Az oldalon TILOS kiszivárgott Grand Theft Auto V információkat, képeket és videoanyagokat megosztani, közzétenni, vagy leírni! Kérünk titeket, tiszteljétek meg ezzel a Rockstar Games sokéves munkáját, és ne rontsátok el mások játékélményét!

• 2017. 10. 08. 21:05
claude
Puding
Hát igen ha szigorúan az első játszást nézem, akkor (a 3D-érától kezdve) végső missziók közül a San Andreas és a VCS izzasztott meg igazán. Előbbiben a sűrű füst, utóbbiban a kényelmetlen irányítás vs. rengeteg géppuskás volt nekem baromi nehézség. De valóban, a többi GTA olyannyira nem a brutál utolsó küldetéseiről híres, bár kinek mi a nehéz.
  • 2017. 10. 09. 14:14
claude
Puding
Hiába: Rockstar játék. Még a Bully világában is ismert márka a Stallion. :D

• 2017. 10. 09. 20:43
Luszie
Mackós
A másik autó is jelen van pl az SA-ban. :D
"There she is, Liberty City... The land of opportunities..." - Hossan
"(...) history... It's all lies. It says Hitler killed himself and that we nuked Japan." - Toreno

GTA Vice City - 100% (2017)
GTA San Andreas - 100% (2017)
GTA IV Complete edition - 100% (2013)
  • 2017. 10. 09. 20:49
NikitaDragovich
Törzstag
Ráadásul a Bully a GTA világával van összekötve. Elég csak arra gondolni, hogy Liberty City felett található Bullworth. ;)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic
  • 2017. 10. 10. 13:34
dani.szentgali
Fejvadász
Úgy érted, hogy Liberty Citytől északra? :D Bocsi, csak anno az általános iskolai földrajztanárom nagyon belém verte, hogy földrajzban vagy ha egy térképet nézünk, akkor nincs "fönt", "lent", "jobbra", vagy "balra", csak észak+dél+kelet+nyugat. :D Amikör "fönt-öt" meg "lent-et" mondtam, azt mondta mérgesen, hogy "Fönt az Úristen lakik, lent pedig a kisvakond!". :lol: És ez maradt meg bennem, úgyhogy bocsi a kukacoskodásért. :D

Amúgy tényleg komoly, hogy ennyi hasonlóság van a két játék között, és jópofa gesztus ez a R*-tól, hogy megint rakott be egy kis easter egget. :) Egyébként én is hallottam korábban arról, hogy a Bully egy érában játszódik a régi GTA-kal, meg arról is hallottam, hogy a GTA3-mas Liberty City északi részének a végén kezdődik a Bully pályája. Azt hiszem, több modban is megcsinálták azt, hogy egyesítették a két térképet. Érdekes volt. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan
  • 2017. 10. 10. 21:08
NikitaDragovich
Törzstag
Ráadásul Liberty City és Bullworth környékén található Carcer City és Cottonmouth, a Manhunt 1-2 városai. :)

dani.szentgali írta:
Azt hiszem, több modban is megcsinálták azt, hogy egyesítették a két térképet. Érdekes volt. :)

A GTA Underground módban az összes régi Rockstar-játék térképe egyesítve van. ;)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic
  • 2017. 10. 12. 21:48
dani.szentgali
Fejvadász
Okés, köszi! Akkor ezt az Underground modot kell majd mindenképpen letöltenem, ha egyszer lesz PC-re régi GTA-m, ami normálisan el is fut. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan