Under Control

Kitalált GTA sztorik.
Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Under control

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2012. 12. 30. 00:06

Kösz :D.
Igen Nox nagyon jó tanár :D, nagyon hálás vagyok neki, hogy segít nekem :).
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: GTA Under control

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2012. 12. 30. 12:18

nekem ez is tetszett :D

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Under control

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2012. 12. 30. 13:13

Kösz :D, örülök hogy sokatoknak tetszett a történet, de Noxé az érdem, hiszen ő segített :D.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Under control

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 01. 02. 18:58

Újabb rész, amiben elég sok izgalom lesz, köszönöm a segítséget Noxnak :).

3. Küldetés: Édes a bosszú
Henry mikor belépett a házba, megkérdezte a recepcióst, hogy nem ismer-e egy bizonyos Carl nevű hadnagyot. A recepciós elmondta, hogy ismeri és a hadnagy mindennap az irodájában szokott dolgozni. Ekkor Henry megkérte őt, hogy vezesse el a rendőrtiszt irodájába; mert egy régi barátja és nagyon szeretne vele találkozni. A nő azonnal elvitte őt Carlhoz.

- Uram, elnézést a zavarásért, de az egyik régi barátja keresi önt.
- Köszönöm, kérem, küldje be. – Meglepve mondta Carl.
- Helló Carl. – Gúnyolódott Henry.
- Ki a franc maga?
- Henry Platz vagyok, azaz ember, akit tegnap meg akart ölni. – Mérgelődött Henry.
- Szent jó ég! Jena hívja a biztonságiakat.
- Igenis!
- Hé’ állj meg, nem mész sehová! (Henry egy pisztolyt tartott az asszonyra)
- Kérem, ne bántson, nem csináltam semmit. – Könyörgött a recepciós.
- Pofa be és térdre!
- Nos, Carl, ha elmondja nekem, hogy Monk miért akar engem megölteni, akkor szabadon engedem magát.
- Soha! (Carl megnyomta a riasztott és kifutott a hátsó ajtón.)

Henry utána futott és üldözni kezdte őt, Carl beszállt az autójába és menekülni kezdett. Szerencsére, Peter megérkezett az autójával és felszedte Henryt.

- El kell kapnunk ezt a gyökeret! – Bizakodott Henry.
- Azon vagyok, a pi**ába, itt vannak a zsernyákok.
- Akkor adunk nekik! – Kiáltott Henry.

Henry elővette a sörétesét, majd kihajolt és lőni kezdte a rendőröket. Az üldözés alatt, Henrynek kifogytak a lőszerei, így nem tehetett mást; minthogy elővette a pisztolyát és sikerült neki két embert fejbe lőnie. Ekkor a rendőrautó neki vágódott a többi autónak, így azok felborultak, Henry pedig nevetett egyet. De a jókedv hamar elillant az arcáról, mikor meglátta, hogy egy rendőrhelikopter is a nyomukba van, azonban Henrynek eszébe jutott egy terv, és megkérte Petert, hogy a legközelebbi ugratót használja ki; s miközben ugrat, addig ő kihajol és egy C4-est rádob a helikopterre, bár a terv nem igazán tetszett Peternek, de nem volt veszteni valójuk, ezért hallgatott a fiára. Érdekes módon, hősünknek igaza lett és két legyet ütött egy csapásra, ugyanis az ugratással utolérték Carlt és sikerült ráugornia az autójára.

- Mondd ember, te normális vagy? – Idegesen kérdezte Carl, mikor Henry ráugrott a járműjére.
- Igen! És most meghalsz! (Henry bevágott egy pofont Carlnak, majd elvette a kormányt és leugratott a Bone County egyik hídjáról és a vízbe estek.
Carl túlélte az esést és átúszott a Tierra Robada partjára, Henry utána úszott, Peter pedig követte őt a kocsijával. Mikor kiértek a partra, Carl befutott egy házba, ami John Wales-é volt, Henry nem bírt az indulataival, mérgében befutott a házba és verni kezdte Carlt. Carl könyörgött neki, hogy ne bántsa, de Henry meg se hallotta a könyörgését, annyira nagy volt benne a düh. Peter ekkor oda ért, és próbálta fékezni őt. John éppen aludt, mikor felébredt a zajra, elővette a baseballütőjét és rátámadt a hívatlan vendégekre.

