[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 16. 17:30

XD
Igazad van. Félre értettem, most néztem meg a cikket. Úgy van ahogy TE írtad.

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2012. 11. 16. 17:53

egy haverom ma azt mondta nekem hogy ps2-re is majd fogják gyártani a GTA V-t.....szerintem csak kamuzott...vagy szerintetek is elképzelhető hogy Ps2-re is elkészül a játék???

Avatar
Skyfall
Puding
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2012. 10. 25. 18:34
Tartózkodási hely: Pest megye

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Skyfall » 2012. 11. 16. 17:54

Stan98 írta:egy haverom ma azt mondta nekem hogy ps2-re is majd fogják gyártani a GTA V-t.....szerintem csak kamuzott...vagy szerintetek is elképzelhető hogy Ps2-re is elkészül a játék???
Hatalmasat kamuzott :)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 11. 16. 17:56

Stan98:Esélytelen.A PS2 már nagyon rég kiment a divatból(már bocs),amióta megvan az X360 2005óta,azóta nem sokakat,amióta meg a PS3 kijött,azóta meg senkit nem érdekel,se a játékosokat,se a fejlesztőket.Egyszer-kétszer előfordul egy-két kósza címmel(FIFA)hogy még kiadnak egy lebutított változatot a PS2őre,de ilyen nagy címek,mint egy GTA,olyanok már sajnos soha nem jönnek ki rá.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 11. 16. 17:57

Stan98 írta:egy haverom ma azt mondta nekem hogy ps2-re is majd fogják gyártani a GTA V-t.....szerintem csak kamuzott...vagy szerintetek is elképzelhető hogy Ps2-re is elkészül a játék???
Ez kizárt dolog, mert nem tudom!

dani.szentgail: Te is tudsz azért...

Ahhhhh...
Gyenge napok vannak...

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2012. 11. 16. 18:02

jól van én csak megkérdeztem és én se hittem el (le is írtam....) arról meg nem tehetek hogy nem kaptam ps3-at xdd szerintem 13.000 Ft-okat nem ér meg 1 játék és a szüleim is ezért vettek ps2-t csak hát arra már nincs semmi játék...de ha ps3-at egyszer vennék azt valószínűleg csak a GTA V miatt mert az megérne nekem annyit de a többi játék nem....de ha nem lesz ps3-am ott az unokatesóm xbox-a amin simán lehet nyomatni ezt kib*szott játékot :D

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 11. 16. 18:06

Stan98 írta:jól van én csak megkérdeztem és én se hittem el (le is írtam....) arról meg nem tehetek hogy nem kaptam ps3-at xdd szerintem 13.000 Ft-okat nem ér meg 1 játék és a szüleim is ezért vettek ps2-t csak hát arra már nincs semmi játék...de ha ps3-at egyszer vennék azt valószínűleg csak a GTA V miatt mert az megérne nekem annyit de a többi játék nem....de ha nem lesz ps3-am ott az unokatesóm xbox-a amin simán lehet nyomatni ezt kib*szott játékot :D
Vegyél PC -t, arra minden fontos játék kijön. Előbb vagy utóbb, de kijön. ;)
Bár kétlem, hogy van olyan háztartás, ahol van XBox vagy PS, de nincs PC :)

Na de nem erről akartam beszélni. Tudom, hogy van egy külön erre a célra létrehozott téma, de inkább itt írom:
Nektek hogyan befolyásolta a véleményeteket az egyes főszereplőkről az új trailer? Pozitívan vagy negatívan?
Nálam ez a helyzet:
Franklin: Kissé egyszerű, CJ mintájú embernek gondoltam, és lényegében a véleményem nem is változott róla sokat, de kissé pozitívan látom. Egy ambiciózus, fiatal gengsztert látok benne. És sok lehetőséget.
Michael: Nos, ő az egyetlen, aki nem változott semmit. Talán egy kicsit negatívabban tudok hozzáállni. Nálam a kinézet is számít valamennyirer, és az arca szerintem túl nagy. És persze öregebbnek is látszik, de engem ez nem zavar. Viszonylag normális embernek látom ennyiből.
Trevor: Trevor az abszolút nulláról ment föl az első helyi holtversenybe. Először is nem úgy őrült, mint egy totálisan bomlott agyú ember, hanem csak vad. Másrészt egyenlőre nincsenek olyan vonásai, amik ne illenének egy GTA főszereplőjéhez (míg Michael és Franklin rendelkezik ilyenekkel).
Magyarul jó karakternek látszik :)
Szerintetek?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára The Cleansing Fire 2012. 11. 16. 18:14-kor.
Guess who's back!

