Ki a főhős?

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
Kisdave
Rajongó
Hozzászólások: 161
Csatlakozott: 2012. 10. 25. 15:05

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: Kisdave » 2012. 11. 04. 14:25

brenor írta:
Kisdave írta:
brenor írta:Eddig csak a gta 3-ban ismertük a gta girl-t a Mystit, a vice city gta girl tudtommal a pole position klubba van mikor beülünk az egyik kis terembe és ott táncol nekünk, de javítsatok ki ha tévedek. San Andreas szőke nője fogalmam sincs hogy ki, és IV-be Lolat meg sehol se találtam az utcán. Azért remélem a gta 5-ben lesz szerepe annak a szőkének, hogy közelebb kerülünk hozzá és néha megdöngethetjük meg aztán lássunk is valamit belőle. :D Na jó ne úgy, mint a san andreas hot coffe-ban, mert nem kell még egy botrány. :D
Sztem ha, családapa akar lenni, akkor nem hiszem hogy ilyen nőket fog döngetni.:D
De lehet néha rosszra fog fordulni a kapcsolata, és ezért elmegy ahoz a nőhöz, de szerintem akkor úgy lesz, mint a gay tonyban, hogy bármikor hívhatjuk.
Majd kiderül csütörtökön.
Trevor: Just ignore the bodies!

Avatar
brenor
Szakértő
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2012. 10. 03. 00:24

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: brenor » 2012. 11. 04. 14:30

Hát hogy ki az a csaj nem biztos, hogy kifog derülni, mert nem hinném, hogy túl fogják spoilerezni a történetet, de legjobban a főhősről várok infokat, ha olyan szerethető lesz mint a Niko annak örülni fogok.

Avatar
Kisdave
Rajongó
Hozzászólások: 161
Csatlakozott: 2012. 10. 25. 15:05

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: Kisdave » 2012. 11. 04. 14:45

brenor írta:Hát hogy ki az a csaj nem biztos, hogy kifog derülni, mert nem hinném, hogy túl fogják spoilerezni a történetet, de legjobban a főhősről várok infokat, ha olyan szerethető lesz mint a Niko annak örülni fogok.
Nem arra gondoltam, hogy ki az a csaj, hanem arra, hogy milyen lesz az életünk, lesz-e feleségünk. Ha az öltönyös lesz akkor már most szeretem.:D
Trevor: Just ignore the bodies!

bodom26

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 04. 15:23

Nehogy már azon veszekedjetek, hogy hűséges lesz-e a karakterünk, avagy sem.
Ha lehet majd családunk(feleség, barátnő), akkor nem gondolom azt, hogy muszáj lesz megcsalni. Szerintem tuti nem lesz olyan küldetés, ahol muszáj lesz más nővel együtt lenni egy este, mert információt kell szerezni tőle.
Ezeket a dolgokat majd úgy is te döntöd el.
Ott van Niko. Amikor Kiki volt az aktuális csaj, de kellett sürgősen élet és pont volt egy prosti a közelben, már ment is fel az életem. :D

Avatar
Kisdave
Rajongó
Hozzászólások: 161
Csatlakozott: 2012. 10. 25. 15:05

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: Kisdave » 2012. 11. 04. 15:25

bodom26 írta:Nehogy már azon veszekedjetek, hogy hűséges lesz-e a karakterünk, avagy sem.
Ha lehet majd családunk(feleség, barátnő), akkor nem gondolom azt, hogy muszáj lesz megcsalni. Szerintem tuti nem lesz olyan küldetés, ahol muszáj lesz más nővel együtt lenni egy este, mert információt kell szerezni tőle.
Ezeket a dolgokat majd úgy is te döntöd el.
Ott van Niko. Amikor Kiki volt az aktuális csaj, de kellett sürgősen élet és pont volt egy prosti a közelben, már ment is fel az életem. :D
Nem veszekszünk, csak elmondtukt a véleményünket.
Trevor: Just ignore the bodies!

bodom26

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 04. 18:00

Kisdave: okézsoké.. vissza van szívva.

Avatar
Kisdave
Rajongó
Hozzászólások: 161
Csatlakozott: 2012. 10. 25. 15:05

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: Kisdave » 2012. 11. 04. 18:02

bodom26 írta:Kisdave: okézsoké.. vissza van szívva.
bodom26:Én nem haragszom, csak a véleményedet mondtad.:D
Trevor: Just ignore the bodies!