- Ti, mi a jó sz*rt csináltok?
- John, te vagy az? Henry meglepődött.
- Henry! Öreg haver, hogy vagy? – John megörült
- Hát, most jobban vagyok.
- Ki ez a fickó?
- Ez egy tetű, egy gengszternek a beépített embere, éppen üldöztük mikor befutott a házadba.
- Fiúk, bocs hogy közbe szólok, de szerintem ki kéne őt faggatni, nem? – Boldogan rukkolt fel Peter.
- Igaz, na, mondd el szépen, hogy mit akar tőlem Monk. – Henry megkomolyodott
- Elmondom, csak könyörgök, ne ölj meg.
- Mondd már! – Ideges lett Henry.
- Szóval, Monk egy maffiózó és te mikor elmentél hozzá, akkor rájött, hogy a te apád ölte meg az ő apját, pár évvel ezelőtt. S ezért akar téged megölni, bosszútálin akar, lefizetett engem, hogy a merénylet közben lökjem el Rayt.
- Mennyi pénzt adott?!
- Ötezer dollárt, pont annyi kellett az adóságaim kifizetéséhez.
- Nekem is pont annyi kell, én is adóságokkal tartozok a maffiának. – Nevetett John.
- Ennyi, ez a nagy igazság. – Carl megkönnyebbült.
- Renden, köszönöm, hogy elmondtad, viszont most meghalsz!

Carl nem akart meghalni, ezért elővett a zsebéből egy kést, Henry kicsavarta a kezéből, és hasba szúrta vele.

Így utólag is Boldog újévet mindenkinek! :)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

bodom26

Re: GTA Under control

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2013. 01. 02. 19:51

Gondolom Henry apja még él, mert csak így van abban ráció, hogy Monk meg akarja öletni. Hiszen ezzel Monk nagy fájdalmat okozna az Henry apjának. Fájdalmat, mert csak szereti a fiát. "Bosszú az apámért" Ez jó! :) Persze azzal tisztában vagyok, hogy Henry nem fog meghalni, mivel Ő a főszereplő.
Egyépként tetszik TheGTAKING! :)

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Under control

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 01. 02. 20:09

bodom26 írta:Gondolom Henry apja még él, mert csak így van abban ráció, hogy Monk meg akarja öletni. Hiszen ezzel Monk nagy fájdalmat okozna az Henry apjának. Fájdalmat, mert csak szereti a fiát. "Bosszú az apámért" Ez jó! :) Persze azzal tisztában vagyok, hogy Henry nem fog meghalni, mivel Ő a főszereplő.
Egyépként tetszik TheGTAKING! :)
Kösz :D, Igen Henry apja még él :).
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: GTA Under control

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 01. 03. 18:00

elég jó lett :)

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Under control

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 01. 03. 20:25

Stan98 írta:elég jó lett :)
Köszi :).
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Under control

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 01. 11. 22:11

Sajnos, ebben a részben nincs annyi akció, mint az előzőben, de szerintem azért jó lett. Köszönöm a segítséget Noxnak. Jó olvasgatást.

4. Küldetés: Monk nyomában!
Carl halála után, Henry átkutatta a zsebeit és talált egy telefonfelvételt. A felvételből kiderült, hogy Monk találkozót szervez egy maffia családdal. A helyszín a Bayside Marina kikötő volt.
– Most elkapjuk. – gondolta magában Henry.
Azonban, John felhívta a barátja figyelmét, hogy ő nagy adóságokkal tartozik a maffiának, és ha nem fizeti ki a tartozást, akkor megölik őt. Henry ekkor azt gondolta, hogy előbb segít Johnnak és utána pedig leszámolnak Monkkal.
Ekkor, váratlanul megcsörrent Peter telefonja, a hívó egy telefonbetyár volt, aki azzal fenyegetőzött, hogy beköpi a rendőröknek Henryt, mert látta, ahogy megölik Carlt. Peter természetes nem hitt neki, majd letette a telefont.

- Ki volt az? – kérdezte Henry meglepve.
- Csak egy telefonbetyár volt, aki azzal fenyegetőzött, hogy beköp minket a rendőröknek, mert megöltük Carlt. – Peter felnevetett
- Még, jó hogy nem dőltél be neki.
- Ja. Na, mindegy; szerintem tüntessük el a hullát. – Peter megkomolyodott.
- Igaz, jó ötlet!

Henry, John és Peter bedobták a hadnagy holttestét egy közeli folyóba. Majd, John elmondta, hogy a maffia pontban délután kettő órakor érkezik meg az adósságért. Hősünk bólintott egyet, és úgy gondolta, hogy megölik a maffiákat és utána elindulnak a találkozóra.

