Álmodozás

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 11. 19. 15:02

bodom26:Jó,hogy elborult játék,de ennyire? XD :D
Nos,szerintem sincs sok esély rá,hogy bekerül a lovaglás,és az állatokról még annyit,hogy eddig mindkét trailer csak 1 állat 100%os szereplését erősítette meg,ez az állat pedig nem más,mint Trevora kutya!Szóval fölösleges azon vitatkozni,hogy lesz-e ló,mert még az sincs 100%ig megerősítve,hogy a kutyán (meg Trevoron)kívül lesz-e másik állat a játékban.(Ettől függetlenül szerintem biztos,hogy lesz,hülyén nézne ki,ha egy fiktív jövő vizualitását raknák elénk,amiben csak kutyák élnek,szóval szerintem is lesz egy-két állat,de még konkrétan nem tudjuk,hogy mik lesznek
a kutyát meg Trevort leszámítva).
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 11. 19. 15:12

Rockstar69 írta:Jaj ne legyél már ilyen...nem csak a vadnyugaton lovagolnak. Mai napig lovagolnak az emberek, akár hobbiból is.
Képzeld el Budapestet lovakkal. Mennyi lovat látsz te ott? Kb egyet sem..., szerintem Los Angelesbe sincs sok. Az hogy még vidéken csak-csak lenne, azt még el tudom képzelni. DE biztos nem lesz lovaglási lehetőség. Erre a nyakamat teszem. :) Nem kell mindent az RDR-hez vagy a GT5-höz viszonyítani.

Nem is a GTA kulcsfontosságú alappillére. Ha kivették belőle az ingatlanvásárlást, akkor kétlem hogy beleraknák a lovaglást. "nem is tudom" melyik lenne logikusabb..
Meg hogy nézne már az ki, hogy a főhőseink lovagolva menekülnek xy dolog elől? Meg feka ember lovon is érdekes.. Nem passzol ide, és kész. Az az RDR világába illő, és az akkori időkbe. Ha farmeros játék lenne, vagy csak vidéken játszódna, akkor megértem, de így...
Én nem azt mondtam, hogy senki nem lovagol, csak hogy ilyen nem lesz a GTA-ban, de ha már ebből is indulunk ki, akkor rájöhetünk, hogy lovaglás azért sem lesz mert "elavult". Nem menekülhetsz bankrablás után lovacskával a helyszínről, mert többek között szétlőnek.

Csak úgy vidékre meg minek raknák be a lovaglási lehetőséget? Szerintem logikátlan időpocsékolás.
"Whatever." (Ryder)

bodom26

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 19. 15:16

dani.szentgali: Figyelj. Nem azt mondtam, hogy követelem, csak egy kósza ábránd szerű ötlet volt. :) Csak attól tudnám hosszában felvágni az ereimet, amikor valaki mond egy ötletet, hogy ez milyen jó lenne a játékba, erre valaki meg azt mondja, hogy minek! meg ez hülyeség! meg marhaság! aaahhh..! De nem bírom az ilyet.. Itt ez a lovaglós példa.
Nem egy nagy dolog, bisztos nem erre épülne a játék. DE! nem megfér a játékban?!
Aki nem akar az nem csinál, használ akármit, aki meg akar annak ott lesz opció gyanánt. KÉSZ!
Inkább legyen benne sok minden(akár néhány felesleges dolog), mintsem lószar se. Aztán jõn az unalom.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 11. 19. 15:25

bodom26:Ebben mondjuk igazad van!Inkább legyen benne több dolog,mint semmi se,ez volt a bajom a GTAIVgyel is,mert lehet,hogy valakinek a tetoválás meg a fodrászat csak hülyeség,de én pl tök sok ideig elvoltam vele a GTA SA-ban,meg a ruhák is sokkal jobbak voltak szerintem benne,nem voltak rosszak csak azért,mert nem voltak élethűek meg nem volt benne olyan sok szar öltöny,amiben úgy néz ki a főszereplő,mint a szállító.
Na visszatérve:Szerintem is inkább legyenek "fölösleges"dolgok is a játékban,és sokáig el lehessen benne lenni,minthogy a bowlingon meg a billiárdon meg a dartson kívül nem raknak bele az ég világon semmit sem,és megunod az egész játékot,mert már csak az autókázás meg a gyilkolászás van(amit szintén nem lehetett annyira élvezni a 4ben,mert volt benne össz-viszz 14 fegyver -.- )
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

bodom26

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 19. 15:33

Pontosan! Erről beszélek. Neked tetszett a tetko stb, más lehet hányt tőle. Na..ennyi.
Legfeljebb nagyívben elkerülte.
De én még mindig azt mondom, hogy inkább mondjam meglepetten azt, hogy "jé még ezt is lehet" , mint, hogy "de szar.. még ezt sem lehet." Függetlenűl attól, hogy az a bizonyos dolog édekel vagy sem.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bodom26 2012. 11. 19. 15:35-kor.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 11. 19. 15:34

