[Új] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 06. 11. 12:07

Az lesz! Köszi a tanácsot ismét! ;)

Szerk.: Sikerült, most már csak az a problémám, hogy elég kretén vagyok, és nem tudok eligazodni azon a térképen. :$ Vagyis azt tudom, hogy ha a többi ikont kikapcsolom és csak az űrhajódarabok ikonjára megyek rá, akkor csak azokat fogja mutatni a térképen, de azok közül nem tudom leszűrni, hogy most melyiket hagytam ki és melyik van már meg. :(
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 06. 28. 14:56

Amugy láttátok már ezt az ùj Easter Egg-et amiben meglehet küzdeni Bigfoot-kènt, a Gta online-os Beast-tel?
Nagyon jól megcsinàltàk! :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
MateL
McReary testvér
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:36

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: MateL » 2016. 06. 28. 15:39

Betartották amit ígértek, kibővítették a három főszereplő történetét egy sztori dlc-vel. Ráadásul ingyen! Nem értem, mit panaszkodnak ennyien. :D
.mirrorS arE morE fuN thaN televisioN

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 06. 28. 18:53

Ott a pont... :D
Amugy ezek az arany peyote-k csak Pc-n vannak?
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2016. 06. 28. 19:51

Nem. Next-gen és PC.
Well look who's back

Avatar
A mocsok oltalmazója
Rajongó
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 17:04
Tartózkodási hely: Tshepel

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: A mocsok oltalmazója » 2016. 08. 09. 16:26

Natyon retkes egy játélk a gta 5 én is már kijátdszuittam 9szwert 10001%-ra és már bnaromi unlams gec. Rohagyon meg a roksztár,. Aki igy gondopbvlja az ubvote-oljon xd.
je

Avatar
YUNG $LICK UNIVERSAL
Puding
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2013. 08. 21. 20:27
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: YUNG $LICK UNIVERSAL » 2016. 08. 09. 19:51

:D :D :D :D :D :D
dazsdvirem ez mar irony 2.0 dirr xd naon kemenybe nyomod a bizniszt my fam igazi trúban tuom am hol tanultad
kek
my life may be a world of pain, but from here on out it’s gonna be cool, comfortable, air-conditioned pain.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 08. 10. 11:00

Sztem si eyg nayg zsar a gtAv, ekézs életempen ere a lyátékra fártam, ere a krufa rokzstár elpazzsa azs egézset a kurfa Onlinelel ézs a zstorit mek lezsarlya makasról!!! Tuom hoyg utánzsós malyom fatyok de emn tuttam megálin hodzs en si pezsálllyak a lyátékpa!
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 08. 10. 21:04

Halgasatok egy kiss Déemiksz- kàkomèki umoà-t s nyugoggyatok lle
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2016. 08. 12. 19:54

A gyűjtői kiadásokban a kék térkép ugyanakkora méretű a Ps3-as és X360-as kiadsában? Csak mert ugye a tokok különböző méretűek, így nyilván a színes térkép, meg a kézikönyv is kisebb a PS3-asban. De a kék térkép nem a tokban van, csak külön.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 08. 13. 19:03

totyak írta:A gyűjtői kiadásokban a kék térkép ugyanakkora méretű a Ps3-as és X360-as kiadsában? Csak mert ugye a tokok különböző méretűek, így nyilván a színes térkép, meg a kézikönyv is kisebb a PS3-asban. De a kék térkép nem a tokban van, csak külön.
Nem emlékszem már rá, de szerintem mivel csak egy papírlapról beszélünk, ezért lehetségesnek tartom, hogy a méret ugyanakkora, csak máshogy hajtogatják bele a PS3-masba és máshogy az X360-asba. Persze lehet, hogy más a méret, de szerintem a színes térkép mérete is megegyezik a két verziónál, egyszerűen csak úgy van hajtogatva, hogy beférjen a PS3 tokba is. Elvégre nem lenne valami jó, ha csak a tok mérete miatt kisebb térképet kapnának a GTA-hoz, Red Dead-hez meg az ilyesféle játékokhoz a PS3-masok. Persze ez csak az én logikám, és lehetséges hogy tévedek, de a tokok mérete miatt szerintem nem készítenek kisebb térképet, hanem máshogy hajtogatják, hogy beférjen. Ugyanakkor az mondjuk igaz, hogy a kézikönyvek eltérő méretűek, de azokat a térképekkel ellentétben nem is nagyon lehetne máshogy hajtogatni. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2016. 08. 14. 14:18

dani.szentgali írta:
totyak írta:A gyűjtői kiadásokban a kék térkép ugyanakkora méretű a Ps3-as és X360-as kiadsában? Csak mert ugye a tokok különböző méretűek, így nyilván a színes térkép, meg a kézikönyv is kisebb a PS3-asban. De a kék térkép nem a tokban van, csak külön.
Nem emlékszem már rá, de szerintem mivel csak egy papírlapról beszélünk, ezért lehetségesnek tartom, hogy a méret ugyanakkora, csak máshogy hajtogatják bele a PS3-masba és máshogy az X360-asba. Persze lehet, hogy más a méret, de szerintem a színes térkép mérete is megegyezik a két verziónál, egyszerűen csak úgy van hajtogatva, hogy beférjen a PS3 tokba is. Elvégre nem lenne valami jó, ha csak a tok mérete miatt kisebb térképet kapnának a GTA-hoz, Red Dead-hez meg az ilyesféle játékokhoz a PS3-masok. Persze ez csak az én logikám, és lehetséges hogy tévedek, de a tokok mérete miatt szerintem nem készítenek kisebb térképet, hanem máshogy hajtogatják, hogy beférjen. Ugyanakkor az mondjuk igaz, hogy a kézikönyvek eltérő méretűek, de azokat a térképekkel ellentétben nem is nagyon lehetne máshogy hajtogatni. :)
Még csak feltétlenül másképp hajtogatni sem kell, mert nem a fém tokba kerül bele, hanem a nagy dobozba külön, csak kíváncsi voltam, hátha esetleg valaki tudja. Sehol nem találok erről infót.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 08. 15. 10:13

