Általános társalgó

Beszélgetések a PlayStation 3 és Xbox 360 konzolokon debütált nagysikerű Red Dead Redemption-től.
Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2023. 10. 07. 18:26

A korához képest igazából az ATARI-s játékok is teljesen jók a mai napig. Értem én, hogy rajongás van, plusz valóban jól öregedett az RDR, de azért azt nem lehet vitatni, hogy mai szemmel már egyáltalán nem korszerű. Főleg nem az 5 éves második részhez képest, illetve az után. Plusz azért azt is figyelembe kell venni, hogy újabb tvken/monitorokon már egyes PS4-es játékok sem futnak/néznek ki olyan jól olyan jól, mint egy régebbi tvn/monitoron, ami még a régebbi gépekhez készült, mert a mai cuccok már nem erre vannak optimalizálva és vica versa. De abban igazad van, hogy nem csúnya, rosszul fogalmaztam, sokkal helyénvalóbb kifejezés rá a csúnya helyett az elavult, korszerűtlen (és azért nyilván nem csak grafikában, hanem gameplayben is, főleg a második részhez képest). A lényeg, amit ezzel mondani szerettem volna csupán annyi, hogy a 60fps upgrade önmagában véve nem javít sokat egy ilyen régi játék esetében az összképen. De mivel az RDR2 jóval újabb és szebb, korszerűbb mint az első, ott már valóban többet számítana, ha 60fpssel menne az újabb konzolokon, folyamatosabb és folyékonyabb lenne valamivel az élmény. Bár az a játék annyira jó és gyönyörű, illetve máig korszerű, hogy a 30fps is bőven elég rá. Csak annyit akartam hozzáfűzni, hogy jobb lett volna belőle egy remastered/remake, és akkor a 60fps hiánya sem számított volna igazán, így viszont nem ez a későn hozzáadott funkció lesz a mérvadó a játék többi részéhez képest egy esetleges vásárlásnál.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Válasz küldése