Álmodozás

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2012. 09. 08. 15:55

NoxiusEnterprise írta:
Mr.Vercetti írta:a jetpack tényleg kicsit irrealisztikus,ettől függetlenül örülnék neki,legfeljebb nem lenne rá szükség a történet folyamán :D a minigun viszont egyáltalán nem irrealisztikus,csak kb. annyira mint az aknavető,a gta-ban mindig is nagy kedvenc volt a VC óta,és csalódás volt a hiánya a IV-ben,szóval remélem nem hagyják ki. Meg a monster truck-ot is viszontlátnám :) (persze nem úgy,hogy az utcán járkálnak,hanem mondjuk küldetésautóként,vagy valahol parkolna egy)
Mert egy Minigun, ami egy helikoptergépágyú, és kézi tüzelésre a súlya, visszarúgása miatt nem alkalmas tényleg nem irreális!
Dehogynem! Azzal nem lehetne lőni, és az, hogy egy kis darálástól mindenki meghal, kifejezetten rontja a játékélményt szerintem. A VC -ben a többi fegyver tűzereje megközelítőleg annyi volt, mint a Miniguné, ha öt-hat ember lőtt rád. De az SA -ban már nem ez volt.
A Jetpack meg aztán nem is kicsit irreális. Mondjuk úgy, hogy értelmetlenül az.
nyilván nem kell a túl erős fegyvereket élethűen erősre csinálni,az aknavető és a TBOGT-s tank is eléggé le volt butítva,a minigun a korábbi részekben sem volt olyan erős mint a valóságban,gondolom a GTA V-ben is meoldható lenne.
It's all down south now.

LacroiX
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2012. 06. 02. 21:58

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: LacroiX » 2012. 09. 08. 16:04

Mégis miért lenne irrealisztikus a jetpack?(lehet nem abban a formában, de létezik.)
http://www.youtube.com/watch?v=0snTqLQLpBA
http://www.youtube.com/watch?v=SHPedpE70Es
Minigunnal nem lehetne tüzelni... oké elfogadom. De akkor az is irrealisztikus, ha egy random ember egyik napról a másikra tud helikoptert vezetni.Tehát akkor nyilvánvaló ezt is ki kellene szedni, mert irreális, igaz? Vagy 5-6x eltalálnak és semmi bajod,leugrasz a 4. emeletről és ismét semmi bajod... De még folytathatnám rengeteg dologgal.
Miért kell ennyire ragaszkodni a való élethez? Az életet élni kell a játékot pedig játszani.
Pont akkor nem élveznétek a játékot, ha annyira hasonlítana a való életre.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 09. 08. 18:12

LacroiX írta:Mégis miért lenne irrealisztikus a jetpack?(lehet nem abban a formában, de létezik.)
http://www.youtube.com/watch?v=0snTqLQLpBA
http://www.youtube.com/watch?v=SHPedpE70Es
Minigunnal nem lehetne tüzelni... oké elfogadom. De akkor az is irrealisztikus, ha egy random ember egyik napról a másikra tud helikoptert vezetni.Tehát akkor nyilvánvaló ezt is ki kellene szedni, mert irreális, igaz? Vagy 5-6x eltalálnak és semmi bajod,leugrasz a 4. emeletről és ismét semmi bajod... De még folytathatnám rengeteg dologgal.
Miért kell ennyire ragaszkodni a való élethez? Az életet élni kell a játékot pedig játszani.
Pont akkor nem élveznétek a játékot, ha annyira hasonlítana a való életre.
Hát nem is tudom. Például mert nem egy hatalmas vezeték végén lóg, egy kísérleti darab.
Igen, én is leírtam a véleményemet már ezelőtt egy oldallal, és tény, hogy ez egy játék. De van, ami jó, ha egy játékban reális, és van, ami nem. például egy hihetetlenül erős fegyver, ami minden ügyeskedés nélkül is lesöpri az összes ellenfelet nem valami jó.
A GTA IV -ben pedig már ez is sokkal reálisabb. Kisebb távolságon is meghalsz, kevesebb életed van.
A helikoptervezetés más tészta: Ha van hozzá tehetséged, egy helikoptert (Pláne egy helikoptert, ami sokkal könnyebben irányítható, mint egy repülő) egyik napról a másikra is tudsz irányítani, tehát azt nem kéne kivenni.
mellesleg az életerő is más: Mivel ez egy játék, nem kell ilyen minőségben valósághűnek lennie. Mondhatnám elég a csomagolás valósághűsége, nem kell a terméknek is annak lennie.
Guess who's back!

