[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 05. 07. 16:38

Szerintem az Agent már rég a kukában van. Régóta "fejlesztik", de semmi hír hogy egyáltalán focis játék lesz-e vagy platform Super Mario klón... Kétlem, hogy abból a játékból lesz valami :D
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
paradicsoma13
Rajongó
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 09:11
Tartózkodási hely: Vice City, Hajdúnánás

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: paradicsoma13 » 2013. 05. 07. 17:10

Én nem fogom kipróbálni a multit mert az engem nem érdekel. A sztorira viszont nagyon kíváncsi vagyok mert nagyon bejön eddig. Azon a bizonyos keddi napon előre látom hogy rekordidő alatt akarok hazaérni mert már délelőtre elvileg megjön az előrendelés aztán fólia letép, garancia eltéve és izzítani :D
The guns and crack in this area go through Trevor Phillips Enterprises... or they ain't going-Trevor Phillips
I'm rich, I'm miserable. I'm pretty average for this town.-Michael
I sound like somebody trying to make some paper and nor get killed- Franklin

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 05. 07. 17:13

Tuti, hogy várós, de azért remélem, hogy lesz valami tartalmi része is a sztorinak, mint a IV-ben (ott nagyon eltalálták szerintem), nem pedig csak a rablásokról fog szólni.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
paradicsoma13
Rajongó
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 09:11
Tartózkodási hely: Vice City, Hajdúnánás

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: paradicsoma13 » 2013. 05. 07. 17:20

realostew írta:Tuti, hogy várós, de azért remélem, hogy lesz valami tartalmi része is a sztorinak, mint a IV-ben (ott nagyon eltalálták szerintem), nem pedig csak a rablásokról fog szólni.
Tuti hogy nem először lesznek külön küldetések majd jönnek a mini rablások szerintem. Lehet belekeverik a maffiát is. Bár nem tudom mert pl a GTA 4-nél se képzeltem volna el azt, hogy a játék közepe a drogról és a gyémántokról szól majd. De nem is baj ha lesz meglepetés, lehet majd megölik Jimmy-t Mint a IV-ben Roman-t.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára paradicsoma13 2013. 05. 07. 17:43-kor.
The guns and crack in this area go through Trevor Phillips Enterprises... or they ain't going-Trevor Phillips
I'm rich, I'm miserable. I'm pretty average for this town.-Michael
I sound like somebody trying to make some paper and nor get killed- Franklin

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2013. 05. 07. 17:28

hát nehezen tudok elképzelni egy jó sztorit evvel a néhány kis információval (lesz 5-6 nagy rablás)...remélem hogy most nem fognak átesni a ló túloldalára és annyira megcsinálják a rablásokat hogy a többi küldi nagyon gáz lesz. Unom már az autókázz el 10000000km-t és ölj meg egy fegyvertelen öregembert és vigyél haza küldetéseket...remélem jó sok és változatos lesz. bízom a R*-ban
Single lesz nekem a tuti...a GTA 4 multija nekem nagyon nem tetszett...kevés ember...mindenki csak autókázott meg lövöldözött rpg-vel. De mintha azt mondták volna hogy most nagyon megfog változni...ami csak jót jelenthet...de szerintem én majd akkor fogok multizni ha 5x-6x végigvittem a single-t és kívülről fújom mi hol van, miért van......:D
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 05. 07. 17:35

