Bandák a gta 5-ben

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
tpain28
CJ zoknija
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2012. 08. 24. 16:00

Re: Bandák a gta 5-ben

Hozzászólás Szerző: tpain28 » 2013. 09. 08. 00:07

ja tök jó hogy betették amúgy kinek melyik banda tetszett a gta sorozatbó?l ha már erről beszélgetünk

Szerk.:

azért ilyen még nem volt egyetlen egy gta sorozatban sem hogy ez történjen ( A Grove Streetre mennek, ami most Ballas terület ) ha nem fog valami jó történni ebben a játékban akkor semmi :D tudom hogy ezt már 100 milliószor olvastuk meg láttuk itt a gta place-en de azért kicsit gondolkodjunk el rajta hogy ezelött az grove street families-é volt egész los santos most meg a ballas át vette az uralmat ilyen nincs szerintem

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Bandák a gta 5-ben

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 09. 08. 06:20

Ne írj 2 HSZ-t egymás után! :)
Amúgy igen kicsit furcsa, hogy a Ballas ilyen nagyra nőte ki magát!

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Bandák a gta 5-ben

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 09. 08. 10:21

Nem baj, ha megint nagyra nőtte ki magát a Ballas, legalább ismét lesz kit szétlőni. :D Bár mondjuk jobban belegondolva az tényleg furcsa picit, hogy CJ mészárlása után ismét így erőre kapott ez a banda. Mondjuk az SA utolsó küldetései és a GTAV kezdete között azért eltelt egy "kis" idő LS-ben, azért ennyi idő alatt egy banda simán vissza tudja szerezni az irányítást, ismét fel tud nőni. Arról meg nem is beszélve, hogy nem tudunk semmit sem pontosan arról, hogy az SA végigjátszása után mi történt CJ-vel meg a Grove Street-i bandával. Lehet, hogy Lamar meg a többi zöldruhás fog majd kicsit mesélni Franklinnek, hogy hogyan esett szét a banda és hogyan került megint képbe a Ballas. Legalábbis remélem, hogy a R* azért annyira belefogja keverni a PS2-es éra SA-jában történteket a GTAV-be, hogy ne legyenek értelmetlen, buta kifogással megválaszolt dolgok (például ne mondják azt csak azért, hogy ne keverjék bele CJ-jéket, hogy a Grove St. Families egy nemrég megalapult banda és az SA-ban még nem létezett meg ilyesmi). Elég hülyén írtam, de azért remélem, értitek mit akarok mondani. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Bandák a gta 5-ben

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 09. 08. 10:25

Arra gondolsz, hogy a GTAV úgy játszódik, mintha a SA nem történt volna meg előtte? Vagy valami ilyesmi a lényeg? :D
Guess who's back!

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Bandák a gta 5-ben

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 09. 08. 10:31

Nem. Arra gondolok, hogy az SA-ból fontosabb, ismert dolgokat ne úgy tálalják ki a GTAV-ben, mintha meg sem történtek volna, ergo legyenek apró hasonlóságok, utalások az előző részre és az abban történt dolgokra, amelyek akkor hatással lehettek LS jövőjére.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Bandák a gta 5-ben

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 09. 08. 10:35

dani.szentgali írta:Nem baj, ha megint nagyra nőtte ki magát a Ballas, legalább ismét lesz kit szétlőni. :D Bár mondjuk jobban belegondolva az tényleg furcsa picit, hogy CJ mészárlása után ismét így erőre kapott ez a banda. Mondjuk az SA utolsó küldetései és a GTAV kezdete között azért eltelt egy "kis" idő LS-ben, azért ennyi idő alatt egy banda simán vissza tudja szerezni az irányítást, ismét fel tud nőni.
A GTAVös Ballasnak semmi köze sincs az SAéhoz. A 4. és 5. rész egy teljesen más világ, a fejlesztők egy másik univerzumnak nevezték. El is lett mondva, hogy az 5. rész világában CJ nem létezik

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Bandák a gta 5-ben

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 09. 08. 10:39

Hüblookohelimedion írta:
dani.szentgali írta:Nem baj, ha megint nagyra nőtte ki magát a Ballas, legalább ismét lesz kit szétlőni. :D Bár mondjuk jobban belegondolva az tényleg furcsa picit, hogy CJ mészárlása után ismét így erőre kapott ez a banda. Mondjuk az SA utolsó küldetései és a GTAV kezdete között azért eltelt egy "kis" idő LS-ben, azért ennyi idő alatt egy banda simán vissza tudja szerezni az irányítást, ismét fel tud nőni.
A GTAVös Ballasnak semmi köze sincs az SAéhoz. A 4. és 5. rész egy teljesen más világ, a fejlesztők egy másik univerzumnak nevezték. El is lett mondva, hogy az 5. rész világában CJ nem létezik
Ha valóban ez a megvalósítás lesz, akkor én ezt kicsit ostobaságnak tartom, hogy ennyire külön kezelik a kettőt, de végül is nem olyan nagy dolog, apróságokon pedig nem szokásom fennakadni.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Bandák a gta 5-ben

