Segítség

Társalgások a sorozat negyedik fő epizódjáról.
Luszie
Valedictorian

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 06. 25. 13:33

Gege írta:@vinczegeri: Telepítés után azonnal tedd fel a patcheket (GTA IV-hez 1.0.7.0, EFLC-hez 1.1.2.0. a legújabb).

- GTA IV 1.0.7.0
- EFLC 1.1.2.0

Ez leszedi a régi Social Club login programot és egy egyszerűbbet rak fel. Namost, ez se enged be mindig (általában azért igen). Ha mégsem sikerül, itt egy leírás hozzá.

@Luszie: Ebben nem igazán lehet segíteni, sok múlik a szerencsén de még több a logikán és az előrelátáson. Sima tetris játék 3. tengellyel megbonyolítva. :D Annyi előny van ugye, hogy egy színt is lerakhatsz a 2-ből, ha állítva érkezik a block. (a fölső ilyenkor eltűnik). Egyszerűen próbáld mindig a lehető legtöbb színt egymás mellé rakni. Ne csak egy színre koncentrálj, nézd a másik felét is, hogy az hova fog esni. Figyeld azt is, hogyha eltűnik néhány kocka, mi lesz utána.. :)

Ja, és asszem vannak power-upok is.
Rendben, köszönöm! És az miért van, hogyha négyzet alakzatba gyüjtöm ki a színt, akkor ilyen furcsa hangefektus következik be, és kevesebb pontot kapok? Abba nem érdemes kigyüjteni?:S
"Whatever." (Ryder)
"There she is, Liberty City... The land of opportunities..." (Hossan)

CloneCommanderCody
Besúgó

Hozzászólás Szerző: CloneCommanderCody » 2012. 06. 25. 13:43

Nekem mondod? Harmadjára vagy negyedjére kezdem elölről az egész játékot, az idióta mentési redszer miatt (PC-n). Még neki se álltam, annyira nincs kedvem hozzá.
"Welcome to America" - Niko Bellic

Luszie
Valedictorian

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 06. 25. 13:49

CloneCommanderCody írta:Nekem mondod? Harmadjára vagy negyedjére kezdem elölről az egész játékot, az idióta mentési redszer miatt (PC-n). Még neki se álltam, annyira nincs kedvem hozzá.
Volt mikor nekem is ujra kellett kezdenem (PS3-on) , mert irta ,hogy "Load falied" és akkor újrakezdte a játékot.. Na mondtma magamba, hogy én újra nem kezdem még egyszer...:D (Am újrakezdtem volna, de akkor is.. mi már,hogy csinálnám a 100%-ot, 80% körül vagyok aztán ilyet ír ki?) Többször is ki szokta írni, de akkor rámegyek, hogy Load game, és ott van a kiakasztott mentés, csak olykor valamiért nem tölti be nekem.. Erre először nem jöttem rá, aztán keresgéltem és meglett.:D

Neked nincs ott?
"Whatever." (Ryder)

Gege
Rajongó
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Gege » 2012. 06. 25. 13:52

Na megnéztem, ha négyzet alakban ütöd ki őket, akkor nő egyel a POWER méter bal felső sarokban. Ha felment 4-esig, akkor kapsz 1 power-up lehetőséget. Max 3 ilyen lehetőséged lehet egyszerre:

Ezek a következők:
- piros: az alsó 3 sort törli
- kék: a választott színű blokkokat törli
- zöld: középső 2 oszlopot törli
- sárga: egy ideig megállítja a blokk zuhanását, és te irányítod

Luszie
Valedictorian

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 06. 25. 13:59

Gege írta:Na megnéztem, ha négyzet alakban ütöd ki őket, akkor nő egyel a POWER méter bal felső sarokban. Ha felment 4-esig, akkor kapsz 1 power-up lehetőséget. Max 3 ilyen lehetőséged lehet egyszerre:

Ezek a következők:
- piros: az alsó 3 sort törli
- kék: a választott színű blokkokat törli
- zöld: középső 2 oszlopot törli
- sárga: egy ideig megállítja a blokk zuhanását, és te irányítod
És ezért jár valamiféle bónusz pont?
Vagy az a bonusz amiket csinálni lehet velük?:D
"Whatever." (Ryder)

Gege
Rajongó
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Gege » 2012. 06. 25. 14:02

