Skyrim - The Elder Scrolls V

Minden ami nem a Rockstar kezei közül került ki.
Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Skyrim - The Elder Scrolls V

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2014. 04. 24. 04:54

Huhú, valaki úgy gondolkodik mint én, pacsit! :D Én nem hasonlítom össze nem fantasy játékokkal, de most mással sem. Szerintem a játék izgalmi szintje állandó, mert annyi változó van, magától a karaktertől függően is, a terepet is arrébb viheted, és minden egyes összecsapás teljesen egyedi.
Guess who's back!

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Skyrim - The Elder Scrolls V

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2014. 04. 24. 18:40

Hát nem tudom!
Látva, hogy a játék alatt, egy több, mint 10 éves motor fut nekem nem úgy tűnik, hogy a fejlesztők mindent beleadtak

Avatar
Wanderer
CJ zoknija
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2013. 10. 27. 19:24

Re: Skyrim - The Elder Scrolls V

Hozzászólás Szerző: Wanderer » 2014. 04. 24. 19:06

Ha a Skyrimban MGS grafika lenne és tökéletes harcanimáció, akkor valszeg mem lenne a Mass Effect vagy a Witcher egy demo hozzá képest, pedig azok sem rövid játékok. Az élvezeti faktor és a szavatosság nálam tízből tíz és ez nekem éppen elég.

Egyszer majd bisztos végleg leteszem ezt a játékot, de soha nem fogom elfelejteni míg élek.
HÉ SZALADIN! ÚGY TUDTAM TE DAMASZKUSZBAN MEGHALTÁL.. AKKOR MIT KERESEL ITT NÁLAM? NA MENJ CSAK HAZA!

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Skyrim - The Elder Scrolls V

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2014. 04. 24. 19:47

A tartalom szerintem is nagyon jó. Játszottam az utóbbi napokban még vele. Igazából tetszene a játék csak a fapadossága elrontja az élményt (grafika, fizika, bugok)

A Witcher 3 meg szerencsére már hasonló hosszúságú lesz :D az egyetlen játék ami várok

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Skyrim - The Elder Scrolls V

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2014. 04. 25. 04:58

Én bugokat igazából nem találtam a játékban, van néhány hiba nyilván, de bugot tényleg nem nagyon. Én továbbra is mondom, hogy a grafika lenyűgöző. A fizikával nagyobb baj van, de szerintem azért elég jól meg van oldva.
Az egyetlen bajom, hogy a játék nehezen kezelhető harmadik személyben, csak elsőben.
Guess who's back!

Avatar
Wanderer
CJ zoknija
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2013. 10. 27. 19:24

Re: Skyrim - The Elder Scrolls V

Hozzászólás Szerző: Wanderer » 2014. 04. 25. 07:42

Én találtam néhány hibát/bugot, amiből egy volt ami idegesített. Bár egy ilyen monumentális játéknál nem róható fel. Viszont, az sem állandó hiba volt, mert volt olyan mentésem, amikor nem volt és volt egy másik, amiben igen.
Egyébként ajánlom mindahárom DLC-t, mert szórakoztatóak. Ismét kapunk rengeteg izgalmas kalandot, meg egy kis SIM-szet. :D
De valahogy nemkem bejött, hogy a karakteremnek van hova haza menni. Egy nyüzsgő!, szép, hatalmas házba egy vagy több fárasztó kaland után. Kidolgozták ezt is szépen, ahogy kell.
HÉ SZALADIN! ÚGY TUDTAM TE DAMASZKUSZBAN MEGHALTÁL.. AKKOR MIT KERESEL ITT NÁLAM? NA MENJ CSAK HAZA!

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Skyrim - The Elder Scrolls V

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2014. 04. 25. 14:52

A kiegészítőkről már kevesebb jót hallottam, de inkább vegyes véleményeket, vannak, akik dícsérik, akik utálkoznak, vagy elismerik a hibáikat és az előnyeiket is. Nekem annyira nem jött be történet alapján a Dragonborn DLC, a Hearthfire nem érdekelt, a Dawnguard már igen, de zavart a Stendarr Figyelőinek eltűnése, a váratlan vámpírtámadások, meg az új vámpírok általánosságban, szóval lemondtam arról is. Megvagyok magában is :)
Amúgy az orkom már elég jól áll: mind az öt ház megvan, és mind a kilenc tartomány Thane -je vagyok, emellett a háború nagy hőse, stb.
Guess who's back!

