Ki a főhős?

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
Kisdave
Rajongó
Hozzászólások: 161
Csatlakozott: 2012. 10. 25. 15:05

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: Kisdave » 2012. 11. 03. 21:27

bodom26 írta:Az utolsó mondatodban nagy igazság van... Ki kell várnunk türelmesen, hogy megtudjuk, kit "manipulálhatunk" majd a játék során. :)
Pontosan srácok, mindenki akar valakit ahogy én is, kiderül csütörtökön.(ha nem előbb a Trailer 2.-ben.
Trevor: Just ignore the bodies!

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 11. 04. 04:35

Szerintem Chop-pal leszünk, és egy baseball ütős latin csávónak kell feladatokat teljesítenünk :)
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2012. 11. 04. 08:05

Ti is észrevettétek, hogy a bikinis csaj, meg az akit letartóztatnak az ugyanaz? :shock:

bodom26

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 04. 10:19

scoobydooesben10fan írta:Ti is észrevettétek, hogy a bikinis csaj, meg az akit letartóztatnak az ugyanaz? :shock:
Szerintem is ugyanaz. :D
Egyépként, van egy olyan érzésem, hogy az a kiscsaj sok galibát fog okozni majd nekünk... De csodás pillanatokat is. :lol: :D

Avatar
Kisdave
Rajongó
Hozzászólások: 161
Csatlakozott: 2012. 10. 25. 15:05

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: Kisdave » 2012. 11. 04. 10:36

bodom26 írta:
scoobydooesben10fan írta:Ti is észrevettétek, hogy a bikinis csaj, meg az akit letartóztatnak az ugyanaz? :shock:
Szerintem is ugyanaz. :D
Egyépként, van egy olyan érzésem, hogy az a kiscsaj sok galibát fog okozni majd nekünk... De csodás pillanatokat is. :lol: :D
Igen, szerintem is ugyanaz. De szerintem ő is csak egy GTA Girl, mint amilyenek az előző részekbe voltak.
Trevor: Just ignore the bodies!

bodom26

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 04. 12:46

Kisdave írta:
bodom26 írta:
scoobydooesben10fan írta:Ti is észrevettétek, hogy a bikinis csaj, meg az akit letartóztatnak az ugyanaz? :shock:
Szerintem is ugyanaz. :D
Egyépként, van egy olyan érzésem, hogy az a kiscsaj sok galibát fog okozni majd nekünk... De csodás pillanatokat is. :lol: :D
Igen, szerintem is ugyanaz. De szerintem ő is csak egy GTA Girl, mint amilyenek az előző részekbe voltak.
A GTA girlt gondolom a prostira érted? Mert akkor csak szép pillanatok jutnak majd eszembe a szőke csajról. :lol:
Egyépként eddig nekem nem elsődleges szempont volt a főszereplő leleplezése, de most már nagyon kíváncsi vagyok rá. Sőt lehet, hogy a főhős kiléte izgat most már a legjobban. :D

Avatar
Kisdave
Rajongó
Hozzászólások: 161
Csatlakozott: 2012. 10. 25. 15:05

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: Kisdave » 2012. 11. 04. 12:59

A GTA girlt gondolom a prostira érted? Mert akkor csak szép pillanatok jutnak majd eszembe a szőke csajról. :lol:
Egyépként eddig nekem nem elsődleges szempont volt a főszereplő leleplezése, de most már nagyon kíváncsi vagyok rá. Sőt lehet, hogy a főhős kiléte izgat most már a legjobban. :D
Nem.:D
Írd be Google-be(bocs, nincs kedvem ide beilleszteni):
- GTA SA Girl(pucsít és szemüveges)
- GTA IV Girl(nyalókás.:D)
Trevor: Just ignore the bodies!

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 11. 04. 13:09

brenor írta:Szerintem is biztos, hogy az öltönyös lesz a főszereplő, ha már kiderült hogy Ned Luke adta neki a hangot, aki egy az egyben hasonlít rá meg a pest controlos artworkon is ő pózol nekünk.:D Akire még tippelek, de szerintem rá kevesebb az esély az a fehér trikós latin amerikai fószer aki azon a kutyás artworkon van és a trailerben ő vezette azt a luxus verdát, szerintem a fehér trikós jobban illene los santos-hoz, mint a másik de nem bánom, ha az öltönyös lesz a főszereplő, mert annyira nem zavar, hogy 40 év körüli elvégre egy családapa, és az első gta ahol van feleségünk. :)
Igen én is ezen a véleményem vagyok. :) De egyébként nincs felesége, csak azt mondta hogy családot akar alapítani, nem? Nem ugyanaz.

Ha meg már offnál tartunk: A szőke hajú csajszi szerintem is amolyan "GTA girl" lesz örömlány címszóval, vagy valami olyasmi szerepet tudnék elképzelni neki, mint TLAD-ban Ashley-é, azaz csak baj lesz vele egyfolytában.
"Whatever." (Ryder)

bodom26

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 04. 13:20

Kisdave: Aha! :lol:
Most már értem! Vagyis, mindent a szemnek, semmit a kéznek. :lol: Mondjuk a borítón ott lesz, a játékban viszont kereshetjük ítéletnapig. Vágom. :D

Avatar
Kisdave
Rajongó
Hozzászólások: 161
Csatlakozott: 2012. 10. 25. 15:05

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: Kisdave » 2012. 11. 04. 14:03

bodom26 írta:Kisdave: Aha! :lol:
Most már értem! Vagyis, mindent a szemnek, semmit a kéznek. :lol: Mondjuk a borítón ott lesz, a játékban viszont kereshetjük ítéletnapig. Vágom. :D
:D Majd kiderül milyen szerepe lesz, ez csak az én véleményem.
Trevor: Just ignore the bodies!

