GTA Online társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
YUNG $LICK UNIVERSAL
Puding
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2013. 08. 21. 20:27
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: YUNG $LICK UNIVERSAL » 2015. 07. 09. 15:37

Szerintem a Vapid Chino is tök jó lett, igazi pimp járgány és egész olcsó :D Amúgy nektek tetszik a The Lab? Nekem nagyon bejön, baromi jó zenék vannak rajta.
my life may be a world of pain, but from here on out it’s gonna be cool, comfortable, air-conditioned pain.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 07. 09. 16:26

Nekem is tetszik. Én már korábban is hallgattam YouTubeon. A Chinoba az nem tetszik, hogy olyan lapos, nem lehet lehúzni a tetejét meg nincs hangja.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 07. 09. 20:25

Nekem annyira nem jött be ez a selyemfiú téma, a ruhák nem tetszenek, az új járművekből is csak a motor okés. Meg minden rohadt drága. De látván, hogy a többségnek tetszik a frissítés, nemtetszésemet csak egyszerű ízlésficamnak titulálom.
Well look who's back

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 07. 09. 20:37

Attól még, hogy valami sok embernek tetszik, nem biztos, hogy jó. Szerintem a ruhák az emberek 90 százalékának nem tetszik, csak poénból veszik fel.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2015. 07. 09. 23:53

20k egy rohadt kabát. Mire összekaparom a 20-ast 2x is meggondolom hogy mire költöm a pénzt. Pegasus-os járműveket nem lehet elpasszolni? Van egy-kettő amit nem használok.
“Grove Street, home. At least it was before I fucked everything up!”

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 07. 10. 07:30

Nem lehet.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 07. 10. 17:45

Pedig jó lenne ez a lehetőség, ahogy a házak eladása is.
Well look who's back

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 07. 10. 18:34

Házakat cseréld be olcsó garázsra :D
Amúgy a frissítés ezen része nekem nem tetszik (ruhák, kocsik). Maradok az öltönyeim, a bőrkabátjaim, farmerjaim, csizmáim és cowboy-kalapjaim között.
Guess who's back!

Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2015. 07. 10. 21:01

VoorstedelijkeViking írta:Házakat cseréld be olcsó garázsra :D
Amúgy a frissítés ezen része nekem nem tetszik (ruhák, kocsik). Maradok az öltönyeim, a bőrkabátjaim, farmerjaim, csizmáim és cowboy-kalapjaim között.
Én is olcsó garázsokra cseréltem drága lakásaimat. Neked nem szarakodnak a kocsik? http://www.gamestar.hu/grand-theft-auto ... 2-dlc.html
“Grove Street, home. At least it was before I fucked everything up!”

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 07. 11. 11:54

Nem, nincs semmi bajuk. Az egyik motorom mondjuk besüllyedt kicsit az aszfaltba, de kirugdostam onnan. :D
A cikket nem olvastam el, a hibák csak a DLC kocsikra vonatkoznak?
Guess who's back!

Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2015. 07. 11. 14:02

Szerintem az összes autóra.
“Grove Street, home. At least it was before I fucked everything up!”

Avatar
Radierex
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2015. 01. 13. 18:31

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Radierex » 2015. 07. 13. 19:05

VoorstedelijkeViking írta:Házakat cseréld be olcsó garázsra
Mire jó az ha becseréled? Felét elbukod, vagy nem?
So einfach wie möglich, aber nicht einfacher!

Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2015. 07. 13. 20:08

Radierex írta:
VoorstedelijkeViking írta:Házakat cseréld be olcsó garázsra
Mire jó az ha becseréled? Felét elbukod, vagy nem?
Nem, mert kapsz érte pénzt.
“Grove Street, home. At least it was before I fucked everything up!”