Igen,teljesen egyetértek veled!Én is így vagyok vele!
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2012. 11. 19. 16:03

hát már ne haragudjatok de ez nem így van, hogy legyen benne több felesleges dolog mintsem egyetlen egy sem. "Szerintem" Trevornak lehetne hő látása, Franklinnek meg gombnyomásra lehetne megnöveszteni a körmét. Michael házát meg át lehetne alakítani robottá és lelehetne rombolni vele Los Santost.
Azért nem mind1, hogy milyen dolgokat raknak bele. Hiszen a fölösleges dolog azért FÖLÖSLEGES, mert el KELL hagyni. Fölösleges->nincs rá szükség,használhatatlan. Minek raknának bele lovaglást? Gondolkodjatok már eg kicsit a R* fejével: Ha egy nyílt világban akarsz lövöldözni és lovagolni, arra ott a RDR. Ez GTA. Nem vadnyugat!!!!
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

bodom26

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 19. 16:35

Rosszúl értelmezted. Neked a lovaglás fölösleges, nekem nem.
Nekem az, hogy meglehessen oldani azt, hogy felmegyek az egyik karakteremmel a hegyre, ezután a másikra átváltva bele kamikaze.. Ha ezt nem lehetne megoldani, egyáltalán nem érdekelne. Tudom ezt hülye példa, pont olyan mint a tied. Szóval kinek mi a felesleges egy játékban.

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2012. 11. 19. 16:41

nem csak nekem fölösleges hanem a játékmenet szempontjából felesleges. Nincs rá szükség sem a küldetésekbe sem sehol máshol hogy tudj lovagolni mert a karakterek nincsenek rászorulva. a kamikaze dolog meg nem tartalmazott olyan dolgot amit pl a san andreas-ban meg ne lehetett volna csinálni.Repülő+2karakter+váltás..tudtommal mindegyik van a GTAV-be. A lovaglás pedig egy olyan dolog ami teljesen nonszensz,értelmetlen és fölösleges. Ha lovagolni akarsz ismétlen ott a RDR. Akkor már rakjanak bele lovagást és lehessen tuningolni a lovakat nem?
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 11. 19. 16:44

Insanity-val értek egyet.

Bodom: Ha neked a GTA-ba kell a lovaglás, akkor rossz játékot keresel. Ebbe nem illik. Nem is lesz soha szerintem, max majd a GTA XXV-be. :D

Már minek bele? Végülis ez egy álmodozás topic, szóval mindenki azt képzel bele a saját GTA-jába, amit akar, de azért célszerű olyan dolgokat beleképzelni, amik még esetleg megvalósíthatóak is. :) A lovaglás nem az a kategória..
"Whatever." (Ryder)

bodom26

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 19. 16:49

insanity06: Te tényleg meg sem vennéd a játékot, ha nem csak a k**va tudna lovagolni rajtad, hanem te is tudál lovon. Fú, de utálhatod a lovaglást. Írtad, hogyha nem lenne küldetésben meg sehol. Akkor meg minek. De én meg azt mondom, hogy miért ne. Tényleg annyira zavarna?

bodom26

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 19. 16:58

Luszie: Szinte bisztos voltam benne.
Akkor legyen kamikaze meg vonat kisiklatás... Manapság ez a trendi.
Ja, de ha ezek nem lennének kivitelezhetők.. áá.. de szar játék lenne! Komolyan mondom meg se venném.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 11. 19. 17:04

Fölöslegesen vitatkozunk bodom26,mert Luszie-ék nem értik,mit mondunk!Mind1,ők is máshogy látják a világot,ők másnak örülnének egy GTA-ban,pl ennek a vonatkisiklatásnak.Mi meg megint másnak.
Ezért sem lesz sohasem tökéletes GTA meg tökéletes játék,mert mindenki mást szeret.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 11. 19. 17:10

bodom26 írta:Luszie: Szinte bisztos voltam benne.
Akkor legyen kamikaze meg vonat kisiklatás... Manapság ez a trendi.
Ja, de ha ezek nem lennének kivitelezhetők.. áá.. de szar játék lenne! Komolyan mondom meg se venném.
Nekem teljesen más dolog a trendi mint neked. :) Én nem is emlegettem, hogy nekem mi "az", de nem ezek.

Én szimplán nem szimpatizálok a lovaglás gondolatával.. Meg lehet kövezni érte!

Amúgy nem kell túlreagálni a dolgot, most azért mert nekem nem jön be, te azért ne kelj ki magadból mert neked más a véleményed.. :D
"Whatever." (Ryder)

bodom26

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 19. 17:10

Nem akarok veszekedni. Ha lesznek akármik lesznek, ha nem akkor nem. Még szerencse, hogy nem mi döntjük el, mert abból k**va nagy balhé lenne. :D

Válasz küldése