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2012. 09. 09. 09:53

LacroiX írta:leugrasz a 4. emeletről és ismét semmi bajod.
Hát én a Vice cityben a 15. emeltről ugrottam le. Túléltem :D

Avatar
Black Hawk
Hírfigyelő
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2012. 03. 16. 08:25
Tartózkodási hely: Gárdony

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Black Hawk » 2012. 09. 10. 20:24

Én örülnék ha megint lenne egy katonai bázis mint a San Andreasban tele mindenféle jóval. Humveek, harcihelikopterek, tankok, vadászgépek.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 09. 11. 05:34

Black Hawk írta:Én örülnék ha megint lenne egy katonai bázis mint a San Andreasban tele mindenféle jóval. Humveek, harcihelikopterek, tankok, vadászgépek.
Én is várom. Tekintettel arra ,hogy milyen változatos lesz a bejárható játékterület, szerintem kapunk is majd 1-2-t :)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 09. 11. 16:51

Hát, én nagyon bele tudtam élni magam a realitásba, amit a GTA IV -ben kaptunk ilyen téren, és nagyon nem szeretném a katonai bázisokat. Legfeljebb küldetésekben lenne (SZERINTEM!) jó a katonaság, mert hát minek katona, ott vannak a kommandósok, akik sokkal jobban vannak képezve, mint az egyszerű katonák.
A másik dolog, aminek viszont ezzel kapcsolatban örülnék, az a polgárőrség, és a Nemzeti Gárda lenne, amiket szintén bevethetnének a főhős ellen. Ezek jobb fegyverekkel, és kisebb teljesítménnyel lépnének fel, mint a rendőrök (a polgárőrök nem).
És persze örülnék kutyáknak, és esetleg krokodilnak is. A kutya segíthetne felderíteni, biztosítani területet, növelhetné a harcértékedet azzal, hogy megtámadná ellenfeleid. Szerintem remek ötlet lenne.
És persze a kutya a rendőrség oldalán a mi életünket is megkeseríthetné.
A másik dolog (Másik-egyik, lehet akár a harmadik-negyedik, nem számolom) az új rendőrségi egységek lehetnének.
Mert azért a rendőrség is használ két-három alap járőrautót, és e mellé (Cobra11 stílusban) lehetne speciális, gyorsabb, csak villogóval ellátott rendőrautó, ami jobb a többi járőrnél, illetve magasabb rangú rendőrtisztek szintén járhatnának egyedi, villogós (kissé turbózott) kocsikkal.
Véleményeket várok, lehet építő, zúzó; Mindegy!
Guess who's back!

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 09. 11. 17:37

NoxiusEnterprise írta:Hát, én nagyon bele tudtam élni magam a realitásba, amit a GTA IV -ben kaptunk ilyen téren, és nagyon nem szeretném a katonai bázisokat. Legfeljebb küldetésekben lenne (SZERINTEM!) jó a katonaság, mert hát minek katona, ott vannak a kommandósok, akik sokkal jobban vannak képezve, mint az egyszerű katonák.
A másik dolog, aminek viszont ezzel kapcsolatban örülnék, az a polgárőrség, és a Nemzeti Gárda lenne, amiket szintén bevethetnének a főhős ellen. Ezek jobb fegyverekkel, és kisebb teljesítménnyel lépnének fel, mint a rendőrök (a polgárőrök nem).
És persze örülnék kutyáknak, és esetleg krokodilnak is. A kutya segíthetne felderíteni, biztosítani területet, növelhetné a harcértékedet azzal, hogy megtámadná ellenfeleid. Szerintem remek ötlet lenne.
És persze a kutya a rendőrség oldalán a mi életünket is megkeseríthetné.
A másik dolog (Másik-egyik, lehet akár a harmadik-negyedik, nem számolom) az új rendőrségi egységek lehetnének.
Mert azért a rendőrség is használ két-három alap járőrautót, és e mellé (Cobra11 stílusban) lehetne speciális, gyorsabb, csak villogóval ellátott rendőrautó, ami jobb a többi járőrnél, illetve magasabb rangú rendőrtisztek szintén járhatnának egyedi, villogós (kissé turbózott) kocsikkal.
Véleményeket várok, lehet építő, zúzó; Mindegy!
Szerintem jó lenne a katonai bázis. Egyébként a kommandósokat is képzik valahol nem de? Most azok is a semmiből pottyanjanak elő? :D
Amilyen nagy terület lesz, szerintem egy katonaságnak simán lennie kellene. Valakiknek csak rendet kell rakni ekkora területen. Az SA területe kisebb volt, de ott katonai bázis is volt (több is asszem, kisebbek nagyobbak) meg hát volt ahol vadászgépet is lehetett lopkodni.. :) Szóval.

