[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
DereX
Szakértő
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2012. 07. 09. 22:35

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: DereX » 2013. 09. 15. 16:27

Nincs ilyen, hogy warezos kiadás :D Online nem fognak tudni játszani,a azt már a 4-nél is megoldották.

Avatar
Kjissz
CJ zoknija
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2013. 09. 12. 16:59
Tartózkodási hely: Pilisborosjenő

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kjissz » 2013. 09. 15. 16:32

tényleg kíváncsi leszek hogy milyen lesz a online része lehet-e a városban NPC-k vagy csak élőemberek és hogy mekkora lesz a hely a szerókon

VoorstedelijkeViking ha megnézed a Főoldalt akkor észre veheted hogy Visali-s is szolt már hogy fejezzétek be a "rinyálást" nem én mondogatom ezt -.-" a másik meg az hogy nem mondtam azt hogy nincs igazatok a de a játék így is élvezhető nagyon is. a másik meg az hogy azért egy kicsit még jó hogy vissza vettek a tőrés modellből vagy is inkább maszibbavá tették mert a GTA 4-ben túl gyorsan szét lehetett törni kb mint ha csak papírból lett volna és nem fémből
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Kjissz 2013. 09. 15. 16:45-kor.

Avatar
Robbanto1
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 08. 11. 19:47
Tartózkodási hely: Itthon

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Robbanto1 » 2013. 09. 15. 16:43

Emberek,egy kibebaszott videó alapján ki a franc nem tudja megállapítani hogy kevés a gyalogos?! Ehhez nem kell játszanom,elég ha megnézel 5 vidit és lám látod.Törés meg azért lett rosz mert olyan nem létezik hogy IV-ben "műanyagos" volt mert úgy töri kegy autó a valóságban
Tessék gyorsan ezt találtam: http://www.youtube.com/watch?v=qBsdPtgOjPg
Ilyen törést nem várt el az ember,de egy GTA 4 törést elvárná az ember mert amint mondtam,mire oda érsz hogy valami 'látható" törést látsz a kocsidon,felrobban.Videóban azt is láttam hogy leesett egy kocsi kb 1-2 méterről és felrobbant,valóságban nem fog. Én amúgy azon vagyok felháborodva hogy olyanokat mondtak hogy 5x több gyalogos lett,holott a IV szintjét se éri el,meg az autók törését se értem,ha volt egy jó GTA IV-s törés akkor most mért kellet vissza lépni? Ettől függetlenül tetszik csak nem érti az ember.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Robbanto1 2013. 09. 15. 16:47-kor.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 09. 15. 16:46

Luxus lenne a spoilert használnod?
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Robbanto1
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 08. 11. 19:47
Tartózkodási hely: Itthon

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Robbanto1 » 2013. 09. 15. 16:48

dani.szentgali írta:Luxus lenne a spoilert használnod?
Bocsi,elrejtve!

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 09. 15. 17:24

Kjissz írta:VoorstedelijkeViking ha megnézed a Főoldalt akkor észre veheted hogy Visali-s is szolt már hogy fejezzétek be a "rinyálást" nem én mondogatom ezt -.-" a másik meg az hogy nem mondtam azt hogy nincs igazatok a de a játék így is élvezhető nagyon is. a másik meg az hogy azért egy kicsit még jó hogy vissza vettek a tőrés modellből vagy is inkább maszibbavá tették mert a GTA 4-ben túl gyorsan szét lehetett törni kb mint ha csak papírból lett volna és nem fémből
Kész vagyok rajtad :lol:

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2013. 09. 15. 17:28

Nem azért de a többség úgy rinyál a vezetési stílus és a törés miatt mintha akkora nagy szakértők lennének, holott lefogadnom se vezetni nem vezetett már, se jogsija sincs és még autót se látott törni. Nem értem mi a bajotok komolyan. A R* 5 éve dolgozik rajta nem hiszem el hogy annyi bizalom nincs bennetek, hogy az olyan szakértőknek nem hisztek akik a banda tagok hangját is IGAZI gengszterekkel vették fel. (itt arra akartam rámutatni, hogy odafigyelnek a legkisebb részletekre is). Itt csakis olyanok véleményét fogadom el akik játszottak a játékkal és nem valami hülye videó alapján ítélik meg. Emlékeztek egyáltalán arra hogy Frankilnel könnyebb lesz vezetni, ezért vele tökre más lesz a vezetés fizikája??????????? Vagy beleléptetek a beállításokba megnézni milyen segítséget nyúlt a játék, miket lehet kikapcsolni vagy ilyesmi? NEM???? ja mert nincs meg a játék? Keressetek rá a dolgokra.
De ha így se tudtam meggyőzni titeket akkor adok nektek egy kis reményt és elárulom, hogy azt olvastam, hogy az autók törésére állítólag van valami ki-be kapcsolható opció a settings-be. De ezt egy kommentben olvastam youtube-on nem tudom mennyire lehet benne megbízni. De az biztos, hogy a gtaforums-on sokan vannak akik kiállnak a játék mellett és azt mondják hogy a játékkal abszolúte semmi baj. Szerintem ezt a témát itt zárjátok le és visszatérünk rá kedd este mert addig ez szimpla mocskolódás lesz és nem rendes, normális keretek között lezajló diskurálás.
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 09. 15. 17:35

insanity06: Végre valaki megmondta ezeknek a hisztis p*csáknak a frankót! Kedden lehet majd nyavalyogni, amikor már a legtöbb fórumozó játszott a játékkal!
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Kjissz
CJ zoknija
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2013. 09. 12. 16:59
Tartózkodási hely: Pilisborosjenő

