[Új] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2015. 07. 07. 22:10

Rockstar69 írta:Elvileg kiírja a PS, ha már túlságosan melege van.
ez gondolom tipustól függ. Super Slimed van?
“Grove Street, home. At least it was before I fucked everything up!”

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 07. 07. 22:20

Mármint mi függ a típustól? Mindegyiknél kiírja. Egyébként slimem van, de még nekem se írta ki soha.

https://youtu.be/n2Po2--hqAE Ebben a videóban látszik.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 07. 08. 19:08

Az enyém is ennyire hangosan szokott zúgni. Ahogy olvastam, a Last Of Us hevíti igy fel a Ps-t. S amióta nekem megvan, azőta van igy kiakadva. Na mindegy ha jó fiúcska leszek apuka vesz olyan Ps4-et.. Olyan doboz méretűt. Azt ez megy a pisába :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 07. 08. 20:53

"Apuci vesz nekem PS4-et." Nem szánalmas már ez egy picit 14 évesen? :D
Well look who's back

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 07. 09. 06:32

Jó, hát figyel a lényeg, hogy nekem lehet 2x annyi pénzem is, akkor se vennék meg. De nyugi mert az csak poénból irtam. Mert biztosan nagyon meg kell dolgozzak érte, ha valaha is kapnék egyet! ( s a dolog alatt munkát értek. S igen már dolgozok :D ugymondva.)
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2015. 07. 10. 13:41

Nálatok is úgy van a játékban, hogy a többsávos utak közötti bokrokon simán át lehet gyalogolni, illetve autózni? Szerintem eddig nem így volt, de azóta feltettem a legújabb nvidia drivert és most ilyen. Autóval ráadásul nagyon bután néz ki az egész, olyan, mint ha egy szivacson mennék át.

Lehet vissza kellene raknom a direkt a GTA-hoz készült drivert? De elvileg az új driverekben benne van a korábbiak "tudása" is, nem?
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 07. 10. 14:34

PS3-on így van.
Gyenge napok vannak...

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2015. 07. 10. 16:36

Rockstar69 írta:PS3-on így van.
Akkor gondolom a többi PC-snél is. De azért egy megerősítés jöhet egy pc játékostól.
Egyébként az mitől van, hogy ilyen vonalszerűen tölti be az élesebb textúrákat? Autóvezetésnél látszik sokszor, mikor pl. füves területre megyek, hogy az autó körül van egy "keret" és ahogy haladok előre, úgy tölti be a textúrákat. De amúgy is észrevehető, hogy valami nem az igazi. Árnyékok is ilyenformán töltődnek be. Ez egyébként már az elejétől fogva így van nálam, de ha van rá megoldás, örülnék neki.
Benchmark tesztet hova teszi a játék, nem találom?
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 07. 10. 18:36

Néhány sövény tényleg átjárható, némelyek pedig nem. Arról, hogy melyik ilyen és melyik nem, nincsen külön fogalmam :D És amúgy én is észrevettem a vonalszerű textúrák betöltését (pl. sávokat).
Guess who's back!

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2015. 07. 10. 20:43

Lehet valami készül augusztusban:
Ez egy májusi poszt: http://i.imgur.com/BiI5IhK.png
Ezt pedig mai: http://kephost.com/images/2015/07/10/Ke ... s5930d.png

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 07. 10. 22:09

Ez legalább valami ésszerű utalás valami készülgő dologra, ami biztos nem augusztus végére jön, mert a R* képtelen késés nélkül kiadni valamit, és Chicago-ban lesz. Talán kapunk egy Michael-ös DLC-t?
Well look who's back

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2015. 07. 10. 22:40

It's all down south now.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 07. 11. 11:35

Mr.Vercetti írta:JÖN A SZTORI DLC! :lol: :lol: :lol:
Dögölj meg! :D XD Kép Már elhittem!

Ezt küldöm neked: http://www.troll.me/images2/kill-ypurse ... ck-you.jpg :P
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2015. 07. 13. 17:47

muhahaha :P

Egyébként Ned Luke linkelt posztjaiban North-Yankton volt az egyetlen nem valós, kitalált hely :lol:
It's all down south now.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 07. 15. 08:39

Igazából rájöttem, hogy mi az, amit utálok a GTA világban. A fegyverek! Nem röhejes? De igen! A fegyverek, egy olyan játékban, ami kis túlzással csak a fegyverektől és kocsiktól kap értelmet. Na, akkor mi a bajom?
Engem tudvalevőleg zavar a realitás akkor, ha nem filmszerűen menő, király túlzásokról van szó. Félreértés elkerülése végett a bullshit-mérő kileng, de elnézem. Szóval akkor mi a baj. Az egyik az, hogy a készítők nagyon szeretnek bizonyos fegyvereket, viszont a realitás itt nem erősség. Az újratöltés, a célzás, a sebzés. Két elég fontos kategóriám van (és az V a legjobb példa ezekhez), az egyik a piszoly-SMG páros, a másik meg a sörétesek (szóval technikailag az a két fegyvercsoport ami érdekel; mármint a pisztolyok és a sörétesek).
Mivel olyan játékról van szó, ahol rakétavetővel a válladon sétálhatsz az utcán, a pisztolyok hamar felélik a hasznukat. Nincs szükség kisebb, rejthető fegyverekre, ezért megpróbálnak kicsit javítani az értékeken, és ez az SMGk rovására megy. Nem kell nagy szakértőnek lenni ahhoz, hogy belássuk, hogy ha két fegyver ugyanolyan lőszert tüzel (és nem hibás koncepciók) és az egyik csöve hosszabb, akkor az nagyobb erővel, pontosabban fogja kilőni a töltényt. Most elsősorban nem az UZIra gondolok, mivel az éppen olyan rövid távra van tervezve mint egy pisztoly, de mondjuk az MP5 -re. Ezek a géppisztolyok a méretet (ahol a kisebb számít jobbnak) leszámítva mindenben felsőbbrendűek egy pisztolyhoz képest (amúgy ugyanez vonatkozik a DEagle -re a gépkarabélyokhoz képest). Éppen ezért zavar, hogy a GTA V pisztolyai erősebbek, esetenként pontosabbak. Nem azt mondom, hogy ne lehessen fegyverrel menni az utcán, de zavar.
A sörétesek a másik fájó pont, ahogy feljebb leírtam. Főleg azért, mert a játékban rengeteg sörétes van, ráadásul a kedvencem is bekerült, de teljesen feleslegesen. Ezeknek a fegyvereknek nincsenek igazi sörétes adottságai. Egyrészt a sörétek jobban szóródnak. Ezeknél gyakorlatilag nincs szóródás, és ezt lehetne mondjuk a lőtáv növelésével kompenzálni, de a játék itt is kellemetlenül irreális, mert gyakorlatilag hat méternél messzebbre nem megy effektíve sörét. Egy ilyen puskával azért tizenkét-húsz méterre el lehet lőni úgy, hogy egy 50*50 centis lapot eltaláljunk. A másik itt is az újratöltés. Az automata sörétes és a muskéta kivételével az összes abból áll, hogy két darab sörétet becsúsztatunk a tárba. Éppen ezért van az, hogy a kedvencem is teljesen fölösleges: a gyors újratöltéssel fölöslegessé válik a nagyobb tárkapacitás, ami egy valódi tűzharc során hatalmas előny. És azt sem értem, hogy a lefűrészelt csövű sörétes miért erősebb a simánál.
Végeztem :)
Guess who's back!

Válasz küldése