GTA Online társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Radierex
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2015. 01. 13. 18:31

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Radierex » 2015. 03. 07. 09:44

PS3 (én lehet, hogy majd kipróbálom a PC verziót is)
Annak lenne előny aki németül tanul és gyakorolni akar.
So einfach wie möglich, aber nicht einfacher!

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2015. 03. 07. 13:44

Stan98 írta:Milyen kis aranyos tőlük hogy 1 helyet kinyitnak... :lol: Inkább a Heistek után majd ha unalmassá válnak,nyissák meg a kaszinót..
Attól, hogy egy hely megnyitására találtak utalásokat, még nem jelenti azt, hogy mást nem nyitnának meg. ;)

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 03. 07. 14:30

Radierex írta:PS3 (én lehet, hogy majd kipróbálom a PC verziót is)
Annak lenne előny aki németül tanul és gyakorolni akar.
Nagy kár, mert én is PS3-as vagyok. :( Egyedül a német nyelvtudás hiányzik, de ha valaki tud a társaságból angolul is, szívesen csatlakozok.
Well look who's back

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 03. 07. 18:42

Arminho írta: Nagy kár, mert én is PS3-as vagyok. :( Egyedül a német nyelvtudás hiányzik, de ha valaki tud a társaságból angolul is, szívesen csatlakozok.
Hirtelen azt olvastam, hogy szívesen csókolózok :D
Amúgy én is szívesen benne lennék a csapatban, csak én is szar vagyok németből. :(
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Corelighter
CJ zoknija
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2014. 01. 19. 13:06
Tartózkodási hely: Nagymegyer

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Corelighter » 2015. 03. 08. 16:06

A GTA IVn már erősen kibontakozott hogy nem PC-re készült inkább. Hasonlóan érzem a GTA V-el is PC-n, leszámítva sniper,minigun , repcsizés ilyen dolgokat.
Generals gathered in their masses
Just like witches at black masses
In the fields the bodies burning
As the war machine keeps turning
Oh lord yeah!

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 03. 09. 16:47

Holnap már itt lesznek az Online Heistek, ezért szeretném leszervezni magamat egy csapatba. Rockstar írta nekem, hogy esetleg levideózza a rablásokat. UnNarrator-ral a tízmilliót próbáljuk elérni (az összes küldetés teljesítése egyhuzamban, életveszteség nélkül). Nikita és Stan is írta itt a fórumon, hogy szívesen csatlakozna, és minden bizonnyal Gonzales is jön. Esetleg szervezhetnénk ismét egy közös játékot valamikor a hétvégén. Számítok még wantoo-ra, Killzone-ra, Tequi-La-La-ra (samuponyi), PawahDani-ra (Csuccsi11) és tatec-ra. Arról esetleg lehet valamit tudni, hogy hány játékos tud megcsinálni egy-egy rablást?
Well look who's back

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 03. 09. 17:11

HELP!
Újra letöltöttem a bátyám telefonjára az iFruit applikációt, hogy tudjak csinálni egyedi rendszámot ROBERT98 néven. Beírtam a rendszám nevét, és rámentem, hogy "order", erre ezt adta ki:
"Warning, you can only change your license plate once; are you sure you want to continue?"

Utánaolvastam a neten, és kiderült, hogy csak egyszer lehet megváltoztatni. Én valószínűleg elrontottam az egészet, mert mikor elsőnek kipróbáltam az applikációt, összevissza írtam mindent, mivel még akkor nem tudtam, hogy hogyan kell kezelni ezt a szart... -.- Gondolom, rámehettem a rendelésre, és egy random rendszámot tehetett az egyik autómra, és már nem is tudom megváltoztatni. Bassza meg! Ilyen egy szart... Nagyon hülyeség ez az iFruit applikáció, nincs semmi értelme az egésznek... A Rockstar ezt is elbaszta... -.- :@
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
UnNarrator
Besúgó
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2015. 02. 06. 14:57
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: UnNarrator » 2015. 03. 09. 17:22

Arminho írta:Holnap már itt lesznek az Online Heistek, ezért szeretném leszervezni magamat egy csapatba. Rockstar írta nekem, hogy esetleg levideózza a rablásokat. UnNarrator-ral a tízmilliót próbáljuk elérni (az összes küldetés teljesítése egyhuzamban, életveszteség nélkül). Nikita és Stan is írta itt a fórumon, hogy szívesen csatlakozna, és minden bizonnyal Gonzales is jön. Esetleg szervezhetnénk ismét egy közös játékot valamikor a hétvégén. Számítok még wantoo-ra, Killzone-ra, Tequi-La-La-ra (samuponyi), PawahDani-ra (Csuccsi11) és tatec-ra. Arról esetleg lehet valamit tudni, hogy hány játékos tud megcsinálni egy-egy rablást?
A négyet biztosra tudom, ennél többrôl még nem olvastam.
Egyébként én is jelentkezem bármilyen csoportos rablásra, Arminho-val hétvégére lôttük be a már említett nagy 10 millás akciót. :)
Hétköznap én 16 órától vagyok támadásra kész állapotban, és az egyetlen zavaró tény velem kapcsolatban, hogy nincs mikrofonom (érdekességként itt jegyezném meg, hogy furcsa felhasználónevem kis részben erre is egyfajta utalás akart lenni :D ).
"Hiszek egy Tylerben."

