Mit vártok a Trailer 3.-tól?

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
bodom26

Re: Mit vártok a Trailer 3.-tól?

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 22. 21:37

Ugye minden GTA-ban van egy láthatatlan plafon, itt legalább kétszer olyan magasan lesz ez a plafon , mint a TBoGT-ban volt!

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Mit vártok a Trailer 3.-tól?

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2012. 12. 22. 22:09

bodom26 írta:Ugye minden GTA-ban van egy láthatatlan plafon, itt legalább kétszer olyan magasan lesz ez a plafon , mint a TBoGT-ban volt!
Alig várom, hogy Trevorral hasítsak egy vadászgéppel.ÁÁÁÁÁÁ.:D

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mit vártok a Trailer 3.-tól?

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 12. 22. 22:19

Az lenne a jó, ha végre megcsinálnák az eget is végtelenre, mint a vizet. Engem nem zavarna, hogy 100 000 km-re felmegyek vadászgéppel, s sose érem el az űrt. Ennyire nem kell valósághűnek lennie. Nagy álmom válna valóra. Egy ideig kicsinyítené a földet, mint a víznél, aztán eltűnne, hisz ott vannak a felhők, meg a valóságban se látsz el akármeddig, így még ezzel se lenne bajuk. De jó lenne 10 km-ről kiugrani a vadászgépből, és itt ha már lenne rendes gravitáció, akkor mire leérnék, nem lenne ideje betölteni az objektumokat, hanem hirtelen elplaccsanok, azt mire látok a kép a sebbesség miatti zavarosságból helyreállna, addigra már simán betölti. Egy szó, mint száz, rendes gravitáció meg végtelen ég jó lenne.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Mit vártok a Trailer 3.-tól?

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2012. 12. 22. 22:25

Kiscserko írta:Az lenne a jó, ha végre megcsinálnák az eget is végtelenre, mint a vizet. Engem nem zavarna, hogy 100 000 km-re felmegyek vadászgéppel, s sose érem el az űrt. Ennyire nem kell valósághűnek lennie. Nagy álmom válna valóra. Egy ideig kicsinyítené a földet, mint a víznél, aztán eltűnne, hisz ott vannak a felhők, meg a valóságban se látsz el akármeddig, így még ezzel se lenne bajuk. De jó lenne 10 km-ről kiugrani a vadászgépből, és itt ha már lenne rendes gravitáció, akkor mire leérnék, nem lenne ideje betölteni az objektumokat, hanem hirtelen elplaccsanok, azt mire látok a kép a sebbesség miatti zavarosságból helyreállna, addigra már simán betölti. Egy szó, mint száz, rendes gravitáció meg végtelen ég jó lenne.
Az égre még nem is gondoltam, nagyon jó ötlet.:D
Remélem megvalósul!

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Mit vártok a Trailer 3.-tól?

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 12. 23. 08:12

Kiscserko írta: Egy szó, mint száz, rendes gravitáció meg végtelen ég jó lenne.
Ebből szerintem a második nem olyan könnyen kivitelezhető, mert akkor már arra is kell gondolni, hogy minél magasabban vagy, annál kevésbé kapsz levegőt :D
Mert oké megoldanának egy bizonyos magasságot, nem tudom eddig mennyi volt, valahogy nem tudtam kiszűrni, de akkora magasságba már ott lenne az is hogy " Ezt hogy élem még túl? Itt a valóságban már oxigén sem lenne. :shock: " Tehát, érted.
"Whatever." (Ryder)

bodom26

Re: Mit vártok a Trailer 3.-tól?

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 23. 08:54

Alig várom, hogy Trevorral hasítsak egy vadászgéppel.ÁÁÁÁÁÁ.:D
Azt én is nagyon várom már! :D
Megpróbálok majd a repcsivel két autó közé leparkolni a Tesco parkolóban.
Mondjuk én jobban örültem volna, ha marad a Hydra. Az a kedvenc madárkám! Bár az is lehet, nem egyfajta vadászgép lesz!

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Mit vártok a Trailer 3.-tól?

