[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 11. 11. 12:58

Cseszneki írta:
Luszie írta:És magyarosítás biztos nem érkezik, hiszen a R* nem gondol a mi kis piciny országunkra. Max a kedves fanok, akik készítenek magyarosítást hozzá, de azokban tényleg sok hiba van. Meg nekem néhány nem is tetszik. Pl. a GTA III-ban vannak olyan fordítások, hogy (ezt most én találom ki, de kb ehhez hasonlók) "vonszold már be a picsádat az autóba!" És hasonlók. Értem én, hogy ez a GTA, de én mégse egy bűnöző vagyok, hanem egy játékos. Aztán ezt kell olvasnom? Vannak elég igénytelen fordítások, de ha nem tudsz angolul, akkor még ez is jobb, mint ha nem értenél belőle semmit.
Sohasem lehet tudni. A Ubisoft se adta ki eddig a játékait magyarul és az AC3 mégis lefordítva jött ki, mert a PlayOn forgalmazó megegyezett velük és így megtudták csinálni magyarra. Szerintem ők ezután a GTAnál is megpróbálják, majd ezt
A GTA V-öt Magyarországon a CNG Hungary kft. forgalmazza, nem a PlayON.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 11. 11. 13:02

Jajj tényleg... :D Aki ilyen matracokat vagy miket árul, Hossan. Beugrott, bocs!

Én úgy tudom, hogy nem írták hogy automatikusan átvált/ vagy kötelező lenne. Szimplán felajánlja, mert arra viszont tisztán emlékszem hogy mondták hogy egy karakterrel végig lehet lenni az egész játékban, csak olykor majd felajánl a játék más szereplőket.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 11. 11. 13:18

Remélem, már nem az lesz, hogy az autók full királyul néznek ki, de motorjaik két pixelből álltak, ez már elég idegesítő volt a négyben is. Az átlag játékos szerintem úgyis rögtön elhagyja a motorháztetejét, így ezen a részen javíthatnának.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2012. 11. 11. 14:05

Luszie írta:Én úgy tudom, hogy nem írták hogy automatikusan átvált/ vagy kötelező lenne. Szimplán felajánlja, mert arra viszont tisztán emlékszem hogy mondták hogy egy karakterrel végig lehet lenni az egész játékban, csak olykor majd felajánl a játék más szereplőket.
Úgyis váltani kell majd. Érződött az egész szövegből, hogy elakarják hitetni mennyire szabadabb lesz a játékmenet így több karakterrel. Az egész csak duma
Visali írta:A GTA V-öt Magyarországon a CNG Hungary kft. forgalmazza, nem a PlayON.
Ezt nem tudtam. De mivel az AC3 elég szépen fogy itthon, így lehet, hogy ők is megpróbálkoznak a felirattal. Bár engem ez már annyira nem izgat, mert eléggé elvette a Rockstar a kedvem a játéktól

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2012. 11. 11. 14:24

miért fikázzátok azokat az újításokat amit még nem is láttatok? Megemlítették egy cikkben és ennyi! És honnan veszitek hogy 3 gyengébb szereplő? Játszottatok vele? Egyik karakterről se adtak részletes leírást! Miért veszitek ennyire biztosra ezeket a dolgokat? Kijön a játék játszatok vele és akkor mondhatjátok hogy elvan b*szva!
Szerintem kellett ez az újítás a GTA-nak mert már a négynek is a sztorija gyenge volt! Ez egy remek lehetőség, hogy egy olyan sztorit alkossanak amit öröm lesz 100x is végig vinni.
+ Annyi újítást terveztek a játékba, hogy kétlem hogy ha például 1 játékost terveztek volna akkor ezeket a dolgokat mind egytől egyik bevállalta volna! (gondolok itt arra, hogy lesznek lehetőségek amit csak bizonyos karakterekkel érhetünk el). Az ilyen karakter már túlságosan robot. Ilyen ember nem is létezik.
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 11. 11. 14:29

Szerintem ez az általánosítás nem helytálló.


& egyébként ez ízlések kérdése, de szerintem a IV-nek lett az egyik legjobb story-ja. Nekem tetszett. Jobban mint akármelyiké.


Én úgy fogalmaznám ezt a mondatodat:
"Az ilyen karakter már túlságosan robot."
Szerintem csak "túlságosan őrűlt" azaz meg lehetett volna anélkül oldani, hogy akárki is robotnak nézi az adott főhőst, hidd el.

