GTA V - The Revenge of Maxwell

Kitalált GTA sztorik.
Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 04. 27. 16:45

Kiscserko írta:- Az egész csapatra szükségünk van, így róla tudjuk, hogy nem fog késni.
Ezen akkorát nevettem! XD XD És tényleg! XD Milyen igaz! :D
Basszus, nem semmi mészárlás volt. :S Néhol alig tudtam követni az eseményeket... És sajnálattal láttam, hogy July és testvére nem lehetnek a csapat tagjai. :S De remek rész volt! Fordulatos! :)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 05. 05. 12:03

Úgy érzem, mintha már régóta nem olvastam volna egy részt sem. és nem az én hibámból, csak nem írja valaki! Mark "Noxious" Enterprise nem lesz elégedett...

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 05. 05. 12:16

Mondtam, hogy ezen a héten valószínűleg nem lesz rész, de jövőhéten lesz. Addig Mark "Noxius" Enterprise menjen fegyverboltba, hátha szüksége lesz rá :D

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 05. 05. 12:33

Elolvastam, nagyon jó lett! Ne haragudj, hogy csak most olvastam el. :)
Egyébként, Kitakót nagyon sajnálom, nem gondoltam, hogy meghal. Szegény, csak 39 éves volt ;(.

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 05. 09. 20:32

TheGTAKING írta:Elolvastam, nagyon jó lett! Ne haragudj, hogy csak most olvastam el. :)
Egyébként, Kitakót nagyon sajnálom, nem gondoltam, hogy meghal. Szegény, csak 39 éves volt ;(.
Az élet kegyetlen, főleg egyesekkel...

Viszont egy kis jó hír, hogy még a héten jön az új rész. Elkészültem (kb) a "meglepetéssel", amit a résszel együtt adok ki, és már maga a rész is meg van tervezve, már csak le kell írnom, ami a fejemben van. És jön a kerek huszadik rész! (Amúgy a fő változások, mikor mi történik, már rég meg van tervezve az utolsó(30.) küldetésig, csak a helyszínek, meg a részletek sokszor nincsenek még kidolgozva, de most könnyebb dolgom van helyszínekben, ameddig hírszünet volt, már épp kezdtem kifogyni az ötletekből :D )

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 05. 11. 18:49

Következő epizód=

20. küldetés – Valaki követ minket (Somebody is follows us)

+

Meglepetés!

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 05. 13. 20:47

20. küldetés – Valaki követ minket (Somebody is follows us)

