GTA V - The Revenge of Maxwell

Kitalált GTA sztorik.
Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 09. 13. 14:52

No, elolvastam az egész történetet!
Véleményem részletesen: k**va jó, és nagyon kár hogy vége van! :(
Bennem a leginkább R.B. halála és a börtönszökés maradt meg.
És hogy ki a kedvenc karakterem? Egyértelmű, hogy Rona... Howard Howell! Marvin meg egy pszichopata állat volt, de a végén megértettem miért, így ő is szimpatikus lett July-val együtt.
Összefoglalva, szép kis történet! :)
Well look who's back

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2014. 09. 13. 22:31

Köszönöm a szép szavakat Arminho és domikax1 :D :$

Lenne pár kérdésem azokhoz, akik végigolvasták=

A végén mennyire ért titeket meglepően a fordulat, hogy tetszett?
Mennyire változott meg a véleményetek a három főszereplőről? (Harley, Howard, Marvin)
És egy, ami nem csatlakozik a végéhez= szerintetek kiről mintázhattam Harley régi társát? (Segítség= már szerepelt GTA-ban)
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
domikax1
Puding
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2014. 07. 03. 08:47
Tartózkodási hely: somogy

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: domikax1 » 2014. 09. 14. 09:00

szivesen a szép szavakat! :D

hát engem nagyon meg lepett az a fordulat a végén. nekem csak howardról kapott véleményem változott meg: kis áruló!

(az utolsóra nem tudom a választ.) :D
Nee bassz lovat a garázsbann!!!!

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 09. 14. 10:05

Harley: semmit sem változott a véleményem róla, még mindig egy Michael De Santa-t látok benne.
Howard: szintén nem változott meg a véleményem róla, inkább csak igazságosabbnak, becsületesebbnek és őszintébbnek tartom mióta elárulta Harley-t.
Marvin: őt tényleg egy pszichopata állatnak tartottam, de miután Howard elmondta az igazságot, nekem egyből Jigsaw jutott róla eszembe. :lol:
Egyébként ki volt Harley régi társa? Ha Enzo Vezzoni az, akkor a Bonelli család főnöke (vagy tiszteletbeli tagja), Enzo Bonelli-ről mintáztad őt. :)
Well look who's back

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2014. 09. 14. 13:56

Egyébként Marvin és Harleyról a véleményváltozást amiatt is kérdeztem, ami kiderült a múltjukból.
Örülök, hogy sikerült meglepnelek :D
Harley régi társa az, aki még Liberty City-ben volt mellette. A vége felé pár részben Harley és Ernest együtt segítenek neki. A történet alatt nincs neve, viszont eleinte egy GTA szereplőről volt mintázva. Bár a végére kicsit megváltoztattam a személyiségét, de pár nyomot hagytam, hogy kitalálhassátok, ki lehet az.
Arminho= Érdekes, amit mondasz Howardról. Hogy érted, hogy igazságosabb?
Marvin a Jigsaw :lol:
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 09. 14. 15:21

Az igazságos nem a legjobb jelző Howard-ra, inkább Jigsaw (Marvin) hű követőjére, a heroinfüggő Amandára hasonlít a személyisége.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Arminho 2014. 09. 14. 20:42-kor.
Well look who's back

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2014. 09. 14. 16:26

Ne felejtsd el a letakarást kirakni ;) Szerk.: Köszi :)
Azért mégis csak szpoilernek számít, hogy Howard Marvin követője, nem? :D

Majd, ha lesz időm, még írok a RoM jövőjéről.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2014. 09. 18. 09:31

Majdnem kéthetes betegeskedés után végigolvastam az utolsó két részt! :D Nagyon jó volt a befejezés. Azért látszik, hogy nem volt happy end a vége :P.
A baj az, hogy én nem lepődtem meg a végén, mert domikax1 kommentjében elolvastam, hogy Howard bizony áruló lesz. Ennek ellenére tetszett!

Azt azért elárulod, hogy Maxwell melyik városba ment el?
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 09. 18. 16:38

Majd talán a The Friends of Maxwell-ben... :D
Well look who's back

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2014. 09. 21. 15:27

Arminho írta:Majd talán a The Friends of Maxwell-ben... :D
Azok a régi szép Április 1-ék :lol: :ninja:

NikitaDragovich= Örülök, hogy tetszett :) Hát igen, végül is bár beteljesedett a bosszúja, de elárulták őt. Én ezt nevezném fél Happy End-nek.

