Tommy,CJ és Niko kalandjai

Kitalált GTA sztorik.
Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 07. 10. 14:04

Na jó mivel túl nagy az inspiráció ezért nem hagyom abba a történetet... Íme a legújabb rész csak a ti kedvetekért egy jó hosszú kihagyás után;) Nem lesz valami hosszú,de kárpótlásul készül hozzá még ma egy kép is. Jó olvasást!:)

Tommy,CJ & Niko kalandjai: 34.rész: Hajókázzunk! (2.rész)
By: Stan98


Mikor Rosenberg megtalálta a hajó térképét,azonnal elemezni kezdte. Voltak a térképen jelmagyarázatok. Rajt volt a hajó kapitányi fülkéje is a térképen. Az első útjuk odavezetett.

Niko: -Na most végre kiderül,hogy kihozott ide titeket..
Tommy: -Igen. De ha rájuk akadunk,akkor egyből ne loccsantsuk szét az agyukat...kérdezősködjünk.
Phil: -Pedig már készültem egy kis vérfolyásra...
Tommy: -Nyugi. Miután megtudjuk,hogy kik ezek és hogy miért hoztak ide,golyót ereszthetsz a szemük közé.
Phil: -Alig várom :lol:

Közben CJ,Trevor,Franklin és a Sharks illetve a hajó legénysége összeszedett pár fegyvert és harci kutyát,majd Tommyék keresésére indultak. Hát természetesen ők is a kapitányi fülke felé vették az irányt. Amikor Tommyék megérkeztek a fülkébe nem más várta őket,mint Amanda,Michael felesége....

Roman: -Hé ez nem Michael felesége?
Tommy: -De. De én úgy tudtam,hogy a kubaiak kivégezték a lányával együtt...
Mercedes: -Hát úgy tűnik hazudtak..
Amanda: -Hát ti még éltek?
Phil: -Szóval te hoztál ide minket?
Amanda: -Igen...
Phil: -És elmondanád,hogy mi a francért?
Amanda: -Mert tudom,hogy ti vagytok Michael barátai,és csak rajtatok keresztül találom meg azt a rohadékot...de várjunk csak! Hol vannak a többiek?

Ekkor értek ide Trevorék. Franklin,CJ és Trevor arcán látni lehetett a megdöbbentséget,nem értették,hogy mit keres itt Michael felesége.

James kapitány: -Hát ti meg kik vagytok?
Phil: -Ezt kérdezhetném én is...
CJ: -Nyugalom. James! Ők itt a barátaink: Tommy,Phil,Mercedes,Roman,Niko,Mallorie és Louise...Skacok! Ők itt James kapitány és a legénysége...övüké a hajó...
James: -És ki a ringyó a kormánynál?
Amanda: -Tudd kivel beszélsz te pöcs!
Trevor: -Ez a p*na egy jóbarátunk,Michael ringyója...
James: -Értem...és ő mit keres itt?
Amanda: -Én hoztam ide ezeket a bohócokat,hogy eljuttassanak a férjemhez.
James: -És még is mi a lószart képzel magáról,hogy csak úgy egy idegen hajóra felhozza az embereket?
Amanda: -Azt csinálok amit csak akarok...és egyébként ez már nem a maga hajója...
James: -Ezt hogy érti?

Amanda füttyentett egyet és az ajtóban állt egy csapat Vagos-os bandatag.

CJ: -Te a Vagos-nak dolgozol?
Amanda: -Francokat! Ők dolgoznak nekem.... :lol:
CJ: -Aki a Vagos tagja,a nekem ellenségem! Megöllek ribanc!!

Ebben a pillanatban az összes Vagos-os rátámadt CJ-re és a többiekre. Hatalmas bunyó tört ki. Kicsivel később James kapitány már pisztollyal hadonászott és belelőtt a "sárgák" fejébe. Mindenfelé csak folyt a vér. A harc alatt Amanda lelépett,de ez hamar feltűnt Trevornak és Franklinnek,így hát azonnal utánaszaladtak. Amanda amilyen gyorsan csak tudott,futott le a hajó rakodóterébe,ahol volt két motorcsónak és egy dzsecki. Amanda tudta,hogy ha elhajt az egyik hajóval,akkor követni fogják őt,így elhatározta,hogy visszamegy Vice citybe,ahol már javában gyarapodik a Vagos csapata. Mivel Los Santosban a Groove Street átvette az uralmat így a Vagost és a Ballast "kitelepítették" városból. A Ballas csapata Las Venturasba "költözött",a Vagos pedig Vice városát akarja megszerezni. Mikor Amanda elhajtott az egyik motorcsónakkal,Trevor felpattant a dzseckire,Franklin pedig a másik csónakba és Amanda után eredtek. Franklin felhíva Michaelt:

