Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 09. 29. 17:24

A fegyveres dologban én személy szerint meg voltam elégedve az attachmentek számával, nekem sokkal inkább azzal van a gondom, hogy van minden fegyverboltban két fal, az egyiken vannak fegyverek, de a másik üres, mert a fegyverek felét valószínűleg a későbbi DLC-kben adják majd ki. -.-
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 09. 29. 17:26

dani.szentgali írta:A fegyveres dologban én személy szerint meg voltam elégedve az attachmentek számával, nekem sokkal inkább azzal van a gondom, hogy van minden fegyverboltban két fal, az egyiken vannak fegyverek, de a másik üres, mert a fegyverek felét valószínűleg a későbbi DLC-kben adják majd ki. -.-
amúgy én tudjátok miket utálok? a DLC-ket.(tlad meg tbogt az még jó)Miért?Mert nekem ilyenek mint Completed edition meg limited edition minek?Örülj ha megveszed az eredetit
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2013. 09. 29. 17:27

Niko Bellic1300 írta:Cube Head 1:Én képes voltam leugratni motorral a mount chilliadról.

2:az Onlineban lesz jóval több rablás


1: Arról beszéltem, ha magasról leesel motorral.
2: Meg kell mondja, nem vigasztal. Teljesen más játék, más céllal.
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 09. 29. 17:29

Cube Head írta:
Niko Bellic1300 írta:Cube Head 1:Én képes voltam leugratni motorral a mount chilliadról.

2:az Onlineban lesz jóval több rablás


1: Arról beszéltem, ha magasról leesel motorral.
2: Meg kell mondja, nem vigasztal. Teljesen más játék, más céllal.
Teljesen megértelek mindenkinek más a véleménye
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 09. 29. 17:30

Niko: A DLC-ket én sem tolerálom!
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2013. 09. 29. 17:32

Meghagyják a történeteket hézagokkal, majd 10 darab 5000 forintos DLC-vel kiegészítik. Több tízezer forint, hogy megtudd a történetet -.-
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 09. 29. 17:35

Cube Head írta:Meghagyják a történeteket hézagokkal, majd 10 darab 5000 forintos DLC-vel kiegészítik. Több tízezer forint, hogy megtudd a történetet -.-
Valójában azt is nézd hogy csak annyi a különbség hogy 1-2 extra és jó drágán :@ -.- Ezt kikérem magamtól ha csak egy 500-100 forintal emelik meg az még oké de több tízezerrel felemelik még? :@ -.-
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 09. 29. 17:37

Egyetértek, de szerintem a DLC-ket a maguk GTAV-ös topicjában beszéljük ki, bár itt is helyes, mert ez is egy olyan dolog, ami nem tetszik a GTAV-ben. ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2013. 09. 29. 18:11

Nekem az nem tetszik hogy lehet túl kevés haj a fodrásznál akkor túl sok azaz van aki pl Michealt vagy Franklint kopaszra nyirja egy nyakig érõ szakállal kiegészite szóval nem illik a stilusához inkább multiban lesz jó mert ott már végkép nem érdekel hogy fog ki nézni a karaktere másoknak, csak legalább singliben hagyják meg a stilusúk :$
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 09. 29. 21:23

Igazából csakis egy NAGY bajom van a GTA V-ben, mégpedig, hogy nem lehet benne bandaháborúzni! Sőt, a Grove St.-nek, a Ballasnak, a Vagosnak és az Aztecasnak alig van szerepük a játékban. Az Aztecas két küldetés erejéig szerepel, a Vagos egy és a Ballas négy. -.- Azt hittem, hogy majd foglalhatunk területeket Franklinnel, de nem... :@. Emellett, lehetett volna egy olyan küldetés, hogy a Grove Streetet vissza kell foglalni, azonban nem lett belőle semmi, csupán megtámadom a Ballasokat és majd' megölnek.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Neil
Rajongó
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2013. 05. 23. 19:06

Re: Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Hozzászólás Szerző: Neil » 2013. 09. 29. 21:30

Ezért nem kell aggódni, ha lesz DLC, szerintem az egyik ilyen lesz (mármint bandaháborús). Nekem inkább az nem tetszik (már ha mondhatok véleményt úgy, hogy még csak videón láttam a játékot, 1 másodpercig sem játszottam), hogy nem lehet rablásokat tervezni/végrehajtani a sztori végigjátszása után singleplayer-ben. Tudom, a GTA Online-ban lehet majd, meg úgyis megveszem majd PC-re, de azért örültem volna, ha lett volna erre is lehetőség. Hátha lesz ilyen DLC is. :D
"Don't let yourself get attached to anything you are not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel the heat around the corner." - Neil McCauley