Na, és most néhány általános "érdekesség"=
Az egy éves kihagyás ellenére megpróbáltam a lehető legjobban követni az eredeti történéseket. Szerencsére régen írtam egy vázlatot, hogy melyik küldetésben kb. mi a lényeg, ami történni fog, és az alapján tudtam leírni. Volt, hogy több soros vázlatot írtam, volt ahol annyit, hogy "XY meghal". Így aztán többé-kevésbé azt a verziót kaphattátok, ami eredetileg is lett volna.
Innentől jön a SPOILER-es=
Howard árulását például valamikor a 2. és a 4. küldetés között találtam ki. Az első küldetésben még sima szövetséges lett volna, de később átalakítottam. Azért a 2. és 4. között, mert nem tudom pontosan, hogy amikor azt írtam, hogy a "motorcsónak vezetőjét Harley nem látta", akkor Howardra gondoltam-e(bár valószínű), viszont a 4. küldetésben már biztosan őrá gondoltam.
Ha valaki a fordulat tudatában olvassa végig a történetet, akkor megfigyelheti, hogy valóban az elejétől kezdve írtam apró nyomokat Howard árulására. Volt amelyik apró volt(pl= Howard sohasem segít nekik harcban, a 10. küldetésben is eltűnik, amint Cataldo meghal) és volt, ahol az utalás szerintem szemet szúró volt.(pl= Egyszer mondja Marvin, hogy halál az árulókra, amikor azt hiszi, hogy Howard elárulta, és ahelyett, hogy Harleyt próbálná megölni, Marvin Howardra szegezi a fegyvert. Aztán ott van az, amikor Marvin felfogadja Owent, azt mondja, hogy az igazi segítője most egy hosszú küldetésen vesz részt, utalva ezzel Howard beépülésére. És még egyet hoznék föl, pedig van még több utalás. Amikor July elárulja a bandát, és elkapja Marvin Harleyt és a többieket, természetesen miközben Howard kinn marad, akkor Marvin így szól=" Eléggé meglepődnél, ha tudnád annak a három ember nevét, akik segítettek nekem. Mi lenne, ha kettőt be is hívnék? "(itt hívja be Samuelt és Arielt, a harmadik az egyértelműen Howardot takarta) Ezen kívül még sok utalás van, érdemes végiggondolni. Néha még féltem is, hogy biztos kirakjak-e egy-két részt, mert olyan utalás van benne.(Mint amikor arról kérdezi Harley Howardot, hogy honnan tudta, merre volt Owen))
Marvin bosszúja már egy egészen más ügy. Eredetileg valóban úgy lett volna, hogy csak a pénzről és a hatalomról szólt. Aztán gondoltam, ahogy egyre többet és többet vett el Harleytól, hogy ennek már semmi értelme nem lenne így. Ezért gondoltam, hogy miért ne lehetne az egész személyes? Ezért kitaláltam egy hátsó történetet, amit sajnos nem írtam le, csak annyira emlékeztem, hogy ugyanazt csinálta Harley vele, mint Marvin Harleyval= Elvette a pénzét, üzletét, szeretteit, tönkretette az életét. De az egy év kihagyás után újra ki kellett találnom, hogy az pontosan mi is volt, tehát a tanácsom= mindent írj le :) Egyébként volt benne egy rész, amikor Marvin megemlíti, hogy személyes az ügy, de ezt a témát nem igazán feszegettem a 29. részig.
Hogy mi volt a célom a végével? Howard árulásának az oka egyszerű= nem akartam egy sima, lapos befejezést adni, amivel ez a történet is ugyanolyan lenne mint a többi. Próbáltam rejtélyt belevinni a történetbe, és megfűszereztem az utalásokkal. Mellé még Owen halálánál elég egyenesen megmondtam, hogy valami nincs úgy, ahogy annak tűnik, ami szerintem jó kis figyelemfelkeltés volt. Végül pedig nem akartam, hogy egy olyan történetben, ahol árulás, hazugság és halál a téma minden második részben, annak teljesen boldog legyen a vége. Nem tűnt nekem túl logikusnak. Mi történhetett volna? Marvin megöli egy tucat barátját, ezért ő megöli Marvint, a végén meg Harley boldogan él Los Santosban? Ez szerintem nem illett volna a történethez.
És mi van Marvin múltjával? Azzal már több célom volt, mint Howard árulásával. Itt azt akartam elérni, hogy az olvasó úgy érezze, biztos, hogy ez a Harley Maxwell olyan rendes csávó? Az jó, hogy Marvin rengeteg megbocsáthatatlan bűnt követett el, de talán Harley sem olyan angyal, mint aminek tűnik. Hiszen gondoljunk bele, mit követett el még az előtt, hogy Marvin akármit is tett volna? Megölte egy ártatlan ember feleségét és gyerekét, tönkretette az életét. Ezek után pedig elköltözött a városból, hogy megpróbáljon boldogan élni. Talán ez nem is Maxwell bosszúja, hanem Marviné? De a végén ez mégiscsak Harleyról szól, ahol ő a főszereplő, ő bosszulja meg Marvin tetteit, és ő a kisebbik rossz. Azt akartam elérni, hogy bár valóban Marvin a főgonosz, talán Harley se szent.