Nem sokkal ezután, a gengszterek megérkeztek és követelték a pénzt Johntól.
- Hé’ John, hol a tartózásod?
- Elnézést Tony, de még nem sikerült összeszednem.
- Akkor megöllek!
- Nem, ha én öllek meg előbb! (John elővett egy AK-47-et és agyonlőtte Tony pofáját.)

Mikor ezt meglátták Tonynak az emberei, azonnal támadni kezdtek. Henry fedezékbe állt; és onnét lőtte az ellenfeleit. A harc alatt, egy váratlan pillanatban, mikor a maffiák nem figyeltek, Henry kihajolt majd lelőtte őket.

- Szép volt, Henry! És köszönöm, hogy megmentetted az életemet.– John hálálkodott.
- Ez csak természetes, hiszen a barátom vagy.
- Fiúk, szerintem takarítsuk el a „szemetet” és verjük agyon ezt a s***fejt.
- Rendben! – Henry felkiáltott.

Miután, megtisztították a terepet, a fiúk beszálltak az autóba és elindultak a kikötő felé. Egyórányi utazás alatt, oda értek és elhelyezkedtek egy motorcsónakban. Ekkor megérkeztek Monkék, akik éppen üzletelni kezdtek.
- Na, végre még több pénzem lesz. – Gondolta Monk. Azonban, hamarosan Monk észrevette, hogy éppen egy lövés ment el a feje fölött; és ezáltal befutott a helikopterébe majd menekülni kezdett. Henry nem hagyta meglógni az ellenségét és követte őt a motorcsónakjával. John és Peter eközben lőtték az üldözőket.



- Henry, nem tudjuk elkapni őt, el fog menekülni! – Peter figyelmeztette Henryt.
- Nem érdekel, akkor is elkapom, ha törik, ha szakad!
- Kérlek, fiam ne tedd! – Peter könyörgött.

Henry mérgében elővett egy rakétavetőt és becélozta Monk repülőjét, mindazonáltal a lövés félre ment, így Monk meglépett.

- A francba elcsesztem! - Villant át a gondolat az agyán.
- Henry, nyugodj meg; nincs semmi baj, legközelebb elkapjuk ezt a barmot.

A fiú megnyugodott és haza indult a barátaival.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

bodom26

Re: GTA Under control

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2013. 01. 11. 22:28

Nincs itt akcióból hiány! Egy kicsit még mindig rövid. No, de ez a rész is okés lett! Nox nagyon elemében van, meg kell hagyni! :D

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Under control

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 01. 11. 23:30

bodom26 írta:Nincs itt akcióból hiány! Egy kicsit még mindig rövid. No, de ez a rész is okés lett! Nox nagyon elemében van, meg kell hagyni! :D
Kösz :D, Igen Noxé az érdem :). Amúgy a következő részt megpróbálom hosszabbra eszkábálni ;).
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: GTA Under control

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 01. 12. 09:50

Frankó :D

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Under control

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 01. 12. 10:34

Stan98 írta:Frankó :D
Kösz :D.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Under control

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 01. 15. 23:19

Elkészült az 5-ik rész is, ebben elég sok lett az akció! Köszönöm Noxnak a segítséget, és ezt a részt megpróbáltam egy kicsit hosszabbra megírni, remélem, hogy tetszeni fog :).

5. Küldetés: A csapda
A sikertelen üzlet után, Monk hazaért és ingerülten kiszállt a helikopteréből, majd Costohoz ment.
- Costo! Az üzlete meghiúsult! – ordított Monk
- Mi? Micsoda? – csodálkozott Costo
- Jól hallottad! Az a szemét Henry és a barátai voltak.
- De mégis, hogyan történt? – kérdezte Costo
- Mikor éppen átvettem volna a táskát, akkor a fejem fölött elment egy lövés, és az ügyfél a táskával együtt elmenekült.
- Ezért megfizet az a szemét! – Apropó, elfelejtettem neked mondani, hogy nem sokkal az üzleted előtt, felbéreltem egy telefonbetyárt, Giuseppe Northont.
- Giuseppe? Ez most komoly? Egy pizzát béreltél fel? – Monk röhögni kezdett
- Nem, de hogy is, ne arra a pizza reklámra gondolj. Na, térjünk vissza a tárgyra, szóval Giuseppe… (Monk félbeszakította)
- Giuseppe. Belehalok a röhögéstől. – Monkot megint elkapta a röhögőgörcs
- Akkor Northon. Szóval ő felhívta Petert, Henry keresztapját, akit megfenyegetett, hogy beköpi őket a zsaruknak, mert megölték Carlt.
- Igen és?
- Mikor ezt meghallotta Peter, letette a telefont, azonban Northon lehallgatta a telefonhívást, így megtudta, hogy hol tartózkodnak.
- Igen? És hol? – Monk meglepődött
- A Tierra Robada egyik házánál, ami korábban Mike Torenóé volt, jelenleg most John Wales-é.
- Rendben, akkor ott a helyem! – kiáltott fel Monk.
- Dehogy is, elment az eszed? Van egy jobb ötletem.
- És mi?
- Arra gondoltam, hogy Northon értesíti az embereit és megtámadja Henryéket, aztán a korrupt rendőrtársaink is beavatkoznak a csapdába, és biztos, hogy Henry nem kerül ki élve.
- Ez nem is rossz ötlet, benne vagyok, de mondd meg nekik, hogy élve hozzák ide Henryt, ugyanis én fogom megölni őt!
- Igenis!
És aztán én nyerek! – gondolta magában Monk

