GTA Online társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2014. 11. 01. 22:20

Ha úgy vagy egyedül a szerveren, hogy ledobott mindenkit, akkor igen. Múlt héten solo sessionbe is dobálta. Ma próbáltam ott, de nem jött.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2014. 11. 01. 22:29

Nekem 2 jött de már vagy egy órája semmi:(

Avatar
KillZZZzonee
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2011. 11. 01. 15:37

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: KillZZZzonee » 2014. 11. 01. 23:24

Hát elég keményen meg kell harcolni a pólókért az már biztos, mindenki vadászgéppel és buzzard-al jön ellened (legalábbis nálam mindig). Mielőtt jön a Crate próbálj meg szerezni egy Buzzard-ot (aki megvette előnyben van mint pl. én mert csak le kell kérni a Pegasus-tól) majd szállj a város és vidék határába, amikor kiírja Crate Inbound gyorsan menj a térképre, nézd meg hol van és jelöld ki célpont ként, ezután megkérheted Lester-t hogy tüntessen el a térképről és több esélyed lehet. Egyébként igen, ha ledob téged a szerver-ről és egyedül maradsz akkor elvileg jönnie kell a doboznak, ha sima Solo-ba mész akkor nem jön. Sok szerencsét mindenkinek a póló vadászatoz.
PSN ID: KillZZZZonee

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 11. 02. 08:09

De most komolyan... ILYEN VESSZETT ÁLLATOKAT MÉG NEM LÁTTAM egy crate dropnál se, csak ezen az eventen....
Amugy végre sikerült megszerezni a Bobo t-shirt-öt :D
Olyasmi Run & Grab stilússal :D
De végre megvan!!! FUCK YEA.!!!!!
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2014. 11. 02. 08:19

Nekem mázlim volt. Elsőnek egy vadászgépes gyerek olálkodott a levegőben, le is szedett, így Los Santos határából autóval kellett mennem. Viszont a vadászgépes gyereket megölték a dobozra vigyázó zsoldosok és pont olyan szarul spawnolta le a játék, hogy alig bírt felmenni valami dombon, én meg felszedtem az orra előtt. Másodjára meg a Sandy Shore-i reptéren próbáltam helikoptert szerezni, erre kijelezte, hogy a reptér végében az olajfúróknál lesz a csomag. :D
Gyenge napok vannak...

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 11. 02. 11:28

KillZZZzonee írta:Hát elég keményen meg kell harcolni a pólókért az már biztos, mindenki vadászgéppel és buzzard-al jön ellened (legalábbis nálam mindig). Mielőtt jön a Crate próbálj meg szerezni egy Buzzard-ot (aki megvette előnyben van mint pl. én mert csak le kell kérni a Pegasus-tól) majd szállj a város és vidék határába, amikor kiírja Crate Inbound gyorsan menj a térképre, nézd meg hol van és jelöld ki célpont ként, ezután megkérheted Lester-t hogy tüntessen el a térképről és több esélyed lehet.
Nekünk tök ugyanaz a taktikánk! :D
Engem annyira nem érdekelnek a pólók, eddig nem is szereztem meg egyet se, igaz, a hétvégén eddig csak 2-3 órát voltam a PS előtt, így csak egy alkalmam volt begyűjteni egy SC-t (Special Crate), de azt is elbaltáztam.
Tegnap egy Nikitával való survival után kidobott a sivatag közepébe a játék, majd jelezte, hogy játékbeli 5 óra múlva jön egy SCD (Special Crate Drop). Sajnos idő már nem volt arra, hogy visszautazzak Los Santos-ba és az LSIA-nál (Los Santos International Airport) vadásszak Buzzard-ra, így kénytelen voltam beérni a Sandy Shores Airfield-del, ahol egy Cargobob és egy Mammatus várt rám. Gondoltam, próba, cseresznye, fogjuk a repülőt, talán összejön. Ekkor jelezte a játék, hogy még 3 játékbeli óra, és jön az SCD. Már a felhők fölött voltam, amikor jött egy magas mental state-es paraszt vadászgéppel és felrobbantott. Ez megismétlődött még egyszer, amikor már egy Velum-mal repültem. Mikor másodszorra respawnoltam a semmi közepére, akkor írta, hogy jön az SCD. Nekem még volt arra időm, hogy lekérjem a motoromat a Mechanic-tól, aki most az egyszer nem rinyált, hogy a sivatag kellő közepén vagyok. Sajnos az SCD a Jetsam Terminal-ban volt, így esélyem még inkább csökkent. Már az autópályán száguldoztam, amikor fölém repült a vadászgépes csóka, és pár lövésből véget vetett a harcomnak az SC-ért, mert miután respawnoltam, kiírta a játék, hogy a crate-et fölszedték. :(
Ezután a vadászgépes nem szállt le rólam, folyamatosan felrobbantott. Végül annyira begurultam, hogy tettem rá kick-et, 9000$-os bounty-t és ráküldtem a Merryweather-t. :@
Na, mindegy, ma délután még megpróbálom, hátha sikerül.
Well look who's back

