[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 07. 10. 08:58

Gege írta:Aki a GTA V miatt utálja a MP3-at, és ezért hisztis 10 éves módjára viselkedik, az retardált agyilag.

1. Semmi köze a két játék reklámjának egymáshoz.
2. Nonszensz, hogy hisztis kisgyerekek oltogatják egy világméretű fejlesztőcég vezetőit.

Ezt kellene fölfogni, és ezért tart itt a magyar társadalmi színvonal. Az ember már gyerekként megtanul okosabb lenni bárkinél...
De azért azt te is belátod, hogy ha nem lenne az MP3 már rág a GTA V-öt nyomatnák!? Meg nehogy azt mond már, hogy nem unod már az MP3 marketingjét!
Gyenge napok vannak...

Avatar
Gege
Rajongó
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2010. 02. 21. 19:29
Tartózkodási hely: tartózkodom
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gege » 2012. 07. 10. 09:08

Nem látom be. A Max Payne 3-at 2007-ben már javában fejlesztették, de ha jól tudom, a tervek már a Max Payne 2 után elkezdődtek.

2007-ben még a GTA IV sem jelent meg, tehát párhuzamosan fejlesztették őket. A GTA IV hamarabb kijött (és mint minden GTA, bejelentéstől számítva max 2 év után), sőt azóta volt egy Red Dead Redemption, L.A. Noire, meg még előtte Midnight Club: LA.

Na miből lehet erre következtetni kicsivel több IQ-val, mint egy kavicsé? Arra, hogy a projecteket párhuzamosan, azaz egyszerre fejlesztik. Nincs itt arról szó, hogy a MP3 MIATT késik a GTA V. Miért késne? Volt bejelentett dátum? Nem. Akkor nem késik. Ha bejelentik, és később elhalasztják, az már késés.

Őszintén szólva én is jobban örülnék GTA V híreknek, mint a Max Payne 3-asoknak, de ettől miért unjam? A Max Payne 3 egy remek játék, és büszkék lehetnek rá szerintem.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 07. 10. 09:18

Én nem mondta ilyet, hogy az MP3 miatt késik a GTA V! Én csak azt mondtam, hogy az MP3 miatt nincs a GTA V-ről hír, mert nem akarják, hogy elterelje róla a figyelmet. Amúgy nem akkor az IQ-m, mint egy kavicsé :(
Gyenge napok vannak...

Avatar
Gege
Rajongó
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2010. 02. 21. 19:29
Tartózkodási hely: tartózkodom
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gege » 2012. 07. 10. 09:23

Nem neked mondom kifejezetten, hanem azoknak, akik így gondolják.

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2012. 07. 10. 09:43

Gege egyet értek veled!Én nem vagyok a May Payne játékok nagy rajongója,de szívesen elnézem a videókat,híreket róla, látva mennyit alakultak a R* játékai.+Ezekből a videókból én is találgathatok hogy esetleg mik azok amiket átvesznek Mp3-ból a GTA-ba!
Meg kell érteni azt is hogy ebben a játékban 5 év(majdnem) kemény munkája van benne szóval megérdemel mind a játék, mind a rajongói a játéknak, mind a készítők hogy most MP lázban égjen a honlap és a videójáték társadalom!Majd a GTA ideje is eljön,aki tud várni az vár,aki nem tud várni meg szidja tovább az embereket :)
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2012. 07. 10. 09:46

de én sem azt mondom,hogy a Max Payne 3 miatt késik a gta V,mert azt párhuzamosan fejlesztik,nem ettől fog késni! a Max Payne 3 miatt nem a GTA V késik,hanem a GTA V INFÓK,és amúgy is: értem,hogy a Max Payne 3 csak az első napokban volt világsiker,aztán már csalódás volt az eladása,és még mini dlc-k is vannak hozzá,amiket még el kell adni,és ezért még nem hajtanak rá más marketingelésére,hypolására. De komolyan,ennyire elvenné a figyelmet a Max Payne-ről pár gta V kép,vagy egy trailer,vagy legalább egy megjelenési dátum? szerintem aki meg fogja venni a dlc-ket,vagy a max payne 3-mat,az már eldöntötte ezt,tehát az egész marketing felesleges már,persze egy trailer és/vagy néhány képet természetes hogy kiadnak a dlc-ről bemutatásképpen,de emellet miért ne mutathatnának valamit a GTA V-ről?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mr.Vercetti 2012. 07. 10. 09:50-kor.
It's all down south now.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 10. 09:50

rohogseges írta:de én sem azt mondom,hogy a Max Payne 3 miatt késik a gta V,mert azt párhuzamosan fejlesztik,nem ettől fog késni! tényleg az a baj,hogy a Max Payne 3 miatt nem jön INFÓ,és amúgy is: értem,hogy a Max Payne 3 csak az első napokban volt világsiker,aztán már csalódás volt az eladása,és még mini dlc-k is vannak hozzá,amiket még el kell adni,és ezért még nem hajtanak rá más marketingelésére,hypolására. De komolyan,ennyire elvenné a figyelmet a Max Payne-ről pár gta V kép,vagy egy trailer,vagy legalább egy megjelenési dátum? szerintem aki meg fogja venni a dlc-ket,vagy a max payne 3-mat,az már eldöntötte ezt,tehát az egész marketing felesleges már,persze egy trailer és/vagy néhány képet természetes hogy kiadnak a dlc-ről bemutatásképpen,de emellet miért ne mutathatnának valamit a GTA V-ről?
Szerintem pont ezért. Hogy most minden figyelem a MP3-on legyen, és senkit ne "vakitson el" a GTA V, mert nyilvánvaló, hogy azt várják többen... :) Aztán kiadnának valami kis infót, és mindenki még jobban be lenne zsongva, mint valami 5 éves kisgyerek... :D Így meg csak a MP 3 van, arra lehet fókuszálni, nem tudja elterelni semmi a figyelmüket arról. Már, ami a GTA-t illeti. Majd nemsokára eljön a GTA ideje is..
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 07. 10. 09:57

Ja jó! De amúgy nem kéne ezt leszűkíteni a magyarokra. Nem hinném, hogy mind az 1939 ember aki dislike-olta http://www.youtube.com/watch?v=QJlPu2pQ_8Ia videót magyar.

