Ötletek és hibák

Hibát észleltél a fórumon? Kérjük, itt jelentsd!
Gonzales
Törzstag

Re: Ötletek és hibák

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 10. 12. 21:58

Ahaaaaaaaa.... És mély idióta topikom került törlésre? :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Arminho
Brother-brother

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 10. 13. 12:42

Nem feltétlen egy általad nyitott témát töröltek. Gondolom.

Rockstar69
Főzelékes Feri

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 10. 13. 13:32

Gonzales írta:Ahaaaaaaaa.... És mély idióta topikom került törlésre? :D
Ja, meg akkor is, ha valaki töröl egy hsz-t.
Gyenge napok vannak...

Arminho
Brother-brother

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 12. 25. 22:20

Ugye tervben van az oldal újítása, fejlesztése. Szeretnék adni az adminoknak egy ötletet a fórum bővítésére.

Az új dolog egy egész fórumszál lenne. A funkciója nagyon egyszerű. Ha valaki keres magának csapattagokat egy heist-hez, segítséget egy Snapmatic képhez/R* Editor kilphez vagy csak egy Online partit szeretne szervezni, az itt nyithatna egy topikot, és ott lehetne jelentkezni, időpontot egyeztetni, stb.
A következőféleképpen nézhetne ki egy topik nyitása: az illető rányom a fórumszálon belül az "új téma" gombra. Itt kiválasztja, hogy mihez keres segítséget (a fenti lehetőségek + egy "egyéb" kategória), illetve melyik GTA-ban. Ezután elnevezi a topikot, valamint leírja részletesen, mit szeretne. És ezután tudnak rá jelentkezni. Ha meg már nem aktuális a téma, vagy megvan a jelentkező, akkor a téma nyitója le tudná azt zárni vagy törölni.

Tudom, hogy nincsen rá nagy igény, mivel a legtöbb embernek nincs annyi ideje (meg kedve), hogy valami olyanba belefogjon, amihez nagyobb szervezés is szükséges, de talán annyi előny származhatna ebből a lehetőségből mindenkinek, hogy a játszókollégákat kereső emberek könnyebben találnak segítséget, valamint a társalgó témák megszabadulnak az ilyesfajta hozzászólásoktól. Mindemellett, ha ezt a lehetőséget több helyen is megosztanánk, talán még újabb fórumozókat/GTA gamereket csalogathatunk az oldalra.

Az ötletre várok valamilyen reakciót, véleményt mind az adminoktól, mind a felhasználóktól. Ha hülyeséget írtam, ami meglehet, elnézést. :)

The Cleansing Fire
Törzstag

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 12. 25. 22:53

Szerintem indítsatok egy TS szervert is :D
Guess who's back!

Arminho
Brother-brother

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2018. 07. 19. 19:12

A fórum kezdőlapon nekem oroszul (vagy valamilyen cirill betűs írással) jelenik meg a szöveg a jobb oldali sávban.

Visali
Vinewoodi sztár

Hozzászólás Szerző: Visali » 2018. 07. 19. 21:27

Valami hülye robot belerondított az oldalba :@ Ha születnek új hozzászólások, úgy látom, hogy eltűnik, de azért megpróbálunk csinálni vele valamit.

dani.szentgali
Régi motoros
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2018. 07. 22. 11:33

Nekem nincsenek ilyesfajta problémáim, személy szerint én az oldal meg a fórum új dizájnjával viaskodok jelenleg. :D 2012 év eleje óta vagyok tagja az oldalnak, és hát egy kicsit hozzá voltam szokva a régi dizájnhoz, most meg azt sem tudom néha hol vagyok. :D Ez persze csak az én bajom, majd megszokom. Egyébként nagyon fasza lett mind az új GTAPlace, mind a RedDeadPlace, szóval gratulálok mindkettőhöz, látszik, hogy mennyi munkát öltetek bele és elég fasza lett mind a kettő! ;)
Egy kérdés: az normális, hogy a jobb felső sarokban a bejelentkezés meg oldal böngészése, valamint az oldal egyéb tartalmainak elérése menüpontoknál nekem csupán három négyzet van - középen egy nagy, a két szélen meg két kicsi - vagy ott elvileg kellene lennie valamilyen dizájnelemnek ami nekem a hülyeségem miatt nem jelenik meg normálisan? :shock: :insecure:
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

totyak
Profi bázisugró

Hozzászólás Szerző: totyak » 2018. 07. 26. 12:15

Urak, valamit tenni kellene a fórummal, hogy ne jöjjenek ide mindenféle külföldi gyökerek hirdetni a vackaikat. Régi fórummal sosem volt ilyen gond, ez meg alig megy pár napja és már vagy 3-4 alkalommal találkoztam ilyesmivel. Telespammelik az összes fórumrészt, ami nagyon zavaró.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Válasz küldése