GTA Online társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2014. 08. 03. 18:50

Az új verziók elvileg az összes kiegészítős cuccot tartalmazni fogják, legalábbis a bejelentés alapján.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 08. 04. 10:58

de én azt ki nem állhatom a gta online-ból, hogy ÖRÖKKÉ, MINDIG, olyan session-ba dob ahol senki sincs! ÖRÖKKÉ...
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 08. 04. 11:43

Épp az a jó, hogy egy degenerálttal sem kell játszanod! :D
Well look who's back

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2014. 08. 04. 11:52

Hát én se szeretem azokat a sessionokat ahol senki nem játszik. Bár azt is utálom mikor fullig van a szerver és egy csomó idióta ott ordibál a mikrofonba..

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2014. 08. 04. 13:07

Franklin465 írta:de én azt ki nem állhatom a gta online-ból, hogy ÖRÖKKÉ, MINDIG, olyan session-ba dob ahol senki sincs! ÖRÖKKÉ...
Nem a te kapcsolatoddal van a baj? Ismét csak videóban, de olyat láttam, hogy a srácnak azt írta ki, hogy mindenki kilépett, persze valószínűleg az ő kapcsolata szakadt meg a szerverrel. Veled is megeshet.
Guess who's back!

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 08. 04. 14:10

nem hiszem, mert a internet-el nincs baj, csak az, hogy örökké egyedüli session-ba dob..
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2014. 08. 04. 16:08

Nekem a gyenge net miatt szokta ezt csinálni. Nekem a Start --> Online --> Find New Session szokott segíteni.
Gyenge napok vannak...

Wizharro
Hírfigyelő
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2014. 08. 02. 11:49

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Wizharro » 2014. 08. 04. 17:29

1.16 kb mikor érkezik?

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 08. 04. 17:52

Amikor bejelentik. Csak ezt lehet tudni.
Well look who's back

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 08. 04. 20:57

Arminho írta:Épp az a jó, hogy egy degenerálttal sem kell játszanod! :D
A számból vetted ki a szót! Lehet, hogy itt most páran le fognak nézni, de én a tegnapi dupla RP-s hétvégén is úgy fejlődtem tizenöt szintet három nap alatt, hogy mindent elkövettem annak érdekében, hogy a missionök kivételével minden játékmódban olyan lobbit kerestem, ahol nem volt senki, csak én. Sajnos Franklin465-tel ellentétben én nem találtam üres lobbit, így addig szívattam a lobbiban lévő többi játékost, amíg ki nem takarodtak végre a p*csába. Ezt követően bezártam a matchmakinget és egyedül nyomtam főként versenyeket és ejtőernyős ugrásokat, de néha beugrottam egy-két survivalbe is. És az a fura, hogy sokkal jobban éreztem magam egyedül, mint a sok retardálttal. A Missionök és survivalök kivételével mindenhol felb*szza az agyamat a sok idióta, többnyire ez az oka annak, hogy nem szeretem annyira a GTA-k multiplayerét. Viszont ha egyedül vagy nem retardáltakkal (főként haverokkal) van lehetőségem játszani, akkor egész jól szórakozom, így volt ez többnyire ezen a dupla RP-s hétvégén is. Számomra a megoldás, hogy élvezzem a GTA Online-t az, hogy egyedül játszom.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 08. 04. 21:29

Én is imádok egyedül játszani (így nem megy feljebb a Mental State-em :D ), csinálni a küldetéseket, ejtőernyős ugrásokat! A dupla RP-s hétvégén én is fejlődtem 4-5 szintet (lehet, hogy ez kevés, de a 95-ös rangnál már elég sok RP-t kell összegyűjteni), úgy, hogy csakis egyedül játszottam. És sokkal jobban élveztem így a játékot, mintha tankok elől kellene menekülnöm, passzív módban, miközben 1259-es rangú cheaterek nyomják fel bennem a pumpát!
Sajnos Franklin465-tel ellentétben én nem találtam üres lobbit...
Üres sessiont a sztori módból tudsz indítani Solo Session néven. ;)
Well look who's back

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 08. 04. 21:46

Köszönöm szépen a tippet! Így most már én is élvezhetem nyugodtan a GTA Online-t a sok retardálttól elzártan. :cool:
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 08. 05. 09:57

valaki tudna valami nemmindennapi trollkodó tippet adni? :D (van már ötletem, de érdekel ti mit mondtok :D )
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2014. 08. 05. 21:38

Hát... Én például olyat szoktam csinálni, hogyha valaki szivat és látom hol parkol le kocsival, oda megyek egy Cargobobal, felemelem és beledobom az oceánba. Ez azért jó, mert nem kapsz büntit emiatt, a gyökérnek viszont tejelni kell az autóért. :D De az is jó, (ha vízpart közelében állt meg), ha bele lökdösöd a vízbe a kocsiját. Egyszer rendesen felhúztam ezzel egy gyereket, utána hazáig kergetett Buzzardal, de egyszer sem tudott leszedni, aztán nekiment valaminek és felrobbant. Bementem a házamba, erre írta, hogy menjek ki, játsszuk le. Kimentem, agyon lőttem shotgunal és visszamentem a házámba. :D Az is jó móka, mikor bounty van rajtam, és elbújok a metró alagútban. A többiek meg a felszínen keresnek.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 08. 05. 22:12

Húúú ezek a klasszikusok arany gyöngyei, Tetszik! :D
Csak k**va ritkán van Cargobob..
Ma mondjuk azt csináltam, hogy egy repűlöt nekicsaptam egy player-nek (én kiugortam) ezután óriási hábórú tört ki a tengerparton, én a klasszikus sticky bomb-al öldögéltem, és a kocsira rakott bombával is megöltem pár embert
Jaa! És ahányszor megöltem az emberek bevágtam egy Air Thrustling-ot :D :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Válasz küldése