[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 05. 05. 16:12

Kiscserko írta:25 órás sztorit, de ez 100%, hogy több lesz első végigjátszásra egy átlagos embernek.
Egy nem átlagos embernek is kell hozzá 25 óra szerintem :D Első végigjátszásra biztos, hiszen azért szokni kell mindent...
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 05. 05. 16:17

Lehet, hogy 25 óra vagy még több lesz a fősztori, de nekem az első biztos az lesz, hogy bejárom az egész várost, vidéket és víz alatti világot és csak utána állok neki rendesen a történetnek.:D

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 05. 05. 16:19

Én pont fordítva, először sztorizok, az nagyon érdekel :) Persze közben ismerkedem a játéktérrel, de inkább a fő sztori után funolok azzal, hogy megismerem minden ki csücskét a mapnak :)
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 05. 05. 16:29

Persze nem lehet elsőre mindent kiismerni a mapon, én még így 5 év után is meglepődöm, hogy milyen helyek vannak a GTAIV-ben!!! :)

Avatar
MOB662
Szakértő
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2013. 03. 31. 16:36
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: MOB662 » 2013. 05. 05. 16:32

insanity06 írta:Engem a hud elhelyezkedése helyett jobban érdekel hogy a R* megmarad ennél a több befejezés dolognál. Nekem a 4-ben nagy pozitívum volt hogy lehetett választani 2 befejezés közül de az kevésbé hogy a játékom ahogy játszottam abszolúte semmi befolyással nem volt a végére...ha már van 2 befejezés akkor igazán lehetne hatással a befejezésre hogy például "2 padon ülő fazon közül melyiket nyírom ki és különös módon mind a kettő felkért arra, hogy nyírjam ki a másikat".......
Amúgy hány perc játékidőt is ígértek?
Hát itt 3 opció is lesz ahogy olvastam mint pl az egyik főrablás aminek extraction a neve,abban is 3 opció lesz:vezetni a repülőt Trevorral,sniperrel lelőni az őröket Franklinnel vagy gépkarabéllyal az ellenséget Michaellel. :) nagy lesz!

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 05. 05. 17:13

realostew írta:Én pont fordítva, először sztorizok, az nagyon érdekel.
Dettó. Én mindig csak 3-4 kijátszás után fókuszálok pl a mellékküldetésekre meg a 100% teljesítésére. Addig csak küldizek meg "lazulok" 1-2 dologgal.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
MOB662
Szakértő
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2013. 03. 31. 16:36
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: MOB662 » 2013. 05. 05. 18:37

nagyon különleges érzés lesz mikor eljön nap és el lehet kezdeni pörgetni a cuccost!hamar megy az idő és . :) alig várom. :D

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 05. 05. 19:02

Én is. Régen GTA-ztam már egy igazán jót.. :)
"Whatever." (Ryder)

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 05. 05. 19:06

Kiscserko írta:25 órás sztorit, de ez 100%, hogy több lesz első végigjátszásra egy átlagos embernek.
A 25 óra még így is kevés
Luszie írta:realostew írta:
Én pont fordítva, először sztorizok, az nagyon érdekel.

Dettó. Én mindig csak 3-4 kijátszás után fókuszálok pl a mellékküldetésekre meg a 100% teljesítésére. Addig csak küldizek meg "lazulok" 1-2 dologgal.
Akkor csak én vagyok egyedül aki egyszerre csinál mindent?

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 05. 05. 19:07

Kicsit unatkozhat, úgyhogy elkészítettem a "THE HANGOVER III" poszterét GTAV sítlusban!
"THE HANGOVER III"
"GTAV"
"Összehasonlító kép"

Avatar
MOB662
Szakértő
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2013. 03. 31. 16:36
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: MOB662 » 2013. 05. 05. 19:13

Dave írta:Kicsit unatkozhat, úgyhogy elkészítettem a "THE HANGOVER III" poszterét GTAV sítlusban!
"THE HANGOVER III"
"GTAV"
"Összehasonlító kép"
ezek megint borzasztó frankók lettek!

nem is vettem észre h Franklin nyakán van tetkó,meg tudja vki mondani mit ábrázol? :)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 05. 05. 20:14

Cseszneki írta:
Kiscserko írta:25 órás sztorit, de ez 100%, hogy több lesz első végigjátszásra egy átlagos embernek.
A 25 óra még így is kevés
Luszie írta:realostew írta:
Én pont fordítva, először sztorizok, az nagyon érdekel.

Dettó. Én mindig csak 3-4 kijátszás után fókuszálok pl a mellékküldetésekre meg a 100% teljesítésére. Addig csak küldizek meg "lazulok" 1-2 dologgal.
Akkor csak én vagyok egyedül aki egyszerre csinál mindent?
Úgy látszik, eddig egyedül vagy, mert én Dave komához hasonlóan az óriási terület felfedezésébe fogok belevágni legelőször és csak aztán sztorizok, mint mindig. :D Kiismerem a járműirányítást, vezetek repülőt, helikoptert, hajót, autót, motort, quadot, bringázok is majd kicsit, búvárkodok, vezetem azt a furcsa tengeralattjárót, kipróbálom a különböző tevékenységeket/minijátékokat, vadászok egy kicsit az erdőben, bulizok a nagyvárosban, bandaháborúzok Franklinnel meg a bandájával a rivális bandák ellen, őrjöngök egy sort Trevorral a vidéken, valamint kiélvezem Michael gazdagságát méregdrága sportkocsik vezetésével és majd akkor, ha mindezt és még kitudja milyen lehetőségeket mind kipróbáltam és a hatalmas területet felfedeztem, akkor vágok bele majd a sztoriba. ;) Hiába, nálam a GTA-nál mindig a nyitott világ felfedezése, kiismerése lesz az első. ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 05. 05. 20:16

Én azért nem tudnám a felfedezéssel kezdeni, mert alapból is nagyon érdekel a sztori, de ezt fokozza az, hogy a bevezető küldetés mindig jobban meghozza a kedvem, hogy megcsináljam a következőt, hogy vaj' mégis mi alakul ki a sztoriból :).
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 05. 05. 20:33

Én az első fél órát tuti azzal töltöm, hogy forgatom a kamerát, és gyönyörködöm a világjában. Aztán ki tudja, hogy alakul, de már van egy tervem. Az első öt-hat órát sztorivonallal töltöm, de valahogy, ahogy Cseszneki írta, egyszerre felfedezem a térképet is. Szóval mondjuk az a feladat, vezessek el A-ból B-be, de meglátok egy épületet, aminek nyitva az ajtaja, egy kicsit félrerakom a feladatot, hogy felfedezhessem az épületet. Aztán, ha az öt-hat óra eltelt, szórakozok a zsarukkal, a mellékküldetésekkel, a világban, és a karakter+jármű+fegyver variálhatósággal. Már nagyon kíváncsi vagyok arra a RDR*3,5 szárazföldi területre. :roll:
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
paradicsoma13
Rajongó
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 09:11
Tartózkodási hely: Vice City, Hajdúnánás

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: paradicsoma13 » 2013. 05. 05. 20:40

Én Trevorral lopok egy traktort és azzal végigmegyek Downtown-ban :D
The guns and crack in this area go through Trevor Phillips Enterprises... or they ain't going-Trevor Phillips
I'm rich, I'm miserable. I'm pretty average for this town.-Michael
I sound like somebody trying to make some paper and nor get killed- Franklin

Lezárt