Medal of Honor Sorozat

Minden ami nem a Rockstar kezei közül került ki.
Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Medal of Honor Sorozat

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 10. 22. 07:58

Itt lehet beszélgetni a sorozat bármelyik részéről.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Medal of Honor Sorozat

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 10. 22. 08:21

2-vel játszottam már ismerősöméknél PS2-n. Hát végülis nem rossz játék. A 2 az asszem már elég régi, de jó volt vele játszani. Annak ellenére, hogy PS2-n csomó játéknál borzasztó (szerintem) célozni. Teljesen más egérrel, mint joystick-al. Főleg hogy célkeresztet csomó FPS játéknál az analóg karok segítségével (asszem L3, R3 mindig másra van.) kell meghatározni. Borzalom... :D
Ezért szeretek Pc-n játszani FPS játékokkal, bár köztudott, hogy nem a kedvenceim. CoD-al is (azok közül is leginkább a 2-vel, de más résszel is játszottam már) csak multiba játszottam egy-két ismerős ellen, akiket szétgyaláztam. :D Meg itt is multiba játszottam, de itt nagyon béna voltam. PS2-n más sokkal, meg azt hiszem az ellenfelek is erősebbeknek bizonyultak a réghez képest.

Viszont jó játék, de nem hiszem, hogy többet fogok vele játszani. :D Más résszel sem. A 2 pont elég volt. :D
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Medal of Honor Sorozat

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 10. 22. 09:37

Luszie írta:2-vel játszottam már ismerősöméknél PS2-n. Hát végülis nem rossz játék. A 2 az asszem már elég régi, de jó volt vele játszani. Annak ellenére, hogy PS2-n csomó játéknál borzasztó (szerintem) célozni. Teljesen más egérrel, mint joystick-al. Főleg hogy célkeresztet csomó FPS játéknál az analóg karok segítségével (asszem L3, R3 mindig másra van.) kell meghatározni. Borzalom... :D
Ezért szeretek Pc-n játszani FPS játékokkal, bár köztudott, hogy nem a kedvenceim. CoD-al is (azok közül is leginkább a 2-vel, de más résszel is játszottam már) csak multiba játszottam egy-két ismerős ellen, akiket szétgyaláztam. :D Meg itt is multiba játszottam, de itt nagyon béna voltam. PS2-n más sokkal, meg azt hiszem az ellenfelek is erősebbeknek bizonyultak a réghez képest.

Viszont jó játék, de nem hiszem, hogy többet fogok vele játszani. :D Más résszel sem. A 2 pont elég volt. :D
Most mi van? Milyen kettő? :o

Akkor egy kis segítség:

Medal of Honor / 1999 / PSX
Medal of Honor: Underground / 2000 / PSX, GBA
Medal of Honor: Allied Assault / 2002 / Windows, Linux, MAC
Medal of Honor: Frontline / 2002/2010 / PS2, Xbox, Nintendo GameCube, PS3
Medal of Honor: Allied Assault - Spearhead / 2002 / Windows, Linux, MAC
Medal of Honor: Allied Assault - Breakthrough / 2003 / Windows, Linux, MAC
Medal of Honor: Rising Sun / 2003 / PS2, Xbox, NGC
Medal of Honor: Infiltrator / 2003 / GBA
Medal of Honor: Pacific Assault / 2004 / Windows
Medal of Honor: European Assault / 2005 / PS2, Xbox, NGC
Medal of Honor: Heroes / 2006 / PSP
Medal of Honor: Vanguard / 2007 / PS2, Wii
Medal of Honor: Airborne / 2007 / Xbox 360, PS3, Windows
Medal of Honor: Heroes 2 /2007 / PSP, Wii
Medal of Honor 2010 " / 2010 / Xbox 360, PS3, Windows
Medal of Honor: Warfighter / 2012 / Xbox 360, PS3, Windows, Wii U

Akkor melyikkel játszottál? :D
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Medal of Honor Sorozat

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 10. 22. 10:26

Bennem fullra az maradt meg, hogy az a 2... :D De tényleg nem.
a Medal of Honor: European Assault volt az.
"Whatever." (Ryder)

bodom26

Re: Medal of Honor Sorozat

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 10. 22. 10:28

Nem tudom jól emlékszem-e, de azt hiszem volt egy olyan MOH rész, amiben fontos szerepe volt egy fényképezőgépnek. Olyan szempontból, hogy mikor elővettem és pózóltak nekem a nácik, előszőr egy fotósorozatot, aztán egy másmilyet zúdítottam rájuk :D Vagyis, mint "terkó" kivállónak bizonyult. Ugye volt ilyesmi? Már nagyon régen játszottam vele... már vagy tíz éve.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Medal of Honor Sorozat

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 10. 22. 13:01

bodom26 írta:Nem tudom jól emlékszem-e, de azt hiszem volt egy olyan MOH rész, amiben fontos szerepe volt egy fényképezőgépnek. Olyan szempontból, hogy mikor elővettem és pózóltak nekem a nácik, előszőr egy fotósorozatot, aztán egy másmilyet zúdítottam rájuk :D Vagyis, mint "terkó" kivállónak bizonyult. Ugye volt ilyesmi? Már nagyon régen játszottam vele... már vagy tíz éve.
Jól emlékszel! Volt ilyen! PSX-en toltad nem?
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Medal of Honor Sorozat

