GTA Online társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2015. 09. 05. 09:31

Rockstar69 írta:Nagyjából úgy értettem, hogy már rohadtúl unom, és szívesebben fogadnék egy új részt, mint egy DLC-t a GTA V-höz. Főleg a sok elcseszett dolog miatt, ami rontja a játékélményt. A GTA Online meg megnézem hol lesz 10 év múlva... Kicsit copyzhatnák a San Andreas multiját, és akkor nem autókkal meg speciális hétvégékkel kéne életben tartani a multit.
Vagy csak simán bejelenthetnének valami új játékot. Pl.: GTA VI
“Grove Street, home. At least it was before I fucked everything up!”

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 09. 05. 10:19

Ezt mondom én is :D
Gyenge napok vannak...

Avatar
kekesi
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 04. 30. 18:06
Tartózkodási hely: Gyömrő

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: kekesi » 2015. 09. 05. 11:15

Nekem mindegy, hogy DLC vagy tartalmi frissítés, de csináljanak valamit, mert 260 óra után meguntam, a 100%-ot még összeszedem majd, de a single nem lett olyan jó, hogy csak abba belerakjak több száz órát mint a korábbi részeknél. Az online meg egyszerűen unalmas, a küldetések nagy részét teljesítettem, megvannak a Heist-ek is, elég sok DM-et s TDM-et toltam, LTS-t is csináltam jó párat, meg a többi értelmes játékmódot, de kifújt. Még a versenyek lennének meg a minijátékok, de azok inkább idegesítenek csak.
Az, hogy mászkálok és bohóckodom pedig nem működik itt, mert akárhányszor meghalok vonja le a pénzt, a lőszer is drága, ha tönkreteszem a kocsim vagy más kocsiját azért is pénzt von le. A rendőrök pedig terminátorok, akik sokszor azért köröznek, mert közel megyek hozzájuk, miközben valakit üldöznek...

Amúgy van két logikátlanság:

1) Ha a kocsitelepre bemászol, el kezdenek körözni, de azért a kapun kiengednek, a lefoglald kocsiddal együtt.

2) Beengednek a börtönbe, de el kezdenek körözni. Na akkor vagy ne engedjenek be, vagy ne körözzenek, mert így nevetséges.

Amúgy még mindig az IV és a SA a legjobb szerintem. :)
Közhelyes idézetek helye:

".............................................................................."

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2015. 09. 08. 19:56

Már napok óta nem bírok túljutni a Human Raid Deliver EMP című Setup-ján. Néha én rontok, de többnyire a csapattagok. Esküszöm egyedül megoldanám simán, de nem lehet. Ha nincs az embernek egy baráti társasága, szerintem lehetetlen megcsinálni ezt. Ráadásul alig találni játékost, aki hajlandó belépni.

Pénteken valószínűleg 3-4 óra körül nekiállok a játéknak. Ha van kedve valakinek csatlakozni és besegíteni, szóljon. SC-n is totyak a nevem.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 09. 08. 20:20

Valamélyk nap elég profin megcsináltuk Arminho-val, Tequilával meg egy barátommal :D "kivételesen könnyű volt a te irányitásoddal" Végre egy dicsérő mondat Ármintól. :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 09. 09. 10:09

totyak írta:Már napok óta nem bírok túljutni a Human Raid Deliver EMP című Setup-ján. Néha én rontok, de többnyire a csapattagok. Esküszöm egyedül megoldanám simán, de nem lehet. Ha nincs az embernek egy baráti társasága, szerintem lehetetlen megcsinálni ezt. Ráadásul alig találni játékost, aki hajlandó belépni.

Pénteken valószínűleg 3-4 óra körül nekiállok a játéknak. Ha van kedve valakinek csatlakozni és besegíteni, szóljon. SC-n is totyak a nevem.
Majd meglátjuk, hogy tudok-e jönni. Könnyű küldetés, ha tudod, hogyan akarsz/kell hozzáfogni.
Guess who's back!

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 09. 09. 22:27

totyak írta:Már napok óta nem bírok túljutni a Human Raid Deliver EMP című Setup-ján. Néha én rontok, de többnyire a csapattagok. Esküszöm egyedül megoldanám simán, de nem lehet. Ha nincs az embernek egy baráti társasága, szerintem lehetetlen megcsinálni ezt. Ráadásul alig találni játékost, aki hajlandó belépni.

