[Új] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Neil
Rajongó
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2013. 05. 23. 19:06

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Neil » 2013. 10. 21. 20:45

Az a tisztelet jele, hogy nagybetűvel írtam. Ha magyar iskolába jár az illető, ha nem ( ez mondjuk elég szomorú, és nem az illető hibája), akkor is illik megtanulni írni/beszélni magyarul. Nyelvőrzés, stb.
"Don't let yourself get attached to anything you are not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel the heat around the corner." - Neil McCauley

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 10. 21. 21:00

Hát nem tudom Visali. Régen minden évben kimentünk Szlovákiába síelni/snowboardozni, nekem az a tapasztalatom, hogy aki nem lakik közvetlen a határnál (+/- 50-100km) az erősen töri a magyartot... még az idősebbek is! (A "régen"-t nem 20 évvel korábbra érettem)

Az meg, hogy illik megtanulni magyarul a nyelvőrzés miatt... Szerintem hülyeség. Ha 1/4 részben svéd lennék és mondjuk nagyanyám unokabátyjának a szűk családi köre kint lakna a svédeknél, én nem tanulnék meg svédül. Sőt nekem régi kedves jó barátomnak/osztálytársamnak az apukája kubai, mégsem beszélt a srác spanyolul legalább középiskolás koráig. Akkor is csak akkor kezdett el tanulni, azóta (most 20, mint én ugye) sem hiszem hogy expert high szinten beszélne spanyolul, mert ismerem és nem szeretett nyelveket tanulni soha. Szóval kb. olyan szinten beszélhet spanyolul mint Franklin465. Pedig mondom az ő apja 100% kubai szóval nem egy majd 100 éves múltba visszatekintő dologról van szó, mint a környező országokban élő magyar leszármazottaknál. :)
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 10. 21. 21:38

Hát, azért egy Tátra, ami szinte teljesen szlovákok által lakott terület azért nem valami reprezentatív. :lol: De ez már nagyon off. Ez a GTA V téma, folytassuk valami témába illővel. ;)

Avatar
apollo 12
Rajongó
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2012. 12. 03. 20:51

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: apollo 12 » 2013. 10. 22. 08:16

Rendben akkor meg tudná valaki mondani nekem hogy azt a Mount Child os képet ami ott van azt már valaki megfejtette?Mert ha nem akkor megpróbálnám kitalálni hogy mi az,és tud valaki valamit a Jetpeck-ről?
Michael fején ugrálok!

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 10. 22. 08:34

apollo 12 az érdekességek listájában már leírtam azt a piramisos dolgot viszont a jetpackről még nem tudok semmit :(
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Niko Bellic1300 2013. 10. 22. 11:39-kor.
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 10. 22. 10:05

Elvileg el van rejtve, még nem nagyon találták meg.

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 10. 22. 11:43

Szerintem a jetpacknek a Fort Zancudo bázisán kell lennie mert ez egy katonai cucc de majd megnézem
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 10. 22. 15:06

Gondoljátok, hogy az a Jetpack nem csak egy utalás a SA-s ökörködésekre, hanem a GTAV-ben is el van rejtve valahol/meg lehet valahogy szerezni? :o Mert arról én is hallottam, hogy ha összegyűjti az ember az összes űrhajódarabot, akkor kap egy űrhajós turbinákkal meg szárnyakkal felszerelt Buggy-t, de ez a Jetpackes dolog nagyon durván hangzik. Bár, ha az előző példából indulunk ki, akkor nagyon is lehetséges. :) Mindegy, én is keresem, aztán ha találok valami nyomot, majd szólok! :) ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2013. 10. 22. 15:12

DereX írta:Ahhoz szerintem minimum kéne egy jó helyesírás tudás, valamint fogalmazás is.
jólvan te is!!! na:
1: senki se tökéletes
2: én csak román állampólgár vagyok máskép vérbeli magyar :)
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 10. 22. 15:21

Az adminisztrátor is megmondta, hogy téma lezárva! Viszont igazad van, senki nem tökéletes, ezért is kérek elnézést azért, amiért régebben piszkáltalak a rossz helyesírásod miatt, amíg meg nem tudtam a pontos okát. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
apollo 12
Rajongó
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2012. 12. 03. 20:51

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: apollo 12 » 2013. 10. 22. 16:08

Niko Bellic1300 írta:apollo 12 az érdekességek listájában már leírtam azt a piramisos dolgot viszont a jetpackről még nem tudok semmit :(
Igen azt már láttam DE (és mindig van de)akkor csak az ufo-k megtalálási helyét mutatja,jetpacot csak azért írtam mert állítólag annak segítségével lehet megtalálni.Most akkor mi van? :S
Michael fején ugrálok!

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 10. 22. 18:51

Fórumozók!! Mit szólnátok,ha csinálnék megint egy GTA V-s képet?? Dave már sajnos abbahagyta és én is rég gyártottam ilyeneket. Ha van igény rá,akkor belekezdek:)

Avatar
Neil
Rajongó
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2013. 05. 23. 19:06

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Neil » 2013. 10. 22. 18:59

Hajrá! ;)
"Don't let yourself get attached to anything you are not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel the heat around the corner." - Neil McCauley

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 10. 22. 19:01

Stan98 írta:Fórumozók!! Mit szólnátok,ha csinálnék megint egy GTA V-s képet?? Dave már sajnos abbahagyta és én is rég gyártottam ilyeneket. Ha van igény rá,akkor belekezdek:)
Igényelem, minél hamarabb! :D

Amúgy itt egy hír. Először röhögőgörcsöt kaptam, de miután elolvastam, abbamaradt a röhögés és kicsit elgondolkodtam, hogy talán tényleg veszélyt jelenthet a trónkövetelő COD: Ghosts a GTAV eladási és bevételi rekordjaira. Azt a kérdést fontolgatja a cikkszerző, hogy ha a GTAV két platformon ilyen eladásokat produkált, az elég-e a R*-nak a rekordok fenntartására egy olyan játékkal szemben, amely 6 platformra fog megjelenni. Szóval röviden a COD: Ghosts arra a trónra vágyik, amelyen most elvileg a GTAV ül és ezt gyakorlatilag azzal akarja elérni, abban bízik, hogy a Ghosts 2x annyi platformra fog megjelenni, mint a GTAV. Egyébként itt a cikk: http://www.gta5tv.com/call-of-duty-want ... rom-gta-v/

Szerk.: Egyébként, amilyen sok "okos" ember van, a végén még tényleg megdönti a Ghosts a GTAV rekordjait. -.- Bár alapjáraton szeretem a COD-ot és a multiját, mikor megláttam a Ghosts-ot, egyszerűen kiröhögtem, mert ez még egy kisebb multiplayer-patchnek is alig minősül az MW3-hoz. -.-
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dani.szentgali 2013. 10. 22. 19:04-kor.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Neil
Rajongó
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2013. 05. 23. 19:06

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Neil » 2013. 10. 22. 19:03

Azért megnézném majd a GTA VI megjelenése előtt, hogy mennyi GTA V fogyott PS3-on, Xbox 360-on és PC-n, valamint PS4-en és Xbox One-on. Úgyis lenyomja őt a Ghost?
"Don't let yourself get attached to anything you are not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel the heat around the corner." - Neil McCauley

Válasz küldése