paradicsoma13 írta:A sztorira viszont nagyon kíváncsi vagyok mert nagyon bejön eddig.
Őszintén... te mit is tudsz eddig a sztoriról? :D Hát szinte semennyit. Azt tudjuk hogy lesznek benne rablások, cápák meg ilyesmik, aztán ennyi. De hogy konkrétan mi hogy lesz..
realostew írta:Tuti, hogy várós, de azért remélem, hogy lesz valami tartalmi része is a sztorinak, mint a IV-ben (ott nagyon eltalálták szerintem), nem pedig csak a rablásokról fog szólni.
Egyetértek. A IV sztorija nagyon jó volt, szerintem messze a legjobb.
paradicsoma13 írta: Lehet belekeverik a maffiát is. Bár nem tudom mert pl a GTA 4-nél se képzeltem volna el azt, hogy a játék közepe a drogról és a gyémántokról szól majd. De nem is baj ha lesz meglepetés, lehet majd megölik Jimmy-t Mint a IV-ben Roman-t
Biztos. A maffia mindig is fontos szerepet játszott a GTA-kban. (lásd: GTA III, SA, GTA IV) a drogról ugyanez mondható el. Szerintem egy rész sem zajlott le "drogmentesen". Az alvilági élet két fontos "velejárója": A maffia és a drog. Tekintve, hogy a GTA sosem tündérmese, így most is viszontlátjuk majd őket, ebben biztos vagyok. :)
Végül: Romant nem volt kötelező megölni. Akár Kate-t is "megölethetted". Szóval ő nem 100%, hogy meghal a story végére, csak ha te úgy döntesz..
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 05. 07. 17:44

Luszie írta:Ja hogy annak nincs is? :D Jólvan, rossz pl volt... Annyit tudtam hogy az is R*, de hogy mi az meg van-e multija, arról fogalmam sincs. semmi gond.
Hát szerintem a R* is tisztában van vele mint mindig, most is a singleplayer-el fognak tarolni. Multizni nem csak egy GTA-ban lehet, de ilyen színvonalon elmerülni egy virtuális R* alkotta világban.. csak itt lehet.. :D
Még meg se jelent a játék! :D Semmit nem tudunk róla.
realostew írta:Szerintem az Agent már rég a kukában van. Régóta "fejlesztik", de semmi hír hogy egyáltalán focis játék lesz-e vagy platform Super Mario klón... Kétlem, hogy abból a játékból lesz valami :D
Szerintem biztos, hogy nem vágták a kukába. Nem úgy megy az... Az L.A.Noire-nak meg a Max Payne 3-nak is sok időbe telt mire elkészült. Szerintem a GTA V után az Agent lesz a soros. Jó lenne már mást is látni a Rockstar-tól a jól bevált címeken kívül! Amúgy neked miért olyan mókás az, hogy a Rockstar el akar vetni egy játékot?
paradicsoma13 írta:Én nem fogom kipróbálni a multit mert az engem nem érdekel. A sztorira viszont nagyon kíváncsi vagyok mert nagyon bejön eddig. Azon a bizonyos keddi napon előre látom hogy rekordidő alatt akarok hazaérni mert már délelőtre elvileg megjön az előrendelés aztán fólia letép, garancia eltéve és izzítani :D
Én aznap tuti nem megyek suliba! :D
Gyenge napok vannak...

Avatar
paradicsoma13
Rajongó
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 09:11
Tartózkodási hely: Vice City, Hajdúnánás

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: paradicsoma13 » 2013. 05. 07. 17:45

Én aznap tuti nem megyek suliba!
Azért abba csak menj, az fontosabb mint egy játék, lehet aznap valami újat vesztek és kövi órán röpdoga :D
The guns and crack in this area go through Trevor Phillips Enterprises... or they ain't going-Trevor Phillips
I'm rich, I'm miserable. I'm pretty average for this town.-Michael
I sound like somebody trying to make some paper and nor get killed- Franklin

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 05. 07. 17:48

Én elég tróger suliba járok, úgyhogy ez a veszély nem fenyeget! Beszokták jelenteni a dolgozatokat.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 05. 07. 17:49

Rockstar69 írta: Még meg se jelent a játék! :D Semmit nem tudunk róla.

Én aznap tuti nem megyek suliba! :D
Igen, azóta leesett mert írták. Nem tudtam. Akkor tényleg nagyon rossz pl volt, de hát más nem volt eszembe.. :D

Hát. én is csak ismételni tudom az előttem szólót, de hát én nem szólok bele ebbe.