Franklin: -Mike!!
Michael: -Franklin?? Mi történt? Meg van mindenki?
Franklin: -igen,mindenki megvan,de van egy kis gond.
Michael: -És pedig?
Franklin: -Megvan az elrablónk...
Michael: -Ki az?
Franklin: -A feleséged,Amanda.
Michael: -Az lehetetlen,hisz megölte és a lányomat az a mocskos kubai banda..
Franklin: -Hát úgy tűnik mégse..az csak egy kamu volt.
Michael: -Remek..és most mi történik?
Franklin: -Amanda a Vagos csapat vezetője és itt Vice City-ben akarnak letelepedni. Csak azért hívtalak,hogy vigyázz,nehogy megtaláljon! Szerelkezzetek fel és szóljatok Ernie bácsinak,hogy szedjen elő pár régi fegyvert a garázsából.
Michael: -Rendben. Jó,hogy szóltál,most leteszem!

.....
Jimmy: -Fater! Találtam valamit muterről! Ezt skubizd!
Michael: -Azt írja,hogy a Vagos új vezetője átvette az uralmat több kisváros felett,néhányat rombadöntött,bankokat raboltatott ki az emberivel,és a "Fekete listán" a 10.legkeresettebb személy. A rendőrség folyamatosan intézkedéseket tesz annak érdekében,hogy leszámoljanak vele,ám eddig sikertelenül. Több drogcsempészetben s részt vett,sőt árulta a testét olyan nyílvános helyeken is,mint például a Palm Café vagy BMX Park.....
Te atyaúristen...ez a nő egy elmebeteg. Na jól van,fiam! Igaz,hogy az anyád,de vesznie kell. Egyetértesz?
Jimmy: -Hol nem szarom én le,hogy az anyám. Folyton csak csesztett és elkúrtam miatta egy csomó játékot az X-box-omon... még szép hogy kinyírjuk a büdös lotyót.

Ezek alatt Tommyék még mindig harcoltak a Vagossal. A hajó legénységéből már csak James kapitány és 2 embere maradt meg, a többieket legyőzte az ellenfél. A csata végére már csak egy Vagos-os maradt. Arra rávetette magát Phil testvére,Louise és oldalbaszúrkálta egy bicskával a "sárgát". A Vagos-os férfi legutolsó erejéig is küzdött. Felvette a pisztolyát és Louise szemeibe lőtt. többiek azonnal odarohantak és kivégezték a Vagos-ost:

Phil: -Ne! Ne NEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!

Phil könnyezni kezdet majd teljes erejével még egyet belerúgott a Vagos tagjába. Utána átölelte Louise-t,aki még nagynehezen egy utolsó mondatot szólt testvéréhez: Phil! Tudd,hogy mindig szerettelek,és kérlek hyelettem is végezd ki ezeket a férgeket...
Phil: -Megígérem,hogy kicsinálom őket! :( :( :( :(

Louise Cassidy elhunyt. Mindenki egy perc néma csendet áldozott a bátor nőre. A kapitány hozott egy hullazsákot amibe becsomagolták a nőt. Ezután beindított a hajót és visszavitte Tommyékat a partra. Ott megköszönte a segítséget és a maradék két emberével megesküdtek,hogy bármiben segítenek nekik. Phil a nővérét elásta a telepén,majd pedig iszonyatosan bedühödött. A barátaival nyugtatgatták,ám hiába. Phil és a többiek azonnal Michaelék fele vették az irányt,hisz tudták,hogy Amanda is odatart. Amikor odaértek,még nem volt ott a nő. Addig elmondták Michael-éknek,hogy mi történt. Michael megsajnálta Phil-t és tudta,hogy nem kegyelmezhet Amandának.

Michael: -Figyelem! Amanda és a szaros kis Vagos brigádja is ide fog jönni,szóval úgy készüljünk! Trevor és Franklin követik Amandát,tehát mikor ideér,ők is meg fognak érkezni. Jimmy és én fogjuk kinyírni a szajhát,ti pedig majd a Vagos-t fogjátok porrá lőni Trevorral és Frank-el.
Niko: -Igenis!
Phil: -Michael! Hadd öljem meg én azt a szemétládát! Megölette a testvéremet...
Michael: -Rendben van! Mi elkapjuk Jimmy-vel,te pedig szépen felnyársalhatod!
Tommy: -Tessék Phil! Itt van Ricardo Diaz régi Katana-ja. Ezzel élvezetes egy gyilkolás ;)
Phil: -Láncfűrészt akarok!
Tommy: -Rendben...