Az hogy kutya harcoljon az oldaladon, szerintem hülyeség. Ez nem a "legenda vagyok" hogy még ér is valamit az ellenség ellen. Ha a kutya nem elég ügyes, akkor már 1-es körözésben lelövik szegényt, mellesleg kiváncsi lennék hogy animálnák meg azt, hogy a kutyád kitér minden golyó elől. Aztán meg ha meghalna, vennél új kutyát... Vagy nem halna meg ő sem, halhatatlan lenne mint a főhős, és mindig csak állatorvoshoz kerülne? Áh, ez a saját kutya ötlet még mindig baromságnak hangzik számomra.. Sok vele a macera, meg felesleges is.

Gyorsabb, villogóval ellátott "Cobra 11" stílusú rendőrautók eddig is voltak. Max nem civil autók voltak azok, akármilyen fényezéssel, hanem inkább az FBI, amik ugye persze feketék voltak, de attól azok különleges kocsik, ellátva szirénával.
IV-ben is volt már FBI, SA-ban is.. Sőt VC-ben ott volt a Miami Vice-ből ismert különleges járőrautó a két nyomozóval. Szerintem ennél több nem kell.
Max annyi, hogy nem csak FBI jön 4-es szinten (vagy azelőtt) hanem akár civil kocsiknak tűnő járőrök is lehetnek zsaruk.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 09. 11. 17:52

Luszie írta:
NoxiusEnterprise írta:Hát, én nagyon bele tudtam élni magam a realitásba, amit a GTA IV -ben kaptunk ilyen téren, és nagyon nem szeretném a katonai bázisokat. Legfeljebb küldetésekben lenne (SZERINTEM!) jó a katonaság, mert hát minek katona, ott vannak a kommandósok, akik sokkal jobban vannak képezve, mint az egyszerű katonák.
A másik dolog, aminek viszont ezzel kapcsolatban örülnék, az a polgárőrség, és a Nemzeti Gárda lenne, amiket szintén bevethetnének a főhős ellen. Ezek jobb fegyverekkel, és kisebb teljesítménnyel lépnének fel, mint a rendőrök (a polgárőrök nem).
És persze örülnék kutyáknak, és esetleg krokodilnak is. A kutya segíthetne felderíteni, biztosítani területet, növelhetné a harcértékedet azzal, hogy megtámadná ellenfeleid. Szerintem remek ötlet lenne.
És persze a kutya a rendőrség oldalán a mi életünket is megkeseríthetné.
A másik dolog (Másik-egyik, lehet akár a harmadik-negyedik, nem számolom) az új rendőrségi egységek lehetnének.
Mert azért a rendőrség is használ két-három alap járőrautót, és e mellé (Cobra11 stílusban) lehetne speciális, gyorsabb, csak villogóval ellátott rendőrautó, ami jobb a többi járőrnél, illetve magasabb rangú rendőrtisztek szintén járhatnának egyedi, villogós (kissé turbózott) kocsikkal.
Véleményeket várok, lehet építő, zúzó; Mindegy!
Szerintem jó lenne a katonai bázis. Egyébként a kommandósokat is képzik valahol nem de? Most azok is a semmiből pottyanjanak elő? :D
Amilyen nagy terület lesz, szerintem egy katonaságnak simán lennie kellene. Valakiknek csak rendet kell rakni ekkora területen. Az SA területe kisebb volt, de ott katonai bázis is volt (több is asszem, kisebbek nagyobbak) meg hát volt ahol vadászgépet is lehetett lopkodni.. :) Szóval.

Az hogy kutya harcoljon az oldaladon, szerintem hülyeség. Ez nem a "legenda vagyok" hogy még ér is valamit az ellenség ellen. Ha a kutya nem elég ügyes, akkor már 1-es körözésben lelövik szegényt, mellesleg kiváncsi lennék hogy animálnák meg azt, hogy a kutyád kitér minden golyó elől. Aztán meg ha meghalna, vennél új kutyát... Vagy nem halna meg ő sem, halhatatlan lenne mint a főhős, és mindig csak állatorvoshoz kerülne? Áh, ez a saját kutya ötlet még mindig baromságnak hangzik számomra.. Sok vele a macera, meg felesleges is.