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 23. 14:11

bodom26:Szerintem visszatérhet a Hydra,és jó pár repülőgép is az előző részekből,hogyha a többi jármű példáját nézzük,akkor biztosan,mert van egy csomó autó a GTAVben,amik elég ismerősek az előző érából/érákból.Szóval lehet,hogy lesz Hydra,AT400,Andromada,Beagle meg még egy pár jármű a San Andreasból vagy akármelyik előző részből.Persze biztos kapunk sok új madárkát is,de visszatérőek is lesznek szerintem,akárcsak a többi jármű esetében.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

bodom26

Re: Mit vártok a Trailer 3.-tól?

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 23. 15:01

dani.szentgali: Nagyon szeretem a Hydra-t. Nagyon menő volt a Két Tűz Között filmben is. Természetesen az a legjobb, hogy egyhelyben tud repülni, de a formája is a favoritom. :D

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mit vártok a Trailer 3.-tól?

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 12. 23. 15:44

Luszie: Ezért mondtam, hogy nem kell azért ennyire valóságosnak lennie. Hiszen pl. kocsival is, ha felborulsz, akkor tolatással, meg kis kormányzással nem tudsz visszafordulni, meg stb. Szóval nem kell olyan valósághűség, ami ront a játékélményen. Pl. az biztos csak javítana, ha végtelen ég lenne. Már víznél is megoldották, pedig azt se lehetett túl könnyű kivitelezni.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Mit vártok a Trailer 3.-tól?

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 12. 23. 16:07

Víznél? IV-nél biztos nem :D Ott is van egy "láthatatlan fal" ami után már nem mehetsz tovább. Direkt poénból kipróbáltam még régen, hogy meddig lehet elmenni, sokáig, de nem végtelen.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mit vártok a Trailer 3.-tól?

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 12. 23. 16:48

Nem tudom, nem volt feltűnő, amikor már nem láttam a várost, olyan messze volt. Mindenesetre, akkor olyan távolra lehessen elmenni, mint az SA-ban, meg a IV-ben.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Mit vártok a Trailer 3.-tól?

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 23. 16:50

Luszie:A GTAIVben nincs semmilyen "láthatatlan fal"!Én is próbáltam ezt,és én nem ütköztem bele,de nem ám! :D Nálam azt csinálta,hogy megyek egy csomó ideig,és a végén kezd lemenni az élete a Nikónak és a helikopternek is.És mivel megy le az élet,ezért egy idő után meghalt.De lehet,hogy ez csak X360on van így,de nem hiszem,szóval nem tudom,miről beszélsz.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mit vártok a Trailer 3.-tól?

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 12. 23. 19:52

Az itt felmerülő kérdések buzdítására expedícióra indultam. Majdnem egy játékbeli órát repültem északra, és meghökkentő felfedezéseket tettem:
- A látótávolság k*rva nagy
- Nincs semmiféle láthatatlan fal
- A ps3-on is létezik a dani.szentgáli által felvázolt eset, miszerint, ha elég ideig mész, akkor elkezd lemenni az életed, s meghalsz
- Ez a táv nagyon hosszú, le a kalappal a készítők előtt
- Az elérhető magasság kisebb az Rotterdam Building-nél, azaz kicsi
- Ha olyan magasra fel lehet majd menni, mint amennyire itt el lehet helikopterezni, az megfelelő
- Továbbá ez a meghalós módszer is tökéletes, hisz elfogy a levegőd magasan, viszont ha lejjebb mész, akkor már nem menne lejjebb, pl. kiugrásnál


Plusz egy: a gravitáció f0s. Kiugrok és ugyanazzal a sebességgel érek földet, mint amivel a max magasságnál kiugrottam.

Köszönöm a figyelmet.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Mit vártok a Trailer 3.-tól?

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 12. 23. 19:59

Én úgy emlékszem hogy van fal. :D De ezek szerint akkor nincs.
"Whatever." (Ryder)

bodom26

Re: Mit vártok a Trailer 3.-tól?

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 23. 20:27

Na megnéztem én is, hogy van-e fal, mert úgy emlékeztem én is, hogy Magneto utamat állja, és eltol magátol, egy bizonyos távolság után. De tényleg végtelen, LENNE, ha Bellic-nek nem kezdene fogyni az élete. Amúgy tényleg rohadt hosszan kell repülni, hogy ez bekövetkezzen.
Viszont a San Andreas-ban mintha lett volna fal, mert tisztán emlékszem, hogy egy
Shamal-lal nekivágtam a végtelennek, és egyszer csak felemelkedett az orra, mert beleütköztem a falba.

Válasz küldése