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 09. 08. 10:43

http://gtaplace.hu/cikkek/gta-v/926
Az ismerős arcok címnél van le írva, hogy a két konzolgeneráció részei külön világban játszódnak

Avatar
sipi01
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2013. 09. 04. 13:42

Re: Bandák a gta 5-ben

Hozzászólás Szerző: sipi01 » 2013. 09. 08. 11:03

http://www.youtube.com/watch?v=H5lj23EUR9U ucsó küldi de már itt is volt rombolható környezet,swat kocsival falnak ment milyen nagy szám volt a grafika most meg hát mobilon elmenne,kedvenc játékom mai napig :lol:

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Bandák a gta 5-ben

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 09. 08. 12:13

Arra lennék kíváncsi,hogy a Grove Street-en kívül más bandánk is lehet-e a játékban? Szerintem jó lenne,mert most pl. Michael hogy nézne már ki ott? "A főnök gazdag,a többiek meg csórok" kategória lenne...Örülnék,ha mind a 3 karakternek lenne egy-egy különálló csapata.. :D

Avatar
MOB662
Szakértő
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2013. 03. 31. 16:36
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Bandák a gta 5-ben

Hozzászólás Szerző: MOB662 » 2013. 09. 08. 16:48

Stan98 írta:Arra lennék kíváncsi,hogy a Grove Street-en kívül más bandánk is lehet-e a játékban? Szerintem jó lenne,mert most pl. Michael hogy nézne már ki ott? "A főnök gazdag,a többiek meg csórok" kategória lenne...Örülnék,ha mind a 3 karakternek lenne egy-egy különálló csapata.. :D
Sztem nem de én örülnék neki! :D

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Bandák a gta 5-ben

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 09. 08. 18:31

MOB662 írta:
Stan98 írta:Arra lennék kíváncsi,hogy a Grove Street-en kívül más bandánk is lehet-e a játékban? Szerintem jó lenne,mert most pl. Michael hogy nézne már ki ott? "A főnök gazdag,a többiek meg csórok" kategória lenne...Örülnék,ha mind a 3 karakternek lenne egy-egy különálló csapata.. :D
Sztem nem de én örülnék neki! :D
Szerintem sem lesz ilyesmi, főleg abból kiindulva, hogy valószínűleg nem "Frankliné lesz a banda", hanem sokkal inkább ő lesz a bandáé meg a bandatagoké, akik folyamatosan próbálják belekényszeríteni a "thug life"-ba, amiből ugye Franklin nem nagyon kér. Szóval, ha már a "legbandásabbnak" tűnő karakter is inkább menekülni akar a bandától, akkor Michael meg Trevor meg sem fogja közelíteni a dolgot. :D Meg amúgy is megmondta a R*, hogy a játék már nem LS bandáira fog fókuszálni a SA-val ellentétben, a gettós bandaélet most már inkább csak mellékdologként fog feltűnni a játékban. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Bandák a gta 5-ben

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2013. 09. 08. 19:36

én se kérek már a bandákból de vagány lesz,hogy az utón ott lesznek és simán lophatunk egy bringát :D :ninja:
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Bandák a gta 5-ben

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 09. 08. 21:17

Stan98 írta:Arra lennék kíváncsi,hogy a Grove Street-en kívül más bandánk is lehet-e a játékban? Szerintem jó lenne,mert most pl. Michael hogy nézne már ki ott? "A főnök gazdag,a többiek meg csórok" kategória lenne...Örülnék,ha mind a 3 karakternek lenne egy-egy különálló csapata.. :D
Mi köze lenne Michael-nek a bandákhoz? Csakis Franklinnek lesz bármi köze is a bandázáshoz, de én úgy saccolom, hogy sztori felére sikerül magát kiszabadítani belőle és akkorra már valamivel vagyonosabb genszter/tolvaj lesz belőle ami már nem holmi utcai bandákra fogja pazarolni a pénzét és idejét, hanem komoly rablásokat tervez Michaellel és Trevorral.

A 3 karakter korántsem lesz sülve főve együtt, a bandák meg nagyon mellékszálon fognak megmutatkozni szerintem, úgyhogy a másik 2 karakter nem kell szóba hozni sem a bandákkal.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
tpain28
CJ zoknija
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2012. 08. 24. 16:00

Re: Bandák a gta 5-ben

Hozzászólás Szerző: tpain28 » 2013. 09. 10. 17:51

hogy kicsit eltávolodjak a bandáktól elég nagy lesz los santos imádom

Válasz küldése