Amúgy nekem annyira nincs bajom az MP3-al. Mielőtt megjelent nézegettem a videókat, olvasgattam a híreket, húúú mondom ez fasza lesz. Az első két részt is nagyon szeretem, most vettem meg PC-re és szerintem nagyon jó. De szerintem ezzel a marketinggel csak azt érik el, hogy egyre többen megutálják a játékot. Már engem is idegesít egy kicsit. Lássuk be azért a GTA a Rockstar húzó címe, és már mindenki azt várja.
Gyenge napok vannak...

Avatar
DereX
Szakértő
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2012. 07. 09. 22:35

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: DereX » 2012. 07. 10. 10:35

A korait arra értettem, hogy még az MP-vel foglalkoznak. Lemegy minden DLC stb, ez lesz ősz eleje, közepe, aztán még várnak 1-2 hónapot, hogy mégse rögtön utána kezdjenek el rögtön mindent. Teljesen érthető ez az egész. Semmilyen dátumot nem osztottak meg ezért nem lehet azt mondani, hogy késik. Az is lehetséges, hogy csak a GTA rajongók kedvéért rakták fel a trailert, hogy lássuk foglalkoznak az új résszel is. Szerintem az év végén kapunk valami infót talán, vagy a következő év elején, akkor már minden út szabad. És a megjelenés? Hát az a trailer után számított 2 év kb.

Üdv!

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2012. 07. 10. 12:14

kövessétek a példámat,én a feszültséget amit a R* okoz a GTA infó hiányával levezetem más megjelenő játékokra.A kedvenc játékom(Runaway1,2,3) készítői kb 1 órája jelentették be következő játékukat!Így kicsivel könnyebb kibírni :D Remélem akkor jelenik meg mikor a GTA mert akkor én ki nem mozdulok a gép és ps elől *-* R* is követhetné másnak a példáját és mondhatna már valamit :D
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 10. 12:17

insanity06 írta:kövessétek a példámat,én a feszültséget amit a R* okoz a GTA infó hiányával levezetem más megjelenő játékokra.A kedvenc játékom(Runaway1,2,3) készítői kb 1 órája jelentették be következő játékukat!Így kicsivel könnyebb kibírni :D Remélem akkor jelenik meg mikor a GTA mert akkor én ki nem mozdulok a gép és ps elől *-* R* is követhetné másnak a példáját és mondhatna már valamit :D

Én speciel tök jól bírom.. :D majd kiadják egyszer, nem kell ezen annyit aggódni.
De a R* egyedi.. :D ők nem lesznek olyan mint a többi gyártó, hogy mindent szétkürtölnek, főleg akkor, mikor egy másik játékuk a "soros". Szééééééééééééépen, fokozatossssssan... majd napvilágra kerülnek az egyes információk.... :)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2012. 07. 10. 12:27

bezony bezony :D én még mindig jól elvagyok a négyel :D sőt itt van még az L.A Noire is :D + van rengeteg dolog amit lehet még csinálni és akkor repül az idő :D
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 10. 12:36

insanity06 írta:bezony bezony :D én még mindig jól elvagyok a négyel :D sőt itt van még az L.A Noire is :D + van rengeteg dolog amit lehet még csinálni és akkor repül az idő :D

Hát, engem a IV már nem annyira köt le. Kóddal kiakasztottam 3x, 1x kód nélkül, meg 100%-os is. A 2 DLC-t is kitoltam már kód nélkül, TLAD-t 2x is, mert unatkoztam akkor..:D meg persze azok is 100%-osak. Szóval így, hogy ezeket elértem, már nincs "értelme" játszani.. Mostmár a régebbi részekhez térnék vissza. Jó lesz gépem, rakom fel Vice City-t meg a III-t. :D Aztán majd azokkal játszom kód nélkül, ill. majd SA-val. Szóval ezekkel tolom majd.. a GTA IV meg asszem ennyi volt.
Gyorsan el fog telni az idő, hidd el. Főleg, hogy lassan (sajnos) ismét suli -gondolom suliba jársz még- suliidőbe meg még gyorsabban telik az idő. Kivétel persze, ha matek óra van.. :DÉszre sem veszed, és már a GTA V tokját tarthatod a kezedben, amit frissen bontottál fel... :)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2012. 07. 10. 13:04

insanity06 írta:bezony bezony :D én még mindig jól elvagyok a négyel :D sőt itt van még az L.A Noire is :D + van rengeteg dolog amit lehet még csinálni és akkor repül az idő :D
hát a GTA IV már nem köt le,a L.A. Noire meg még nem köt le,már nagyon várom az augusztusi magyarítást hozzá :D addig meg marad nekem is újra a vice city :cool:
It's all down south now.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 07. 10. 13:52

http://www.gamestar.hu/max-payne-3-megs ... tudio.html

Az L.A.Noire szerintem rém unalmas....

Luszie: Te meg nem vagy GTA b*zi, úgyhogy még jó hogy jól bírod! :D

Amúgy akkor volt a jó mikor nem hoztam be a lemaradásomat, nekem minden csúszással volt meg. Akkor tudtam meg hogy létezik GTA IV mikor megjelent.
Gyenge napok vannak...

Lezárt