Nem kellett sokat várniuk, mire Samuel kilépett a raktár hátsó ajtaján, öccsét kísérve. Beültek egy fekete Oracle-be, majd indítottak. Itt volt az ideje, hogy Harley-ék is induljanak. Tisztes távolból követték a zsidó banda tagjait. Az út akkor már több, mint fél óráig tartott, mikor Harley elvesztette az időérzékét. A városi közlekedés hátrányait élvezték, míg az egyre növekvő hőségben megpróbálták nem szem elől téveszteni az Oracle-t. A céljármű jól láthatóan Észak felé tartott. Hatalmas távot tettek meg. Mindig ügyeltek arra, hogy két-három autó legyen köztük. De mégse ügyeltek eléggé.
Út közben Ariel felébredt. Kissé kómásan, de megérdeklődte, hogy mi történt. Hamarosan felfigyelt a mindig mögöttük pöfögő Emperorra.
- Kaptunk testőröket? – kérdezte Ariel.
- Mi?! Ezt meg hogy érted?
- Azok ott mögöttünk! – mutatott hátra.
- Úr Isten! Valaki követ minket! Mit tegyünk? – tanácstalankodott Samuel.
- Hívjuk a főnököt!
- Mi? Hívjuk a főnököt?! Tudod, milyen rossz ötlet ez?... Rendben, hívjuk a főnököt. – határozott Samuel, majd vezetés közben jobb kezével már tárcsázott is. Rövid kicsöngés után felvette George.
- Mit akartok megint, szerencsétlenek?
- Nem minden megy a terv szerint…
- Már megint mit szúrtatok el?!
- Marvin elárult minket. Ariel megsérült, nem súlyosan.
- A célpontok?
- Megszöktek. Mikor legutoljára láttuk őket, kettő kivételével mind életben voltak.
- Képesek voltatok egy tökéletes tervet így szétcseszni?! Csak két embert intéztetek el?! Ez a terv tíz főre lett készítve!
- Még lenne itt valami… Valaki követ minket.
- Micsoda?!
- Egy ideje egy öreg Emperor jön utánunk, és nem tudjuk, mit tegyünk.
- Rendben. Ne vezessétek a központba őket! Menjetek a Déli partra. Parkoljatok félre, és közelítsétek meg őket, aztán csináljátok ki az Emperorban lévőket. El ne merjétek rontani! És, ha esetleg sajnálatos módon túlélnétek, ne számítsatok vállveregetésre!
Ezzel George kinyomta. A következő sarkon elfordultak Dél felé.
- Ezek meg mit csinálnak? – kérdezte Howard.
- Fogalmam sincs, de nem lóghatnak meg. – válaszolta határozottan Harley.
- Szerintem le akarnak minket rázni. – szólt Kazim, majd lehúzta a kocsi ablakát. Sűrűn tört ki a füst az Emperorból. Kidobta cigarettáját a nyitott ablakon, majd amint felhúzta az ablakot, rágyújtott egy újabbra.
Az Oracle végigvezette a városon az Emperort. A fekete kocsi kicsit sem feltűnésmentesen leparkolt a Santa Maria Beach mólójának kellős közepén. Az Emperor követte a példáját, így felfedve magát. Ariel és Samuel Moore kiszálltak az autóikból. Harley és csapata is.
- Vedd el! Lehet, hogy nem tudod használni, de jól jöhet, csak húzd meg a ravaszt célzás közben! – nyújtott át egy pisztolyt Harley Howardnak.
- Milyen kicsi a világ! Mit kerestek itt? – köszöntötte őket gúnnyal Samuel.
- George Slymont kerestem, de ti is jók lesztek – mosolygott Harley, majd hihetetlen gyorsasággal előkapta pisztolyát, majd lőtt. A golyó súrolta Samuel vállát. A sebesült a vállához kapott, majd az Oracle mögé vetette magát, fedezékként használva azt. Ariel egy hot-dogos standot fellökve rohant a vidámparkba. A civilek mindenfelé rohantak sikoltozva.
- Kazim! Maradj, tartsd itt Samuelt, míg mi megkeressük Arielt! – határozott Ernest.
Kazim bólintással válaszolt. A vidámparkban háromfelé váltak. Harley az óriáskerék környékét vizsgálta, Howard a hullámvasút környékét, míg Ernest a különböző bódékat. Eközben Kazim és Samuel egymást váltogatva hajoltak ki autóik mögül, s lőttek egymásra. Ernest mellett az egyik bódén az áru összetört egy hatalmas durranás kíséretében. Frost a hang irányába kapta a fejét, s még éppen látta, ahogy Ariel visszabújik az egyik bódé oldalának fedezékébe.
- Megtaláltam! Gyertek! – ordította Ernest, majd elkezdett Ariel felé sétálni, jobb kezében a pisztolyt maga előtt tartva.
Harley és Howard félúton találkoztak.
- Te segíts Kazimnak, én megoldom Arielt Ernesttel. – parancsolta Harley. Maxwell tovább indult Frost irányába, míg Howard az Emperor felé vette az irányt.
Samuelnek üresen kattant a fegyvere. Egy gyors káromkodás után határozott. Bepattant az Oracle-be, és beindította a motort. Gyorsan átvágott az Emperor mellett, és már menekülőre is fogta.
Eközben Ernest tovább várta, míg Ariel el nem követi a hibát, hogy kinéz. Hirtelen Ariel kinézett, de túl gyors volt. Már lőtt is. Ernestet a lábán találta el a golyó. Fél térdre esett, közben célzott. Meghúzta a ravaszt. Ariel a földre esett. Homlokából sűrűn szivárgott a vér. Harley ekkorra ért oda. A móló felől hatalmas robbanás hangja jött.
Howard épp, hogy odaért, Kazim beindította az Emperor motorját, hogy üldözőbe vegye Samuelt. Ám ekkor a kocsi váratlanul felrobbant. A lökéshullám egy méterre elrepítette Howardot, aki keményen érkezett a földre. Fejéből vér serkent.
Harley a mólóra futott. A sétány közepén égett az elfeketedett autóroncs. Felsegítette Howardot.
- Mi történt? – kérdezte lihegve Harley.
- Fogalmam sincs. Kazim indított, és felrobbant!
- Autós bomba… Biztonságos helyre kell mennünk!
- De mivel jutunk olyan területre? Nincs autónk!
- Majd szerzünk.
Harley körbenézett. Nem találta Ernestet sehol. Howard felé fordult.
- Rohadt életbe! Kazim halott, Ernest megsérült, és felszívódott! Úgy tűnik, ketten maradtunk…

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 05. 13. 20:50

Megérkezett a 20.rész! Már csak 10, és vége ( :( ) a sorozatnak!
Fogggalmam sincs, mikor lesz új rész, most is egy napot csúsztattam a Pénteki "ezen a héten" bejelentésemhez képest. A lényeg, hogy nem hagyom abba a sorozatot, míg nem végeztem a 30. résszel.Vagy, ameddig nem jön el újra Április 1 :D
Ebben a részben is történt pár dolog, remélem tetszett, és érthetően írtam.
A meglepetés pedig pár perc, és ennek a hírnek a frissítéseként fog jönni!