Nem sokkal később megérkezett Amanda és ezt követően Trevor illetve Franklin. Michael jól sejtette,hogy a Vagos is ide fog érni. Ahogy Amanda a ház kapujában várta a csapatát,ami hamar meg is érkezett.
Michael: -Gyerünk!

Mindenki kirohant a házbólés amit mozogni láttak,azt azonnal ütötték,lőtték,szúrták. Trevor egy baltát belevágott az egyik Vagos-os képébe. Utána rátámadt két másik. Azokat szó szerint félbevágta. Franklin Chop-ot hívta segítségül,aki szokásához híven cafatokra tépkedte a gonoszokat. Közben Franklin pár golyóval meglőtte a szenvedő áldozatokat. Tommy,Niko és Mercedes MP5-ösökkel sorozták meg az ellenséges csapatot. Roman,Mallorie és CJ minden mozdítható tárggyal csapkodták a szembejövőket. Amanda Michael keresésére indult. Pár perc múlva össze is futottak:

Amanda: -Na végre megvagy! Tudod mindig is utáltalak,de most annyira,hogy menten fejbe is lőnélek.
Michael: -Kölcsönös az érzés...
Amanda: -Akkor elő fegyvert gyáva féreg és lőj.
Michael: -Mit szólnál,ha inkább bunyóval döntenénk el?
Amanda: -Legyen.

Amanda,mint valami szerencsétlen úgy csapkodott a levegőben. Michael nem akarta bántani,hiszen nő,de Amanda olyan dolgokat mondott,amivel teljesen Michael lelkébe gázolt. Ezt nem hagyta annyiban és pofánverte a feleségét. Ekkor ugrott elő a bokrok közül Jimmy.

Jimmy: -Csá muter! Mizu?
Amanda: -Hát te meg?
Jimmy: -Tudod van fent a rendőrség adatbázisán pár olyan dolog,ami miatt szégyellem,hogy az anyám vagy. Hát milyen egy ribanc vagy te? Legszívesebben most felkötnélek a beleidnél fogva.
Amanda: -Ilyet mondasz a saját anyádra? Taknyos kölyök...
Jimmy: -Nos ezt érdemled...de tudod,mivel nem nekem ártottál a legtöbbet,ezért nem én foglak kicsinálni. Ismerd meg azt az embert,aki most vesztette el a nővérét az egyik seggfej csicskásod miatt. Bemutatom Philt!
Amanda: -Hát ez a s*gg ott volt a hajón...jaj hát most meghalt a nővére..nagy cucc.
Phil: -Rohadj meg te repedtsarkú k****.
Amanda: -Hehehe:D

Michael és Jimmy lefogták Amandát. Phil fogott egy kötelet,azzal odakötözte jó erősen a nőt a fához. Ezután felvette a láncfűrészt és Amanda feje előtt tartotta.
Amanda: -Ne csináld! Kérlek ne!
Phil: -Ó kegyelemért könyörögsz? Jutott volna eszedbe ez már akkor,amikor beálltál a Vagoshoz. Nem vagyok az a megbocsájtó típus. Utolsó kívánság?
Amanda: -Kérlek ne ölj meg,bármit megteszek..
Phil: -Na jó ezt már hallottam. Nem pazarlom az időmet!

Phil egy jó nagyot belevágott Amanda hasába,majd pedig szép lassan elkezdte vagdalni az arcát. Ömlött a vér Amandából,lassacskán pedig Phil cafatokra szabdalta. Michael és Jimmy kissé megijedtek Philtől.hisz soha nem látták ennyire kegyetlennek. Vajon kit fog megölni Phil legközelebb? És vajon a Vagossal leszámol a csapat? Kiderül a következő részben:D

TO BE CONTINUED... :P

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 07. 10. 15:02

Végre! :D Végre, folytattad!
Szuper lett, azonban az Amandás résznél meglepődtem...
De minek öletted meg? Hiszem, mégiscsak Michael felesége és Jimmy, illetve Tracy anyja. Ez azért durva volt, max. börtönbe kellett volna zárni, de nem megölni. :( Annyira sajnálom szegény Amandát, az IRBK-ban is megkapta a magáét; bár ott nem ölettem meg! Basszus, azért kár érte :insecure:
Amúgy, remélem; nem Tracy lesz a Ballas vezetője! Na, az lenne a kemény :D.
Emellett, Louise Cassidy-t is megkedveltem; de őt is megölted :(. Szegény, most halt meg másodszorra és...
Áhh, mindegy; jó volt! Csak ne haljon meg több "pozitív" szereplő :D.