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 03. 09. 17:31

Nos, én nagyon precíz vagyok, ezért tudok nektek adni egy órarendet, mikor vagyok elérhető.

Hétfő: 14:30-19:00
Kedd: nem vagyok elérhető
Szerda: 15:30-20:00
Csütörtök: 17:15-19:00
Péntek: 13:30-14:30; 16:30-19:00
Szombat: 11:00-12:30; 13:30-20:00
Vasárnap: 11:00-12:30; 17:30-19:00

Természetesen ezek az időpontok változóak (bármikor közbejöhet valami), de általánosságban ezekben az időpontokban tudok fent lenni PSN-en (és általában fent is vagyok).
Well look who's back

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 03. 09. 17:44

Nikita: Akkor használd a mentésszerkesztőt. Azzal annyiszor módosítod, ahányszor akarod.

Egyenlőre még nem lesz videó, mert amíg nem lesz normális kábelem, csak rossz minőségben tudok felvenni, annak meg nincs értelme. De ha majd lesz videó, az GPTV-n lesz, úgyhogy oda iratkozzatok fel. :)
Gyenge napok vannak...

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 03. 09. 17:59

Bocs, de mi az a mentésszerkesztő, és hol találhatom meg?
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 03. 09. 18:52

Keress rá: GTA V Save Editor.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 03. 09. 19:34

Arminho írta:Holnap már itt lesznek az Online Heistek, ezért szeretném leszervezni magamat egy csapatba. Rockstar írta nekem, hogy esetleg levideózza a rablásokat. UnNarrator-ral a tízmilliót próbáljuk elérni (az összes küldetés teljesítése egyhuzamban, életveszteség nélkül). Nikita és Stan is írta itt a fórumon, hogy szívesen csatlakozna, és minden bizonnyal Gonzales is jön. Esetleg szervezhetnénk ismét egy közös játékot valamikor a hétvégén. Számítok még wantoo-ra, Killzone-ra, Tequi-La-La-ra (samuponyi), PawahDani-ra (Csuccsi11) és tatec-ra. Arról esetleg lehet valamit tudni, hogy hány játékos tud megcsinálni egy-egy rablást?
Rám számithatsz:)
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2015. 03. 09. 19:41

Arminho de pontos vagy :D Nos igen én is benne vagyok ismét egy nagy GTAPlace-s akcióban,nem csak azért mert veletek élmény együtt baromkodni,hanem azért is,mert ti veletek biztos sikerülni fognak a rablások. Konkrétan nem tudom hány óra fele leszek hétvégén,a hét többi napján viszont csütörtököt leszámítva fent leszek délután,illetve ha lesz időm,akkor este is. Boros haverom megint ráér,plusz egy osztálytársam is szerintem tud segíteni majd. Összegezve,szerintem baromi jó lesz ez az egész és alig várom,hogy csapathassuk :D

Egyébként Rockstar,ha majd jó lesz az a cucc amivel felveszed,akkor szóljál,mindenképp rajt szeretnék lenni :P

+1 újabb kiszivárgás a Heistekről: http://hu.ign.com/m/grand-theft-auto-on ... arogtak-ki

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2015. 03. 09. 20:50

NikitaDragovich írta:HELP!
Újra letöltöttem a bátyám telefonjára az iFruit applikációt, hogy tudjak csinálni egyedi rendszámot ROBERT98 néven. Beírtam a rendszám nevét, és rámentem, hogy "order", erre ezt adta ki:
"Warning, you can only change your license plate once; are you sure you want to continue?"

Utánaolvastam a neten, és kiderült, hogy csak egyszer lehet megváltoztatni. Én valószínűleg elrontottam az egészet, mert mikor elsőnek kipróbáltam az applikációt, összevissza írtam mindent, mivel még akkor nem tudtam, hogy hogyan kell kezelni ezt a szart... -.- Gondolom, rámehettem a rendelésre, és egy random rendszámot tehetett az egyik autómra, és már nem is tudom megváltoztatni. Bassza meg! Ilyen egy szart... Nagyon hülyeség ez az iFruit applikáció, nincs semmi értelme az egésznek... A Rockstar ezt is elbaszta... -.- :@
Írj a Rockstar Supportra, ott tudnak segíteni.
Stan98 írta:+1 újabb kiszivárgás a Heistekről: http://hu.ign.com/m/grand-theft-auto-on ... arogtak-ki
http://gtaplace.hu/hir/1910/trofeakkal-is-bovul-a-gta-v
http://gtaplace.hu/hir/1911/kiszivargot ... abb-teaser

Válasz küldése