Szerk:

Meglepetés!

"Elkészültem" a GTA V - The Revenge of Maxwell logójával! Hét darabra szűkítettem le a kört. Arra kérnélek titeket, hogy írjátok le, hogy nektek melyik tetszik a legjobban, és amelyikre a legtöbb szavazat érkezik, az lesz a logó. Valahogy így=

"Szerintem a 7. számú a legjobb!" <- csak mondtam egy számot.

Kattints a nagyobb méretért! És azon belül is a nagyobb méretért!


1. Kép

2. Kép

3. Kép

4. Kép

5. Kép

6. Kép

7. Kép

Köszönöm, hogy segítetek a szavazatotokkal!

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 05. 13. 23:21

Nagyon jó rész lett + a borítók is :D.
Nyugodj békében Kazim :(.
Amúgy, szerintem a 7-es a legjobb ;-).

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 05. 13. 23:39

Francba... Épp Kazim? :S :( De legalább szép halála volt... Elfüstölt. XD Jaj, de morbid, főképp, hogy nemsokkal előtte még füstölgött a cigi a szájában. XD Ez üt! :D Vagy csak én vettem észre ezt az érdekes összefüggést és az alkotó maga sem látta ezt előre? :D Ami meg még nagyobbat üt, hogy ő az én karakterem volt és tökéletesen illik az irónia hozzá és hozzám is. XD XD XD

Hatodik, ha már lehet választani. :P

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 05. 14. 19:05

Hessa= Vicces lett volna, ha te a hetest választod, annak a betűtípusa "Phoenix" :D Elfüstölt :lol: Nem gondoltam rá, de jó :D Az egyfolytában füstölés az a karaktere része, ezért írtam bele, a többi már csak a sors iróniája :) És, ha mondhatom, halála okkal való volt... legalábbis a történetnek nem tesz rosszat :D

Hát, a borítókkal megszenvedtem, mert megvolt a fejemben ez a kép, könnyen nyomtam is a PrintScreent is a Trailer 1-ben a megfelelő helyeken, ám a képszerkesztésben kezdő vagyok, így már Michael alakjának kivágásával eltöltöttem vagy egy órát... Azóta szerencsére jobban belejöttem.
Igazából a logó maga a GTA V logó lesz, alatta a TRoM felirattal. A betűtípust örülök, hogy segítetek, legalább tudok újra szelektálni. Lehet, hogy a TRoM felirat mérete a GTA V logóéhoz képest változtatva lesz, de körülbelül így fog kinézni.

TheGTAKING= Örülök, hogy tetszik a rész. Megpróbálom a suli vége előtt még befejezni, de ez egyre jobban úgy néz ki, hogy nem fog sikerülni. Az eredeti terv szerint valamikor mostanában lett volna a 30. rész, de egy kicsit eltolódott...

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 05. 14. 19:09

Kiscserko írta:Hessa= Vicces lett volna, ha te a hetest választod, annak a betűtípusa "Phoenix" :D Elfüstölt :lol: Nem gondoltam rá, de jó :D Az egyfolytában füstölés az a karaktere része, ezért írtam bele, a többi már csak a sors iróniája :) És, ha mondhatom, halála okkal való volt... legalábbis a történetnek nem tesz rosszat :D
Direkt nem azt választottam. :P Ismerem azt a betűtípust, de bevallom, nem tetszik annyira. :P XD
Sors iróniája. XD Hát akár véletlen, akár nem, nagyon tetszett! XD Le a kalappal! XD

Ha kell segítség, én viszonylagosan jól kezem a képbabrálót. :P Csak túl szabad szellem vagyok ahhoz, hogy pontos munkát adjak le. De tisztán GTA dolgot szívesen alkotok. :P

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 05. 14. 19:17

Szerintem szerencsére már egy ideig nem kell képszerkesztőhöz nyúlnom. :D Max a Paint, azt még tudom kezelni :D

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 05. 15. 15:40

Az első a legjobb.

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 05. 15. 15:48

És a rész?

Majd a borítókról mivel úgy néz ki, mind másra szavaztok, úgy fog kinézni, hogy a döntetlenek közül kiválasztom a legjobbat, amire meg nem volt szavazat, azt kiszórom. És még egyszer köszönöm, ha valaki szavazott/még szavazni fog!

Válasz küldése