Egyébként, Dwayne Forgevel, Sweettel és Cesarral, illetve a többi GTA 4-es szereplővel mi történt? Ők nem maradtak ki?
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 07. 10. 21:06

Hát az a baj,hogy sok a szereplő és ki kell iktatni párat xDD Nyugi nem Tracy lesz az....Hát Dwayne az Robert után ment,hisz ő is a csapatába került...Sweet-éket nem véletlen hagytam ki. Majd kiderült a következő részben hogy hova lettek,de nyugi nem haltak meg. Viszont azt elárulom,hogy a a sztori végére a csapat szét fog válni és csak a 3 főszereplő,illetve a csajaik fognak megmaradni. CJ egyik barátnője,Katie (ő volt a kedvencem az SA-ban) visszafog térni majd...

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 07. 10. 21:37

Na ahogy ígértem,itt a kép! Jó szar lett,de sajnos elveszett az összes körbevágott karakterem a gépről így ennyire futotta:/

http://kepfeltoltes.hu/130710/gtatcn_ww ... es.hu_.jpg

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 07. 11. 01:36

Stan98 írta:Hát az a baj,hogy sok a szereplő és ki kell iktatni párat xDD Nyugi nem Tracy lesz az....Hát Dwayne az Robert után ment,hisz ő is a csapatába került...Sweet-éket nem véletlen hagytam ki. Majd kiderült a következő részben hogy hova lettek,de nyugi nem haltak meg. Viszont azt elárulom,hogy a a sztori végére a csapat szét fog válni és csak a 3 főszereplő,illetve a csajaik fognak megmaradni. CJ egyik barátnője,Katie (ő volt a kedvencem az SA-ban) visszafog térni majd...
Akkor jó :D. Igen, tényleg sokan vannak! :D
Tényleg, a Harcosommal ment :P.
Szuper, már alig várom! :)
Katie? Ne!! Csak ő ne. :lol: Nem igazán kedveltem őt... :roll: Habár, szerintem Denise közelebb állt CJ-hez, na mindegy; így is jó lesz :D. Várj, Nikónak ki lesz a barátnője? Mert, neki a GTA IV-ben sok volt. :)

És a kép nagyon remek! Nem is sz*r! Tök jó! :D
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 07. 12. 21:16

Tetszett, jó lett Stan!
A vége egy kicsit durva, de jó! :D

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 07. 14. 13:28

Most ennek a kitalált sztorinak mi értelme van? :|

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 07. 14. 13:42

Miről beszélsz? :D
Guess who's back!

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 07. 14. 13:48

Miről? Hát erről a témáról
Ez most mi akar lenni?

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 07. 14. 13:50

Ez egy fiktív történet akarna lenni :D.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 07. 14. 13:51

Én inkább zagyvaságnak nevezném. Van ennek egyáltalán értelme?

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 07. 14. 13:54

Cseszneki írta:Én inkább zagyvaságnak nevezném. Van ennek egyáltalán értelme?
Miért lenne már zagyvaság? :D
Igen, van értelme! Sokan hobbiból írnak kitalált GTA történeteket, de valaki csak művelődésből...
Én például sokat művelődtem, miközben elkezdtem írni a történeteimet :).
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára NikitaDragovich 2013. 07. 14. 13:55-kor.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 07. 14. 13:55

Cseszneki írta:Én inkább zagyvaságnak nevezném. Van ennek egyáltalán értelme?
Zagyvaság? Nem látod eléggé át a történetvezetését! :D
Guess who's back!

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 07. 14. 13:59

Lényegtelen ki miért ír történeteket, mert ez akkor is béna, de nagyon. Ez a valami egy halva született ötlet

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 07. 14. 14:01

Cseszneki írta:Lényegtelen ki miért ír történeteket, mert ez akkor is béna, de nagyon. Ez a valami egy halva született ötlet
Béna? :insecure: Ezt most, hogy érted? :@
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Válasz küldése