[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 05. 06. 19:56

Rockstar69 írta:Szerintem Én csinálom a küldetéseket, aztán majd délután vagy este elindulok buszt keresni. Ha megtaláltam meg elindulok vele vidékre. Amúgy megmaradnak a hagyományos, GTA-s küldetések, vagy mindig csak rabolni kell?
Szerintem megmarad pár klasszikus GTA küldetés is, kár lenne kihagyni azokat.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
cj8900
Besúgó
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2012. 12. 03. 18:21
Tartózkodási hely: Slovakia,Dun.Streda

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: cj8900 » 2013. 05. 06. 19:58

Visali írta:Amit valószínűleg erről az oldalról szedtek, mert én utánakerestem a neten, és semmilyen Take-Twohoz kötődő eseményt nem találtam május 16-án.
igazad van én se lattam majus 16 ra valamilyen eseményt ez a gamepod egy kamuzsák GTAPlace.hu a legjobb! ;) meg a rockstar games! :)
"You can't repo the assets of a dead man,bitch sittin' cheap asshole! " - Franklin

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 05. 06. 20:08

Kiscserko írta:
Rockstar69 írta:Szerintem Én csinálom a küldetéseket, aztán majd délután vagy este elindulok buszt keresni. Ha megtaláltam meg elindulok vele vidékre. Amúgy megmaradnak a hagyományos, GTA-s küldetések, vagy mindig csak rabolni kell?
Szerintem megmarad pár klasszikus GTA küldetés is, kár lenne kihagyni azokat.
Biztos nem csak rablásokból fog állni a játék, attól még, hogy ez a rész a rablásokra meg a pénzre fókuszál, attól még biztos lesznek "klasszikus" GTA küldetések, mint pl. a "menj el A-ból B-be, lövöldözz kicsit majd lógj meg a zsaruk elől és küldetés teljesítve" küldetések, monoton is lenne a játék, ha mindig csak rabolgatni kéne, meg amúgy a nagy rablások számából ítélve szerintem valami ilyesmi rendre számíthatunk a sztoris küldetések terén: lesznek a toturial küldetések, aztán jön az első rablás a 6 közül, az is inkább kicsit toturial szerű lesz szerintem, majd utána külön küldetések lesznek a karakterekkel (mondjuk fejenként 3 küldetés), ami azt jelenti, hogy 9 küldetés múlva megint jön egy rablás, majd utána megint a fejenkénti 3 egyszemélyes küldetés és így tovább, egészen a 6., az utolsó nagy rablásig.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
cj8900
Besúgó
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2012. 12. 03. 18:21
Tartózkodási hely: Slovakia,Dun.Streda

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: cj8900 » 2013. 05. 06. 20:11

dani.szentgali írta:
Kiscserko írta:
Rockstar69 írta:Szerintem Én csinálom a küldetéseket, aztán majd délután vagy este elindulok buszt keresni. Ha megtaláltam meg elindulok vele vidékre. Amúgy megmaradnak a hagyományos, GTA-s küldetések, vagy mindig csak rabolni kell?
Szerintem megmarad pár klasszikus GTA küldetés is, kár lenne kihagyni azokat.
Biztos nem csak rablásokból fog állni a játék, attól még, hogy ez a rész a rablásokra meg a pénzre fókuszál, attól még biztos lesznek "klasszikus" GTA küldetések, mint pl. a "menj el A-ból B-be, lövöldözz kicsit majd lógj meg a zsaruk elől és küldetés teljesítve" küldetések, monoton is lenne a játék, ha mindig csak rabolgatni kéne, meg amúgy a nagy rablások számából ítélve szerintem valami ilyesmi rendre számíthatunk a sztoris küldetések terén: lesznek a toturial küldetések, aztán jön az első rablás a 6 közül, az is inkább kicsit toturial szerű lesz szerintem, majd utána külön küldetések lesznek a karakterekkel (mondjuk fejenként 3 küldetés), ami azt jelenti, hogy 9 küldetés múlva megint jön egy rablás, majd utána megint a fejenkénti 3 egyszemélyes küldetés és így tovább, egészen a 6., az utolsó nagy rablásig.
ez igy jo lenne tetszik
"You can't repo the assets of a dead man,bitch sittin' cheap asshole! " - Franklin

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 05. 06. 20:11

És a nagy rablások előtt ne felejtsük el a kis, felkészítő rablásokat, és az emberek és felszerelések összeszedését.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 05. 06. 20:13

Kiscserko írta:
Rockstar69 írta:Szerintem Én csinálom a küldetéseket, aztán majd délután vagy este elindulok buszt keresni. Ha megtaláltam meg elindulok vele vidékre. Amúgy megmaradnak a hagyományos, GTA-s küldetések, vagy mindig csak rabolni kell?
Szerintem megmarad pár klasszikus GTA küldetés is, kár lenne kihagyni azokat.
http://gtaplace.hu/cikkek/gta-v/943/kuldetesek

Nézzetek bele ebbe a cikkbe. ;) Itt máris van egy küldetés, ami nem a rablásról szól (legalábbis nem pénz vagy értéktárgy elrablásáról). Illetve ott van Franklin gengszter élete, és Trevor drog- és fegyverdílerkedése vidéken, őgyhogy biztos lesznek más küldetések is. :)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 05. 06. 20:22

