Általános társalgó

Beszélgetések a PlayStation 3 és Xbox 360 konzolokon debütált nagysikerű Red Dead Redemption-től.
Luszie
Bankrabló

Re: Red Dead Redemption

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 01. 08. 20:55

Rockstar69 írta:Nem igazán. De már egész olcsón lehet PS3-at venni, a PS Store-ban meg szinte minden hónapban akciósak a Rockstar játékok. Én is 3000 ft körül vettem a komplett pakkot.
Igen, bátyámnak egyébként meg is van, mert az egyik ilyen leárazás alkalmával megvette.. Szóval nála tudnék játszani...de gépen lett volna jó.

Rendben,köszi.
"There she is, Liberty City... The land of opportunities..." - Hossan
"(...) history... It's all lies. It says Hitler killed himself and that we nuked Japan." - Toreno

GTA VC - 100% GTA SA - 100% GTA IV EFLC 100%

dani.szentgali
Régi motoros
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2019. 07. 13. 21:27

Szerintem is mindenképp pótold majd be az első részt, bár a másodikba is belekezdtél, és ott sem nagyon volt időd sokáig jutni, szóval szerintem még bőven ráér az az első rész. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Luszie
Bankrabló

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2019. 09. 05. 12:06

Nem is azért írtam, mert most rögtön el akarok kezdeni játszani... :D Majd talán egyszer. De az sem biztos, hogy kijátszom az 1-et. Nagyon kezdetleges volt az még.
A 2 majd ki lesz játszva.. valamikor. Feltehetőleg még idén, de nem merek rá fogadni..... :D
"There she is, Liberty City... The land of opportunities..." - Hossan
"(...) history... It's all lies. It says Hitler killed himself and that we nuked Japan." - Toreno

GTA VC - 100% GTA SA - 100% GTA IV EFLC 100%

dani.szentgali
Régi motoros
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2019. 09. 08. 13:03

Meglepően nem kezdetleges mai szemmel nézve sem az első rész. Sőt, van néhány dolog amiben még mindig az 1 a kifinomultabb és jobb, gondolok itt Mexikóra, pár ötletes minijátékra, amik kimaradtak a 2-ből. De persze a te döntésed, mindenesetre én nem hagynám ki azt az első részt sem! :D :D :D

Rockstar69
Főzelékes Feri

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2019. 09. 08. 21:16

Szerintem sem kezdetleges az első rész. Teljesen élvezhető játék a mai napig.
Gyenge napok vannak...

dani.szentgali
Régi motoros
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2019. 09. 15. 12:15

Bizony, én nagyon szívesen végig tolnám, csak sajnos már nincs meg az Xbox meg a játék sem. :( Mindegy, azért a második részt összességében én így is jobbnak tartom és az legalább megvan, bár én nagyon ajánlom a Rockstarnak hogy Mexikót is dolgozzák ki és egy nagy frissítésben adják ki az online-ba, nyilván a sztori módba nem kell, mert oda nem illene, de az Online-ba jó vérfrissítés lenne, ráadásul a mexikói ponchóknak és egyéb ruháknak is több értelme lenne, ha nem Saint Denisben kéne bennük rohangálni, hanem mondjuk Chuparozában vagy Escalerában.

Válasz küldése