Egyéb játékok

Minden ami nem a Rockstar kezei közül került ki.
Luszie
Bankrabló

Re: Egyéb játékok

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2019. 09. 05. 12:12

Nagyon abál a Detroit! A "játék" felénél járok, pedig már elég sokat játszottam vele. 10/10. [ha kijátszottam, írok hosszabb értékelést]

szerk.: Azóta kijátszottam, de az értékelés még várasson magára picit! :P

Inkább egy másik, nosztalgiákat előidéző képpel jelentkeznék:

Kép

Nyáron Amerikában megvettem a Crash N. Sane Trilógiát. Anno PS1-en talán ez volt az első játék (egészen pontosan nem a 3 játék közül a Warped), amivel öcsémmel anno játszottunk. Emlékszem, akkor piszok nehéz volt ez a játék, kb 8 évesen nem sok közünk volt egy ilyen játékhoz... :D (De mondanom sem kell, 100%-ra ma is aránylag nehéz számomra kitolni egy ilyen játékot.) Ezzel is játszom mostanában. Azért ma kb 2 óra alatt ki lehet játszani egy részt, de azért mindenképpen egy kötelező darab a polcra. :)

A szultános világ volt a kedvencem a játékban, ezért hoztam onnan egy fotót. :)
"There she is, Liberty City... The land of opportunities..." - Hossan
"(...) history... It's all lies. It says Hitler killed himself and that we nuked Japan." - Toreno

GTA VC - 100% GTA SA - 100% GTA IV EFLC 100%

dani.szentgali
Régi motoros
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2019. 09. 08. 13:05

Jaja, a Detroit nagyon baszatós játék, vagyis inkább interaktív film. :D Tudtam, hogy neked különösen tetszeni fog, majd várjuk azt a részletes véleményt! ;)

Szerk.: Ha valaki esetleg kedveli a szuperhősös játékokat, különösen Batman-t, annak szólok, hogy ebben a hónapban a Batman: Arkham Knight az ingyenesen letölthető játékok egyike a PS plusz tagoknak, ami egy zseniális szuperhős kaland. Én már a végén vagyok, ha minden jól megy ma talán végig is tolom a fő sztorit, de mindenki másnak is ajánlom, aki szeretne egy tartalmas, Batmanhez méltóan sötét sztorit, jó harc-és lopakodás rendszerrel, egy szépen kidolgozott Gotham City-vel és egy elképesztően részletesen megalkotott, kicsit nehezen irányítható, mégis nagy élményt nyújtó Batmobillal. :cool: :cool: :cool:
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Luszie
Bankrabló

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2019. 09. 09. 07:26

Letöltöttem -mint minden ingyenes PS+ játékot- de nem tudom, ki lesz-e játszva. A Darksiders jobban mozgat, de az sem annyira, hogy megérjen egy feltelepítést.... :D
"There she is, Liberty City... The land of opportunities..." - Hossan
"(...) history... It's all lies. It says Hitler killed himself and that we nuked Japan." - Toreno

GTA VC - 100% GTA SA - 100% GTA IV EFLC 100%

dani.szentgali
Régi motoros
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2019. 09. 15. 12:08

Én pont fordítva voltam vele. :D A Darksiders egyáltalán nem izgat, legalábbis egyelőre. Videók alapján a régebbi GOW részekhez hasonlít, csak rajzfilmes grafikával. Mondjuk ha már a GOW-hoz hasonlít egy játék, akkor már nem lehet rossz, szóval lehet hogy ki lesz próbálva, de még a Batman-t sem játszottam végig (igaz, már eléggé a végénél járok, legalább is a százalék mutató szerint), amiről egyébként eléggé pozitív véleményem van; nagyon jól néz ki, nagyon jó a története, k**va nehéz de épp emiatt jó kihívást nyújt a játék, kellőképpen hosszú, jók a szinkronszínészek és egyéb hangok, király benne a harc és a lopakodás is egyaránt, a Batmobil meg egyenesen hab a tortán. :cool: :cool: :cool: Engem nagyon megnyert, csak ajánlani tudom. Kár, hogy most nincs már annyi időm végig tolni, de majd egyik hétvégén mindenképpen befejezem. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Válasz küldése