Avatar
brenor
Szakértő
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2012. 10. 03. 00:24

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: brenor » 2012. 11. 04. 14:11

Eddig csak a gta 3-ban ismertük a gta girl-t a Mystit, a vice city gta girl tudtommal a pole position klubba van mikor beülünk az egyik kis terembe és ott táncol nekünk, de javítsatok ki ha tévedek. San Andreas szőke nője fogalmam sincs hogy ki, és IV-be Lolat meg sehol se találtam az utcán. Azért remélem a gta 5-ben lesz szerepe annak a szőkének, hogy közelebb kerülünk hozzá és néha megdöngethetjük meg aztán lássunk is valamit belőle. :D Na jó ne úgy, mint a san andreas hot coffe-ban, mert nem kell még egy botrány. :D

Avatar
Kisdave
Rajongó
Hozzászólások: 161
Csatlakozott: 2012. 10. 25. 15:05

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: Kisdave » 2012. 11. 04. 14:18

brenor írta:Eddig csak a gta 3-ban ismertük a gta girl-t a Mystit, a vice city gta girl tudtommal a pole position klubba van mikor beülünk az egyik kis terembe és ott táncol nekünk, de javítsatok ki ha tévedek. San Andreas szőke nője fogalmam sincs hogy ki, és IV-be Lolat meg sehol se találtam az utcán. Azért remélem a gta 5-ben lesz szerepe annak a szőkének, hogy közelebb kerülünk hozzá és néha megdöngethetjük meg aztán lássunk is valamit belőle. :D Na jó ne úgy, mint a san andreas hot coffe-ban, mert nem kell még egy botrány. :D
Sztem ha, családapa akar lenni, akkor nem hiszem hogy ilyen nőket fog döngetni.:D
Trevor: Just ignore the bodies!

Avatar
brenor
Szakértő
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2012. 10. 03. 00:24

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: brenor » 2012. 11. 04. 14:22

Kisdave írta:
brenor írta:Eddig csak a gta 3-ban ismertük a gta girl-t a Mystit, a vice city gta girl tudtommal a pole position klubba van mikor beülünk az egyik kis terembe és ott táncol nekünk, de javítsatok ki ha tévedek. San Andreas szőke nője fogalmam sincs hogy ki, és IV-be Lolat meg sehol se találtam az utcán. Azért remélem a gta 5-ben lesz szerepe annak a szőkének, hogy közelebb kerülünk hozzá és néha megdöngethetjük meg aztán lássunk is valamit belőle. :D Na jó ne úgy, mint a san andreas hot coffe-ban, mert nem kell még egy botrány. :D
Sztem ha, családapa akar lenni, akkor nem hiszem hogy ilyen nőket fog döngetni.:D
De lehet néha rosszra fog fordulni a kapcsolata, és ezért elmegy ahoz a nőhöz, de szerintem akkor úgy lesz, mint a gay tonyban, hogy bármikor hívhatjuk.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 11. 04. 14:23

Kisdave írta:
brenor írta:Eddig csak a gta 3-ban ismertük a gta girl-t a Mystit, a vice city gta girl tudtommal a pole position klubba van mikor beülünk az egyik kis terembe és ott táncol nekünk, de javítsatok ki ha tévedek. San Andreas szőke nője fogalmam sincs hogy ki, és IV-be Lolat meg sehol se találtam az utcán. Azért remélem a gta 5-ben lesz szerepe annak a szőkének, hogy közelebb kerülünk hozzá és néha megdöngethetjük meg aztán lássunk is valamit belőle. :D Na jó ne úgy, mint a san andreas hot coffe-ban, mert nem kell még egy botrány. :D
Sztem ha, családapa akar lenni, akkor nem hiszem hogy ilyen nőket fog döngetni.:D
Szerintem meg simán. :D Nehogy azt hidd, hogy ez a 40-es hapsi egy angyal lesz... ;)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
brenor
Szakértő
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2012. 10. 03. 00:24

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: brenor » 2012. 11. 04. 14:24

Luszie írta:
Kisdave írta:
brenor írta:Eddig csak a gta 3-ban ismertük a gta girl-t a Mystit, a vice city gta girl tudtommal a pole position klubba van mikor beülünk az egyik kis terembe és ott táncol nekünk, de javítsatok ki ha tévedek. San Andreas szőke nője fogalmam sincs hogy ki, és IV-be Lolat meg sehol se találtam az utcán. Azért remélem a gta 5-ben lesz szerepe annak a szőkének, hogy közelebb kerülünk hozzá és néha megdöngethetjük meg aztán lássunk is valamit belőle. :D Na jó ne úgy, mint a san andreas hot coffe-ban, mert nem kell még egy botrány. :D
Sztem ha, családapa akar lenni, akkor nem hiszem hogy ilyen nőket fog döngetni.:D
Szerintem meg simán. :D Nehogy azt hidd, hogy ez a 40-es hapsi egy angyal lesz... ;)
Osztom a véleményed. :D

Lezárt