GTA Online társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2014. 08. 20. 09:08

Nem volt még a megjelenés környékén az a víz alatti táska, ami mindig újra odatermett, ha karaktert váltottál? És mindig volt enne valami sok pénz. Nem tudom, hogy javították-e, egy videóban láttam még régebben.
Guess who's back!

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2014. 08. 20. 09:31

Tényleg volt/van ilyen is. De engem nem igazán érdekel, mert mind 3 karakterrel meg van a 2147.483.647 millió, úgy, hogy megvan minden ingatlan, hajó, repülő és az összes fegyver felvan fejlesztve maximumra. :D Ja és még a hitch liftet meg se csináltam.
Gyenge napok vannak...

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2014. 08. 20. 18:55

VoorstedelijkeViking írta:Nem volt még a megjelenés környékén az a víz alatti táska, ami mindig újra odatermett, ha karaktert váltottál? És mindig volt enne valami sok pénz. Nem tudom, hogy javították-e, egy videóban láttam még régebben.
Még most is vannak ilyenek. Áprilisban szedtem fel az összeset, csak folyton visszatermelődtek :D. Jóllehet újrakezdtem a GTA V-öt és elkezdtem tőzsdézni :D.

Egyébként kipróbáltam az új frissítést az Online-hoz, s meg kell, hogy mondjam, hogy ez volt az EDDIGI legjobb DLC! :D Rohadt nehéz volt a 10 lecke a repüléshez. :D
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 08. 20. 19:42

100-as szint elérve, első arany trófea megszerezve!
Mindemellett tegnap teljesítettem a Flight School küldetéseket. Nekem az a pálya volt a legnehezebb (kis híján a kertben landolt a PS :lol: ), amikor alacsonyan kellett repülni. Szinte mindig nekimentem valamelyik hídnak, és amikor már kiértem Los Santos-ból, akkor meg a szélmalmoknál csesztem el. De összességében tetszettek a leckék.
Az update-ről: én nagyon örültem, hogy kapunk egy olyan DLC-t, ami igen közel áll a szívemhez. Ám sajnos csalódnom kellett (ismét), mert a ruhák, animációk, maszkok hiánya, a megvásárolható járművek listája és ára nem hozta azt a szintet, amit én elvárok (és nem várok el olyan sokat). A kocsira gyűjtök, már 300 ezer dodó megvan, remélem megéri a pénzét.
Egyébként ti sem tudjátok eladni a tuningolt Annis Elegy RH8-ast? :S

Szerk.: Péntektől vasárnapig Event Weekend az Online-ban! Csomó leárazás, creator - és fotópályázat, event crate dropok! Kár, hogy csak vasárnap tudok játszani, mert Balatonon leszek.
Well look who's back

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2014. 08. 20. 20:00

Érdekes, hogy sokaknak tetszett az update, mert YT-on elég sok negatív kommentet láttam róla.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 08. 20. 20:10

Az ötlet nekem is tetszett (repülőiskola, menő vadászgépek, repülők és helikopterek, légierős öltözékek, új animációk, stb.), de sajnos a megvalósítás nem jött annyira össze. Kaptunk egy óriási jetet, egy vadászgépet, aminek nincsenek rakétái (!) (jó, tudom, ez az afféle katonai bemutatókon használatos), egy Swift helikoptert, ami méregdrága, és egy szintén halálosan drága autót (de az tetszik). Az ejtőernyők jók lettek, ahogy a repülőiskola is, és ennyi, kész! Nincsenek új ruhák, csak egy hülye Top Gun-os öltözék, egy sapka, meg egy póló. Nincsenek új animációk, nincsenek menő légi járművek, úgyhogy én kicsit csalódásnak érzem, de mivel ingyen van, elnézem.
Well look who's back

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 08. 20. 20:17

Héé emberek Mivel itt az új update hétvégén biztos lesz egy snapmatic verseny, és szeretnék egy képet csinálni, szóval kb 7 (velem együtt 8) embert szeretnék összehozni, hogy csináljunk egy kafa képet, ugy képzelem el, hogy mindenki felhúzza a pilóta ruhát és ugy felvonulunk a reptéren, egy ember lesz akin nem lesz pilóta sisak ő lesz középen és a többiek meg mellette lehetőleg rendelkezzenek headsettel, hogy értsék mit mondok. Pénteken este 7-kor csinálnák, gyertek sokan :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 08. 21. 11:51

Nekem tetszik az új DLC, tegnap gyógyultam meg a megfázásomból és azonnal kipróbáltam. A két repülő tetszik, bár az tényleg kár, hogy az új vadászgépen nincsenek rakéták meg gépfegyver, de el lehet nézni, mert összességében jól néz ki és mivel a singleplayerbe is bekerült, most már nem kell többet szenvednem azzal, hogy ellopjak egy Lazer-t, ha egy vadászgéppel szeretnék nyomulni. A helikopter is tetszik, mivel nekem kimaradt a TBOGT, ezért örülök, hogy a GTAV-ben kipróbálhattam. A kocsi is nagyon tetszik, jó kis Chevy Stingray másolat, a garázsban a helye. Az eventet már várom, bár most már igazán örülnék egy tripla RP-s eventnek is, hogy végre meglegyen a 100-as szint.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

KyD57
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2013. 12. 23. 18:57

Gta 5 online hiba

Hozzászólás Szerző: KyD57 » 2014. 08. 22. 16:34

Sziasztok

Nektek is borzasztó sokáig tölt jobok után a GTA 5 Online?? (xbox 360) :shock:

Avatar
domikax1
Puding
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2014. 07. 03. 08:47
Tartózkodási hely: somogy

Re: Gta 5 online hiba

Hozzászólás Szerző: domikax1 » 2014. 08. 22. 17:32

aha!
:shock:
Nee bassz lovat a garázsbann!!!!

KyD57
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2013. 12. 23. 18:57

Re: Gta 5 online hiba

Hozzászólás Szerző: KyD57 » 2014. 08. 22. 18:00

Akkor.jó...vagyis nem jó de legalább.nem nalam.van.a hiba

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Gta 5 online hiba

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 08. 22. 18:01

ez nem hiba, csak ti vagytok türelmetlenek..
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

KyD57
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2013. 12. 23. 18:57

Re: Gta 5 online hiba

Hozzászólás Szerző: KyD57 » 2014. 08. 22. 18:09

Az türelmetlenség hogy másfél-2 percig tölt és sokszor már szavazni se tudok a következö job-ra mert már mindenki szavazott?

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 08. 22. 20:04

Örüljetek neki, hogy nektek csak ennyi kellemetlenséget okoz az online! Ma 3-szor próbáltam felmenni a GTA Online-ra, hogy játszhassak a hétvégi eventen, de engem fel se enged! Azt írja ki, hogy bizonyos fájlokkal hiba van és a Cloud nem elérhető! :@ :@ :@ :@ :@ Egy percet sem tudtam játszani eddig az eventen! :@ :@ -.- -.- Pedig tegnapelőtt is játszottam online, és akkor még semmi baja nem volt. Most bezzeg, amikor a repülőiskolás feladatokkal dupla RP-t szerezhetnék, azonnal beszarik. -.- -.- -.-
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2014. 08. 22. 20:06

Ha holnap sem fog menni, akkor mindenképp írj a Rosktar Supportnak!

Válasz küldése