Gyorsabb, villogóval ellátott "Cobra 11" stílusú rendőrautók eddig is voltak. Max nem civil autók voltak azok, akármilyen fényezéssel, hanem inkább az FBI, amik ugye persze feketék voltak, de attól azok különleges kocsik, ellátva szirénával.
IV-ben is volt már FBI, SA-ban is.. Sőt VC-ben ott volt a Miami Vice-ből ismert különleges járőrautó a két nyomozóval. Szerintem ennél több nem kell.
Max annyi, hogy nem csak FBI jön 4-es szinten (vagy azelőtt) hanem akár civil kocsiknak tűnő járőrök is lehetnek zsaruk.
Hm... Amit mondtál a kutyákkal kapcsolatban... Ebbe nem gondoltam még bele eléggé :D Tényleg van benne valami :)
A kommandósokat sem katonai bázison képzik ki, hanem főleg terepen. Illetve a várost szimuláló épületekben. Szóval ahhoz nem kell katonai bázis :)
Azért én nem Az FIB -re gondoltam, hanem valami nyomozó által használt, nem Police feliratú kocsira. Remélem érted, hogy mit akarok mondani.
Plusz örülnék a csomagtartó használatának is, tarthatnál benne fegyvert :)
Guess who's back!

Avatar
brenor
Szakértő
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2012. 10. 03. 00:24

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: brenor » 2012. 10. 08. 16:53

Jó lenne, ha az egész játéktér nagyobb lenne a gta sa-nal, én örülök annak, hogy csak a los santos lesz benne mivel biztos sokkal jobban lesz kidolgozva a város, és a hozzá tartozó külváros is. Annak örülnék a legjobban, ha a gta4-nél is sokkal élőbb lenne a város mint pl: a tengerparton lenne rendes élet az npc-k úsznának meg labdáznának a vízben és lenne tengerparti buli is, a gettók kidolgozottabbak nagyobbak lennének jó lenne, ha csak mennék és kiakarna rabolni az egyik bünöző, a külvárosban meg ha hegyre felmászok legyenek túristák akik tábor tüzeznek és lenne benne több állat is. Visszatérne a gyúrás, többet lehessen trükközni a bmx-el, és tudjunk venni házakat meg ingatlanokat amik küldetéseket adnak.
Amin legjobban álmodozok, hogy a gta 5 után nem dlcket adnának ki, hanem egy spin off-t mint a vc és sa, és visszamennénk a 80-as évek vice city-be, ahol a főhősünk egyik rokonát vagy az apját irányítanánk, jó lenne ha beteljesedne a vágyam, mert az összes gta közül a vc fogott meg a legjobban mivel imádom a 80-as évekbeli hangulatot zenéket.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 10. 08. 18:02

brenor írta:Jó lenne, ha az egész játéktér nagyobb lenne a gta sa-nal,


Amin legjobban álmodozok, hogy a gta 5 után nem dlcket adnának ki, hanem egy spin off-t mint a vc és sa, és visszamennénk a 80-as évek vice city-be, ahol a főhősünk egyik rokonát vagy az apját irányítanánk, jó lenne ha beteljesedne a vágyam, mert az összes gta közül a vc fogott meg a legjobban mivel imádom a 80-as évekbeli hangulatot zenéket.

Megnyugtatlak: nagyobb lesz, jóval. :)

Én DLC-nek is örülnék, de a spin off-nak is, amit te írtál. Nekem is nagyon szimpatikus pl. a 80-as évekbeli Miami. Majdnem hogy az tetszett a legjobban, de azért a IV győzött számomra a ranglistán, de nem sokkal. Azért van különbség a 2 játék között, a IV sokkal fejlettebb, csak az a durva, hogy sokak szerint (még én szerintem is, szinte) a VC jobb lett bizonyos dolgokat tekintve...


Szóval, én is örülnék már egy ilyen résznek, vagy többnek. :)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 10. 08. 18:13

Szerintem is abbahagyhatnák a DLC-ket.Én is azt utáltam a GTAIV-esekben,hogy ugyanaz volt minden szempontból,mint az alapjáték,csak a sztori,a karakter meg egy-két kisebb-nagyobb különbség,pl néhány extra fegyver,amit sokkal értelmesebb lett volna fegyvercsomagokban letölteni,vagy még jobb lett volna az alapjátékba belerakni.Nekem sokkal jobban tetszett a GTA3mas éra,mint a IV-es,pont emiatt,hogy spin-offokkal oldották meg,sokkal színesebb,változatosabb volt,mint már 3szorra ugyanabban a városban lenni.Tényleg jó lenne,ha a GTAV-érában lenne egy HD-s,RAGE-s Vice City,nekem is nagyon bejönne,ezerszer,ha nem milliószor jobban bejönne,mint a GTAIV-es éra megoldása.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
brenor
Szakértő
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2012. 10. 03. 00:24

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: brenor » 2012. 10. 08. 21:38

Nekem azért tetszettek a dlc-k, lost and damned karakterei és a ballad of gay tony változatossága, és mind2-nek jó történetei voltak csak tényleg unalmas volt megint a liberty city-ben mászkálni, de belegondolva nem is baj hogy pl a los santost nem spin off részbe tették hanem egy külön részbe, mert így több lesz benne az újdonság. Igazából azért lenne jó egy vice city-s spin off, mert amikor nem tudtuk, hogy hol fog játszódni az V a legtöbben újra a 80-as évek vice city-re tippeltek és azt várták sokan köztük én is, és ezért lenne jó egy olyan vice city-s rész ahol az 5-nek és a vice city története szorosan egybe van.

