[Új] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
dani.szentgali
Régi motoros
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2020. 05. 18. 19:21

Ja, arra emlékszem. De nem úgy volt, hogy csomó prevgenes előrendelői bónuszcontent volt, viszont mindegyik automatikusan elérhetővé vált a currentgen és PC-s változatokban? Mert én emlékszem, hogy prevgenre anno a gyűjtői kiadást vettem meg, volt hozzá jó pár ingame extra, de ezek később alapból mindneki számára elérhetővé váltak. Tehát a léghajó most mindenkinek alapból elérhető, akinek a mostani konzolokra és PC-re van meg a játék, ugye?

Persze a pénz kód a GTA Online-hoz, az a currentgen és PC-s változatokhoz csak átmeneti volt, hogy ezzel is rávegyék az embereket, hogy még egyszer megvegyék a játékot az újabb gépelre és/vagy PC-re.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Rockstar69
Főzelékes Feri

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2020. 05. 18. 20:39

De, az új generáción alapból benne volt minden bónusz tartalom az előző platformról.
Gyenge napok vannak...

dani.szentgali
Régi motoros
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2020. 05. 20. 10:43

Ja értem. Akkor ezek szerint jól emlékeztem erre. Köszi szépen a megerősítést! :)

totyak
Díler

Hozzászólás Szerző: totyak » 2020. 05. 20. 19:51

Rockstar69 írta:
2020. 05. 17. 22:18
Nem amiatt van. Ez előrendelői ajándék volt. Szóval vagy régi videókat néztél vagy ők még olyan játékot vettek, amik régebbről maradtak meg. Anno még a 2013-mas megjelenéskor is elvileg előrendelői ajándék volt az Atomic Blimp léghajó, mégis még jóval a megjelenés után is benne volt a kód.
https://www.rockstargames.com/newswire/ ... players-on
Igazad lehet. Keresgéltem a neten és találtam pár képet erről a kártyáról (500k online és 500k single ajándék pénzt adtak) fórumokon, ahol azt írták, hogy pre-order bónusz volt. Az egyiknek még a háta is le volt fotózva: 2014 novembertől 1 évig lehetett beváltani. Valószínűleg ezért nincs az én példányomban. De ha lenne, akkor sem lenne már beváltható. Nem mintha szükségem lenne a pénzre, de szeretem, ha minden fecni megvan a játékomhoz. Egyébként egy térkép+egy semmi kis kézikönyv van a tokban és direkt az első, normál borítós kiadást kerestem.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Rockstar69
Főzelékes Feri

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2020. 05. 20. 21:27

Igen, nekem is csak ennyi volt benne. Ugyanúgy, mint a PS3-mas kiadásban (leszámítva az Atomic Blimp-es lapot).
Gyenge napok vannak...

dani.szentgali
Régi motoros
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2020. 05. 22. 10:25

Igen, alapból csak ennyi van benne, nem nálad volt a hiba.

Válasz küldése