DLC / Letölthető tartalmak

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: DLC / Letölthető tartalmak

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 07. 08. 12:35

Luszie írta:Nem azt nyilatkozták hogy az V-nél nem lesznek akkora "jelentőségű" DLC-k mint a IV-nél voltak? Én nagyon erre emlékszem..
Én is. A kisebb DLC-kben látják a "jövőt" -.-
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: DLC / Letölthető tartalmak

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 07. 08. 12:43

"Kisebb" DLC-k ettől hánynom kell, ha akarsz egy igényes játékot minek DLC-kre fel osztani?...én ezt nem értem.:(
Sajnos a R* is kezd lesüllyedni arra szintre, hogy DLC-ért kapunk ruhákat, tetkókat...(ja, hogy ez már megtörtént).:(

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: DLC / Letölthető tartalmak

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 07. 08. 12:56

Engem nem zavarna, ha olyan DLC -k jönnének, mint a IV -hez az EFLC. Az nem.
Guess who's back!

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: DLC / Letölthető tartalmak

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 07. 08. 13:01

Engem sem zavarna különösebbképpen. Sőt én örültem is neki, hogy a DLC-kben voltak olyan dolgok, amik az alapjátéktól különböztek. Így ha bár nem is teljesen, de picit olyan volt mintha egy másik játékkal játszanék.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
paradicsoma13
Rajongó
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 09:11
Tartózkodási hely: Vice City, Hajdúnánás

Re: DLC / Letölthető tartalmak

Hozzászólás Szerző: paradicsoma13 » 2013. 07. 08. 14:18

Nem értem miért divat hogy kijön egy játék majd kb egy évig sz*rják ki a DLC-ket. Pl: Sleeping Dogs, BATMAN Arkham City. Ez olyan mintha csak a játék felét kiadják.majd kipótolják
The guns and crack in this area go through Trevor Phillips Enterprises... or they ain't going-Trevor Phillips
I'm rich, I'm miserable. I'm pretty average for this town.-Michael
I sound like somebody trying to make some paper and nor get killed- Franklin

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: DLC / Letölthető tartalmak

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 07. 08. 14:40

Annyira unalmas már ez a "félig adják ki a játékot, aztán veheted a többit DLC-ként" meg a "felosztják a teljes játékot DLC-re" meg a többi hasonló szöveg. Ha ennyire nem tetszik akkor lehet elfordulni ezektől a fejlesztőktől és nem használni/megvenni a termékeit.
Egyszerűen az agyamon folyik ki ez a sok hülyeség. Ráadásul semmi jogosság nincs a rinya mögött... Ha NEM AKAROD NEM VESZED MEG AZ ÚJ AUTÓKAT MEG TETKÓKAT! EEEENNNYIII !!! Nem kell ehhez kommentár (ami inkább hiszti...). -.-
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: DLC / Letölthető tartalmak

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 07. 08. 14:46

Én már megszoktam a "hisztiket". Szoktak itt ilyenek lenni, de ma már megtanultam elsiklani felettük. XD (Többé-kevésbé. ) Kellett hozzá 1 év... :D

Jó lesz, no. Nem kell aggódni.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: DLC / Letölthető tartalmak

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 07. 08. 15:01

Itt jól tudja mindenki, hogy jó lesz a GTAV, csak még nem szokták meg, hogy a R* is ilyen icipici DLC-ket "készít"!

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: DLC / Letölthető tartalmak

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 07. 08. 15:05

Nem? Akkor szeptemberig ajánlom mindenkinek a MaxPayne3-t. Nagyon fasza kis játék. ;)
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: DLC / Letölthető tartalmak

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 07. 08. 15:07

Tudod, hogy értettem...-.-
Sok ember van itt aki már játszott a Max Payne 3-al, de szerinted mindenki megvette az összes kis DLC-t??(ja, hogy NEM a válasz)...

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: DLC / Letölthető tartalmak

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 07. 08. 15:09

De Dave, ugyan már...
Miért kéne megvenni? PONT EZ ITT A LÉNYEG! Ha akarod megveszed, ha nem akarod nem veszed meg. Most komolyan, gátolt valakit a játékban, esetleg rontotta valakinek is a játékélményt a MP3-ban, hogy nem vette meg a multiplayer maszkokat meg skineket? Kétlem..-.-
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: DLC / Letölthető tartalmak

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 07. 08. 15:14

Van igazság abban amit beszélsz/írsz!
Én már vagy 5x-6x végigtoltam az MP3-at Box-on, engem nem gátoltak a DLC-k, de az már elég baj, ha ilyen miniatűr DLC-ket csinálnak, aminek szinte semmi értelme és tudom nem muszáj megvenni őket!!!

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: DLC / Letölthető tartalmak

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 07. 08. 15:18

Miért baj? Semmi értelme az tény, csak egy kis plusz. Múltkor Kiscserkoval tárgyaltuk ki, hogy ez pont ugyan az, mint amikor a PC-sek modokat csinálgatnak hozzá, csak ez gyári, és kevés pénzért meg kell venni. Innentől kezdve mindenki eltudja dönteni, hogy van-e rá pénze/ meg akarja-e venni egyáltalán ezt a kis pluszt. Viszont eddig ebből a konzolosok kimaradtak. Mi nem tudtunk plusz kocsikat belerakni, nem úgy mint a PC-sek.


Ennyi erővel akkor az is a baj, hogy a PC-sek modokat csinálgatnak?
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: DLC / Letölthető tartalmak

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 07. 08. 18:57

realostew: Nos, van valami abban, amit Kiscserko-val mondtok ezzel a dologgal kapcsolatban, efelől nem lehet kétség, csak annyi ezzel a "baj", hogy mint írtad, a PC-seknek ez ingyenes, a konzolosok meg pengethetnek érte! És lehet, hogy valakinek ez potom pénz, de ha jobban megfigyeled, a R* azért vett példát ezen téren a többi fejlesztőtől, mert az olyan fejlesztők, akik ezt a mini-DLC stratégiát alkalmazzák, azok rövid időn belül hatalmas összegeket szereznek nulla munkával! És csak hogy tudd, a legtöbb ilyen mini-DLC-kre épülő játéknál, ha valaki megveszi az összes DLC-t (amiből sok van), az az utolsó DLC-nél már ugyanannyit fizet, mint anno a teljes játékért! És véleményem szerint ez egy GTA-nál duplán idegesítő. Tegyük fel, hogy ott áll egy uszoda a játékban, de ahhoz, hogy úszóversenyezhess rajta, fizetned kell a DLC-jért. Szerintem ez nem hogy nem korrekt dolog, már szemétség. Mint írtam, ugyanez volt a GTAIV-nél is, csak ott a golfpálya volt a példa.

"Ennyi erővel akkor az is baj, hogy a PC-sek modokat csinálnak?"

Erre meg inkább már nem is reagálok! Ezt a mondatodat tuti nem gondoltad át. Annyit mégis írnék, hogy ez nekik több szempontból is előnyösebb, egyrészt ingyenes, másrészt azt csinálnak, amit akarnak, nem mesterségesen előállított szarságokat raknak a játékba és ha már berakták, akkor eltávolíthatják, formálhatják, alakítgathatják.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: DLC / Letölthető tartalmak

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 07. 08. 19:04

Nem arra akart szerintem célozni, hanem arra hogy ott is pitiáner dolgok vannak, tetkó, más kocsik meg ilyesmik.
Az hogy az igazából teljesen más, attól tekintsünk el. Ő sem arra akart kilyukadni.
Egyébként jogosnak tartom a véleményét.
"Whatever." (Ryder)

Válasz küldése