Ja értem. Szerintem ne is nagyon fáradj vele, mert szinte 100%, hogy mindenhol ugyanakkora a kék térkép. Nem lenne logikus, hogy az egyik verzióban kisebb, míg a másikban nagyobb térkép lenne. A blueprint mérete tehát mind az 5 verzióban ugyanakkorának kell lennie (már ha a currentgenes konzolokra meg PC-kre szánt verziókhoz is csináltak ilyen térképet, de szinte biztos, hogy igen). Amúgy sincs sok értelme annak a kék térképnek, ha nincs neonlámpád nem tudod használni. Meg én már kipróbáltam egyszer és tény, hogy jópofa meg van rajta egy-két érdekesség, ami hasznos is lehet, de szerintem nem akkora szám. Jól néz ki meg hasznos is tud lenni egy kicsit, de nem olyan nagy dolog szerintem.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2016. 08. 15. 18:40

dani.szentgali írta:Ja értem. Szerintem ne is nagyon fáradj vele, mert szinte 100%, hogy mindenhol ugyanakkora a kék térkép. Nem lenne logikus, hogy az egyik verzióban kisebb, míg a másikban nagyobb térkép lenne. A blueprint mérete tehát mind az 5 verzióban ugyanakkorának kell lennie (már ha a currentgenes konzolokra meg PC-kre szánt verziókhoz is csináltak ilyen térképet, de szinte biztos, hogy igen). Amúgy sincs sok értelme annak a kék térképnek, ha nincs neonlámpád nem tudod használni. Meg én már kipróbáltam egyszer és tény, hogy jópofa meg van rajta egy-két érdekesség, ami hasznos is lehet, de szerintem nem akkora szám. Jól néz ki meg hasznos is tud lenni egy kicsit, de nem olyan nagy dolog szerintem.
Igazából csak a PS3, X360 Collector's Edition-ban és Special Edition-ban vannak ezek a kék térképek. Nyilván agyanaz a térkép a két kiadásban, csak a méretekre voltam kíváncsi.
Egy kis kiigazítás: nem neonlámpa kell hozzá, hanem UV.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 08. 15. 19:39

totyak írta:
dani.szentgali írta:Ja értem. Szerintem ne is nagyon fáradj vele, mert szinte 100%, hogy mindenhol ugyanakkora a kék térkép. Nem lenne logikus, hogy az egyik verzióban kisebb, míg a másikban nagyobb térkép lenne. A blueprint mérete tehát mind az 5 verzióban ugyanakkorának kell lennie (már ha a currentgenes konzolokra meg PC-kre szánt verziókhoz is csináltak ilyen térképet, de szinte biztos, hogy igen). Amúgy sincs sok értelme annak a kék térképnek, ha nincs neonlámpád nem tudod használni. Meg én már kipróbáltam egyszer és tény, hogy jópofa meg van rajta egy-két érdekesség, ami hasznos is lehet, de szerintem nem akkora szám. Jól néz ki meg hasznos is tud lenni egy kicsit, de nem olyan nagy dolog szerintem.
Igazából csak a PS3, X360 Collector's Edition-ban és Special Edition-ban vannak ezek a kék térképek. Nyilván agyanaz a térkép a két kiadásban, csak a méretekre voltam kíváncsi.
Egy kis kiigazítás: nem neonlámpa kell hozzá, hanem UV.
Köszi, ezt nem tudtam, vagy legalábbis összekevertem a kettőt. :D De mindegy, a lényeg, hogy én már kipróbáltam ezt a térképet és jónak jó, de a fél világhálót szerintem nem érdemes felkutatni miatta. Persze ha neked fontos, akkor keresd csak meg és sok sikert hogy meg is találd, mert hasznos tud lenni, de eddig sem volt olyan létfontosságú és hidd el, ezután sem lesz az, hogy a sima színes térkép mellé még egy blueprint térképet is mellékeljenek. Mondjuk jópofa és ártani nem árt, szóval sok sikert hozzá, hogy sikerüljön beszerezni! ;) A méret meg mint mondtam, szinte biztosan ugyanakkora mindkét verziónál, mert ha belegondolsz nem lenne értelme meg nem lenne túl fair sem, ha az egyiknél kisebb míg a másiknál meg nagyobb lenne. Ez hasonló, mint amikor a régi konzolos verziók grafikái közti különbségekről volt szó: nem lett volna fair, ha PS3-mon szebben nézett volna ki a játék, mint a valamivel gyengébb X360-on. És végül nem lett egyik régi konzolon se szebb, se csúnyább a játék. Szóval ne aggódj, biztos vagyok benne, hogy akár X360-as, akár PS3-mas blueprintet szerzel, utólag nem fogod megbánni hogy nem a másik verziójét vetted meg, mert a méretek biztosan ugyanazok. ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Válasz küldése