[Új] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2014. 10. 29. 20:49

Hát srácok, pár hónapja megvan a játék. Azt kell mondjam gyönyörűen néz ki. Túl gyönyörűen egy késő generációs TPS-hez képest. Le a kalappal ezen a téren a R* előtt, de baszki srácok! Miért nem csináltátok rondábbra? Sokkal több erőforrás maradt volna, hogy megtelítsék a játékot. Szerintem ezzel a kicsi forgalommal marha üres lett a dolog. Zavaróan üres.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 10. 30. 12:33

Hát... az tény, hogy pl. a belvárosban zavaróan kicsi a forgalom, de az LS freeway-en azért elég sok kamion meg személygépkocsi halad, amelyeket elég rendesen kell kerülgetni, főleg ha üldöz a yard. :D Nem is tudok belegondolni abba, hogy Nextgenen meg PC-n milyen lesz egy autós üldözés, mondjuk az autópályán. :D Az autópályán néha még Prevgenen is sok az autó ahhoz, hogy elmeneküljek, Nextgenen meg PC-n szerintem szétverném a képernyőt/monitort, annyiszor rontanék el a sok autó miatt meneküléseket/üldözéseket. :D Persze sajnos sok helyen látszik, hogy kompromisszumokat kellett kötnie a R*-nak annak érdekében, hogy szépen fusson a játék a régi konzolokon, de ha jobban belegondolunk, nincs is kizárva, hogy ez a hátrány más megközelítésből előny lesz az új GTAV mellett. A fenti autós üldözéses példa szerintem ezt eléggé bizonyítja, bár még nem láttuk, hogy Nextgenen mennyivel több jármű lesz az utakon, és azt sem tudjuk biztosan, hogy ezek mennyire fogják majd nehezíteni az üldözéseket, utcai versenyeket. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2014. 10. 30. 14:36

Szerintem jó lenne a nagyobb autós forgalom, de egyébként nem csak erre gondoltam. A gyalogos forgalom is eléggé kicsi egy ilyen nagyvároshoz mérten. Ez pedig az élet hiányát kelti bennem és élettelennek érzem egy idő után a játékot, ha csak úgy mászkálok erre arra a terepen.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2014. 10. 30. 14:38

Na akkor nem csak én vagyok ezen a véleményen... :S

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2014. 10. 30. 21:45

Csak nálam nem megy a BAWSAQ?
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
MiCHAEL985
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2014. 10. 27. 12:08

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: MiCHAEL985 » 2014. 10. 30. 21:54

realostew írta:Csak nálam nem megy a BAWSAQ?
most nincs Social.. nem csak a BAWSAQ nem megy hanem pl iPhone-on az iFruit sem.. karbantartás van állítólag

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 10. 30. 22:10

realostew: A gyalogos forgalom valóban jobb lenne, ha többen mászkálnának a járdákon. A GTAIV-ben (ahol osztálykülönbséggel több gyalogos van) elég sokat szórakoztam azzal, hogy tömegesen csapom el kocsival/lövöm le/robbantom fel a járókelőket, ehhez az V-ben sajnos tényleg kevés a gyalogos. De mint mondtam, áldozatok nélkül nincs győzelem, kompromisszumokat kellett kötni ahhoz, hogy így nézzen ki a játék. Valóban lehetett volna akár csúnyább is, viszont élettel telibb, ezt valószínűleg a Rockstar is nagyon jól tudta a fejlesztés előtt. Ez egy kényszerű választási lehetőség volt, mert a kettőt egyszerre nem választhatták, mert akkor nem futna ilyen szépen/egyáltalán nem futott volna a játék a régi konzoljainkon. Végül döntöttek az egyik lehetőség mellett, és végül így csinálták meg a játékot. Ez sajnos nagyon személytől függ, lehet, hogy másokat annyira nem zavar az élettelenség, és jobban zavarta volna a grafikai visszamaradottság, ezzel a húzással pedig nekik kedvezett jobban a Rockstar. Néha egyébként nálam is elrontja a fílinget ez az üresség, de akkor meg jön a részletesség, amire jobban rágyúrtak, és így kicsit kompenzálja az üresség miatti hibákat.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2014. 10. 30. 22:39

A karbantartás nem csütörtök hajnal 3ig volt? nálam már lassan péntek van:D

Dani:

Na igen, kinek a pap, kinek a papné. Lehet, hogy rondábban nem tudták volna ilyen szép számban eladni. Kezdek rájönni, hogy a játékipar egyre kevésbé kedvez nekem. Egyre több az üres, de csilivili játék. Nem az én stílusom.

1-2 fejlesztőbrigádban azért még bízom. :) PL az új Elder Scrolls-t már nagyon várom, pedig még be sem jelentették, hogy egyáltalán lesz... :D
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 10. 30. 22:47

Hát... a Rockstar felé én is szép lassan kezdem elveszteni a hitem, főleg azok után, hogy szabályosan hülyének nézik a prevgenes tábort a nextgenes extrákkal. Én most leginkább Mortal Kombatra vagyok ráállva, bár azt még nem tudom, hogy a NetherRealm mennyire erőlteti meg magát a prevgenes verziókat illetően a Mortal Kombat X-nél. Na mindegy, ez a kérdés jövő áprilisig még várat magára, addig meg abbahagyom az OFF-olást ebben a topicban. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2014. 10. 31. 11:34

De legalább lehet, hogy jönnek az online rablások januárban, nem? :)
Guess who's back!

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 10. 31. 18:35

VoorstedelijkeViking írta:De legalább lehet, hogy jönnek az online rablások januárban, nem? :)
Elnézve, hogy mennyi extrát kapnak a nextgen és PC tulajok, az sincs kizárva, hogy a Rockstarék kitalálják, hogy az online rablásokat is csak a nextgen és PC-s tábor kapja meg.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 10. 31. 19:50

Hahahaha..
Rockstar i'm fucking kill you hahaha :)
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2014. 10. 31. 22:17

dani: ne ijesztegess :D ha így lesz szájbavágjuk a fejlesztőket.. :P

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 10. 31. 22:25

Jó, valóban kicsit túloztam az előbb. :P Legalábbis nagyon remélem. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
KillZZZzonee
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2011. 11. 01. 15:37

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: KillZZZzonee » 2014. 10. 31. 22:32

Kíváncsi leszek hogy vajon milyen új dolgok lesznek a "Nextgen" változatban, mivel már annyira unom a jelenlegi verziót hogy semmit se lehet csinálni hogy csak na.... Az még jó benne hogyha páran összegyűlünk és szórakozunk multiban, különben k**va unalmas. Azt meg kifejezetten utálom ahogy belépsz a multiba valami köcsög odajön és rögtön agyonlő. Az ilyen embereknek mi a f*sz a bajuk? Nem volt gyerekszobájuk vagy mi? A legjobb hogy levonnak rögtön 500$-t, ez főként annak lehet szar aki pénzt vesz a játékban.
PSN ID: KillZZZZonee

Válasz küldése