Grand Theft Auto V PC

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2014. 04. 25. 17:26

Tulajdonképpen rájöttem, hogy már nem is várom annyira a GTA V -öt. Már akkor elment az élvezet, amikor semmi információ nem jött ki róla (leszámítva azt az ominózus küldetés-hanganyagot), de így, hogy tényleg nem tudok róla SEMMIT (csak a befejezési alternatívákat, mert egyesek csak utólagosan tudnak spoilert használni), és még ezt a szemét húzom-húzom, határidőt kitolom "tratégiát" is adják a PC-kiadás (illetve PC-nem-kiadás) mellé, nos nem érdekel. Azt se tudom, hogy miért látogatom még az oldalt, mert hát a GTA V témákhoz nem szólok hozzá, a többi GTA téma alig-alig megy, mert a GTA V minden mást kiszorított, szóval... Mindegy, amíg az oldal áll, addig én ülök, és olvasom.
Guess who's back!

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2014. 04. 25. 18:34

Nekem addig tetszett a WD, míg meg nem láttam a járművek irányítását. Hihetetlen, hogy 2014-ben így piacra lehet dobni egy játékot.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Michele
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2013. 06. 03. 19:22

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Michele » 2014. 04. 25. 20:36

Én, mint PC-s, várom is meg nem is. Nem gondolok rá túl gyakran, szóval elviselhető. Arra viszont rájöttem, hogy korán regisztráltam ide. :D Biztos még a kezdetleges GTA V lázban égtem. (Egyébként elnézést, amiért nem vagyok aktív. :$ Na, de majd beindulok egyszer.)
http://michelemouse.deviantart.com

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 04. 25. 20:38

Itt aztán nem kell aktívnak lenni... ez nem WoW. :D
Well look who's back

Avatar
kekesi
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 04. 30. 18:06
Tartózkodási hely: Gyömrő

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: kekesi » 2014. 04. 26. 11:10

Ha Május végéig nem jelentik be akkor soha nem is fogják, hiszen ennél jobb időszak nem létezik a program leleplezéséhez. Április 29-én ünnepli a GTA IV a hatodik születésnapját, Május 13-án ismét T2 üzleti konferencia, Május 27-én pedig a rivális sandbox játék az-az a Watch Dogs megjelenése. Nem mellesleg egyre inkább csökken a játék iránti érdeklődés, illetve közeleg a nyári uborkaszezon, ha most bejelentenék Augusztus tökéletes lenne a megjelenésnek.
Közhelyes idézetek helye:

".............................................................................."

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2014. 04. 26. 11:31

Uborkaszezon? Mire gondolsz? Ubisoft, vagy mi? :D
Guess who's back!

Avatar
Neil
Rajongó
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2013. 05. 23. 19:06

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Neil » 2014. 04. 26. 13:12

Kekesinek abszolút igaza van, csökken az érdeklődés a játék iránt, és nő a harag a R* felé, már a konzolosok is haragszanak rájuk, amiért ilyen aljas módon b*szakodnak a PC-sekkel.
"Don't let yourself get attached to anything you are not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel the heat around the corner." - Neil McCauley

Avatar
kekesi
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 04. 30. 18:06
Tartózkodási hely: Gyömrő

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: kekesi » 2014. 04. 26. 13:22

VoorstedelijkeViking: Az uborkaszezon alatt a nyári pangást értettem, amikor alig jelennek meg komolyabb AAA kategóriás játékok. Ezért lenne jó ha valamikor nyár közepén hoznák ki a játékot hiszen nem lenne komolyabb vetélytársa.
Közhelyes idézetek helye:

".............................................................................."

Avatar
DereX
Szakértő
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2012. 07. 09. 22:35

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: DereX » 2014. 04. 26. 21:12

Én sem látogatom az oldalt úgy ahogy régebben (akkor se, de mindegy). Szakdolgozatomon munkálkodtam. Viszont én szinte már mindent láttam a játékról és erre mondanák azt, hogy lespoilereztem magamnak. De mit, hiszen akkor láttam, meglepődtem, valószínűleg ha kijönne a játék meglepődtem volna, de az érzés nem hiszem, hogy más lenne.
Egyébként én is várom a WD-t, annak a gépigényéhez lesz hasonló a GTA V (ha kiadják), akkor kevés embernek lesz meg itt Magyarországon :D

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: totyak » 2014. 04. 27. 12:46

Én szándékosan nem látogattam a GTA V fórumrészt, hogy ne tudjak meg semmi információt. Videókat is csak ilyen szabad futásokat néztem, küldetés videókat nem. Most már ott tartok, ha nem jelentik hamarosan pc-re, akkor veszek valami használt olcsó konzolt és azzal játszom.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2014. 04. 27. 18:31

Én anno a GTA IV-nél simán néztem videókat, amíg vártam a PC-re, és nem rontottam el vele a játékélményem.