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 11. 02. 12:29

DE ISTEMEM MIÉRT NEM TUD ''LAKATOT'' TENNI A ROCKSZAR A PEGASUSOS JÁRMŰVEKRE??!!már kurvára unom, hogy csak ugy ellopják a buzzardom!!!
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2014. 11. 02. 15:04

A Sandy Shore-i reptéren is lehet Buzzardot szerezni. Amúgy nekem már meg van mind három póló.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2014. 11. 02. 17:47

Köszi a tippeket srácok,bár már mielőtt leírtátok én is rájöttem hogy ez a megoldás. Helikopter forever :lol: így tegnap este sikerült megszereznem a Bobo pólót szerencsére. Ma is majdnem összeszedtem egy dropot de egy köcsög pont lenyúlta előlem. Az meg még bunkó módon beleüvölti a mikrofonba hogy "Fuck you" . Hát mondom anyád :P

Na de szóval még kéne a 3. póló vigaszdíjként,mert a Flash FM-esért nagyon bánkódom..:(
Amúgy képzeljétek el Gonzales nagyon nagy bunkó...Ma volt egy tök jó ötletem egy Team Death Match alatt,vagyis hogy kicsit eltávolodok a pályától és messziről sniperezek. Gonzales meg észrevette és utána az összes pályán ezzel a technikával csinált ki :@ Felháborító :lol:

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 11. 02. 19:03

Végre sikerült felvenni egy Special Crate-et, ki is írta, hogy a sok szarság mellett megkaptam a Fever mit tudom milyen pólót, de sehol se tudom felvenni. Se a Special Tops-ban, se máshol. Mi a fene? :S :@
Well look who's back

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2014. 11. 02. 19:15

Nem lehet lecsukni a saját járgányaidat?
Guess who's back!

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 11. 02. 19:38

de le lehet, de a neten lehet venni helikoptereket, repűlöket... na azokat nem lehet lezárni, és bárki ellophatja..

Drága Stannie :D én csak felvmentem egy tetőre ahonnan snipereztem :D te meg csak egy toronyra amin semmi fedezék.. aztán lelőllek, és én tovább sniperezek, mert elég jó vagyok benne :P :) :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2014. 11. 02. 21:57

De ha nem adom az ötletet akkor tuti nem csinálod,szóval :P

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2014. 11. 03. 07:35

Arminho írta:Végre sikerült felvenni egy Special Crate-et, ki is írta, hogy a sok szarság mellett megkaptam a Fever mit tudom milyen pólót, de sehol se tudom felvenni. Se a Special Tops-ban, se máshol. Mi a fene? :S :@
Tegnap te beszéltél angolul a mikrofonba deathmachek alatt.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 11. 03. 13:13

Jaja. A másik headset-es fickóval kommunikáltam neandervölgyiként. :D
Well look who's back

Válasz küldése