Ez jó kérdés, de az elég nagy segítség ha pl törlöd az alsó 3 sort. :D

Luszie
Valedictorian

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 06. 25. 14:08

Gege írta:Ez jó kérdés, de az elég nagy segítség ha pl törlöd az alsó 3 sort. :D
Okés, köszönöm!:)
"Whatever." (Ryder)

totyak
Díler

Hozzászólás Szerző: totyak » 2012. 06. 25. 14:28

Másoknál is Social club login filed van? Már vagy 1 órája nem enged belépni.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

DaviD0424
Rosenberg-szindrómás

Hozzászólás Szerző: DaviD0424 » 2012. 06. 26. 13:28

Sziasztok! Az utolsó küldetésnél vagyok amikor motorcsónakkal megyek a helikopter után és jön jacob,hogy felvegyen, de egyszerűen nem tudom be érni a helikoptert mert nem elég gyors a motorcsónakom vagy nem tudom :( Már vagy 100X-ra bróbálkozom és nem megy. Ezért kénytelen voltam csalást is aktiválni mert már nagyon ideges voltam :( Mi a megoldás? vagy a játék hibás?

Luszie
Valedictorian

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 06. 26. 14:25

DaviD0424 írta:Sziasztok! Az utolsó küldetésnél vagyok amikor motorcsónakkal megyek a helikopter után és jön jacob,hogy felvegyen, de egyszerűen nem tudom be érni a helikoptert mert nem elég gyors a motorcsónakom vagy nem tudom :( Már vagy 100X-ra bróbálkozom és nem megy. Ezért kénytelen voltam csalást is aktiválni mert már nagyon ideges voltam :( Mi a megoldás? vagy a játék hibás?

Nem akarlak elszomorítani, de akkor te nem vagy elég ügyes hozzá. Mikor annó csináltam a Money-s verziót, nekem elsőre sikerült. Nem tudom nálad mi lehet a probléma.
Szerintem nem bug, azért csunya lenne a Rockstar games-től hogy még a szomszéd Marika nénit is bugosan rakják be. Szóval ügyeskedj! Másnak úgy sincs ilyen problémája, azért következtetek erre. (Vagy van?)
"Whatever." (Ryder)

DaviD0424
Rosenberg-szindrómás

Hozzászólás Szerző: DaviD0424 » 2012. 06. 26. 14:28

Pedig tövig nyomom a gázt és sehogyse akarja beérni a helikoptert :|

Luszie
Valedictorian

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 06. 26. 18:17

Ha a barátaimmal (Jacob, Brucie, Packie) megvan az adott %, miután telefonáltak és felajánlottták a "különleges képességüket" akkor, ha én ezek után elhanyagolom őket, akkor az ezekért kapott %-t (mármint nem azt, hogy a spanom mennyire szeret,hanem amit a játék statba ad) elveszi? vagy ugyanugy megmarad?
"Whatever." (Ryder)

dani.szentgali
Régi motoros
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 06. 26. 18:48

Ha úgy hanyagolod el őket,hogy nem hívod őket el bulizni,akkor úgy emlékszem,hogy nem csökken a baráti %uk,de ha mondjuk felhívnak,és te egyszerűen nem veszed fel a telót meg ha mindig elutasítod a meghívásaikat,akkor igen.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

dani.szentgali
Régi motoros
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 06. 26. 18:51

Ja,bocs,nem olvastam végig azt,amit írtál, :insecure: azt nem tudom,de szerintem nem.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Bence (Visali)
Vinewoodi sztár

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 06. 27. 00:17

DaviD0424 írta:Sziasztok! Az utolsó küldetésnél vagyok amikor motorcsónakkal megyek a helikopter után és jön jacob,hogy felvegyen, de egyszerűen nem tudom be érni a helikoptert mert nem elég gyors a motorcsónakom vagy nem tudom :( Már vagy 100X-ra bróbálkozom és nem megy. Ezért kénytelen voltam csalást is aktiválni mert már nagyon ideges voltam :( Mi a megoldás? vagy a játék hibás?
Nem vagy ógyetlen. A sima gyorsulás nem mindig elég. Variálni kell a hajó súlypontjával, hogy gyorsabban haladj. Számítógépen a bal Shift-tel és a bal CTRL-vel tudod ezt megtenni, konzolokon nem tudom így hirtelen fejből, de megnézheted a cikkeinkben, ha nem PC-n játszol.

Válasz küldése