Egyébként, ha már eddig vártatok a PC-re, szerintem nem érdemes feladni, inkább várjatok még. Megéri a gyorsabb text chat miatt, és az irányítás miatt is. Én például a GTA V miatt vettem PS3-at, azelőtt nem volt konzolom, és máig nem tudom megszokni az irányítást. Versenyeknél nincs is szerencsém azokkal szemben, akik már évek óta játszanak versenyzős játékokat kontrollerrel.

Tudom, hogy régi, de még élvezzétek ki a GTA IV-et, mert van pár dolog, amit nem fogtok viszontlátni.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 04. 27. 18:51

Jól mondja Visali, valóban sok minden hiányzik a GTA V-ből, ami a GTA IV-ben benne van. Jó, igaz ez fordítva is, de pl. a IV-be van egy csomó lehetőség pénzszerzésre. Pl. Fixter bérgyilkos küldetései, Stevie és Brucie autólopásai, Jacob missziói. A GTA V-ben hol találtok ilyet? Aztán ott van az a rengeteg minijáték. Bowling, biliárd, tetris.
De a legnagyobb dolog, ami hiányzik a GTA V-ből, az a guggolás! Mi a francért nem lehetett beletenni a játékba?! Most komolyan Rockstar!
De azért szó mi szó, a GTA V ettől még egy nagyszerű játék, amit máig nem tudok megunni!
Well look who's back

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2014. 04. 27. 18:56

Azért az nem egészen igaz, hogy a GTA IV-ben több a minijáték és a pénzszerzési lehetőség. A GTA V-ben ott van a tenisz, a vadászat, és a teljes golfpálya is. Én utóbbi kettőt nagyon szeretem, szerintem izgalmas. Bárgyilkos küldetések ugyanúgy vannak, és a tőzsdézéssel mégnagyobbat lehet kaszálni velük. Ezek azok a küldetések, amiket Lester ad Franklinnek.

Pénzszerzési lehetőségek is vannak ám. Lehet taxizni, meg kocsikat vontatni, atomhulladékokat keresni, stb.

A guggolással viszont teljes mértékben egyetértek.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 04. 27. 19:06

Ebben mondjuk igazad van, de nem tudom, hogy melyik jobb. Elvontatni/leszállítani a 15. kocsit/utast, vagy részt venni Jacob vagy Fixter izgalmas feladataiban. No meg Lester csak néhány küldetést ad, Fixter, illetve a többiek feladataival pedig jó darabig elvan az ember.
A hulladékkeresés még elmegy, az egész érdekes.
A tőzsdében pedig semmi izgalom nincs. Oké, hogy nagyot lehet vele kaszálni, de csak abból áll, hogy alszok, alszok és várom, hogy mikor lesz profitom.
Well look who's back

Avatar
Neil
Rajongó
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2013. 05. 23. 19:06

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Neil » 2014. 04. 27. 20:58

Visali írta:Én anno a GTA IV-nél simán néztem videókat, amíg vártam a PC-re, és nem rontottam el vele a játékélményem.

Egyébként, ha már eddig vártatok a PC-re, szerintem nem érdemes feladni, inkább várjatok még. Megéri a gyorsabb text chat miatt, és az irányítás miatt is. Én például a GTA V miatt vettem PS3-at, azelőtt nem volt konzolom, és máig nem tudom megszokni az irányítást. Versenyeknél nincs is szerencsém azokkal szemben, akik már évek óta játszanak versenyzős játékokat kontrollerrel.

Tudom, hogy régi, de még élvezzétek ki a GTA IV-et, mert van pár dolog, amit nem fogtok viszontlátni.
Szóval Te is hozzájárultál a R* konzollobijához, és ahhoz, hogy csússzon a PC-megjelenés, mert úgyis megveszik konzolra az emberek! :P :)))
Amúgy sokáig én is gondolkoztam a PS3-on, nyáron faterom mondta, hogy na azt nem, de ettől függetlenül is majdnem vettem egyet. Kiskorom óta PC-s vagyok, és az általad említett okok miatt is döntöttem végül a PC-mellett, kicsi, lányos kezeim vannak, nem feküdne úgy a kontrolleren, mint a billentyűzeten.
Ami meg a videókat illeti: az Online megjelenésére már ismertem a sztorit, a küldetések nagy részét, és bármikor kedvem támad megnézni egy videót a játékról. Nehéz várni, és félek, hogy nem fog semmi sem történni se április 29.-én, se a májusi konferencián.
"Don't let yourself get attached to anything you are not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel the heat around the corner." - Neil McCauley

Válasz küldése