Shakedown: Hawaii

Minden ami nem a Rockstar kezei közül került ki.
Válasz küldése
Shotgun
Szakértő
Kapcsolat:

Shakedown: Hawaii

Hozzászólás Szerző: Shotgun » 2019. 05. 23. 12:35

Sziasztok!

A hónap elején megjelent egy igen érdekes kis játék, és érdekelne a véleményetek róla. Sok helyen emlegetik a 16-bites Grand Theft Auto-ként.

Rockstar69
Főzelékes Feri

Re: Shakedown: Hawaii

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2019. 05. 23. 21:23

Engem a Retro City Rampage-re emlékeztet. Ami érdekes és nagyon tetszik, hogy PS Vitára is megjelent.
Gyenge napok vannak...

Luszie
Valedictorian

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2019. 05. 23. 21:30

Valóban classic GTA hangulata van így ránézésre. Mostanában nem hiszem, de egyszer mindenképpen beruházok rá. Van egy érzésem, hogy megér egy vételt.
"Whatever." (Ryder)
"There she is, Liberty City... The land of opportunities..." (Hossan)

dani.szentgali
Régi motoros
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2019. 06. 02. 11:59

Jópofa klasszikus játék, bár én nagykonzolra nem venném meg semmi pénzért. :D PS Vitára már más a felállás, csak olyanom meg nincs és nem leszegy erősebb okostelefon már simán hozza egy kézi konzol szintjét (ezért is hagyták abba nagy valószínűséggel az only handheld eszközök gyártását - igen, hangsúlyozom, hogy ONLY HANDHELD, mivel tudom, hogy a Nintendo Switch nagy sikernek örvend és félig az is kézi konzol, de azért nem teljesen, hiszen az félig nagy konzol is). Bár ez csak az én álláspontom, nem a szentírás. Nekem annyi bajom van vele, hogy nagyon pixeles. Mondjuk ez teszi Classic-ká, de egy klasszikus stílusú, a kor grafikájának megfelelő ilyen jellegű játékot jobban el tudtam volna képzelni, mint amilyen annak idején a Chinatown Wars is volt.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Válasz küldése