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 11. 04. 18:09

bodom26 írta: Ha lehet majd családunk(feleség, barátnő), akkor nem gondolom azt, hogy muszáj lesz megcsalni. Szerintem tuti nem lesz olyan küldetés, ahol muszáj lesz más nővel együtt lenni egy este, mert információt kell szerezni tőle.
Ezeket a dolgokat majd úgy is te döntöd el.
Hát nem tudom, én nem ilyennek képzelem el. A különböző GTA-k főhősei alapból sem erről voltak híresek. Ha azt nézzük, akkor Nikonak pl tetszett Kate, de attól te még kavarhattál egyszerre akár 3 csajjal is + k*rvázhattál is amikor akartál.
Teljesen el tudom képzelni, hogy lesz majd ilyen randizós küldetés, vagy esetleg olyan ahol csak valami csajszi bejön a képbe, és ő lesz a kulcs valamihez. De hát majd kiderül. Mindenesetre én nem számítok ilyen "hűséges" főhősre. Vic is jófiú volt, aztán ő is megromlott (már amennyire). Szerintem ezzel a bácsival is így lesz a helyzet.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Kisdave
Rajongó
Hozzászólások: 161
Csatlakozott: 2012. 10. 25. 15:05

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: Kisdave » 2012. 11. 04. 18:11

Luszie írta:
bodom26 írta: Ha lehet majd családunk(feleség, barátnő), akkor nem gondolom azt, hogy muszáj lesz megcsalni. Szerintem tuti nem lesz olyan küldetés, ahol muszáj lesz más nővel együtt lenni egy este, mert információt kell szerezni tőle.
Ezeket a dolgokat majd úgy is te döntöd el.
Hát nem tudom, én nem ilyennek képzelem el. A különböző GTA-k főhősei alapból sem erről voltak híresek. Ha azt nézzük, akkor Nikonak pl tetszett Kate, de attól te még kavarhattál egyszerre akár 3 csajjal is + k*rvázhattál is amikor akartál.
Teljesen el tudom képzelni, hogy lesz majd ilyen randizós küldetés, vagy esetleg olyan ahol csak valami csajszi bejön a képbe, és ő lesz a kulcs valamihez. De hát majd kiderül. Mindenesetre én nem számítok ilyen "hűséges" főhősre. Vic is jófiú volt, aztán ő is megromlott (már amennyire). Szerintem ezzel a bácsival is így lesz a helyzet.
Majd meglátjuk, az a lényeg bírjuk ki csütörtökig.:D
Trevor: Just ignore the bodies!

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 11. 04. 18:17

Luszie írta:
bodom26 írta: Ha lehet majd családunk(feleség, barátnő), akkor nem gondolom azt, hogy muszáj lesz megcsalni. Szerintem tuti nem lesz olyan küldetés, ahol muszáj lesz más nővel együtt lenni egy este, mert információt kell szerezni tőle.
Ezeket a dolgokat majd úgy is te döntöd el.
Hát nem tudom, én nem ilyennek képzelem el. A különböző GTA-k főhősei alapból sem erről voltak híresek. Ha azt nézzük, akkor Nikonak pl tetszett Kate, de attól te még kavarhattál egyszerre akár 3 csajjal is + k*rvázhattál is amikor akartál.
Teljesen el tudom képzelni, hogy lesz majd ilyen randizós küldetés, vagy esetleg olyan ahol csak valami csajszi bejön a képbe, és ő lesz a kulcs valamihez. De hát majd kiderül. Mindenesetre én nem számítok ilyen "hűséges" főhősre. Vic is jófiú volt, aztán ő is megromlott (már amennyire). Szerintem ezzel a bácsival is így lesz a helyzet.
Ilyen volt az SA-ban.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2012. 11. 04. 18:25

A GTA 4-ben is volt egy hasonló randevú :D
It's time for the Lance Vance Dance!

bodom26

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 04. 18:26

Luszie: Hát ez az. Pont ezt mondom én is. Ha lesz családod, ha nem, akkor is azt csinálhatsz amit akarsz majd. Kötetlen lesz minden, ahogy eddig volt a GTAkban.

Avatar
Mike1
Rajongó
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 11:44
Tartózkodási hely: Magyarország

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: Mike1 » 2012. 11. 06. 11:14

Na akkor mostmár megtudtuk tényleg a 40 év körüli pali a főhős !! :D
remélem nagyon jó és izgalmas lessz a játék ! én is ezt kívánom nektek ,izgalmas játékmenetet !

JA ÉS ( NYOMJÁTOK NEKI KURVÁRA KEMÉNYEN )

bodom26

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 06. 11:26

Mike1: Áruld már el, honnan is tudjuk bisztosan, hogy Ned Luke a főhős?
Ha megosztanád velünk...

Avatar
Kisdave
Rajongó
Hozzászólások: 161
Csatlakozott: 2012. 10. 25. 15:05

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: Kisdave » 2012. 11. 06. 13:02

Mike1 írta:Na akkor mostmár megtudtuk tényleg a 40 év körüli pali a főhős !! :D
remélem nagyon jó és izgalmas lessz a játék ! én is ezt kívánom nektek ,izgalmas játékmenetet !

JA ÉS ( NYOMJÁTOK NEKI KURVÁRA KEMÉNYEN )
Én is kíváncsi lennék, hogy ezt honnan tudod.
Trevor: Just ignore the bodies!

Lezárt