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 11. 16. 18:09

dani.szentgali írta:Stan98:Esélytelen.A PS2 már nagyon rég kiment a divatból(már bocs),amióta megvan az X360 2005óta,azóta nem sokakat,amióta meg a PS3 kijött,azóta meg senkit nem érdekel,se a játékosokat,se a fejlesztőket.Egyszer-kétszer előfordul egy-két kósza címmel(FIFA)hogy még kiadnak egy lebutított változatot a PS2őre,de ilyen nagy címek,mint egy GTA,olyanok már sajnos soha nem jönnek ki rá.
Az, hogy kijöjjön PS2-re, tényleg elég esélytelen, mert akkor nagyon le kellene butítaniuk a játékot, és amúgy sem lenne belőlük egy fú de nagy bevételük, nem profitálnának belőle.
Az szerintem viszont elég nyílvánvaló, hogy a PS2 sokkal jobb volt, mint most a PS3.. Nem értsetek félre: mert nyílván a PS3-nak már nagyobb memóriája van, net van rajta meg minden.. de a PS2 sokkal nagyobb klasszikusnak számított. Ez olyan mintha meglátsz egy ladát az utcán. Valami tuti eszedbe jut róla, mert régi klasszikus autó..
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 11. 16. 18:11

Egyébként hülyeség amit dani.szentgali írt! Azt hiszi, hogy megjelent az Xbox és Sony házánál megállt az élet. 2005-ben is érdekelte a játékosokat a PS2-ő csakúgy, mint most. A GTA V-öt meg azért nem adják ki PS2-re, mert: 1, Nem bírná a hardver 2, Mi értelme lenne akkor a PS3-nak, ha futnának a PS2-őn is ugyan azok a játékok. Egy GTA V-öt meg Fifát össze se lehet hasonlítani...
Gyenge napok vannak...

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2012. 11. 16. 18:14

NoxiusEnterprise: igazad van mert arra tényleg sok új játék megjelenik de nem vagyok a "játékmegszállott" típusú ember....kivéve ha GTA-ról beszélünk mert annál nincs jobb játék (szerintem) és ha ráérek sokszor játszok a VC-vel meg még régen amikor megvolt,SA-val nyomtam....na de a lényeg hogy azért nem veszek új pc-t...én inkább a konzolokat jobban szeretem :lol: a TV-n szerintem jobb nézni a játékot mint a gépen de ezt mindenki saját maga dönti el

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 16. 18:19

NoxiusEnterprise: Ja azért sírnak a PC-sek, hogy miért nem tudnak kiadni minden játékeot PC-re is. Most hadd ne soroljam...

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 11. 16. 18:24

Stan98 írta:NoxiusEnterprise: igazad van mert arra tényleg sok új játék megjelenik de nem vagyok a "játékmegszállott" típusú ember....kivéve ha GTA-ról beszélünk mert annál nincs jobb játék (szerintem) és ha ráérek sokszor játszok a VC-vel meg még régen amikor megvolt,SA-val nyomtam....na de a lényeg hogy azért nem veszek új pc-t...én inkább a konzolokat jobban szeretem :lol: a TV-n szerintem jobb nézni a játékot mint a gépen de ezt mindenki saját maga dönti el
Szerintem is jobb TV előtt játszani, meg kényelmesebb is! :)
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 11. 16. 18:24

Stan98 írta:jól van én csak megkérdeztem és én se hittem el (le is írtam....) arról meg nem tehetek hogy nem kaptam ps3-at xdd szerintem 13.000 Ft-okat nem ér meg 1 játék és a szüleim is ezért vettek ps2-t csak hát arra már nincs semmi játék..
Dehogynem csomó játék van! És minden rohadt olcsó rá! 5000 alatt szinte minden játékot megkapsz! Az SA mondjuk 5k körül van, de egyébként minden ekörül van. PS2-vel is el lehet lenni. Felmész használt játékokkal kereskedő oldalakra, és onnan veszel! Ennyi az egész!

Noxius: Nekem is ez a véleményem! Michael nem változott semmit, Franklin eléggé átlagos, Trevorról viszont most sok mindent megtudtunk, hogy tényleg eléggé vadállat!
Amúgy PC-t nem érdemes venni, akkor már vegyen XBOX-ot, vagy PS3-t.. Mert hiába drágább rá egy játék ,mintha PC-re letöltené (egyébként PS3-ra is vannak normális áron játékok, nem is egy) de egy PC ami viszi rendesen az V-t nem 2 ft-ba kerül... Gazdaságosabb inkább konzolt venni.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2012. 11. 16. 18:26

jaja mert az ágyon/kanapén/fotelban jól ellehet fetrengeni játék közben is de a pc-nél csak ülve lehet normálisan játszani+én gépen utálok a GTA-ban célozni :P

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 11. 16. 18:27

Szerintem viszont PC-n a célzás sokkal jobb! :) De csak az. A többi jobban kézre esik konzolon.
"Whatever." (Ryder)

Lezárt