[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 05. 07. 09:03

Tudom, hogy megbeszéltük, de azt nem, hogy a sárga csík hol helyezkedik el...ezért másoltam be! :D

Avatar
paradicsoma13
Rajongó
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 09:11
Tartózkodási hely: Vice City, Hajdúnánás

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: paradicsoma13 » 2013. 05. 07. 09:04

Luszie írta:Igen ez még pár kommenttel ezelőtt meg lett beszélve :) Kíváncsi vagyok hogy pontosan hogy fog kinézni a HUD.
Lehet valami olyasmi mint a Sleeping Dogs-ban csak ott a sárga a face maker mutató és ott is a térkép mellett van az élet és a face maker
The guns and crack in this area go through Trevor Phillips Enterprises... or they ain't going-Trevor Phillips
I'm rich, I'm miserable. I'm pretty average for this town.-Michael
I sound like somebody trying to make some paper and nor get killed- Franklin

Avatar
MOB662
Szakértő
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2013. 03. 31. 16:36
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: MOB662 » 2013. 05. 07. 09:46

én már mindent várok!isteni game lesz :D

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 05. 07. 10:03

Én is! Olyan szar, hogy októberig kell várni! :(
Gyenge napok vannak...

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 05. 07. 10:15

Októberig azért nem :) Egyébként is gyorsan elfog telni ez a kis idő, akinak vizsga időszaka lesz annak amiatt, akinek érettségi annak amiatt, akinek egyéb annak amiatt. Nyárra úgyis melót kéne keresni, aztán meg a maradék jó időt haverokkal végigpiálni......... és hopp már ki is adják a GTA V-t :D
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
paradicsoma13
Rajongó
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 09:11
Tartózkodási hely: Vice City, Hajdúnánás

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: paradicsoma13 » 2013. 05. 07. 10:19

Higgyétek el hogy hamar elrepül az a 4 és fél hónap :D szinte tegnap mondták hogy 7 hónapot késik és mindjárt nyár ami két nap alatt elrepül
The guns and crack in this area go through Trevor Phillips Enterprises... or they ain't going-Trevor Phillips
I'm rich, I'm miserable. I'm pretty average for this town.-Michael
I sound like somebody trying to make some paper and nor get killed- Franklin

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 05. 07. 10:27

Hamar elrepülne, ha nem hántorgatná fel mindenki hogy "még 4 hónap de várom már" :lol: mert így persze hogy sok időnek tűnik, ha minden második komment ilyesfélékről szól.
"Whatever." (Ryder)

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 05. 07. 10:45

Az lett volna jó, ha mostanában jön ki. A GTAzni mindig tavasszal és nyáron szeretek. Ez alól csak az IV a kivétel a komor hangulata miatt
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Hüblookohelimedion 2013. 05. 07. 10:46-kor.

Avatar
paradicsoma13
Rajongó
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 09:11
Tartózkodási hely: Vice City, Hajdúnánás

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: paradicsoma13 » 2013. 05. 07. 10:46

Cseszneki írta:Az lett volna jó, ha mostanában jön ki. A GTAzni mindig tavasszal és nyáron szeretek, kivéve az IVt a komorabb hangulata miatt
Boldogítson hogy azért késik mert Michael arcán fiatalítanak :D
The guns and crack in this area go through Trevor Phillips Enterprises... or they ain't going-Trevor Phillips
I'm rich, I'm miserable. I'm pretty average for this town.-Michael
I sound like somebody trying to make some paper and nor get killed- Franklin

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 05. 07. 10:47

paradicsoma13 írta:
Cseszneki írta:Az lett volna jó, ha mostanában jön ki. A GTAzni mindig tavasszal és nyáron szeretek, kivéve az IVt a komorabb hangulata miatt
Boldogítson hogy azért késik mert Michael arcán fiatalítanak :D
Mondasz valamit. Könnyen lehet, hogy ha tavasszal jön ki akkor Michael marad vén és valószínűleg akkor ingatlanok sem lennének.

