GTA Online társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 05. 19. 17:15

az tényleg jó lenne! valami bejelentést adhatnának errõl az update-rõl.
Örülnék egy autósiskolának is.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 05. 21. 14:16

Kicsit utánna néztem és szerintem ez az új autó egy 1954-es 300-as SL klasszikus Mercedez lesz. ;) *-*
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
kekesi
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 04. 30. 18:06
Tartózkodási hely: Gyömrő

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: kekesi » 2015. 05. 25. 16:22

Szerintetek a páncélozott Kuruma megéri az árát? Mert nagyon tetszik, de azt se tudom milyen kategória, mert ha sport akkor jó lenne, mivel a többi autóm is az és akkor csinálnék egy rövid versenyt, amit 40x megnyerhetek, aztán motorilag is ki tudnám mind maxolni.
Közhelyes idézetek helye:

".............................................................................."

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 05. 25. 16:30

Persze, hogy megéri. Amugy igen, sport :)
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
kekesi
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 04. 30. 18:06
Tartózkodási hely: Gyömrő

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: kekesi » 2015. 05. 25. 16:43

Köszi a gyors választ! :D

Amúgy ha csinálok egy nagyon rövid versenyt ami rajtból és célból áll csak és max 10 másodperc és megnyerem 40 alkalommal, akkor gondolom az is ér nem?

Vagy ha egyedül megyek versenyeket? Akkor is feloldódnak az alkatrészek?

Mert ritka elcseszett a versenyzés a játékba, mindenki lökdösődik, az RP és a pénz pedig kevés...
Közhelyes idézetek helye:

".............................................................................."

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 05. 25. 16:58

Egy pályának legalább 0,68 mérföldnek kell lennie. Ha jól tudom, úgy kell megnyerned a versenyeket, ha valaki más is versenyzik. Különben mi értelme lenne a feladatnak? Viszont a Turbo Start-nál és a Stunt Jump-oknál szerintem lényegtelen, hogy egyedül mész-e. De érdemes mást is meghallgatni, mert én nem biztos, hogy jól tudom a dolgokat. Ha pedig nem tetszik az, hogy kilökdösnek verseny közben, akkor használd a Non-Contact opciót (feltéve, ha te vagy a host). Ilyenkor nem tudtok egymásnak menni.
Well look who's back

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 05. 25. 19:09

Mondjuk régebb sokkal jobbak voltak a fizetések..
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 05. 25. 20:37

Arminho írta:Egy pályának legalább 0,68 mérföldnek kell lennie. Ha jól tudom, úgy kell megnyerned a versenyeket, ha valaki más is versenyzik. Különben mi értelme lenne a feladatnak? Viszont a Turbo Start-nál és a Stunt Jump-oknál szerintem lényegtelen, hogy egyedül mész-e. De érdemes mást is meghallgatni, mert én nem biztos, hogy jól tudom a dolgokat. Ha pedig nem tetszik az, hogy kilökdösnek verseny közben, akkor használd a Non-Contact opciót (feltéve, ha te vagy a host). Ilyenkor nem tudtok egymásnak menni.
Jól mondtál mindent. Úgy van, ahogy mondod.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 05. 31. 16:41

Nem tudom, hogy mennyire vannak hackerek a multiban, de nekem szinte mindig sikerül kifogni egy olyan session-t, ahol éppen egy drágalátos jómadár tevékenykedik. A mai eset itt van példának: megyek szépen nyugodtan az 50-es évekbeli Cascommal, mikor hirtelen felrobbanok. Ez nemcsak azért rossz, mert ki kell fizetni egy kisebb összeget a kocsiért, hanem mivel én max hangerőn szoktam a tévét bömböltetni, konkrétan összefostam magam a robbanástól. Szóval, respawnolok, és mi történik? A fejem fölött megjelenik az FIB-s UFO.
Hát, nem gyönyörű? -.-
Pár nappal ezelőtt pedig odajött hozzám egy játékos, és hirtelen elkezdtek potyogni az égből pénzeszsákok, darabonként 40 ezer dollárt rejtve. Persze, azt tettem, ami helyes. Összeszedtem a pénzt, így lett +300 ezer dollárom, aztán pedig tettem rá bounty-t, feljelentettem csalásért és tettem rá kick-et.
Voltak valakinek hasonló esetei? Mennyire gyakran találkoztok ilyenekkel? Titeket nem idegesítenek a hackerek?
Well look who's back

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 05. 31. 16:45

Hát, vannak néhányan PC -n, de elég ritka. Legalábbis én többet hallok róluk, mint amennyit látok belőlük. De ha találkozol velük, az idegesítő. Viszont így, ahogy veletek szívóznak még nem próbálkoztak PC -n. Semmi UFÓk, sziklatömbök meg hasonlók a város közepén.
Guess who's back!

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 05. 31. 19:19

Arminho írta:Nem tudom, hogy mennyire vannak hackerek a multiban, de nekem szinte mindig sikerül kifogni egy olyan session-t, ahol éppen egy drágalátos jómadár tevékenykedik. A mai eset itt van példának: megyek szépen nyugodtan az 50-es évekbeli Cascommal, mikor hirtelen felrobbanok. Ez nemcsak azért rossz, mert ki kell fizetni egy kisebb összeget a kocsiért, hanem mivel én max hangerőn szoktam a tévét bömböltetni, konkrétan összefostam magam a robbanástól. Szóval, respawnolok, és mi történik? A fejem fölött megjelenik az FIB-s UFO.
Hát, nem gyönyörű? -.-
Pár nappal ezelőtt pedig odajött hozzám egy játékos, és hirtelen elkezdtek potyogni az égből pénzeszsákok, darabonként 40 ezer dollárt rejtve. Persze, azt tettem, ami helyes. Összeszedtem a pénzt, így lett +300 ezer dollárom, aztán pedig tettem rá bounty-t, feljelentettem csalásért és tettem rá kick-et.
Voltak valakinek hasonló esetei? Mennyire gyakran találkoztok ilyenekkel? Titeket nem idegesítenek a hackerek?
Ha jól tudom akkor a Casco nem 50-es évekbeli :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 05. 31. 19:58

De-de. Még Agent 14 mondta a Station nevű heist setup misszióban.
Well look who's back

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2015. 05. 31. 19:58

Ezek a 40 ezer dolláros pénzeszsákok is szívatások, ha felveszed, elvileg téged is megbüntetnek majd ilyen csaló sapkával a drága rockstarosok :roll:
It's all down south now.

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2015. 05. 31. 20:05

Amúgy ha online-on veszek egy autót, azt utána nem tudják ellopni vagy végleg megsemmisíteni, ugye? Mert vettem egy páncélozott Kurumát, de borsos ára volt, nem akarom elveszíteni :D
It's all down south now.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 05. 31. 20:26

Az interneten megvásárolt autókon alapból van biztosítás, így ha az megsemmisül, még vissza tudod kapni kis pénz fejében.
Well look who's back

Válasz küldése