[Új] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 10. 19. 17:35

Ez a játék a beteg embereknek való. Nemtudom egyébként, hogy lehet-e, de jó ötlet ;)
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 10. 19. 19:32

fecsu25 írta:Sziasztok! Olyan kérdésem lenne hogy a cápát hogyan tudnám a partra vonszolni? /tudom kicsit beteg, de hát ez van/ Előre is köszi a válaszokat! Üdv! :)
A főoldalon már ki is volt rakva valamelyik hírben egy kép, ahol a cápa az út közepén feküdt, bár az asszen nem volt leírva, hogy a kép készítője/feltöltője hogyan rakta a cápát az útra. Egyébként én is kíváncsi vagyok rá, hogy mégis milyen módon tette ezt. Én is megcsinálnám az egyik cápával! :D :P
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2013. 10. 20. 10:38

Szerintem az valami bug volt :P

Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2013. 10. 20. 17:40

Az IFruit-os telefonra milyen oldalról lehet letölteni a Chop-os játékot ? :roll:
“Grove Street, home. At least it was before I fucked everything up!”

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 10. 20. 17:48

Nagy csalódás a GTA V :(
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 10. 20. 17:48

Rockstar69 írta:Nagy csalódás a GTA V :(
Miért? Kifejtenéd egy kicsit bővebben? :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
apollo 12
Rajongó
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2012. 12. 03. 20:51

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: apollo 12 » 2013. 10. 21. 16:57

Szerintem az a cápás csávó úgy csinálta hogy szerzett olyan búvárhajót aztán azzal felment a víz tetejére onnan kilőtte majd ellökdöste a partig onnan már pedig sima ügy csak kell hozzá olyan emelő (nem tom mi a neve gta V ben) De persze lehetett bug is vagy megkérte az ufokat hogy vigyék oda vagy elrugdosta odáig.... Most mé amennyi furcsaságot látni Gta V ben ezen már nem csodálkoznék. :D :lol:
Michael fején ugrálok!

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 10. 21. 17:02

Tengeralattjáróval elég nehéz lett volna kierőszakolni a cápát a partra, ráadásul a lelőtt cápa nem marad fent túl sokáig a vízen a GTAV-ben, így ha csak egy nagyobb hullám is elkapja a tengeralattjárót, a cápa máris dől le a tetejéről és merül a mélybe. Szóval szerintem nem 100%-ig biztos, hogy így csinálta, de kitudja, ha az ember feltalálja magát a GTA világában, elég hajmeresztő dolgok születhetnek belőle. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
apollo 12
Rajongó
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2012. 12. 03. 20:51

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: apollo 12 » 2013. 10. 21. 17:20

Nem a víz fölött de én nem tudok játszani vele mert én nem játszok vele mert nincs x-boxom de más konzolom se de ebben igazad van ha valaki feltalálja magát akkor megállíthatatlan. ;) De lenne egy tanácsom a R* nak
ADJÁTOK KI A GTA V ÖT PC RE MOST! :@ NEM BÍROM JÁTSZANI AKAROK VELE!!! :(
Michael fején ugrálok!

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2013. 10. 21. 18:15

amugy ha tudnék csinálnék a weblapra végigjátszás leirást csak nem tudok és nem engeditek :(

Szerk: ezt a ,,nem tudok" -ot ugy értem hogy nincs hozzáférésem a fórumhoz
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
DereX
Szakértő
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2012. 07. 09. 22:35

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: DereX » 2013. 10. 21. 18:52

Ahhoz szerintem minimum kéne egy jó helyesírás tudás, valamint fogalmazás is.

Avatar
apollo 12
Rajongó
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2012. 12. 03. 20:51

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: apollo 12 » 2013. 10. 21. 19:06

Ne szidd őt Romániában élő magyar nem csoda hogy nem tökéletes a helyesírása.
Michael fején ugrálok!

Avatar
Neil
Rajongó
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2013. 05. 23. 19:06

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Neil » 2013. 10. 21. 19:28

OFF: Már a múltkor is láttam hasonló dumákat, miszerint: "a külhoniakat ne szidjuk a helyesírás miatt"... Na ne bassz. Én is romániai magyar vagyok, oszt' mégis tudok helyesen írni magyarul. Elég nagy szégyennek tartom, hogy valaki arra keni a helyesírási problémáit, hogy külhoni, és az sem tetszik, hogy ezért meg is védik. Tisztelet a kivételnek, tudják kiről beszélek. OFF vége. Nyugodtan lehet törölni, ha ezzel Szerkesztő(ke)t is megbántottam.
"Don't let yourself get attached to anything you are not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel the heat around the corner." - Neil McCauley

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 10. 21. 19:44

A szerkesztő nem nagybetű mondat közben szerintem, ha már annyira tudsz magyarul. Egyébként nagyon nem mindegy, hogy külföldön is hol lakik az a magyar illető még országon belül is, persze főleg a környező országokban. MO. országhatárához közel élő magyarok viszonylag jól tudnak magyarul beszélni talán még írni is, de akik mondjuk Románia, vagy Szlovákia túloldalán él, az már egyszer sem biztos. Van tapasztalatom évekig jártam Szlovákiát.

Valamint az elhelyezkedés egyáltalán nem minden, még az is rengeteget számít, hogy az adott ember, és felmenői mennyit foglalkoznak a magyar mivoltukkal: beszélnek-e otthon magyarul, az iskolában magyarul, járnak-e néha Magyarországra. Nyilván abban a családban ahol ez elenyésző, ott alacsony szinten van, ott nem jól(vagy egyáltalán nem) beszélnek magyarul, ahol meg nem, ott egyértelműen jól.

Ezek miatt írtam múltkor, hogy nem kéne rögtön fikázni azért mert épp nem jól beszél egy romániai magyar magyarul. Sajnos sok magyar fiatal van aki szintén nem beszél jobban, az sokkal inkább szégyen... :)
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 10. 21. 20:12

realostew írta:A szerkesztő nem nagybetű mondat közben szerintem, ha már annyira tudsz magyarul. Egyébként nagyon nem mindegy, hogy külföldön is hol lakik az a magyar illető még országon belül is, persze főleg a környező országokban. MO. országhatárához közel élő magyarok viszonylag jól tudnak magyarul beszélni talán még írni is, de akik mondjuk Románia, vagy Szlovákia túloldalán él, az már egyszer sem biztos. Van tapasztalatom évekig jártam Szlovákiát....
apollo 12 írta:Ne szidd őt Romániában élő magyar nem csoda hogy nem tökéletes a helyesírása.
Azért hülyeségeket ne írjunk már. Én is felvidéki vagyok, és mégis itt vagyok. -.- Helyesen írni magyarul pedig kurvára megtanul(hatna) az ember, ha magyar iskolába íratják be, akárhol lakik.
Franklin465 írta:amugy ha tudnék csinálnék a weblapra végigjátszás leirást csak nem tudok és nem engeditek :(

Szerk: ezt a ,,nem tudok" -ot ugy értem hogy nincs hozzáférésem a fórumhoz
A cikkeket bízzátok ránk, azért vagyunk.

Válasz küldése