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 10. 22. 13:55

Én COD-os vagyok,mindig is az voltam.A Warfighter multiplayer bétájával volt szerencsém egy kicsit játszani,de mivel xboxon korlátozva volt a felhasználási idő,ezért tegnap már nem tudtam játszani vele,ezért kitöröltem.Amúgy ez a Warfighter egész jó,csak az a gond vele,mint ami a Black Ops 2vel is lesz:szinte semmi újat,semmi forradalmit nem fog bevinni az FPS-es akciójátékok történelmébe,legalábbis multiplayer téren biztos nem.Vagyis annyi "extra"van benne,hogy a csávónak látjuk a lábait meg amikor kúszik,akkor látszik hogy megy előre a kezével,meg látjuk a lábait akadályátugrásnál,de ez nem elég ahhoz,hogy megvegyem.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

bodom26

Re: Medal of Honor Sorozat

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 10. 22. 14:28

Rockstar69 írta:
bodom26 írta:Nem tudom jól emlékszem-e, de azt hiszem volt egy olyan MOH rész, amiben fontos szerepe volt egy fényképezőgépnek. Olyan szempontból, hogy mikor elővettem és pózóltak nekem a nácik, előszőr egy fotósorozatot, aztán egy másmilyet zúdítottam rájuk :D Vagyis, mint "terkó" kivállónak bizonyult. Ugye volt ilyesmi? Már nagyon régen játszottam vele... már vagy tíz éve.
Jól emlékszel! Volt ilyen! PSX-en toltad nem?
Nem, sima ps-en, még az elődjén. Húú... de régen volt!

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Medal of Honor Sorozat

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 10. 22. 14:31

bodom26 írta:
Rockstar69 írta:
bodom26 írta:Nem tudom jól emlékszem-e, de azt hiszem volt egy olyan MOH rész, amiben fontos szerepe volt egy fényképezőgépnek. Olyan szempontból, hogy mikor elővettem és pózóltak nekem a nácik, előszőr egy fotósorozatot, aztán egy másmilyet zúdítottam rájuk :D Vagyis, mint "terkó" kivállónak bizonyult. Ugye volt ilyesmi? Már nagyon régen játszottam vele... már vagy tíz éve.
Jól emlékszel! Volt ilyen! PSX-en toltad nem?
Nem, sima ps-en, még az elődjén. Húú... de régen volt!
Tehát akkor PS1-en? (PSX=PS1) Amúgy erre a fényképezősre emlékszem. Mindig néztem, ahogy apum tolja a Medal of Honor-t, ezért ez megmaradt bennem. :) Régi szép idők...
Gyenge napok vannak...

bodom26

Re: Medal of Honor Sorozat

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 10. 22. 15:23

Bocs, psx-en. Bár én mindig ps-nek hívtam. Az igazat megvallva, nem vagyok teljesen toppon a play station családfát illetően. Mondjuk ez lehet tényleg alap :) Mindegy... ahogy említetted "a régi szép idők" :D ...de jó is volt!

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Medal of Honor Sorozat

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 10. 23. 16:39

Nekem a Frontline volt meg Ps2-őn, az tetszett, főleg a főcímdala, meg a D-nap. Igazából egyszer végigvittem, aztán már csak az első pályán, a D-day-en nyomattam. Ps3-ra megörültem, amikor láttam a boltban, hogy MOH, de szánalmas, hogy a Frontline-t adták ki tökugyanúgy újra, csak drágábban. Annyira nem volt jó, mint egy GTA, hogy 10 év után is újra megvegyem. Am nem tudtok mondani egy olyan ps3 FPS játékot, ahol hadseregben szolgálsz? Minden FPS-nek a hibája az, hogy te vagy a nagy elit, és megváltod a világot. Ezért tetszett a D-nap.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Medal of Honor Sorozat

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 10. 23. 16:44

Ha hadsereget akarsz irányítani,akkor a te játékod nem egy FPS,hanem egy RTS,méghozzá a Company Of Heroes.Amúgy ja,tényleg ez az összes FPS hibája ez,amit leírtál,de a multiplayerük az kiküszöböli ezt a hibát(szerintem).Csak az a gond,hogy Xboxos vagyok,és ugye fizetnem kell a multiért.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Medal of Honor Sorozat

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 10. 23. 17:24

Kiscserko írta:Nekem a Frontline volt meg Ps2-őn, az tetszett, főleg a főcímdala, meg a D-nap. Igazából egyszer végigvittem, aztán már csak az első pályán, a D-day-en nyomattam. Ps3-ra megörültem, amikor láttam a boltban, hogy MOH, de szánalmas, hogy a Frontline-t adták ki tökugyanúgy újra, csak drágábban. Annyira nem volt jó, mint egy GTA, hogy 10 év után is újra megvegyem. Am nem tudtok mondani egy olyan ps3 FPS játékot, ahol hadseregben szolgálsz? Minden FPS-nek a hibája az, hogy te vagy a nagy elit, és megváltod a világot. Ezért tetszett a D-nap.
Azért nem tök ugyan olyan! HD felbontást kapott meg járnak hozzá trófeák!
Gyenge napok vannak...

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Medal of Honor Sorozat

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2012. 11. 11. 12:32

nekem a Vanguard van meg és sztem egész jó játék bár a grafikával nem vagyok megelégedve...

Avatar
Carl_Johnson
CJ zoknija
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2013. 07. 13. 19:59
Tartózkodási hely: Los Santos

Re: Medal of Honor Sorozat

Hozzászólás Szerző: Carl_Johnson » 2013. 08. 05. 10:26

Ha nem vagy a grafikával megelégedve, vedd meg az airborne-t UGYAN AZ A JÁTÉK, csak jobb a grafika.
'''Grove Street. Home... At least it was before I fucked everything up."

Válasz küldése