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Skyrim - The Elder Scrolls V

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2014. 04. 26. 16:56

Elkezdtem előről a játéköt és a felsorolt hibái ellenére már kezdem élvezni

Egy harcos típusù karaktert akarok csinálni, leginkább 2kezes karddal. Tanácsot szeretnék kérni tőletek, hogy milyen képességeket érdemes fejlesztenem

Avatar
Wanderer
CJ zoknija
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2013. 10. 27. 19:24

Re: Skyrim - The Elder Scrolls V

Hozzászólás Szerző: Wanderer » 2014. 04. 26. 17:58

Nehéz páncél, two hand, smithing. Block, one hand fölösleges. Archery talán. Sok sikert hozzá! :)
HÉ SZALADIN! ÚGY TUDTAM TE DAMASZKUSZBAN MEGHALTÁL.. AKKOR MIT KERESEL ITT NÁLAM? NA MENJ CSAK HAZA!

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Skyrim - The Elder Scrolls V

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2014. 04. 26. 18:10

Wanderer írta:Nehéz páncél, two hand, smithing. Block, one hand fölösleges. Archery talán. Sok sikert hozzá! :)
Kösz!
Jelenleg is játszok és egyre jobban kezd tetszeni. A grafikával is kezdek kibékülni. A karakterek arcai viszönt továbbra is nagyob bénák

Avatar
Wanderer
CJ zoknija
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2013. 10. 27. 19:24

Re: Skyrim - The Elder Scrolls V

Hozzászólás Szerző: Wanderer » 2014. 04. 26. 18:28

Nem lehet minden okés. Nekem is kicsit darabosak a bejátszások a kivégzéseknél, de mint mondtam ha ez brutál módon lenne megcsinálva, plusz mondjuk a karakterednek lenne hangja. Vagy lennénnek átvezetők dögivel. Na akkor lehet nekem nem tetszene a játék. Meg tuti sokkal rövidebb lenne.
Nekem mágusom van, Malakai a neve. High elf, mert az az egy faj ami kap plusz 50pont vagy öt perknek megfelelő manát a mágiához. Tehát az a legjobb mágusnak, mindenesetre előnnyel indul.
HÉ SZALADIN! ÚGY TUDTAM TE DAMASZKUSZBAN MEGHALTÁL.. AKKOR MIT KERESEL ITT NÁLAM? NA MENJ CSAK HAZA!

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Skyrim - The Elder Scrolls V

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2014. 04. 26. 20:39

De azért a karakterekén dolgozhattak volna még, szinte mind csúnya. Ezen kívül mindennel kibékültem

Az átvezetők viszont szerintem is feleslegesek lennének

Avatar
Wanderer
CJ zoknija
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2013. 10. 27. 19:24

Re: Skyrim - The Elder Scrolls V

Hozzászólás Szerző: Wanderer » 2014. 04. 26. 21:13

A kétkezes karakterednél fontos lesz a nehézpáncél, mert ugye mindkét keze foglalat, ugyan tud egy kicsit blokkolni, de azért az még sem olyan, mintha egy pajzs lenne nála, ezért nem árt ha az enchantingra is teszel perkeket, amivel további mágiát tehetsz a páncélodra, plusz jóval erősebb lesz, na meg a fegyvered is sokkal nagyobbat fog sebezni. Igaz az az enchantig az már a mágushoz tartozik, de ajánlom neked, hogy arra is tegyél perkeket. Az, hogy hogyan lehet brutális, páncélt és fegyvert az már egy hosszabb folyamat.
Nekem a daedric páncélom 1500 pont felett volt pajzs nélkül. Az egykezes kardom kb. 235-öt sebzett. Bár egy fullos mágus ellen szerintem minden más tipusú karakter esélytelen. Akkor van csak veszélyben, esetleg rögtön eltalálják távolsági fegyverrel, íjal.
HÉ SZALADIN! ÚGY TUDTAM TE DAMASZKUSZBAN MEGHALTÁL.. AKKOR MIT KERESEL ITT NÁLAM? NA MENJ CSAK HAZA!

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Skyrim - The Elder Scrolls V

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2014. 04. 26. 22:46

Grafika: 80%
Hang: 70%
Zene: 100%
Játékélmény: 150%

Számomra ez nem egy játék, hanem A játék. Veri az összes GTA-t, és mindent amivel valaha játszottam. A játék játszása közben úgy éreztem magam, mintha egy Gyűrük ura vagy Trónok Harca könyvet olvasnék. Hangulat tökéletes, lehetőségek tárháza végtelen. A hangok nem a legjobbak, főleg mert elég kevés szinkronhang van sok karakternek. A grafika nem a legjobb, de egyáltalán nem mondhatjuk hogy csúnya. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
Wanderer
CJ zoknija
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2013. 10. 27. 19:24

Re: Skyrim - The Elder Scrolls V

Hozzászólás Szerző: Wanderer » 2014. 04. 27. 06:48

Mintha csak én írtam volna ezt, amit Cube Head. Ez a játék minden más játékot aláz, ha van értelme ezt ki jelenteni, ha nincs, ez így van. Szerintem.
HÉ SZALADIN! ÚGY TUDTAM TE DAMASZKUSZBAN MEGHALTÁL.. AKKOR MIT KERESEL ITT NÁLAM? NA MENJ CSAK HAZA!

Válasz küldése