Még később írni fogok a RoM jövőjéről, valamint megválaszolom NikitaDragovich kérdését is.

Szerk.: Ja, és még mindig lehet tippelni Harley régi társának kilétére.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2014. 11. 30. 23:28

20.12-23.24
Az egész témát, minden kommentet és az összes részt elolvastam. Már nyugodtan halhatok meg.
Guess who's back!

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2014. 12. 01. 07:54

Bocsánat a két kommentért, de a franc fog folyamatosan szerkesztgetni. Szóval megválaszolva a kérdéseidet, így utólag (és sajnálom, de én is lusta voltam neten olvasni, mert azt utálom), szépen sorban, hogy mindent a helyére tegyünk.
Akkor először is a kritika. Egy év fizetett betegszabadság jót tett neked, nagyon dinamikusak lettek még a rövid részek is, energikusak, meg minden. Szóval az írói stílus kiüt rajtuk! Még mindig van tőmondathalmozás nyomokban, de azért ez a legkevésbé zavaró. Ami inkább, az az, hogy minden mondatodban ott van, hogy Harley, vagy ha észreveszed, hogy túl sokszor írtad, akkor Maxwell :) Én azért nem felejtem el, hogy a történet során egy helyen Harvey van Harley helyett, és Martin Marvin helyett. Tudtam, hogy álneveket használnak. ;)
A karakterekről tömören:
Howard árulása nem lepett meg egyáltalán, már viszonylag régóta biztos voltam benne (mármint előrehaladva a történetben, mert ugye egymás után olvastam el őket), hogy áruló lesz. Feltűnt, hogy soha nem megy be sehova, hogy mindig tud mindent, hogy mindig félresiklik minden, és egy sofőr-szerűség (merthogy limót vezetett) honnan szerez C4 füzéreket és mindenféle fegyvereket? Ja, hát az Owenes leszámolásnál már biztos volt a dolog.
"Martin" előélete sem lepett meg teljesen, feltűnt, hogy a régi társ említi, hogy mintha ismerték volna. Ismerve a társ feltételezett előéletét, valószínűnek tűnik, hogy dolgozhat verőemberként, "Harvey" a saját állítása szerint sem büszke mindenre, amit megtett (bullshit, tudom, hogy élvezte :D). Tipikusan az a múltból előtűnő semmi kis gonoszka, aki itt növi ki magát (mármint Marvin). De jó volt, ennyire mélynek nem gondoltam volna.
A régi társ már azért nehéz kérdés... Egy szerb srác, régi kabátban és frizurában, verőember múlttal, LC -ből? Tuti nem Niko Bellic! Ő különben is valami lengyel vagy kelet-európai pasas (Brian állítása szerint).
És akkor Harley-Marvin szerepeiről. Igazából az egész egy Michael-klón (bocsánat ezért), bár egy kicsit felturbóztad. Egyáltalán nem haragszom Marvinra azért, amit tett, harleyra már inkább, elvégre ő nyírta ki a karaktereim nagyobbik részét :D Ha meg kéne mondani, hogy ki a pozitívabb, akkor biztos, hogy inkább mind a kettőt lelőttem volna. Új város, új élet, ez még Michaelnél sem jött be (akit viszont imádtam).
Ha meglesz a PC-verzió, és csinálod a videókat, akkor nagyon szívesen segítenék az elkészítésében! :)
Guess who's back!

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2014. 12. 22. 18:13

Helló!

Imádom, hogy az majdnem az összes RoM-os hozzászólásom így kezdődik= Bocs, hogy későn írok. :D
Tehát az okok: suli, fáradtság, lustaság.

Most, hogy ezt tisztáztuk, beszélhetünk a RoM-ról.