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 09. 29. 21:48

NikitaDragovich írta:Igazából csakis egy NAGY bajom van a GTA V-ben, mégpedig, hogy nem lehet benne bandaháborúzni! Sőt, a Grove St.-nek, a Ballasnak, a Vagosnak és az Aztecasnak alig van szerepük a játékban. Az Aztecas két küldetés erejéig szerepel, a Vagos egy és a Ballas négy. -.- Azt hittem, hogy majd foglalhatunk területeket Franklinnel, de nem... :@. Emellett, lehetett volna egy olyan küldetés, hogy a Grove Streetet vissza kell foglalni, azonban nem lett belőle semmi, csupán megtámadom a Ballasokat és majd' megölnek.
Hát igen, Franklin körül valóban lehetett volna egy kicsit több bandázás, ez nekem is hiányzott, de hát ez van, be kell látni, hogy a R* ebben a részben nem a bandaháborúkra fókuszált, hisz ez a játékelem már volt egyszer, így valszeg nem akarták megismételni ezt a dolgot. A Grove Streetes küldetés szerintem viszont nagyon jó volt ráadásul a drogbárónak pont azon a helyen volt a háza a Grove St.-n, ahol anno CJ háza is volt, bár a ház még csak távolról sem hasonlított a Johnson házra. Egyébként én azt bánom, hogy ennyire ragaszkodnak ehhez a HD-éra meg HD előtti éra dologhoz. Egyszóval azt nem bírtam a GTAV-ben, hogy mindenki (még a bandák is) úgy csinál, mintha a SA meg sem történt volna és CJ-t sem nagyon emlegetik, még csak utalások sincsenek rá. De hát a R* tudja, csak az a gond, hogy ezzel elnyomja a nosztalgia élményét néhány rajongótól.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 09. 29. 22:39

dani.szentgali írta:
NikitaDragovich írta:Igazából csakis egy NAGY bajom van a GTA V-ben, mégpedig, hogy nem lehet benne bandaháborúzni! Sőt, a Grove St.-nek, a Ballasnak, a Vagosnak és az Aztecasnak alig van szerepük a játékban. Az Aztecas két küldetés erejéig szerepel, a Vagos egy és a Ballas négy. -.- Azt hittem, hogy majd foglalhatunk területeket Franklinnel, de nem... :@. Emellett, lehetett volna egy olyan küldetés, hogy a Grove Streetet vissza kell foglalni, azonban nem lett belőle semmi, csupán megtámadom a Ballasokat és majd' megölnek.
Hát igen, Franklin körül valóban lehetett volna egy kicsit több bandázás, ez nekem is hiányzott, de hát ez van, be kell látni, hogy a R* ebben a részben nem a bandaháborúkra fókuszált, hisz ez a játékelem már volt egyszer, így valszeg nem akarták megismételni ezt a dolgot. A Grove Streetes küldetés szerintem viszont nagyon jó volt ráadásul a drogbárónak pont azon a helyen volt a háza a Grove St.-n, ahol anno CJ háza is volt, bár a ház még csak távolról sem hasonlított a Johnson házra. Egyébként én azt bánom, hogy ennyire ragaszkodnak ehhez a HD-éra meg HD előtti éra dologhoz. Egyszóval azt nem bírtam a GTAV-ben, hogy mindenki (még a bandák is) úgy csinál, mintha a SA meg sem történt volna és CJ-t sem nagyon emlegetik, még csak utalások sincsenek rá. De hát a R* tudja, csak az a gond, hogy ezzel elnyomja a nosztalgia élményét néhány rajongótól.
Milyen Grove Streetes küldetés? Sajnos még nem tartok ott :S.
Ja, ez engem is zavar, habár érdekesség, hogy a 3D Univerzumból rengeteg karakter visszatért, erre jó példa: Lazlow, Jock Cranley vagy a Love Fist egyik tagja: Willy. Egyébként, Willyt meg lehet ölni Trevorral, habár nem muszáj, elég ha kiütöd a fogát :D
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 09. 30. 05:48

CJ benne van a GTAV-ben:
Van egy olyan Easter Egg, ahol CJ, Big Smoke és azthiszem Ryder bringázik ki a Grove Streetről, ugyan úgy mint a SA első küldetésében.

Avatar
DereX
Szakértő
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2012. 07. 09. 22:35

Re: Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Hozzászólás Szerző: DereX » 2013. 09. 30. 15:33

bandázásról megmondták, hogy bár elérhetőek lesznek a játékban, nem lesznek bandaháborúk.
"HD-éra" egyébként rossz szó, inkább a valósághűbb grafikához ragaszkodnak. Azért nem tesznek be San Andreasból, vagy Vice Cityből karaktereket, mert mesefigurák. Nem tudták volna őket úgy létrehozni, hogy alkalmazkodjanak a korhű grafikához, valamint a régi kinézethez is. Pl. Megnézed CJ-t és az ő szinkronhangját a bőrszínükön kívül semmi nem hasonló bennük. Ezektől eltekintve utalások vannak a játékban. Pont annyi amennyi a GTA IV-es Liberty Cityben volt. (bár nem találkoztam egyel se, de biztos van)


dani.szentgali:
Egyébként amikor bejelentetted nagy betűkkel egy másik témában, hogy megkaptad a GTA V-t, az eléggé gyerekes viselkedés volt, mert másokból irigységet váltott ki, valamint ilyet szerintem nem így kéne kezelni. Azok akik nem játszhatnak a játékkal még, csak a szemük alá dörgölöd. Elég lett volna annyi szerintem, hogy " Na megkaptam én is, a véleményem: " (de mindenki maga dönti el, hogy mennyire lesz diszkrét, csak attól aki hosszas, érdekes eszmefuttatásokat folytat a fórumon kicsit mást vártam). nem mentség erre a hirtelen jókedv sem, speciel én ilyet még fiatalabban sem írtam volna.
[quote="dani.szentgali"]MEGHOZTÁK A GTAV-ÖT!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D[/quote]

Lezárt