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kjissz » 2013. 09. 15. 17:38

insanity06 írta:Nem azért de a többség úgy rinyál a vezetési stílus és a törés miatt mintha akkora nagy szakértők lennének, holott lefogadnom se vezetni nem vezetett már, se jogsija sincs és még autót se látott törni. Nem értem mi a bajotok komolyan. A R* 5 éve dolgozik rajta nem hiszem el hogy annyi bizalom nincs bennetek, hogy az olyan szakértőknek nem hisztek akik a banda tagok hangját is IGAZI gengszterekkel vették fel. (itt arra akartam rámutatni, hogy odafigyelnek a legkisebb részletekre is). Itt csakis olyanok véleményét fogadom el akik játszottak a játékkal és nem valami hülye videó alapján ítélik meg. Emlékeztek egyáltalán arra hogy Frankilnel könnyebb lesz vezetni, ezért vele tökre más lesz a vezetés fizikája??????????? Vagy beleléptetek a beállításokba megnézni milyen segítséget nyúlt a játék, miket lehet kikapcsolni vagy ilyesmi? NEM???? ja mert nincs meg a játék? Keressetek rá a dolgokra.
De ha így se tudtam meggyőzni titeket akkor adok nektek egy kis reményt és elárulom, hogy azt olvastam, hogy az autók törésére állítólag van valami ki-be kapcsolható opció a settings-be. De ezt egy kommentben olvastam youtube-on nem tudom mennyire lehet benne megbízni. De az biztos, hogy a gtaforums-on sokan vannak akik kiállnak a játék mellett és azt mondják hogy a játékkal abszolúte semmi baj. Szerintem ezt a témát itt zárjátok le és visszatérünk rá kedd este mert addig ez szimpla mocskolódás lesz és nem rendes, normális keretek között lezajló diskurálás.
végre valaki meg mondta mai kell :) és remélem tényleg le lesz végre ez zárva és nem lesz megint vita

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2013. 09. 15. 17:43

megnéztem egy videót amiben az autó úgy tört össze ahogy az kell. Free roam: Franklin egy nem annyira, de meredek hegy oldaláról driftel le, majd az autó a jobb/bal (nem tudom) orrára esik és az autó orra kb fele akkora lett. Nem robbant fel. Ezt egy párszor még megcsinálta az autóval és semmi baja nem lett. Max sebességgel rohant bele a falba (másik autó) és az autó jobb orra szintén behorpadt. Azt kell, hogy mondjam, hogy ti csak azért vagytok kiakadva mert nem tudjátok elviselni, hogy más már rég játszik a játékkal. Nem azt kérem hogy higgyétek el nekem hogy tökéletes a játék. Hanem hogy addig ne írogassátok tele a fórumot amíg ki sem próbáltátok. Utána ha megformáltok egy véleményt amit ide kiírtok én örömmel olvasom még akkor is ha nem tetszik.
Egy valami biztos, a látottak alapján szerintem a törés és az autó vezetés hibátlan. De ebben egészen addig nem vagyok biztos míg meg nem hozzák a játékot és ki nem próbálom. Kedden folytatjuk
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Iksz

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Iksz » 2013. 09. 15. 17:46

...-,-

Avatar
DereX
Szakértő
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2012. 07. 09. 22:35

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: DereX » 2013. 09. 15. 17:50

feszültségoldásként nézzétek ezt meg :D
http://youtu.be/LoPF1ueYT9k

Avatar
Robbanto1
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 08. 11. 19:47
Tartózkodási hely: Itthon

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Robbanto1 » 2013. 09. 15. 17:53

Én attól félek hogy beperelik a Rockstart,mert néhány kocsi iszonyatosan hasonlít az eredetire :D És mivel nem vették meg a licenszet akkor baj lesz :(

Avatar
MOB662
Szakértő
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2013. 03. 31. 16:36
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: MOB662 » 2013. 09. 15. 18:08

Baszkii kislányok nem sírnak ennyit mint ti komolyan.Ha nerm tetszik nem kell megvenni! -.-

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2013. 09. 15. 18:14

MOB662 írta:Baszkii kislányok nem sírnak ennyit mint ti komolyan.Ha nerm tetszik nem kell megvenni! -.-
egyetértek!!!
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Lezárt