[Új] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 06. 06. 10:27

Persze, nyilván nem mindenkit vett le a lábáról North Yankton és vannak olyanok, akiknek nem is kell új térkép ahhoz, hogy jól érezzék magukat egy fizetős sztori DLC-vel. North Yanktonos DLC ide vagy oda, én szívből remélem, hogy a régi receptet kedvelő GTA-fanoknak is fog kedvezni a Rockstar egy EFLC-szerű DLC-vel, amiben Los Santos ugyanolyan formájában van benne, mint az alapjátékban, csak raknak bele új küldetést, sztorit, karaktereket, járműveket, fegyvereket, stb. Sőt, ha nagyon jól sikerülne, az sem kizárt, hogy egy kisebb leárazás után én is beszerezném. A legjobb az lenne, ha minden játékosnak kedvezne a Rockstar a nagyobb, fizetős sztori DLC-k kapcsán, de egyelőre odáig kéne eljutniuk, hogy ne az Online-t bővítsék előre-hátra, jobbra-balra, oda-vissza, miközben a sztorimódot konkrétan leszarják (néha belerakják az Online-hoz készített fegyvereket/járműveket, de a legutóbbi frissítésből ez is kimaradt) és gyakorlatilag 2013 óta folyamatosan laposodik, egyre unalmasabbá válik a sztorimód. Persze a PC-sek számára még nyilván nem így van, de aki már a prevgenes megjelenés óta tolja a játékot, igencsak megunta már az egész sztorimódot és az azon belüli játékmenetet.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 06. 06. 10:53

Az egyetlen dolog amit én meguntam a GTA V -el kapcsolatban, hogy a gép hamar túlmelegszik, és ilyenkor lecsapja az egészet :D De gondolom, hogy majd' két éve játszani nem ugyanaz, főleg úgy, hogy nektek rengeteg dolog nem került be, ami a későbbi verziókban megvan.
Az Online fejlesztésével nincsen baj, de vannak olyan hibák, amiket egyszerűen nem javítanak ki. Ez nem igazi fejlesztés, mert tartalom nem jelenik meg, csak új ruhák, fegyverek, járművek, amiknek persze örülök, de nem kifejezetten jók a progresszió szempontjából.
Guess who's back!

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2015. 06. 06. 11:42

Szerintem érdemes lesz követni az E3-t, nem lepődnék meg ha a Rockstar valamelyik konferencián jelentené be a Single Player DLC-t. :)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 06. 06. 13:38

A Rockstar nem jelent be semmit, mivel nem lesznek kint. Max a Sonytól tudunk meg valamit.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2015. 06. 06. 14:10

Rockstar69 írta:A Rockstar nem jelent be semmit, mivel nem lesznek kint. Max a Sonytól tudunk meg valamit.
Tavaly nem a Sony konferenciáján jelentették be az új generációs változatokat? Tuti nem volt benne a keze a Rockstarnak, csak a Sonyé... Bele kell kötnöd.

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2015. 06. 06. 16:38

Ha a R* nem képviselteti magát akkor semmit nem fog bejelenteni..-.- Jól mondja Rockstar69. Esetleg a sony jelenhetne be valami exkluzív tartalmat, de kétlem, hogy ez megvalósulna.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2015. 06. 06. 17:10

Rockstar69 írta:A Rockstar nem jelent be semmit, mivel nem lesznek kint. Max a Sonytól tudunk meg valamit.
Honnan veszed, hogy nem lesznek kint? Én számítok egy új játékra.

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2015. 06. 06. 17:15

Visali írta:
Rockstar69 írta:A Rockstar nem jelent be semmit, mivel nem lesznek kint. Max a Sonytól tudunk meg valamit.
Honnan veszed, hogy nem lesznek kint? Én számítok egy új játékra.
Köszönöm.
Tavaly nem a Sony konferenciáján volt a bejelentés? Ja de és mégsem volt exkluzív semmi sem, csak ott lett bejelentve...

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2015. 06. 06. 18:14

Visali írta:
Rockstar69 írta:A Rockstar nem jelent be semmit, mivel nem lesznek kint. Max a Sonytól tudunk meg valamit.
Honnan veszed, hogy nem lesznek kint? Én számítok egy új játékra.
Agent PS3 only? :P
It's all down south now.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 06. 06. 18:19

Ha az eddigi éveket vesszük, akkor elég esélyes, hogy az idei E3-mon sem kell túlzottan számítani a Rockstarra, de ez nem zárja ki annak a lehetőségét, hogy idén esetleg máshogy lesz. Én mindig is szerettem volna, hogy az egyik legnagyobb videojátékos eseményen végre képviseltesse magát a Rockstar is a többi cég mellett. Persze megértem, hogy ők "külön utakat járnak", de szerintem anyagilag is igencsak megérné nekik egy esetleges E3-mas fellépés. Aztán majd meglátjuk, hogy ők mit gondolnak erről, de az eddigi évek tapasztalata sajnos azt mutatja, hogy a Rockstar kerüli a nagy júniusi expót.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 06. 06. 18:40

Ugy hallottam akarnak egy utolsó befejezõ DLC-t Last of Us-hoz. Abban Tommyval leszünk. (ÉS nem, nem a Rockstar akarja bejelenteni, tudjátok jól, annak ellenére, hogy ezt a mondatban nem hangoztattam.)
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 06. 06. 18:51

Visali írta:
Rockstar69 írta:A Rockstar nem jelent be semmit, mivel nem lesznek kint. Max a Sonytól tudunk meg valamit.
Honnan veszed, hogy nem lesznek kint? Én számítok egy új játékra.
Csak abból gondolom, hogy már mindenki bejelentette, hogy kimegy, illetve abból, hogy már évek óta nem járnak ki.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 06. 06. 19:22

Gonzales írta:Ugy hallottam akarnak egy utolsó befejezõ DLC-t Last of Us-hoz. Abban Tommyval leszünk. (ÉS nem, nem a Rockstar akarja bejelenteni, tudjátok jól, annak ellenére, hogy ezt a mondatban nem hangoztattam.)
He? Hogy kerül ide a Last of Us?
Well look who's back

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2015. 06. 06. 20:40

Attól még, hogy nincs saját standjuk, még mutathatnak be játékot, DLC-t :) Ugyanígy volt, amikor bejelentették a PS3 Bundle-t és a PULSE fejhallgatót, és egy évre rá amikor a nextgen és PC változatot. Simán lehetnek meglepetések a Sony vagy a többi konzolgyártó konferenciáján. :) Mivel Az Agenten kívöül nincs más bejelentett játéka a Rockstarnak, muszáj valamit villantaniuk. Valamivel értéket kell adni a Take-Two részvényeinek :lol:

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 06. 06. 20:52

Arminho írta:
Gonzales írta:Ugy hallottam akarnak egy utolsó befejezõ DLC-t Last of Us-hoz. Abban Tommyval leszünk. (ÉS nem, nem a Rockstar akarja bejelenteni, tudjátok jól, annak ellenére, hogy ezt a mondatban nem hangoztattam.)
He? Hogy kerül ide a Last of Us?
Talán ugy, hogy E3 konferenciáról beszélünk :roll: ?
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Válasz küldése