[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 05. 07. 13:33

Mr.Vercetti írta: Hát Trevor arcát is kozmetikálhatnák kicsit, mert értem hogy a "sivatagi őrült paraszt" karakterhez nem illik szép ember, de azért eltúlozni sem kellett volna ilyen zombifejes, pusztulatarcú irányba...
Ennek okán reménykedjünk, hogy lesz használható sminkkészlet is a játékban! :D XD Amúgy szerintem épp eltalálták! Van egy rokonom, aki kiköpött mása... XD Leszámítva a pálinkától pozsgás arcot. XD XD

Avatar
paradicsoma13
Rajongó
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 09:11
Tartózkodási hely: Vice City, Hajdúnánás

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: paradicsoma13 » 2013. 05. 07. 13:42

Hát szerintem is lehet kimarad a hajvágás vagy lehet meg lesz szabva hogy marad a hajméret csak más stílusban pl sima fésűlt-ből lehet felzselézett stb.
The guns and crack in this area go through Trevor Phillips Enterprises... or they ain't going-Trevor Phillips
I'm rich, I'm miserable. I'm pretty average for this town.-Michael
I sound like somebody trying to make some paper and nor get killed- Franklin

Avatar
brenor
Szakértő
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2012. 10. 03. 00:24

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: brenor » 2013. 05. 07. 13:51

Én csak Franklinnel tudnám elképzelni a hajvágást, és szerintem csak az ő haját tudjuk majd testreszabni, Michael-re meg Trevor-ra meg lehet tehetünk kis arcszörzetett,mint a san andreasban CJ-nél, de gondolom tetoválni mind hármukat lehet majd.

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 05. 07. 13:54

Mr.Vercetti írta:Hát Trevor arcát is kozmetikálhatnák kicsit, mert értem hogy a "sivatagi őrült paraszt" karakterhez nem illik szép ember, de azért eltúlozni sem kellett volna ilyen zombifejes, pusztulatarcú irányba...
Szerintem az ő arcán is változtattak egy kicsit az előzetesben. Vékonyabb lett az arca
Rockstar69 írta:Szerintem a GTA IV-nek egyáltalán nincs komor hangulata. Ez csak egy közhely, amit sokan emlegetnek, pedig hülyeség. Szerintem az egyik leghangulatosabb GTA a IV. rész! Sok jó emlék fűződik hozzá.
Pedig jóval komorabb a hangulata, mint az előző részeknek. A grafika is egy kicsit színtelen
insanity06 írta:csak én vagyok az egyetlen aki sehogy se tudja elképzelni a haj vágást? Egyszerűen olyan kidolgozotnak tűnik hogy nem tudom elképzelni hogyan lehet azt lecserélni. Eleve Trevor kopaszodó...most akkor tudok majd neki afro-mikrofon frizurát csináltatni?
Ezen már én is elgondolkodtam. Szerintem lehet, úgy lesz megcsinálva, hogy mindegyik főszereplőnek adott fajtákat lehet csinálni.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 05. 07. 15:08

Cseszneki írta:Ezen már én is elgondolkodtam. Szerintem lehet, úgy lesz megcsinálva, hogy mindegyik főszereplőnek adott fajtákat lehet csinálni.
Én is így gondolom. Azért a GTA V-nél nem hiszem hogy az lesz hogy majd Trevor szinte semennyi hajából lehet majd mikrofon frizkót csinálni. Elég tré lenne. Gondolom majd kisebbeket lehet választani és más fazonúakat ill. arcszőrzetet.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
tatec
CJ zoknija
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 19:05
Tartózkodási hely: Arad

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: tatec » 2013. 05. 07. 15:18

Sziasztok,engemet az erdekelne,hogy kozulunk igazi GTA rajongok kozul ti mivel fogtok tobbet jatszani,a mutival vagy a single player-el?En tuti a singlit fogom tobbet tolni de nem fogom megvetni a multit se es kivancsian varom,hogy lesz a Crews-al es tovab birom tolni a GTAPlace Elite Crews-al.
" Good Shot Amigo!"

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 05. 07. 15:22

Én nyílván valóan majd a singleplayer-t fogom előnyben részesíteni hiszen a GTA IV-nél is inkább azt tartottam hangsúlyosabbnak, meg én single-ben jobban szeretem tolni mint multin. Multin is játszottam, de a singleplayer-hez képest elenyésző volt az a mennyiség. Biztos ki fogom azért az is próbálni és néhány játékmódon jókat őrjöngök majd, de a singleplayer a number one. :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Luszie 2013. 05. 07. 15:49-kor.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 05. 07. 15:46