Kiscserko írta:És a nagy rablások előtt ne felejtsük el a kis, felkészítő rablásokat, és az emberek és felszerelések összeszedését.
Az embereket és a felszerelést valóban elfelejtettem odaírni, de a felkészítő rablásokat odaírtam, igaz, csak egyes számban és mint tutorial, azaz a rablások alapjait megtanító küldetésként. ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 05. 06. 20:27

cj8900 írta:
Visali írta:Amit valószínűleg erről az oldalról szedtek, mert én utánakerestem a neten, és semmilyen Take-Twohoz kötődő eseményt nem találtam május 16-án.
igazad van én se lattam majus 16 ra valamilyen eseményt ez a gamepod egy kamuzsák GTAPlace.hu a legjobb! ;) meg a rockstar games! :)
Utánakérdeztem, és megvan a hiba. Rákérdeztem az infó forrására, ami innen vette a hírt, de ők is csak innen vették a hírt, és valamit nagyon félreolvastak, mert ez nem egy különleges esemény, hanem ez a Take-Two szokásos negyedévi konferencia május 13-án, nem pedig május 16-án.

Avatar
cj8900
Besúgó
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2012. 12. 03. 18:21
Tartózkodási hely: Slovakia,Dun.Streda

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: cj8900 » 2013. 05. 06. 20:40

Visali írta:
cj8900 írta:
Visali írta:Amit valószínűleg erről az oldalról szedtek, mert én utánakerestem a neten, és semmilyen Take-Twohoz kötődő eseményt nem találtam május 16-án.
igazad van én se lattam majus 16 ra valamilyen eseményt ez a gamepod egy kamuzsák GTAPlace.hu a legjobb! ;) meg a rockstar games! :)
Utánakérdeztem, és megvan a hiba. Rákérdeztem az infó forrására, ami innen vette a hírt, de ők is csak innen vették a hírt, és valamit nagyon félreolvastak, mert ez nem egy különleges esemény, hanem ez a Take-Two szokásos negyedévi konferencia május 13-án, nem pedig május 16-án.
konferencia ez tetszik lehet hogy adnak infot gta V rol lehet ra esély?
"You can't repo the assets of a dead man,bitch sittin' cheap asshole! " - Franklin

Avatar
paradicsoma13
Rajongó
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 09:11
Tartózkodási hely: Vice City, Hajdúnánás

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: paradicsoma13 » 2013. 05. 06. 20:41

Visali írta:
cj8900 írta:
Visali írta:Amit valószínűleg erről az oldalról szedtek, mert én utánakerestem a neten, és semmilyen Take-Twohoz kötődő eseményt nem találtam május 16-án.
igazad van én se lattam majus 16 ra valamilyen eseményt ez a gamepod egy kamuzsák GTAPlace.hu a legjobb! ;) meg a rockstar games! :)
Utánakérdeztem, és megvan a hiba. Rákérdeztem az infó forrására, ami innen vette a hírt, de ők is csak innen vették a hírt, és valamit nagyon félreolvastak, mert ez nem egy különleges esemény, hanem ez a Take-Two szokásos negyedévi konferencia május 13-án, nem pedig május 16-án.
Nem hiszem hogy lesz valami a GTA V-ről max csak a számok hogy mit várnak az eladásokból és egy rakás statisztika
The guns and crack in this area go through Trevor Phillips Enterprises... or they ain't going-Trevor Phillips
I'm rich, I'm miserable. I'm pretty average for this town.-Michael
I sound like somebody trying to make some paper and nor get killed- Franklin

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 05. 06. 21:05

Akkor megnyugodtam, szeretem a klasszikus GTA-s küldetéseket.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 05. 07. 07:55

cj8900 írta: konferencia ez tetszik lehet hogy adnak infot gta V rol lehet ra esély?
Szerintem nem. Már annyit kaptunk, hogy alig bírunk beletelni vele. :D most már szerintem kisebb hírcsendek lesznek megint.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
paradicsoma13
Rajongó
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 09:11
Tartózkodási hely: Vice City, Hajdúnánás

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: paradicsoma13 » 2013. 05. 07. 08:06

Szerintetek a R* kint lesz az E3-mon vagy valamilyen más rendezvényen a nyáron? Bár én attól félek ha mégis kint lenne akkor a Sony-nál az Agent miatt
The guns and crack in this area go through Trevor Phillips Enterprises... or they ain't going-Trevor Phillips
I'm rich, I'm miserable. I'm pretty average for this town.-Michael
I sound like somebody trying to make some paper and nor get killed- Franklin

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 05. 07. 08:55

A Speciális képességekhez visszatérve: " A speciális képességeket egy jelzőcsík mutatja a HUD-on, ami használat után lecsökken, és lassabban töltődik vissza." Vagyis a térkép körül.lesz! :D

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 05. 07. 08:57

Igen ez még pár kommenttel ezelőtt meg lett beszélve :) Kíváncsi vagyok hogy pontosan hogy fog kinézni a HUD.
"Whatever." (Ryder)

Lezárt