Eközben Henry, John és Peter hazaérkeztek, és egy tervhez folyamodtak.
- Henry most mi tévők legyünk? – kérdezte John
- Nem tudom! – ordított fel Henry
- Fiam, pihenj egy kicsit, holnap minden jobb lesz. – Peter nyugtatta Henryt
- Nem! Amíg ez a szemét meg nem hal!
- Henry kérlek, nyugodj meg, legközelebb elkapjuk.
- Henry, igaza van a keresztapádnak, pihend ki magad és reggel meglátjuk, hogy mitévők leszünk. – John könyörgött
- Na, jól van, de csak azért; mert szépen kérted. – Henry aludni tért.
- Köszönöm John, hogy ráparancsoltál a barátodra.
- Szóra sem érdemes, uram.
- Egyébként, hallottam a piálási szokásaidról, nem akarnál leszokni róluk?
- Nem soha, nekem így a legjobb. – John védte az álláspontját
- Légy szíves próbáld meg, a pia egészségtelen.
- Szerinte ez engem érdekel?
- John, csak most az egyszer, önből egy kedves úriember lenne.
- Fúj! Rendben, de csak most az egyszer.
- Akkor öntsük ki a piákat!

A beszélgetés után, Peter kinyitotta a szekrényt és a hűtőt, amiben John az alkoholt tartotta és elkezdte kiönteni őket, bár nem jó szemmel nézte John, hogy kiönti, de nem tehetett mást, minthogy engedelmeskedett neki. Mikor már Peter elvégezte a „munkát”, megérkeztek Monk emberei és Northon. Peter megkérdezte, hogy mit akarnak, azonban ők csak tűzet engedtek, így arra kényszerítették Johnt és Petert, hogy fedezékbe bújjanak a foteleknél.
- A fene egye meg, az asztalon hagytam a fegyvereket. – Peter ideges lett.
- Látod, ha nem a piával foglalkoztál volna, akkor már rég megölhettük volna őket. – John kioktatta őt.

Szerencsére, Henry felkelt a zajok miatt, és elővette a kését, majd észrevétlenül elvágta az egyik embernek a torkát és felvette a fegyvert. Mikor meglátta ezt Northon, azonnal hívta az erősítést, Henry elbújt az egyik fal mögé és onnét lőtte őket. Ekkor megvárta, hogy kifogyjon a lőszereik, és mint a vadállatok lőni kezdett.

Az esemény után, Northon szólt a korrupt hadnagyoknak, akik gránátokat és molotov koktélokat dobáltak rájuk. Henry felvett két M4-et, amit oda dobott a barátainak, s kiugrott a fedezékből. Az ugrás közben, lelőtt pár ellenfelet és az ajtóhoz futott.

Amikor az egyik gonosztevő előrébb lépett, Henry előrevetődött az ajtóból és lelőtte őket. A harc után, Northon az autójához futott, - mindazonáltal megbotlott egy kőben és elkapták őt -. Northon ugyanazt kapta, mint Carl, őt is agyonverte Henry. A verés közben, véletlenül kicsúszott a száján, hogy őt Costo, Monk egyik barátja bérelte fel, és ő volt az a fickó, aki tegnap szórakozott velük. Peternek már minden világos volt, és megkérte Henryt, hogy kímélje meg az életét, Henry elengedte őt és megmondta neki, hogy ha még egyszer megtámadja őket, akkor szó nélkül megöli őt.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: GTA Under control

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 01. 16. 13:29

Hadd dícsérjelek meg eme újabb remek munkáért! Baró :D

Válasz küldése