Tehát, valami, amiről már régen beszélni akartam, ez a RoM jövője. Ugyebár ígértem egy videót róla. Az az igazság, hogy annak a bekövetkezése kétséges lett. Először is, ismerem magam, és nem szeretnék egy videósorozatot, ahol több hónapos szünetek vannak. Tehát, félek, hogyha nekiállnék, megint évekbe telne befejezni. A másik a tömérdek munka, amivel jár. Egy módot látok a létrejöttére, ha nyár elején összehozunk egy kisebb csapatot, és nagy támogatással együtt létrehozzuk. Ez egy akkora projekt lenne, hogy ehhez tényleg kell a csapat és a tömérdek motiváció. A másik dolog, hogy már elindulnék az életemben, és ez nem segít előrelendülni a céljaim felé. Persze ez nem kizáró ok, csak amúgy is elég kevés szabadidőm van, amikor foglalkozhatok az írással, és ez is elég időigényes. Egy mondatban összefoglalva= Az esélyek nem a legjobbak egy videósorozatra, de nincs kizárva.

Egy másik dolog, hogy mit csináltam volna eredetileg a RoM befejezése óta= egy előtörténetet. Ha érdekel titeket, leírhatom, hogy milyen lett volna, szerintem egész jó történet. Ezt is amiatt nem kezdem el, mert ez sok időmet elvenné, és bár jó érzés lenne, ha olvasnátok, írnátok rá válaszokat, de sajnos ez nem visz a céljaim felé.

És volt még egy tervem, az pedig a következő GTA teaser trailerének kijövetele után jött volna. Ez pedig egy folytatás. Azért így csináltam meg a végét, hogy az, merre utazik, rejtély maradjon, hogy akárhova be tudjam illeszteni. Ennek is a fő pontjai meg vannak, leírhatom, ha szeretnétek.

Tudjátok, 2012.09.12-én kezdtem ezt a történetet. Ez alatt a két év alatt sok minden változott. SOILER ALERT! Én se leszek már 15 éves, és ideje lenne azon gondolkoznom, hogyha tényleg el akarom élni az álmaimat, akkor azokért tennem kell. Szívesen ülnék a szobámban, és várnám, hogy minden az ölembe hulljon (tényleg ennyire lusta vagyok), de ez sajnos nem így működik. Örülök, hogy velem tartottatok ebben a két éves történetben, de attól félek, a kalandnak vége.Bár még látok esélyt a videóra. Egy kicsi, nagyon kicsi esélyt.

VoorstedelijkeViking= Ezek szerint nem én vagyok az egyetlen, aki szerint igazán úgy jó olvasni, hogy rendes nyomtatott könyvből. Monitoron, telefonon, meg azon az e-book-on nem az igazi.(Bár nincs e-bookom, de akkor is, könyvek mindörökké!)
Köszönöm a kritikát. Bár egy-két helyen direkt használok tőmondatokat, hogy kicsit pörgősebb legyen, de valóban még jópár helyen ez probléma. Én nem is neveztem sokszor Harleyt Harleynak a történet közben, egy csomó más néven is hívtam Harleyt, szerintem tévedsz, és Maxwell majd megy, és ellátja a bajodat! :D Harley
Igen, a nevekkel bajban voltam, párszor vissza kellett néznem, hogy "most akkor a főszereplő Harley vagy Harvey? Azt tudom, hogy Maxwell" :D
Annak kifejezetten örülök, hogy Howard árulása nem lepett meg. Igyekeztem úgy csinálni, hogy elrejtettem benne sok nyomot, hogy ki lehessen találni előre, ugyanakkor, ha nem figyelsz, akkor simán meg is lephet. Örülök, hogy pont ez történt, az olvasók egy részét meglepte, téged pedig nem. Talán ez az egyik legnagyobb bók, amit mondhattál :$
És igen, és IGEN! Kitaláltad! A régi társ bizony nem más, mint Niko Bellic. Úgy emlékszem, hogy a IV elején még említik is a Szerb háborút(nem tudom, hogy hívják pontosan), hogy Niko abban a háborúban szolgált. Azt hiszem, valami ilyesmit mond= "Háború, ahol az öreg trükkel ráveszi a fiatalt és bolondat, hogy öljön", vagy valami hasonló. Bár mintha lenne egy pár kétség a származása körül, de szerintem szerb. A történetben pedig eredetileg jobban Niko-s személyisége lett volna, de ahogy az idő telt, átalakítottam. Hívjuk őt Niko Bellic v2.0-nak.
Többször említettem, hogy Harleyt az eredeti trailer 1 Michaeljéről mintáztam, akiről akkor még nem lehetett sok mindent tudni. Gyakorlatilag az egész történet alapja a Trailer 1. Van egy öltönyös pasas, aki a napos LS-be költözött(V-ben már egy ideje ott él), ki akart szállni a bűnöző életből, normálisan tölteni az éveit, családot alapítani(V-ben már van neki), de nem minden sikerül úgy, mint ahogy tervezte. Ez egy amolyan, "így is történhetett volna az V", bár be kell vallanom, a Rockstar elég másfelé vitte a sztorit :D És még van egy párhuzam az V és e között, az V-ben a kedvenc szereplőm Michael, míg ebben is az egyik kedvencem ő.A többi kedvencem pedig vagy túlélte, vagy csak azért halt meg, mert ellenség volt.
Ahogy te mondtad, "Ha meg kéne mondani, hogy ki a pozitívabb, akkor biztos, hogy inkább mind a kettőt lelőttem volna." Pontosan, amit el akartam érni :D Bár számomra Harley még mindig pozitívabb.
"Ha meglesz a PC-verzió, és csinálod a videókat, akkor nagyon szívesen segítenék az elkészítésében" Ha lesz videó, akkor örülnék a segítségednek.

