN televisioN

Avatar
Gege
Rajongó
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2010. 02. 21. 19:29
Tartózkodási hely: tartózkodom
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gege » 2012. 04. 29. 19:13

mátéka írta:Nekem is ez jutott eszembe annál a jelenetnél. Szerintem a táblát leszúró ember biztosan scriptelt, és a játék elejéből egy tutorial videóból lehet kivágva. Talán ez lesz az első (megvásárolható) mentőház. A nyitott ablak is erre utal.
A nyitott ablak tényleg érdekes, mert akkor valószínű be is lehet menni. Viszont most hogy így mondod, tényleg ilyen "tutorial jelenetnek" néz ki :roll:

A Vice City Stories empire building rendszerét nagyon szerettem, azt jó lenne felújítva viszont látni, sokkal több lehetőséggel, na meg persze az egyéb mentőhelyek vásárlását. (tlad-ben milyen volt már hogy csak alderneyben van házad? -.- )

Avatar
james
Besúgó
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2012. 01. 27. 08:59
Tartózkodási hely: Hungary

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: james » 2012. 04. 29. 21:18

Hát ja elég fura volt. Itt én is támogatnám h lehessen házat venni ahol éppen hirdetik illetve egy két üzletet is jó lenne ha vehetnénk és zsetont termelne és/vagy pénzt lehetne ott tisztára mosni.. :) Remélem összetett játék lesz! :D

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2012. 04. 30. 09:31

Én örülnék egy-két kis sz*rcsi melónak is.Pl: ha tényleg lesznek állatok, akkor mondjuk agyonverni a menyétet ami elviszi öreg néne tyúkjait, vagy mondjuk kézbesítés, de az se lenne rossz, ha az utcán itt ott találnánk pár dollárt.És remélem több holmit is lehet vásárolni, mondjuk mentőhelyet tuningolni.Nem Simsesen, csak egy hifit, laptopot.Remélem otthon is lehet majd enni, mint a Maffiában.


Röviden kis jelentéktelen dolgok, amik viszont emelnek a hangulaton.
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 04. 30. 11:09

Én nem szeretnék állatkínzást, arra különbenis ott van a Red Dead Redemption.

Lezárt