A 3 szereplővel csak a más és más játékosoknak akartak tetszelegni, nem pedig azért mert robotoknak tűntek az eddigi főhősök, vagy annak tűntek volna.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Tigrito
Sprunk-függő
Hozzászólások: 391
Csatlakozott: 2012. 08. 08. 17:36
Tartózkodási hely: KKHalas

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Tigrito » 2012. 11. 11. 14:31

A mellékküldetések vajon milyenek lesznek? Mindegyikkel meg kell majd csinálni őket, vagy elég lesz majd csak egyel. És ha mondjuk Trevornak nem engednéa rendőrős küldit? :D :D
"Braaaaaaaaaaaaaaaaaaawr!" - Chewbacca

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2012. 11. 11. 14:35

Luszie írta:Szerintem ez az általánosítás nem helytálló.


& egyébként ez ízlések kérdése, de szerintem a IV-nek lett az egyik legjobb story-ja. Nekem tetszett. Jobban mint akármelyiké.


Én úgy fogalmaznám ezt a mondatodat:
"Az ilyen karakter már túlságosan robot."
Szerintem csak "túlságosan őrűlt" azaz meg lehetett volna anélkül oldani, hogy akárki is robotnak nézi az adott főhőst, hidd el.

A 3 szereplővel csak a más és más játékosoknak akartak tetszelegni, nem pedig azért mert robotoknak tűntek az eddigi főhősök, vagy annak tűntek volna.
Nem mondtam hogy az eddigi karakterek robotok voltak. Az összes nagyszerűre sikerült és ez a 3 is remek lesz. Sokan (köztük én is) Michael-el szimpatizálnak de azt kell, hogy mondjam hogy Trevor karaktere lett az amit nagyon eltaláltak.
az ízlés kérdéssel egyet értek. Nem lehet mindenkinek megfelelni, de kétlem hogy ez a három főhős dolog olyan lenne amit a játék kiadása előtt temetni kellene. Szerintem egy remek ötlet és remélem a kivitelezés is jó lesz.
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 11. 11. 14:37

Szerintem elég lesz 1 karakterrel. Szívás lenne mindent 3x csinálni. Csak gondolom lesznek olyan dolgok, amik majd csak 1 karakterrel lesznek elérhetőek, de azok is kellenek majd a 100%-hoz.

Most mondok egy pl-t, ami így eszembejutott: (én találtam ki, úgyhogy erről ne kezdjen el terjedni a pletyka, ha kérhetem!)
Trevorral 15x drogot kell árusítani adott negyedekben.

Minél közelebb érünk a 15-höz, annál nehezebb lesz megcsinálni a feladatot, mert annál zűrösebb helyekre kell majd menni, vagy mondjuk jönnek a zsaruk, és sorolhatnám.. :D Ilyen droggal kapcsolatos mellékküldetés egyébként szerintem lesz benne.
"Whatever." (Ryder)

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 11. 14:44

Egyértelmű, hogy a GTA4-nek volt a legjobb sztorija, hiszen lehetett látni, hogy milyen kidolgozott, néhol csavaros. Volt munka benne rendesen. No meg persze a grafika meg a fizika. Másra nagyon nem is maradt puskapor. A San Andreas meg hatalmas volt, tartalmas, de a története viszont elborult, így nem is kellett sokat rajta agyalni.
Az V-ben szerintem nem lesz akkora hiányérzetünk semmilyen szempontból.

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2012. 11. 11. 14:55

jó sztorija volt a 4nek de nem a legjobb! van egy előzmény amiből kiugrik a főbb történet aminek a vége az hogy bosszút áll, vagy nem (ez a végén lévő döntés volt az ami dobott a játékon). Szerintem többet is kitudtak volna hozni a történetből. (szerintem az ami nektek tetszett az az ahogy tálalták a történetet) ami remek volt..egyik legjobb

*az előzményt úgy értem hogy Nicho múltjában történtek dolgok ami miatt Amcsiba költözik és ez a cél vezéreli az ottani dolgokban...és ebből ugrik ki főbb történet.
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 11. 15:09

Attól függ mihez képest az egyik legjobb történet. Mert szerintem a GTA sorozat történelmében nem nagyon volt nála jobb, legfeljebb ugyanolyan jó.

Azt meg ki ki maga döntse el, hogy melyik a jobb, ha egy lapos, gyenge történetet jól tálalnak, vagy pedig pocsékul, noha a sztori szuper lenne.

Avatar
Kisdave
Rajongó
Hozzászólások: 161
Csatlakozott: 2012. 10. 25. 15:05

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kisdave » 2012. 11. 11. 15:14

Van hasonlóság?:D
Kép
Trevor: Just ignore the bodies!

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 11. 11. 15:48

A ruha miatt van hasonlóság!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Rockstar69 2012. 11. 11. 16:17-kor.
Gyenge napok vannak...

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 11. 11. 15:56

Különben miért vette volna fel?! Mellesleg a feje is hasonló...
Guess who's back!

Lezárt