Bár azért egy kicsit még változtathatnának Michaelen, mert kicsit medve kinézete lett

Avatar
paradicsoma13
Rajongó
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 09:11
Tartózkodási hely: Vice City, Hajdúnánás

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: paradicsoma13 » 2013. 05. 07. 10:49

Cseszneki írta:
paradicsoma13 írta:
Cseszneki írta:Az lett volna jó, ha mostanában jön ki. A GTAzni mindig tavasszal és nyáron szeretek, kivéve az IVt a komorabb hangulata miatt
Boldogítson hogy azért késik mert Michael arcán fiatalítanak :D
Mondasz valamit. Könnyen lehet, hogy ha tavasszal jön ki akkor Michael marad vén és valószínűleg akkor ingatlanok sem lennének
Se tetkó, hajváltás stb. egyszerűen az is lehet, hogy a R* már azt hitte kilehet adni tavasszal de majd utólag nézve jobb lesz, hogy szeptember mert legalább tökéletes játékot kapunk
The guns and crack in this area go through Trevor Phillips Enterprises... or they ain't going-Trevor Phillips
I'm rich, I'm miserable. I'm pretty average for this town.-Michael
I sound like somebody trying to make some paper and nor get killed- Franklin

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 05. 07. 10:53

paradicsoma13 írta:Se tetkó, hajváltás stb. egyszerűen az is lehet, hogy a R* már azt hitte kilehet adni tavasszal de majd utólag nézve jobb lesz, hogy szeptember mert legalább tökéletes játékot kapunk
Ezeket meg el is felejtettem. Úgy néz ki jól járunk a későbbi megjelenéssel

Annak meg, hogy az ingatlanokkal és cégekkel lehet majd foglalkozni nagyon örülök. Az ACben is nagyon bírtam az ilyeneket

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2013. 05. 07. 12:05

csak én vagyok az egyetlen aki sehogy se tudja elképzelni a haj vágást? Egyszerűen olyan kidolgozotnak tűnik hogy nem tudom elképzelni hogyan lehet azt lecserélni. Eleve Trevor kopaszodó...most akkor tudok majd neki afro-mikrofon frizurát csináltatni? Vagy Michael-nek a San Andreasból megismert befont stílusút vagy tomahawk szerűt?
tetkó még okés mert az van eleve rajtuk (akkor azokat le lehet róluk szedni?) De hajvágás....nekem van olyan érzésem hogy hajvágás nem lesz benne
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2013. 05. 07. 12:06

paradicsoma13 írta:
Cseszneki írta:Az lett volna jó, ha mostanában jön ki. A GTAzni mindig tavasszal és nyáron szeretek, kivéve az IVt a komorabb hangulata miatt
Boldogítson hogy azért késik mert Michael arcán fiatalítanak :D
Hát Trevor arcát is kozmetikálhatnák kicsit, mert értem hogy a "sivatagi őrült paraszt" karakterhez nem illik szép ember, de azért eltúlozni sem kellett volna ilyen zombifejes, pusztulatarcú irányba...

insanity06: A San Andreasból ítélve GTA-ban bármilyen hajból lehet bármilyet csinálni :D
It's all down south now.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 05. 07. 13:31

realostew írta:Októberig azért nem :) Egyébként is gyorsan elfog telni ez a kis idő, akinak vizsga időszaka lesz annak amiatt, akinek érettségi annak amiatt, akinek egyéb annak amiatt. Nyárra úgyis melót kéne keresni, aztán meg a maradék jó időt haverokkal végigpiálni......... és hopp már ki is adják a GTA V-t :D
Figyeld meg, hogy majd augusztus végén vagy szeptember elején megérkezik a hír, hogy a játék sajnos csak októberben fog megjelenni. Bevett szokás ez a Rockstar-nál. Mindenki ezen fog háborogni, egy kis ingyen reklám megjelenés előtt. :)
Cseszneki írta:Az lett volna jó, ha mostanában jön ki. A GTAzni mindig tavasszal és nyáron szeretek. Ez alól csak az IV a kivétel a komor hangulata miatt
Szerintem a GTA IV-nek egyáltalán nincs komor hangulata. Ez csak egy közhely, amit sokan emlegetnek, pedig hülyeség. Szerintem az egyik leghangulatosabb GTA a IV. rész! Sok jó emlék fűződik hozzá.
Gyenge napok vannak...

Lezárt