Amúgy nekem is nagyon tetszett a IV csak az volt benne a rossz, hogy a rengeteg pénzünket fegyvereken, kajákon és kaberékon kívül nem költhettük semmire, és nem volt semmilyen ingatlan a vice city-ben nagyon szerettem ezt a megoldást, de viszont a IV lélegzetálító városa atmoszférája és története miatt szerintem egyformán jó a kettő. :)

bodom26

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 10. 09. 09:17

NoxiusEnterprise: Azt, hogy te a "realiszikusnál" maradnál azt úgy értsem, hogy 6*-nál, a katonaság, mint rendfenntartó erő már túl erős? Esetleg ilyen nincs is? Ezért minek is?
Nos azt, hogy a katonaságot 6 csillagnál már bevetik a gta-ban, az nem mese habbal.
Nézzük a valóságot, és ne is menjünk messzebbre most, a kis Hazánknál.
Ha valaki(k) gondol egyet és bevonul a fővárosba egy tankkal "élesre állítva" meg fegyveres emberek, mondjuk "politikai nézetkülönbségek" miatt, akkor az erre megfelelő szerveket mozgósítják, hogy orvosolják a helyzetet.
De! Ilyen helyzetekre, amikor már veszélyben van a lakosság bisztonsága, meg maga a Nemzet, akkor erre van a katonaságnál a KÉSZENLÉTI SZOLGÁLAT, ami a például az ilyen esetekkor vonul ki a helyszínre. Ők itt bevethetnek bármit akár vállról indítható rakétát is, ha a helyzet úgy kívánja. Úgyhogy ilyenek léteznek a valóságban, tehát amikor CJ-vel kicsit bulizunk, akkor nagyon is volt keresnivalójuk a helyszínen a katonaságnak, hogy jól seggberúgják :D Ha így értetted ezt a reálisabb dolgot az ARMY-val kapcsolatban, akkor ajánlom figyelmedbe a fentieket, ha nem akkor vissza van szívva. :)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 10. 09. 17:35

bodom26 írta:NoxiusEnterprise: Azt, hogy te a "realiszikusnál" maradnál azt úgy értsem, hogy 6*-nál, a katonaság, mint rendfenntartó erő már túl erős? Esetleg ilyen nincs is? Ezért minek is?
Nos azt, hogy a katonaságot 6 csillagnál már bevetik a gta-ban, az nem mese habbal.
Nézzük a valóságot, és ne is menjünk messzebbre most, a kis Hazánknál.
Ha valaki(k) gondol egyet és bevonul a fővárosba egy tankkal "élesre állítva" meg fegyveres emberek, mondjuk "politikai nézetkülönbségek" miatt, akkor az erre megfelelő szerveket mozgósítják, hogy orvosolják a helyzetet.
De! Ilyen helyzetekre, amikor már veszélyben van a lakosság bisztonsága, meg maga a Nemzet, akkor erre van a katonaságnál a KÉSZENLÉTI SZOLGÁLAT, ami a például az ilyen esetekkor vonul ki a helyszínre. Ők itt bevethetnek bármit akár vállról indítható rakétát is, ha a helyzet úgy kívánja. Úgyhogy ilyenek léteznek a valóságban, tehát amikor CJ-vel kicsit bulizunk, akkor nagyon is volt keresnivalójuk a helyszínen a katonaságnak, hogy jól seggberúgják :D Ha így értetted ezt a reálisabb dolgot az ARMY-val kapcsolatban, akkor ajánlom figyelmedbe a fentieket, ha nem akkor vissza van szívva. :)
Amerikában azonban ilyen esetekben a Nemzeti Gárda lesz mozgósítva, amellett a S.W.A.T. és a rendőrség, az FBI, minden, de a katonaságot csak külországi esetekben vetik be. max a katonai kommandót vetnék be. De a tankos ötlet azért durva volt. Magyarországon olyan sok megszerezhető tank SAJNOS nincs.
Guess who's back!

Válasz küldése