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 07. 13. 22:01

Nah, ugyan egy kicsit megkésve, de szokásomhoz híven most is leírnám a legújabb DLC-vel kapcsolatos észrevételeimet, véleményemet. Ennek megfelelően pedig az Ill.-Gotten Gains Part II frissítésről a következő a véleményem. Jónak mondható DLC, bár egy-két dolog nem egészen olyan lett, mint elképzeltem, de erről majd később. A lényeg, hogy viszonylag elégedett vagyok az új tartalmakkal. Kezdjük az új járművekkel. Az autók (szokás szerint) egytől egyig elnyerték a tetszésemet. Nagyon pofásak lettek, a két kedvencem a Brawler (a tavalyi Monster Truck - a The Liberator - után végre jött egy újabb terepjáró "nehézfiú") illetve a gyönyörű és villámgyors Progen T20 (amire sajnos most egy jó darabig nem lesz pénzem Online-ban, mert még az előző frissítéssel bejött Osiris-t vettem meg tegnap, ami felemésztette az összes pénzemet), de a többi kocsi is tetszik. Az új motor sem lett rossz, bár ha engem kérdeztek, a Vindicator dizájnja csaknem olyan túlnagyolt, mint a neve. Nem mondom, hogy ronda, de valahogy nem az én esetem, ráadásul (na nem mintha annyira fontos lenne) ezen a motoron duda sincs. Az új csónak, a Toro az egyetlen olyan jármű, ami nem tetszik. Az orra olyan nagy, hogy hátra nézetben csaknem eltakarja az egész képernyőt. Mondjuk a fából készült törzse és a tatjában csücsülő motorja önmagában nem néz ki rosszul, de az orrát annyira extrémre tervezték, hogy az már sajnos inkább rondácska, mint szép vagy látványos. Vagyis látványosnak látványos, csak ronda. :D Na de most jön a feketeleves, az új fegyverek. A bokszerről már korábban leírtam a véleményemet, hogy bár jópofa, nem igazán fontos egy GTAV-be, ahol a közelharcnak konkrétan alig van szerepe, ráadásul valljuk be, nem is sikerült túl látványosra. Azt meg nem igazán értem, hogy miért csak a nextgenesek/PC-sek kaptak több fajta formájú/dizájnú bokszert, de mivel nem igazán használom, ezért nem olyan fontos, csak egy aprócska megjegyzés. Amúgy kipróbáltam közelharcban és nem igazán éreztem a különbséget a bokszeres és a bokszer nélküli ütés között, de valószínűleg bennem keresendő a hiba. A Marksman pistol meg teljesen más lett, mint amire számítottam. Egy Vice City Stories-os Equalizer helyett teljesen más fegyvert kaptam. Mielőtt elkezdeném szidni, azt mindenképp meg kell említeni, hogy bivalyerős, one shot one kill fegyver, ráadásul ha jól célzunk és két szerencsétlen ember egymáshoz közel áll, akkor akár one shot double kill is bevihető a fegyverrel, ami mindenképp tiszteletre méltó. Ami nem tetszik benne, az az újratöltési ideje meg az, hogy minden egyes lövés után újra kell tölteni. És itt vérzett el nálam ez a fegyver: számomra lassú. Ráadásul ott van az egy éves muskéta is, ami nagyon sok mindenben hasonlít a Marksman pistolra (fából készült, újratöltési idő, egy lövésből öl, stb.), szóval akár azt is mondhatjuk, hogy a Marksman pistol egy kompakt változata a tavalyi muskétának, ami nem igazán jó, hisz ezzel nem olyan egyedi az új fegyver.

Összességében jó lett az Ill.-Gotten Gains második felvonása is, de továbbra is azt mondom, hogy szép dolog ez a sok mini DLC, de most már itt lenne az ideje valami maradandóbbat is alkotni egy nagyobb DLC-vel, amiben több tartalom van, nemcsak járművek meg vagy használhatatlan, vagy kis túlzással copy paste fegyverek.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 07. 14. 08:21

Miért elnagyolt a Vindicator név?
Amúgy abban egyet is értek, hogy a fegyver - szépen mondva - fölösleges, habár nekem nagyon tetszik. Egy egylövetű, hátultöltős, és ráadásul modern pisztoly újratöltése viszont korántsem ennyi idő. Főleg azért nem tetszik ez a megoldás, mert a GTA -ban annyira elnagyolt az újratöltési rendszer, hogy minden, aminek kicsit is hosszú az újratöltése, fölöslegessé válik. Pont ezért nincs értelme mondjuk a Bullpup shotinak. Imádom a Kel-Tec KSG -jét, és nagyon jó fegyvernek tartom, de mivel két sörét betöltésével minden fegyver fullon van, nincs sok értelme.
Mellesleg a Marksman pisztolyról még egy kis gondolat. Nem tudom, hogy ki hogy van vele, de ti nem képzeltetek egy távcsövet rá? Legalább egy megvásárolhatót? Sőt én kb. hatvan százalékig abban is biztos vagyok, hogy az eredeti modellre lehet távcsövet rakni - azt hiszem ki kell cserélni egy elemet hozzá a tetején. De ennél is fontosabb, hogy a Rockstar biztosan hallotta már egy halom rajongótól, hogy akarnak egy revolvert a játékban. Volt már revolver GTA -ban, a Colt Python a Vice Cityből és jó fegyver volt (ha kissé pontatlan is; mármint az adaptáció). Miért nem tudnak berakni egy Colt Pythont 8" csővel és rárakható távcsővel (mer'hogy arra biztos van)? Az egy precíziós fegyver, tehát valószínűleg khm... eléggé pontos. Az átütőerejére biztosan nem lehet panasz, de hogy példába fektessem: A DEagle játékbeli változata valószínűleg .357 magnum lőszert lő. Ez ugyanaz a lőszer, amit a Python is tüzel. Tehát az erő megvan, a pontosság és az uralhatóság is egyértelműen a Python javára menne közte és a DEagle között (az utóbbival lőttem már, és hát szar fegyver). Szóval ja, ezt elcseszték :D
Guess who's back!

Válasz küldése