És, ha megbocsátasz, Voorstedelijke, itt válaszolok az egyik kérdésedre, amit PÜ-ben tettél fel. Ez pedig a következő= Miért ők élték túl? A válasz nagyon egyszerű, ők voltak a kedvenceim. Bár megjegyezném, hogy a kedvenceim közé tartozik Katako Yamaguchi is, de neki meg kellett halnia. A másik Marvin Robbins, akinek szimplán azért kellett meghalnia, mert ő volt a főgonosz. Hatalmas spoiler jönHa jól emlékszem, hárman élték túl, Harley Maxwell, a főszereplő, természetesen tőle nehezen búcsúznék. Ernest Frost, aki talán a kedvencem az összes közül, egyszerűen imádok a karakterével dolgozni, és 100%-ban tetszik. A fél kezétől a golyóálló mellényén keresztül a biztonságiőr múltjáig mindent. Aztán ott van Enzo Vezzoni. Az olasz, kétbalkezes, garbós maffiavezér. Olasz maffiatagot kértem, tehát az adott. (Egyébként én harmadik éve tanulok olaszt, de kb egy mondatot nem tudok összerakni, talán azért is, mert már a negyedik tanárunk van, és ebből csak az egyik volt jó, ő fél évig tanított, és akkor már nem tudta bepótolni a két éves lemaradásunkat) A kétbalkezessége pedig egy olyan dolog, ami miatt nagyon emlékeztet az én "könyvem" főszereplőjére. Vele is imádok dolgozni, így aztán túlélte. Megjegyezném, hogy még van egy szereplő, akiről szerintem azt hiszitek, hogy meghalt, de igazából nem. :ninja: A történet utolsó pár részében keressétek :ninja: (megjegyzés= nem Niko az.)

Még egyszer köszönöm, hogy velem tartottatok, nagyon jó érzés, hogy olvastátok, és szerintem sokat segített az írásom fejlesztésében! (ami még mindig nem tökéletes)
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2014. 12. 22. 19:20

Végre, végre megint aktív lettél! :D Vártam már, hogy újra felnézz az oldalra. :D

Amúgy én is gondoltam, hogy Niko Bellic volt a régi társ, viszont Howard árulása nem lepett meg. Hogy miért? Az egyik gyerek kiírta kommentbe, hogy Howard áruló lesz, én meg elolvastam. Pedig biztos vagyok benne, hogy engem is meglepett volna. :(

Mellesleg Niko a Délszláv háborúról beszélt. :)

http://hu.wikipedia.org/wiki/D%C3%A9lsz ... 1bor%C3%BA


Hát igen, Katako Yamaguchi tényleg jó karakter volt, főleg, hogy én küldtem még be, DE te megölted őt! :( :@

És az utolsó kérdésedre a válasz: Howard Tehát ő az, aki nem halt meg. Biztos, hogy életben maradt, mert kórházba került, és Maxwell nem ölte meg őt.

Na, mindegy. Örülök, hogy sikerült két év után befejezni a sztorit :D. Én sem vagyok jobb: 1,5 éve írom az IRBK-t, és még csak most leszek a közepénél. :P :$
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2014. 12. 22. 21:20

Igen, én is arra a háborúra gondoltam, csak nem tudtam a nevét.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Válasz küldése