Ki a főhős?

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
bodom26

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 11. 18:46

Rockstar69 írta:Áááá nem hiszem, hogy az lesz, max a feleségét öli meg XD
:lol: Valami tuti lesz figyeld meg. Mert ami a RDR-ben volt...

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 11. 11. 18:48

dani.szentgali: Mit nem gondolsz így? Hogy Los Angeles nem a gettókról híres? Vitassuk meg normálisan, azért van a fórum! Én nem akarok veled össze veszni! :)

bodom26: Szerintem itt tuti nem lesz az, hogy a végén meghal a főhős!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Rockstar69 2012. 11. 11. 18:53-kor.
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 11. 11. 18:53

Nem azt mondom,hogy LA CSAK a gettókról híres,de ha jobban belegondolunk,sok van benne,nézd a trailert például,ott is van a jelenet,amikor a kopasz nigga fut a zsaruk elől.Nyilván nem csak a gettók híresek,nem ezt akarom mondani,félre ne érts,de azért azokat is megemlítik,még maga a R* is,az első trailerben.Amúgy én sem akarok összeveszni veled :) Peace
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 11. 11. 18:57

Jó én értem! Tudom, hogy itt is lesz gettó, csak itt nem ezen lesz a hangsúly. De ahogy bodom26 is írta, ezért jó, hogy lehet választani! Én örülök is neki, hogy három karakter lesz. Mindegyik jó lesz valamire, mert más stílusú. És még a különleges képességeikről nem is tudunk semmit...
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 11. 11. 19:00

Szerintem a "különleges képesség" az adott főhős egy-két barátjától fog függni,illetve a különböző stílusú karakterektől is,elvégre nemhiszem hogy Trevor beül majd egyet jógázni,vagy a néger a piros cabrióból átugrik a repülőgépekbe,de majd meglátjuk :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

bodom26

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 11. 19:05

Rockstar69 írta:dani.szentgali: Mit nem gondolsz így? Hogy Los Angeles nem a gettókról híres? Vitassuk meg normálisan, azért van a fórum! Én nem akarok veled össze veszni! :)

bodom26: Szerintem itt tuti nem lesz az, hogy a végén meghal a főhős!
Legyen igazad. :) Nekem annyira rossz volt a vége, hogy majdnem földhöz vágtam a kontrollert. Úgy megszerettem Marstont... :( erre megölik. Ne tudd meg, hogy szidtam R*-t. Pedig a legjobb játék volt amivel valaha is játszottam.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 11. 11. 19:07

Szerintem repülni mindegyikkel lehet majd, sőt biztos. A Frankie-ről meg Michael-ről is készült olyan kép amin egy repülőt vezetnek. Trevor-ról meg tudjuk, hogy pilóta volt!

bodom26: Nekem az volt a szar, hogy tudtam, hogy mi fog történni. Csak azt nem, hogy hol, hogyan és mikor. MERT MINDEN VIDEÓ ALÁ ODA ÍRJA VALAMI HÜLYE HOGY R.I.P JOHN MARSTON!!! :@ Ez nagyban rontotta az élményt, de én se szeretnék még egy ilyen befejezést. Jó volt végül is, de kétszer nem lövik le ugyan azt a "poént"!
Gyenge napok vannak...

bodom26

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 11. 19:24

Én szerencsére nem néztem videókat, így a vége váratlanul ért, mint egy hátbarúgás. Annak a sok balfasznak meg nincs annyi esze, hogy rájöjjön, hogy ezzel sok gamernek elrontják a játékélményüket

Avatar
Mike1
Rajongó
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 11:44
Tartózkodási hely: Magyarország

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: Mike1 » 2012. 11. 11. 19:39

dani.szentgali írta:Nekem pedig baromira nem jön be ez a családapás sztori.Bár az első trailer óta jobban megkedveltem Michaelt,nekem még mindig a feka gyerek a favoritom.Los Santoshoz szerintem sokkal jobban illik a gettók miatt egy ilyen gyerek,és azon a képen,amin egy kendőt viselve tart a kezében egy SPAS12-őt,azon elkapott a nosztalgia,mert azon a képen szerintem kiköpött CJ,csak HD grafikában.Szerintem legelőször vele fogom végigvinni a játékot,ki tudja,lehet hogy lesz egy-két bandázás is vele,szerintem nagyon jó lenne.Szóval hármuk közül én vele tudok legjobban azonosulni,utána talán a drogos őrülttel,Trevorral,és végül a családapa Michaellel.
Igen én is így vagyok vele ,!

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 11. 11. 19:40

bodom26: Mondta egyik haverom,-aki rávett, hogy megvegyem az RDR-t,-hogy durva lesz a vége, de nem tudtam, hogy ennyire gyökerek az emberek. Pedig nem is olyan videó volt. Azt hiszem az volt, hogy ez egyik küldetésnél elakadtam az elején, néztem a küldiről videót és oda írta valaki.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Mike1
Rajongó
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 11:44
Tartózkodási hely: Magyarország

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: Mike1 » 2012. 11. 11. 19:42

Rockstar69 írta:bodom26: Mondta egyik haverom,-aki rávett, hogy megvegyem az RDR-t,-hogy durva lesz a vége, de nem tudtam, hogy ennyire gyökerek az emberek. Pedig nem is olyan videó volt. Azt hiszem az volt, hogy ez egyik küldetésnél elakadtam az elején, néztem a küldiről videót és oda írta valaki.
Hát igen ieneket nem kell oda irni, a küldikhez , csak ahhoz amikor szét lövik John-t , nekem azért tetszett a játék nagyon !

Avatar
Mike1
Rajongó
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 11:44
Tartózkodási hely: Magyarország

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: Mike1 » 2012. 11. 11. 19:43

Szerintetek mien lessz a 2.trailer?? fiuk ?

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 11. 11. 19:44

Mike! SPOILEREZD KI!! Azonnal! Ilyet nem illik elsütni. Most ugyanazt csináltad mint a videó alá kommentelők.

Amúgy igen, ez elég kellemetlen. Jó szokásom, hogy játékmenet nézése közben a kommenteket nem nézem csak a vidiket. :)
Ha GTA V-nél lesz ilyen, akkor sem fogom.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 11. 11. 19:46

Mike1 írta:Szerintetek mien lessz a 2.trailer?? fiuk ?
1, Van erre egy külön topik
2, Ne írj két hozzászólást egymás után, hanem szerkeszd az előzőt
3, Nem tudom, de remélem jó hosszú!
Gyenge napok vannak...

Avatar
Mike1
Rajongó
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 11:44
Tartózkodási hely: Magyarország

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: Mike1 » 2012. 11. 11. 19:46

Luszie írta:Mike! SPOILEREZD KI!! Azonnal! Ilyet nem illik elsütni. Most ugyanazt csináltad mint a videó alá kommentelők.

Amúgy igen, ez elég kellemetlen. Jó szokásom, hogy játékmenet nézése közben a kommenteket nem nézem csak a vidiket. :)
Ha GTA V-nél lesz ilyen, akkor sem fogom.
Mi az a SPOILER ??

Lezárt