Am nálunk is be szokták, nem mindet, de azért a 70%-át. Tantárgyfüggő.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
paradicsoma13
Rajongó
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 09:11
Tartózkodási hely: Vice City, Hajdúnánás

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: paradicsoma13 » 2013. 05. 07. 17:50

Rockstar69 írta:Én elég tróger suliba járok, úgyhogy ez a veszély nem fenyeget! Beszokták jelenteni a dolgozatokat.
Na az jó bezzeg nálunk a hatosztályos gimiben csak néha. Emiatt is rossz hogy iskolakezdés környékén jön ki a játék mert ha pl nyárral akkor más a helyzet
The guns and crack in this area go through Trevor Phillips Enterprises... or they ain't going-Trevor Phillips
I'm rich, I'm miserable. I'm pretty average for this town.-Michael
I sound like somebody trying to make some paper and nor get killed- Franklin

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 05. 07. 17:58

Nekünk már csak 4 elméleti tantárgyunk van. Nagyrészt gyakorlatozunk. Abból a néhány tantárgyból nem nehéz összeszedni egy hármast. Nekem is sikerült pedig nem tanultam egyszer sem, csak órán figyeltem.

De jobb, ha itthon maradok, mert úgy se tudnék figyelni, csak kérdezgetném tesómat, hogy meghozta-e már a futár a játékot.
Gyenge napok vannak...

Avatar
cj8900
Besúgó
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2012. 12. 03. 18:21
Tartózkodási hely: Slovakia,Dun.Streda

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: cj8900 » 2013. 05. 07. 18:55

Rockstar69 írta:Nekünk már csak 4 elméleti tantárgyunk van. Nagyrészt gyakorlatozunk. Abból a néhány tantárgyból nem nehéz összeszedni egy hármast. Nekem is sikerült pedig nem tanultam egyszer sem, csak órán figyeltem.

De jobb, ha itthon maradok, mert úgy se tudnék figyelni, csak kérdezgetném tesómat, hogy meghozta-e már a futár a játékot.

Velem is ez van. de nekem az anyukám képet szokott küldeni és mindig kb 10 hozzák az ujabb jatekokat és ilyenkor pont kémiánkvan.Alászokta irni a kép alá:,,Megjött a játék jó tanulást! :) " még egy kicsi off.Itt Szlovákiaban mikor hoznak meg a game t sept 18? :D
"You can't repo the assets of a dead man,bitch sittin' cheap asshole! " - Franklin

Avatar
paradicsoma13
Rajongó
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 09:11
Tartózkodási hely: Vice City, Hajdúnánás

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: paradicsoma13 » 2013. 05. 07. 19:02

cj8900 írta:
Rockstar69 írta:Nekünk már csak 4 elméleti tantárgyunk van. Nagyrészt gyakorlatozunk. Abból a néhány tantárgyból nem nehéz összeszedni egy hármast. Nekem is sikerült pedig nem tanultam egyszer sem, csak órán figyeltem.

De jobb, ha itthon maradok, mert úgy se tudnék figyelni, csak kérdezgetném tesómat, hogy meghozta-e már a futár a játékot.

Velem is ez van. de nekem az anyukám képet szokott küldeni és mindig kb 10 hozzák az ujabb jatekokat és ilyenkor pont kémiánkvan.Alászokta irni a kép alá:,,Megjött a játék jó tanulást! :) " még egy kicsi off.Itt Szlovákiaban mikor hoznak meg a game t sept 18? :D
Szerintem Európában majd csak csütörtökön vagy pénteken jön.
The guns and crack in this area go through Trevor Phillips Enterprises... or they ain't going-Trevor Phillips
I'm rich, I'm miserable. I'm pretty average for this town.-Michael
I sound like somebody trying to make some paper and nor get killed- Franklin

Avatar
cj8900
Besúgó
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2012. 12. 03. 18:21
Tartózkodási hely: Slovakia,Dun.Streda

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: cj8900 » 2013. 05. 07. 19:08

Okey
:ninja: . Azt mondjak 5 cd s lesz V.nem ertem mert ha szabadon akarok menni hogy mennyek egy cd csak 1 varosban lehetek?
"You can't repo the assets of a dead man,bitch sittin' cheap asshole! " - Franklin

Lezárt