Luszie írta:Én nyílván van majd a singleplayer-t fogom előnyben részesíteni hiszen a GTA IV-nél is inkább azt tartottam hangsúlyosabbnak, meg én single-ben jobban szeretem tolni mint multin. Multin is játszottam, de a singleplayer-hez képest elenyésző volt az a mennyiség. Biztos ki fogom azért az is próbálni és néhány játékmódon jókat őrjöngök majd, de a singleplayer a number one. :)
Nálam dettó. Legalábbis a GTA-knál. Nem akarom megsérteni a R*-t, de a GTAIV-ben is kipróbáltam a multit, és hát nem azt akarom mondani, hogy nem tetszett, félreértés ne essék, de valamiért a multi egyáltalán nem hagyott akkora nyomot bennem, mint a szingli. Először is ott van a korábban már számtalanszor leírt problémám, hogy nemritkán még quickmatchbe is beleöregedek, mire sikerül belépnem egy játékba, ráadásul van az a hülye kipipálgatós marhaság, ami nemegyszer felhúzta az agyamat. Nincsen semmi felkészülési korlát, addig szöszölhetnek a játékosok, ameddig annyira fel nem húzzák az agyadat, hogy legszívesebben a falhoz vágnád a joystickot, ráadásul könnyen kirúghatnak a lobbiból, és hát a többjátékos módok sem kötöttek le annyira, mint például egy COD-ban. Bár mentségükre szólhat, hogy nem is tudtam mindegyik játékmódot kipróbálni azok miatt a hülye, lassú, szöszölős játékosok miatt, mert kb. negyedórányi várakozás után meguntam és kiléptem. De már páran elmondtátok nekem, hogy már az MP3-ban is úgy működött a gyors matchmaking, mint egy COD-ban, tehát szó szerint gyors volt, nem úgy, mint a IV-ben, és mivel remélhetőleg ezt a módszert fogják alkalmazni a GTAV-ben is, ezért lehet, ott jobban megismerem/megszeretem majd a multit.
Nem akarok még korai véleményt mondani, de a GTAIV-s multi után egyelőre azt mondom, hogy biztos milliószor többet fogok az V-ben is a szinglivel játszani, mint a multival, de ha valóban játszhatóbbá teszik majd, mint a GTAIV-ét, és nem kell majd annyit várni, akkor talán a GTAV multijával jóval többet fogok játszani, mint az elődjével, de engem is inkább a szingli érdekel jobban a GTA-nál.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 05. 07. 15:52

Persze a R*-nak GTA téren nem igazán nagy specialitása a multiplayer. MP-t meg pl Agent-t és egyéb R*-os játék multijával nem volt szerencsém játszani, de a GTA-é még egyértelműen egy olyan állapotban van, amin sok minden csiszolni való akad még. Talán ez majd az V-nél megváltozik.. Nem lehet tudni.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
cj8900
Besúgó
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2012. 12. 03. 18:21
Tartózkodási hely: Slovakia,Dun.Streda

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: cj8900 » 2013. 05. 07. 15:55

Èn szinglet fogok jatszani mert a multitnem annyira szeretem esetleg az iv nel a free mod de inkább szingle
:roll:
"You can't repo the assets of a dead man,bitch sittin' cheap asshole! " - Franklin

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2013. 05. 07. 15:59

Szerintem a többség a single résszel fogja kezdeni, mert mindenki kíváncsi a történetre. De, ha sikerül végigjátszanom, akkor egészen biztosan kipróbálom a multit is. Nekem igazából nem volt semmi gondom a IV-gyel sem, volt játékmód, ami tetszett és volt, ami nem.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 05. 07. 16:03

Luszie írta:Persze a R*-nak GTA téren nem igazán nagy specialitása a multiplayer. MP-t meg pl Agent-t és egyéb R*-os játék multijával nem volt szerencsém játszani, de a GTA-é még egyértelműen egy olyan állapotban van, amin sok minden csiszolni való akad még. Talán ez majd az V-nél megváltozik.. Nem lehet tudni.
Igen, ebben egyetértek, meg azért egy Open World multit nehezebb is összerakni, mint egy arcade lövöldözős multit (COD). Valóban sok csiszolni való van még rajta, több szervert kéne majd csinálni, hogy többen is játszhassanak, nem lenne akkora tolongás, mint a IV-nél. Ahogy írod, talán az V-nél megváltozik ez a dolog és kicsit összeszedettebb lesz a multi, de azért láthatólag a R* is tudja, hogy ők inkább az egyszemélyes játékmódban az ászok, és a multit meg inkább meghagyják azoknak, akik meg szinglit nem tudnak csinálni. Mindegy, majd idővel minden kiderül. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 05. 07. 16:10

Én is a single-vel töltök több időt, mint a GTA IV-nél is. Nekem amúgy tetszett a GTA IV multija is! Csak tényleg annyi volt benne a rossz, hogy mindenkinek ki kellett piálni, hogy készen áll. Szegény Rockstar-osok naívak voltak, azt hitték inteligens emberek játszanak a játékaikkal, de sajnos ez nem így van. Meg a fejlődési rendszert is elrontották.Remélem azért nem lesz olyan igazságtalan a multi, mint a Max Payne 3-ban!

Luszie: Az Agent multijával szerintem senki nem játszott még! :D
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 05. 07. 16:17

Ja hogy annak nincs is? :D Jólvan, rossz pl volt... Annyit tudtam hogy az is R*, de hogy mi az meg van-e multija, arról fogalmam sincs. semmi gond.
Hát szerintem a R* is tisztában van vele mint mindig, most is a singleplayer-el fognak tarolni. Multizni nem csak egy GTA-ban lehet, de ilyen színvonalon elmerülni egy virtuális R* alkotta világban.. csak itt lehet.. :D
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 05. 07. 16:18

Rockstar69: Na ja! :D Az Agent-ről még vajmi keveset tudunk, szóval még nem nagyon játszhatott vele senki, még Luszie sem. Bár PS3 exkluzív lesz nagy valószínűséggel, de azért érdekel, milyen lesz, de nem OFF-olok tovább az Agent-tel.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Lezárt