Pénteken valószínűleg 3-4 óra körül nekiállok a játéknak. Ha van kedve valakinek csatlakozni és besegíteni, szóljon. SC-n is totyak a nevem.
Hogy én mennyire utáltam azt a küldetést! Fúj, hányok tőle! -.- :@ Nagyon sokáig tartott, amíg meg tudtam csinálni egy normális csapattal. A sok hülye folyton elbaszta, aztán nagy nehezen találtam egy csapatot, akikkel elsőre megcsináltam. Kész szenvedés volt az összes Heist, kivéve az első és a negyedik.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2015. 09. 10. 16:15


Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 09. 10. 16:39

Ja, meglepően alkalmasnak tűnik arra, hogy megint felvigye százasra a tetszési indexemet.
Guess who's back!

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2015. 09. 10. 18:31

Holnap akkor, ha valaki szeretne segíteni a Heist-ben, ne fogja vissza magát és jöjjön. Köszönöm.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2015. 09. 11. 14:21

Online vagyok, ha valaki jönne segíteni a Heist-ban.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 09. 14. 16:05

Lehet nagyon hülye kérdés lesz az, amit most fel fogok tenni, de kíváncsi vagyok valamire a GTA Online-nal kapcsolatban. A minap játszottam unokatestvéremmel és azt már nyilván korábban is felfedeztem, hogy lőszert lehet adni a másiknak. Arról is hallottam, hogy volt olyan időszak a játék története során, amikor hekkerek hatalmas pénzösszegeket küldtek xy játékosnak. A dolog lényege, hogy arra lennék kíváncsi, hogy lehet-e legális módon pénzt utalni egy másik játékos számlájára és ha igen, akkor hogyan? Persze ha a dolog csak illegálisan valósítható meg, akkor nem kell elmondani, mert a tiszta játék híve vagyok, de ha lehet oly módon pénzt adni egy másik játékosnak, mint ahogyan a lőszert is meg tudjuk osztani egymás között, arra kíváncsi lennék. Előre is köszi! :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2015. 09. 14. 16:26

Hogy lehet online-ban tőzsdén gyorsan nagyot szakítani? Kellene hirtelenjében pár millió dollár.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 09. 14. 17:00

dani.szentgali írta:Lehet nagyon hülye kérdés lesz az, amit most fel fogok tenni, de kíváncsi vagyok valamire a GTA Online-nal kapcsolatban. A minap játszottam unokatestvéremmel és azt már nyilván korábban is felfedeztem, hogy lőszert lehet adni a másiknak. Arról is hallottam, hogy volt olyan időszak a játék története során, amikor hekkerek hatalmas pénzösszegeket küldtek xy játékosnak. A dolog lényege, hogy arra lennék kíváncsi, hogy lehet-e legális módon pénzt utalni egy másik játékos számlájára és ha igen, akkor hogyan? Persze ha a dolog csak illegálisan valósítható meg, akkor nem kell elmondani, mert a tiszta játék híve vagyok, de ha lehet oly módon pénzt adni egy másik játékosnak, mint ahogyan a lőszert is meg tudjuk osztani egymás között, arra kíváncsi lennék. Előre is köszi! :)
Nem lehet sehogy. Az Invertoryban a Cash menüponton belül tudod megosztani a jobokban szerzett pénzt.

Totyak: Onlineban van tőzsde PC-n?
Gyenge napok vannak...

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 09. 14. 17:46

"Hogy lehet online-ban tőzsdén"
Én mint Sherlock VoorstedelijkeViking Holmes arra a megállapításra jutottam, hogy az Online -ra kíváncsi. Úgy hallottam, hogy a "másik tőzsdét a játékosok saját cselekedetei alakítják". Az, hogy ez a másik tőzsde szingli változatára igaz, vagy az onlájnra (mintha azt hallottam volna, hogy abban nem is lehet), azt nem tudom.
Szóval ez is egyike volt azoknak a "hasznos" hozzászólásaimnak.
Guess who's back!

Válasz küldése